Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109251) L_YKing válasza hobizoli (#109249) üzenetére


L_YKing
addikt

Angol bajnokság csapatai vs Spanyolo. csapatai. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#109252) paatrick


paatrick
senior tag

Másnál is ilyen hulladék a hangkeverés? Szinte semmit nem értek abból amit a kommentátor mond, mert annyira fel van véve a háttér/szurkolóhang. :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109253) hobizoli válasza L_YKing (#109251) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Juve-ben 5-8 golja volt szezononkent

wow :DDD

több drón kell ;P

(#109254) #16514048 válasza hobizoli (#109253) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem ért annyit, de nem értem a kritizálókat sem. Nem az ő hibája, hogy képes volt ennyit kiadni érte a klub, összességében meg jó teljesítményt nyújt szerintem.

Meg azt sem fogom soha megérteni, hogy az ilyen posztokon miért a gólok száma alapján döntik el egyesek, hogy jó játékos-e, amikor egyáltalán nem a gólrúgás a feladata.
Illetve ha már ezt nézzük, akkor miért mindig csak Pogba-nak van ez felróva? :F

Hasonlítsuk már össze a statisztikáit az egyik legjobbnak tartott középpályáséval (de lehetne még példákat hozni):
Pogba
Modric

[ Szerkesztve ]

(#109255) forceberg


forceberg
veterán

Remélem Kane és mondjuk Griezmann kiesik a következő körre.
Múltkor James most meg ugye Cavani hiányzik... :(

Nem láttam eddig a meccset, Cavani nevezve sincs?
Azt nem értem ,hogy ilyenkor miért nem öltöznek be és ülnek a padra.
Az ellenfélnek ez nagy előny, hogy tudják, fixen nem játszik...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109256) #56268288


#56268288
törölt tag

Lloris ma formaban van. Csak nehogy a felido utan ez valtozzon.

(#109257) hobizoli válasza #16514048 (#109254) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Modric-ert negyed ennyit se fizettek
aki ennyire draga, sot, dragabb, mint egy tobbszoros BL gyoztes befejezocsatar, az mutassa meg miert fizettek erte annyit

több drón kell ;P

(#109258) #16514048 válasza hobizoli (#109257) üzenetére


#16514048
törölt tag

De hát megmutatta, az előbbi összehasonlítás bizonyítja.
Nem a gólok miatt fizettek érte ennyit, középpályásként meg a statisztikák szerint jobb, mint ilyenek, hogy Kroos, Modric, stb.
Érted, akiket a világ legjobbjaiként tartanak számon ezen a poszton.

Akkor mi vele a gond, miért egy gagyi "senki"?

[ Szerkesztve ]

(#109259) omfgk válasza #16514048 (#109258) üzenetére


omfgk
addikt

középpályásként meg a statisztikák szerint jobb, mint ilyenek, hogy Kroos, Modric, stb.
Érted, akiket a világ legjobbjaiként tartanak számon ezen a poszton.

Összezavarodtam. Gondolom a kiemelt résznél csak rosszul fogalmaztál és ezért érthető úgy ,hogy Pogba jobb középpályás mint Modric. :D

Pogba szerintem egy erős közepes játékos. Védekezésben elég gyengécske. Technikailag képzett, a fizikuma jó (ennek ellenére lassú), de sajnos agyatlan. José nem játszatja az igazi posztján, így egyelőre nem tudjuk ,hogy mennyire lenne jó támadásban.

Én nem rónám fel neki azt ,hogy kevés gólt szerzett mostanában. Azt viszont igen ,hogy a Unitedben kétszer annyi frizujára volt eddig mint gólja. ;]

(#109260) DeathAdder válasza hobizoli (#109257) üzenetére


DeathAdder
veterán

Modric 150 millióba került TPI-vel igazítva.

(#109261) #16514048 válasza omfgk (#109259) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Statisztikák szerint."
Jól fogalmaztam, szerintem egyértelmű, hogy ez mit jelent.

(#109260) DeathAdder:
Na, az meg a másik.

(#109262) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

pá uruguay..

(#109263) forceberg válasza DeathAdder (#109260) üzenetére


forceberg
veterán

A Barcának Ł13,2M volt Fenomeno Ronaldo ára.
Hogy lehet egy hozzá képest cipőfűző Modricért majdnem €30M-t fizetni?
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109264) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Édes. Jó. Istenem.
Hát ez eldőlt.

(#109265) forceberg válasza Tibiajax (#109262) üzenetére


forceberg
veterán

Káriúsz te vagy az? :W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109266) DeathAdder


DeathAdder
veterán

"Szent Káriusz" :C :C

(#109267) Vladi válasza Peterhappy (#109264) üzenetére


Vladi
nagyúr

hát el bamegy, megyek is dógomra. :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#109268) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#109266) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109269) paatrick


paatrick
senior tag

Uruguay védekezése a 2. félidőben kritikán aluli. Ez a gól meg a korona rá. :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109270) Peterhappy válasza Vladi (#109267) üzenetére


Peterhappy
őstag

Első nekifutásra én is azt írtam, hogy megyek főzni, de aztán gyorsan felülbíráltam magam, annyira azért mégsem dőlt el a meccs ;]

(#109271) Tibiajax válasza forceberg (#109265) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Káriúsz megmondta

(#109272) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

de idegesítő feje van ennek Mbappé gyereknek

Resistencia eterna

(#109273) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mbappé :C

Majd egyszer megkapja a jussát. Amilyen kivételes kvalitású gyerek, annyira gyenge fejben. Még éretlen szegényke, az idő megneveli.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109274) J.Hetfield válasza bagyulajuve (#109272) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Olyan mint egy nindzsa teknőc. :DD

(#109275) Peterhappy válasza bagyulajuve (#109272) üzenetére


Peterhappy
őstag

Meg kell szokni, a következő másfél évtized lehet, hogy róla fog szólni.

Lám, a nagyoktól (Lajos, Jr.) már ellesett egy-két trükköt.

(#109276) paatrick


paatrick
senior tag

Még jó hogy kb 10 perce dicsérte agyon a kommentátor Mbappét hogy mekkora úriember a pályán és pályán kívül is. Tessék egyből egy patkány színészkedés. :C Talán belefutott a kezébe a fütykösével?

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109277) bagyulajuve válasza Peterhappy (#109275) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lehet, bár én nem vagyok tőle azért, annyira lehidalva, de biztos a rossz meccseit fogtam ki pont

Resistencia eterna

(#109278) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Cavani nagyon hiányzott

(#109279) bagyulajuve válasza Tibiajax (#109278) üzenetére


bagyulajuve
addikt

pedig annyira reménykedtem, hogy Uruguay 4-be kerül; nekik, Mexikónak és Kolumbiának szurkoltam jobb híján

Resistencia eterna

(#109280) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nem semmi látvány a lefújás előtt öt perccel a pályán, a könnyeivel küszködő játékost látni.
Ilyen, ha valaki komolyan odateszi magát és nem csak félvállról veszi a VB-t...

(#109281) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Már csak egy nem európai válogatott maradt.

(#109282) paatrick


paatrick
senior tag

Legyünk őszinték ez megint egy szar meccs volt. Nem a sziporkázó foci döntött, hanem egy ilyen bénázás. Pedig a franciák szerintem semmivel nem voltak jobbak, de Uruguay 2 gólt nem tud ledolgozni ezt tudták a játékosok is. :U

Azért remélem ha a franciák kiesnek valami irtózatos copással lesz, mert gusztustalan ezt nézni amit játszanak (kivéve Argentína ellen).

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109283) Ch0b válasza DeathAdder (#109281) üzenetére


Ch0b
tag

Ők is kiesnek ma ;]

(#109284) vond válasza Peterhappy (#109275) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Vagy inkább elesett egy-két trükköt. :P :DDD

Ez a Hajdú B. egy állat... :D Szent Káriusz.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#109285) Datsyuk válasza paatrick (#109282) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nem hiszem , hogy megérdemelnék a franciák. Csak azért mert nyernek? Mert kompakt a középpályájuk és nem hagyják magukat lekontrázni? Akkor már inkább a Neymar színjátszókör essen ki....az tényleg gusztustalan.

(#109286) gyuromoj válasza Datsyuk (#109285) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mert Suarez nem hasonló, ha nem ugyanaz?! :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#109287) BenHans


BenHans
addikt

De unalmas már ez a folyamatos Neymar ekézés.
[A világ eljátssza, hogy csak Neymar szimulál]
Megnézném mi lenne az átlag fb kommentelő véleménye ha fekszik a földön én pedig rálépek a bokájára.
Plusz azt is nézni kellene, hogy amikor csípővel rakják arrébb azt ki teszi és hány kilós, mert a brazil egy madárcsontú labdazsonglőr akinél még a szintén nem égimeszelő Hazard is sűrűbb.
Oké lehet kettővel kevesebbet kellene forogni, vagy nem kell mindig elesni, de azt is nézzük ha pl sprintel a labdával, rátaposnak vagy meglökik és nem esik el, de a fájdalom miatt nem tud olyan sebességgel továbbmenni vagy ha helyzeti előnybe kerül rántással az elkövető és esés hiányában nem fúj a bíró akkor ki jár jól és mennyire jogosan...
Az sokkal szánalmasabb, ha olyan pörög-forog a füvön, aki maga is előszeretettel pakol oda másoknak...
Meg amikor pl Müller habzó szájjal üvölt a bírónak hogy az övék a bedobás, holott egyértelműen nem, meg amikor lerohanják négyen a bírót kezezést reklamálva pedig gyomron lőtték az ellent.
Ez nem vesz el a játékidőből? Ez nem a bíró megtévesztésére irányul?

Közben szerkesztettem...

szerk2. L_YKing: Pl rá gondoltam csak nem akartam leírni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#109288) L_YKing válasza BenHans (#109287) üzenetére


L_YKing
addikt

Suarez sokkal szánalmasabban.. Amit csinál néha az vicc.. Neymart nem tartom egyáltalán akkor a fetrengő játékosnak. Folyamat gyilkolják.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#109289) BenHans


BenHans
addikt

Ninja elköszönt Trigoriában az ottlévőktől vagyis a stábtagoktól és a már edzésbe állt De Rossitól.
Elvitt magával egy 18/19-es Nainggolan Roma mezt.
Nem értem. Miért nem tette azt mint Manolas? Miért egyezett bele az eladásba?
Mindenki csak annyit mond közös döntés volt. Az nem számít hogy a szíve ide köti? :(((

Közben olvastam hogy autóbalesete volt, de szerencsére jól van.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#109290) Ringman


Ringman
nagyúr

Buffon -> psg, hivatalos

(#109291) Ringman


Ringman
nagyúr

na most már előre a csak európai csapatok vb-jéért, ebbe az orosz csapat kiesését is beleértem :D

(#109292) venember83 válasza Ringman (#109290) üzenetére


venember83
nagyúr

It's a fucking disgrace.

Ennyit tudok mondani.

(#109293) forceberg válasza BenHans (#109287) üzenetére


forceberg
veterán

A sok kretén meg se nézte a videót, a tag 2x próbál rálépni, sőt, amikor NJR-t megtapossa, a sarka a bírót tapossa épp...
Ő jelenleg csúnya szóval a "legmeccsbefolyásosabb" játékos, sokan nem szeretik...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109294) Ringman válasza venember83 (#109292) üzenetére


Ringman
nagyúr

buffon nem akart padozni, a juve nem akarta 2. számú kapusnak.
+Szczęsny meg nem akart még 1 évet padozni - vsz így egyeztek meg vele, így nem sok lehetőség maradt.

nem sok lehetőség maradt. perin meg belement a padozásba, ő is jó egyébként, csak sokat sérült.

[ Szerkesztve ]

(#109295) paatrick válasza Datsyuk (#109285) üzenetére


paatrick
senior tag

Azért ahogy nyernek. Láttam, az Ausztrália, Peru elleni meccset. Borzalmas volt mindkettő. Dánok elleni gondoltam hogy tesznek magasról így azt már nem is néztem. Jobb is, csak azokat sajnálom aki kiutazott arra, hogy azt megnézze. Az Argentína elleni meccs jó volt, de ott is inkább az argentinok adták meg a lehetőséget a játékra mert olyan nyomik voltak. Ezen az Uruguay elleni meccsen megint nem csináltak semmit igazából.

Neymart meg lehet fikázni csak 1 meccsen több cselt, szép mozdulatot csinált (próbált csinálni) a színészkedés mellett mint az egész francia csapat :U

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109296) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ahogy elnezem, belgak nem ovatoskodnak, legerosebb keret, abszolut offenziv felallas.

Don't Tread On Me

(#109297) Datsyuk válasza forceberg (#109293) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Persze nem mindig szimulál ő se....de ahogy Kirk Lazarus egyszer mondta: Sose nyomd fullba a kretént. Hát ő fullba nyomja :)
Nem tudom volt-e már de csak meg kell nézni a csapattársak reakcióját...pedig tényleg volt fájdalom ( de nem az éppen amputálják a lábamat kellett volna eljátszani)
Coutinho arca priceless :)

(#109298) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na, akkor hajrá brazilok

Resistencia eterna

(#109299) Peterhappy válasza bagyulajuve (#109298) üzenetére


Peterhappy
őstag

hajrá balgák :) már most jobb meccs, mint a délutáni volt...

Coutinho feje tényleg zseniális :)

(#109300) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na, jól tippeltem, a braziloké az első gól ;]

Videóbírózni kellett volna, kézgyanúsnak tűnt, hátha még egy sárga lapot is kapott volna szerencsétlen :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.