Hozzászólások

(#108651) Ringman

Ringman
nagyúr

20 perc alatt több minden történt, mint a délutáni tili-toli meccsen 120 perc alatt

MODERÁTOR

Arra azért figyeljetek, hogy a megtett távolság nem egyenlő a futással. Erősebb sétával, vagy laza kocogással is meg lehet tenni 8-10 km-t bő másfél óra alatt. Szóval én nem esek hasra ezektől a teljesítményektől. Elvégre élsportolók lennének, nem? :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#108656) BenHans válasza Ringman (#108652) üzenetére

BenHans
addikt

Rovarcsípés és formaidőzítés ;]

Én nem vagyok ellenük, a spanyoloknak verniük kellett volna őket, csak ők nem akartak futni, legalábbis úgy nézett ki.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#108657) paatrick

paatrick
őstag

Egyébként VB közben is megy pár bajnokság, íme a mai WTF:

Haland nevű emberke a 21. percre rúgott egy mesternégyest, ezzel nyert 0-4-re a Molde az 1. helyezett Brann ellen a norvég 1. osztályban :C azért az nem gyenge.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108658) Vladi

Vladi
nagyúr

Hát urak... az a benyomásom, hogy csak a horvátokon múlik, milyen éremmel mennek haza... ezt a meccset már le kellett volna zárniuk... :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#108659) NyxNyxNyx válasza Vladi (#108658) üzenetére

NyxNyxNyx
addikt

:F Szerintem veszélyesebbek a dánok, de mondhatjuk egálnak is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#108660) #75376384

#75376384
törölt tag

Kár, hogy az egész kezd átmenni egy ilyen időhúzó bunkerfociba. Pedig jól indult.