Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109951) Ringman válasza DeathAdder (#109950) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem viszi a paraszt vecinot az interből.

(#109952) DeathAdder válasza Ringman (#109951) üzenetére


DeathAdder
veterán

A 'pool meg közel Shaqiri deal-hez.

Juhhu.... Henderson és Karius után lesz egy harmadik kedvenc játékosom is :((( :D

(#109953) szami777 válasza DeathAdder (#109950) üzenetére


szami777
addikt

Gáz

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#109954) omfgk válasza DeathAdder (#109950) üzenetére


omfgk
addikt

Sarri így lehet ,hogy akkor viszi Higanyt a Chelsea-be.

(#109955) drachoHUN válasza omfgk (#109954) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Bezony, volt róla szó. Remélem, így is lesz.

Forza JUVE!!!

(#109956) hobizoli válasza omfgk (#109954) üzenetére


hobizoli
nagyúr

higany ugyis csak cserepartjelzo lenne CR7 erkezesevel, vagy debilkével valtanak egymást felvaltva, hogy ki lesz az-e heti Szalai

több drón kell ;P

(#109957) salesman


salesman
őstag

A nap hülyéje
[link]

Türűűűdrááá!

(#109958) cyberkind válasza salesman (#109957) üzenetére


cyberkind
félisten

A (minden)nap hülyéje inkább. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#109959) villamos


villamos
őstag

FTC kezdőcsapat: Dibusz ‒ Lovrencsics G., Blazic, Frimpong, Botka ‒ Gorriarrán, Spirovszki ‒ Varga R., Lanzafame, Bőle ‒ Finnbogason.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#109960) salesman


salesman
őstag

Hajrá Fradi!
Nagyon remélem, hogy nem lesz balhé.

Türűűűdrááá!

(#109961) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na lássuk a két maradék pesti csapat debütálását. :U

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109962) venember83 válasza BenHans (#109946) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogy, ők véresen komolyan gondolták. Ezt jól mutatja az, ahogyan nyilatkoztak a tegnapi vereség után.

(#109963) hobizoli válasza venember83 (#109962) üzenetére


hobizoli
nagyúr

dehogy.... csak a jobb visszavagos tippmix szorzo miatt volt igy
hogy majd hazai palyan nyerve a szurkoloknak is jobban jojjon ki a meccs vege egy nyero szeloval

:R :R :R

:DDD

több drón kell ;P

(#109964) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pajovic szépen elszúrta, egyenlített is a neftcsí

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109965) Redneck


Redneck
veterán

Milyen érdekes hogy az NSO-n most "502 Bad Gateway" van ha a Fradi meccsre kommentálnék... Az egész VB alatt nem volt ilyen. :U

Szerk:
Egyébként Varga Roland miért nem kezdő mindig a válogatottban? Tök jól játszik a szélen, már az előző szezonban is figyeltem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#109966) Z'Z" válasza Redneck (#109965) üzenetére


Z'Z"
őstag

Szerk. :)

Egyébként Dibusz miért lövöldözget előre? :W
Eddig minden alkalommal megindult belőle az ellenfél.

Amúgy ettől a Macabitól féltek annyira. :F

[ Szerkesztve ]

(#109967) villamos


villamos
őstag

Egyelőre a Fradi nem alakít maradandót...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#109968) Richard! válasza villamos (#109967) üzenetére


Richard!
addikt

*sem

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#109969) hobizoli válasza villamos (#109967) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat ha nyernek is vhogy ebbol EurépaLiga főtábla nem hiszem, hogy lesz....

...ahhoz itt illene mar most ketto gollal menni felidoben

több drón kell ;P

(#109970) Redneck válasza villamos (#109967) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem nem játszanak rosszul, de tény hogy nem mennek fejjel a falnak. Ez nem rossz dolog, lévén a Maccabi nem egy dzsunka csapat. Feltűnően sok suttyóságot művelnek, de remélem a fiúk nem mennek bele a felesleges adok-kapokba.

Szerk:
Ne legyetek pesszimisták, most kezdődött az egész EL, az FTC pedig még nem állt össze. Sajnos.

Nem bánnám ha egyszer 2-3 évre előre terveznének Orosz Pálék...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#109971) Ringman válasza DeathAdder (#109952) üzenetére


Ringman
nagyúr

Shaqirinek nem sok jó megmozdulására emlékszem az interes időszakából, eléggé 1D-s, nem túl eszes játékos

(#109972) villamos


villamos
őstag

GÓL!!!
Vezetünk!!! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#109973) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Micsoda gólpassz a zsicitől Spirovskinak :P

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109974) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Ezaz :C
Csak beszerencsétlenkedték.

(#109975) DeathAdder válasza Ringman (#109971) üzenetére


DeathAdder
veterán

Engem statokkal meggyőztek hogy nagyon jó backup lesz, főleg 12 millióért, csak egy arrogáns, önző, antipatikus, önelégült, és gyakran lusta pöts :DDD

(#109976) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A fradi nagyon meg akarja verni saját magát. Magukra rántották ezt az amúgy nem túl meggyőző Mákkábit

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109977) villamos


villamos
őstag

Jön Böde... :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#109978) villamos


villamos
őstag

Ez sajnos meg bement... :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#109979) salesman


salesman
őstag

B+!

Türűűűdrááá!

(#109980) Z'Z" válasza LyonnaisFan1 (#109976) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ezek tényleg Mákosok, baccameg.

(#109981) Redneck


Redneck
veterán

Kiégtem, most megint nekik jó az idegenben lőtt mákos sz*r...

LyonnaisFan1:
Azért Gorriarán, Bőle, Frimpong, Varga és Lovrencsics elég jól, harcosan játszottak. :U

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#109982) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A fradi összehozta magának. Ez a vendég csapat annyira lószar volt, hogy simán abszorválniuk kellett volna az egygólos sikert.
A drukkerek az egyedüli meccs embere, a többiek... Nem tudtak felnőni a feladathoz.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109983) villamos


villamos
őstag

Akkor ez így ennyike volt, ezeket otthon nem fogják megverni... :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#109984) Z'Z" válasza LyonnaisFan1 (#109982) üzenetére


Z'Z"
őstag

Azért teljesen máshogy alakulhatott volna a meccs, ha az ellenfél játékosának megadják a második sárgát.

Van még mit csiszolni a csapaton, főleg hátul, + El kellene találni a kaput is.

(#109985) MPowerPH válasza villamos (#109977) üzenetére


MPowerPH
félisten

De minek jott?! :(

Don't Tread On Me

(#109986) LyonnaisFan1 válasza Z'Z" (#109984) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az volt az egyetlen kirívó bírói hiba, valamennyire befolyásolta is az összecsapást.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109987) salesman válasza villamos (#109983) üzenetére


salesman
őstag

Hát, ettől félek én is.

Türűűűdrááá!

(#109988) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#109986) üzenetére


Redneck
veterán

Plusz a következő mérkőzést is... :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#109989) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

... ami a IV kerület csapatát illeti, hááát.
Az idegen gól ellenére sincs túl sok esélyük a második meccsre, bár a két otthonmaradt játszhat a visszavágón, ez adhat némi reményt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109990) Ringman


Ringman
nagyúr

lehetséges az is, hogy az augusztust sem érik meg a magyar csapatok? végülis az nb1 gyilkos iramát ismerve nem fér bele a kettős terhelés :(

(#109991) Tibiajax válasza Ringman (#109990) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen ez a Lautaro Martínez? jól nyomja? van annyira jó, mint az a gyerek volt a képen középen?..:/

[ Szerkesztve ]

(#109992) hobizoli válasza Ringman (#109990) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a bajnokságra akarnak koncentralni :DDD

több drón kell ;P

(#109993) Ringman válasza Tibiajax (#109991) üzenetére


Ringman
nagyúr

elvileg nagy tehetség, gyakorlatilag meg majd kiderül mire lesz képes komoly bajnokságban.
youtube-ra meg úgyis olyan mixelnek össze, amit nem szégyelnek

transfermarkt [link]

úgyis éder mester fog beállni helyette a kopaszt ismerve.

[ Szerkesztve ]

(#109994) Tibiajax válasza Ringman (#109993) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Édert remélem lepasszolják Kínába. sokkal nagyobb reményekkel várom a következő évadot, mint az előzőt, Ninjára nem tudom leírni, mennyire kíváncsi leszek..

(#109995) Ringman válasza Tibiajax (#109994) üzenetére


Ringman
nagyúr

amíg a spanyol alibikirály itt van, addig nem reménykedek semmiben sem

(#109996) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#109989) üzenetére


Cartevo
őstag

Bakuban 1 jót futballozhattak volna, de gyámoltalanul nyűglődni mentek oda.
Ez nagy adag túró volt, de nem a konyhai. :N Nem az a retek, amit sze-retek.

(#109997) BenHans


BenHans
addikt

Úgy néz ki Florenzi 2023-ig fog hosszabbítani 3M€-s fix fizetésért ami meghatározott feltételek teljesülése esetén bónuszokkal tovább emelkedhet.
Csak észhez tért. Mondjuk nem kizárt, hogy csak a firkászok szarkeverése volt az egész és nemes egyszerűséggel csak azért húzódott az ügy mert nyaralt. :U

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#109998) Tibiajax válasza BenHans (#109997) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedig nagyon el akarta hozni az Inter őt is..

(#109999) Ringman válasza Tibiajax (#109998) üzenetére


Ringman
nagyúr

annyira mint cancelot?

(#110000) Peterhappy válasza Ringman (#109990) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lehetséges. A három EL-csapat egyaránt nehéz helyzetben van, bár egyik sem lehetetlen küldetés, a realitás szerintem három kiesés (ne így legyen). A Vidi a hazai meccset behúzza, a következő kör már keményebb diót tartogathat. Addig még érkeznek igazolások, plusz kovácsolódhat a csapat, nekik azért bőven van esélyük még pár kört menni, de a mai magyar fociban nehéz biztosat mondani - egyelőre jussanak túl a luxemburgi csodacsapaton.

Este már nem tudtam írni/reagálni, hazaestem, zuhany és alvás. Jó meccs volt, nagyszerű hangulattal! Több mint tizenhétezer szurkoló, az azért magyar viszonylatban nem rossz. A Csapat megtett minden tőle telhetőt, jelenleg ennyit tudnak, idő kell hogy beépüljenek az újak, főleg Lanzának és Boginak kell összeszoknia mind a társakkal, mind egymással.
Az izraeli csapat azért más kávéház, sajnos sokkal gyorsabban játszottak, mint a Fradi. Nem vállalok nagy kockázatot ha azt mondom, a mennyeit simán nyernék. Fizikálisan is nagyon erősek és fejben is gyorsabbak. Olyan lőtt passzokat kezeltek le, játszottak meg, amiket nálunk khm... nem szokás. Klasszis különbség volt/lett volna a két csapat között, de a lelkesedéssel és a szurkolással ezt a különbséget sikerült eltüntetni.

Azt hiszem baromira megérdemeltük volna a győzelmet. Szép siker lett volna az 1-0! Úgy sem lett volna kint könnyű dolgunk, de így piszkosul nehéz lesz. Valljuk be, nehezen elképzelhető, hogy lehozzuk kint kapott gól nélkül a meccset, de még a 0-0 is kevés volna, gólt, gólokat kell szereznünk.

A szurkolók előtt pedig le a kalappal, végig zseniális hangulat volt (jóval a kezdősípszó előtt és a lefújás után is), nem a szapulásról szólt a meccs, hanem végig a buzdításról, és semmilyen komolyabb atrocitás nem történt (én legalábbis nem tudok róla). A gól után páran szidták Dibuszt (és a felmenőit), de elég gyorsan, elég szépen helyretették őket a Kollégák. (ahol mi ültünk, ott nem látszott, hogy megpattant a lövés, csak sejteni lehetett).

Summázva: jó ideje járok meccsekre, ekkora nézőszám mellett ilyen kulturált szurkolást én még soha nem tapasztaltam! Csodás volna kint továbbjutni (a második fordulóban könnyebb ellenfél jönne szemben), benne volna a pakliban még két, akár telt házas meccs!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.