Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108251) Monoton


Monoton
tag

;]

(#108252) dudu5130 válasza MdewC (#108249) üzenetére


dudu5130
őstag

Úgy néz ki Florenzi lesz Cancelo helyett. Sok esélyt nem látok rá, de nagy lenne ha Ninja után az olaszt is elhoznánk Rómából.

(#108253) Ringman válasza dudu5130 (#108252) üzenetére


Ringman
nagyúr

hogymi? eléggé bayernes/juvés átigazolási szezon lesz így ebből
majd a rómás fórumtárs ezt is elemzi majd.

vecinoval meg szerződést hosszabítottunk.

(#108254) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kele: Löw úgy akarta vezetni a német válogatottat, mint ahogyan egy domináns klubcsapatot szokás. A régi beidegződésekre, a sokszor kipróbált játékkapcsolatokra épített, és az volt a célja, hogy a csapata minél többet birtokolja a labdát egy-egy meccsen. A németek mindhárom csoportmérkőzésükön legalább 65%-ban dominálták a passzjátékot, miközben a két évvel ezelőtti Eb egyik nagy tanulsága éppen az volt, hogy

a válogatott fociban sokkal többször nyer a labdával kevesebbet foglalkozó, de a területeket okosan kontrolláló, villámgyors ellencsapásokra képes csapat.

A klubfutballban ez éppen fordítva van: szinte csak az Atlético Madrid képes arra, hogy a labdabirtoklásról folyamatosan lemondva, kompakt, biztos csapatszerkezetből vezetett kontrákra és pontrúgásokra építve sikeres maradjon hosszabb távon is. A válogatot futball azonban - elnézve a portugál Eb-sikert például -, nagyon nem ebbe az irányba tart.

Még majd elhiszem, hogy Southgate antifocijának amire Pulis és Big Sam is csak elismerően csettintene lehet keresnivalója ;]

(#108255) venember83 válasza DeathAdder (#108254) üzenetére


venember83
nagyúr

A klubfutballban ez éppen fordítva van: szinte csak az Atlético Madrid...

Juve-drukkerként tudok még példát mondani. :D

(#108256) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Hivatalos
FTC: Leigazolták Kjartan Henry Finnbogasont (Izland) az AC Horsens csapatától.

Minek igazoltak csatárt, valaki távozik?

(#108257) Sickboy25 válasza Z'Z" (#108256) üzenetére


Sickboy25
addikt

Persze Priskin a haladásba, ha az számít ;] ;] :DDD

Amúgy meg nem ártana egy befejező csatár, aki gólt is tudna rúgni és nem csak Balmazújvárosnak...

Amúgy a névrokona jobb lett volna ennek az izlandi srácnak,..

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#108258) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Maradona napi 10 ezer fontért csinálja a fesztivált, a FIFA fizeti

Naiv vagyok, én ezt nem hittem volna...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108259) Z'Z" válasza Sickboy25 (#108257) üzenetére


Z'Z"
őstag

De pont izlandit?
Elhiszem, hogy a válogatottban jól szerepelnek, de klub szinten én nem sok nevet hallottam.
Amúgy nézem, hogy 31 éves?
Na, ezzel se lesznek előrébb.
Nem is értem, hogy miért nem fiatal játékost igazolnak.

(#108260) Sickboy25 válasza Z'Z" (#108259) üzenetére


Sickboy25
addikt

Már az EB keretben sem volt benne...

Semmi nem lesz belőle, nb2-es szint kb.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#108261) Cartevo válasza vond (#108250) üzenetére


Cartevo
őstag

Érthető. Végre fel kell mutatniuk fiatal tehetségeket.

(#108262) vond válasza Cartevo (#108261) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Eljutottunk oda, hogy a Puskás "Akadémiában" több Haladás nevelés van, mint felcsúti. Ez azért nagyon durva. :(((

De az nem különben, hogy a külföldi zsoldosok mellett gyakorlatilag elvétve játszik 1-2 magyar abban a nagyszerű falusi csapatban. És közben "Akadémia", értitek?!? :(((

Mi meg csak álmodozunk tovább itt Szombathelyen, hogy egyszer talán lesz valami cél, valami koncepció, valami jövőkép, akármi, ami túlmutat azon, hogy valahogy maradjunk bent, és az összes kicsit is értelmes nevelésünket az első adandó alkalommal tegyük pénzzé (attól függetlenül, hogy megmondják-e felülről, hogy ki hova igazoljon - valószínűleg igen). :(((

Magyar foci... :O

Az egyetlen menedékünk, bizodalmunk az a párezer "hülye" szurkoló, aki még mindig ott van, kitart, szurkol, támogat. Csak miattuk érdemes még egyáltalán bármilyen szinten is foglalkozni a magyar (klub)futballal.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#108263) Z'Z" válasza Sickboy25 (#108260) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nevetséges az egész igazolási rendszerünk, is.
Folyamatosan olyan "vén" játékosokat hoznak ide, akik itt jó pénzért letudják azt a maradék pár évet, aztán semmi eredményt nem tudnak felmutatni maguk mögött.
Legalább olyanok jönnének, akiktől lehetne tanulni, de nem.
Amúgy van olyan is, hogy a fiatalok, pont ugródeszkának tekintik a mennyeit.
Nem igaz, hogy a vezetés ezt nem látja át.
Vagy nagy ívben lesz@rják, csak pénzmosás megy a háttérben?

[ Szerkesztve ]

(#108264) Sickboy25 válasza Z'Z" (#108263) üzenetére


Sickboy25
addikt

Biztos valami van a háttérben, minden évben van egy-két jó képességű külföldi játékos, akik egy szezon után lépnek...

Sok mindent én sem értek, de az biztos, hogy így megint semmi nem lesz nemzetközi porondon... szeptemberben már mindenki a mennyeire koncentrálhat :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#108265) Cartevo válasza Z'Z" (#108263) üzenetére


Cartevo
őstag

(#108266) Z'Z" válasza Sickboy25 (#108264) üzenetére


Z'Z"
őstag

Hát ezaz!
Viszont, ha már épültek ilyen szép stadionok (ezek szerint a semmiért), akkor össze kellene kötni autópályákkal, hogy a szurkolók könnyebben meg tudják azokat közelíteni. ;] :D

@(#108265) Cartevo:
:F :F

(#108267) Ringman válasza Z'Z" (#108263) üzenetére


Ringman
nagyúr

Vagy nagy ívben lesz@rják, csak pénzmosás megy a háttérben?

:K

(#108268) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Érdekes lesz az esti belga-angol (szerintem dögnunalomra veszik majd a csapatok), de az megy majd a kedvezőbb ágra a negyeddöntőt illetően aki csoportmásodik lesz.

(#108269) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#108268) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szurkolni kell Kolumbiának, hogy csoportelsők legyenek, hogy legyen valami jó az első helyben is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#108270) paatrick válasza NyxNyxNyx (#108269) üzenetére


paatrick
senior tag

Hajrá KolumBika, bikák legyetek, japánokat vinni magatokkal.

#108268 DeathAdder
1 meccset lehet csak megúszni, elődöntőben már itt is ott is acélos csapat jön szembe.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108271) BenHans válasza Ringman (#108253) üzenetére


BenHans
addikt

Nem akarok senkit untatni, csak szóljatok... :D

Jelenleg ott tartunk, hogy a Roma 3M€ + bónuszt ajánl Ale hosszabbításáért. Florenzi 4M€ val szállt be az alkudozásba amire becsengetett az Inter, hogy szívesen kifizetné, de a csapatnak csak nevetséges ~15M€-t ajánlana a pletykák szerint + azt hiszik a Pecsa bolhapiacon vannak és valószínű megint ajánlanának pár friss fiatal munkaerőt. :))

"eléggé bayernes/juvés átigazolási szezon" Ott nem az erősebb vásárol? ;]

Én már nem merek semmit mondani, mert 1) Ale római és imádat van, de ne szálljon el, főleg mivel a legrosszabb szezonját produkálta. Ahogy az apja mondta a Barca elleni gólja után, Ale nem ilyen típus de ő majd visszarántja a földre ha mégis elszállna... Most is megteheti ha...
2) Ebben a tetves modern gazdasági fociban semmi sem szent, tehát ha nem sikerül megegyezni csak egy megfelelő ajánlat szükséges és Ciao.
3) Ha egy római születésű srácnak aki nem mellesleg a karszalag várományosa, nem a címer hanem a pénz a fontos - amit amúgy erősen kétlek - akkor tényleg gond van a klubvezetéssel is.

De ne rohanjunk előre, ezidáig egyetlen fontos láncszem vált ki, aki köztudottan problémás volt.
A firkászok már tavaly is eladták a fővárost Milánónak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#108272) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Végre siekrült elérni, hogy ne akadjon az M4 online itt horvátban, erre most meg kép nincs. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#108273) DeathAdder válasza paatrick (#108270) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elődöntő már nagy eredmény lenne mindkét csapattól, és azért nem mindegy hogy svéd/svájc vagy brazílián keresztül visz az út oda :)

[ Szerkesztve ]

(#108274) paatrick


paatrick
senior tag

jó döntés, egyértelműen a labdát találta el, bravó VAR :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108275) DeathAdder válasza paatrick (#108274) üzenetére


DeathAdder
veterán

jó ez a VAR :K

(#108276) Rawulf válasza DeathAdder (#108275) üzenetére


Rawulf
őstag

Valahogy így kellett volna a svéd-német meccsen is befújni a 11-est a svédek javára már az elején.
Ez a bíró legalább elég tökös volt, hogy a gyanús szitut befújta és azért is mert felül tudta bírálni saját magát is. Így korrekt és így kellett volna eddig is csinálnia a többi bírónak és a VAR szobának is.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#108277) KisApám


KisApám
addikt

A "lengyel válogatott" valami katasztrófa... :(

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#108278) paatrick


paatrick
senior tag

Kolumbia kb. a pályán sincs. Nem mondták nekik hogy nyerni kéne? :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108279) vond válasza DeathAdder (#108273) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Aztán ki tudja, lehet, hogy a svédek jobban aláznának mindenkit, mint pl. a brazilok. Nem lehet itt már semmit sem mondani biztosra.

Nem kell, kellene számolgatni, meg sumákolni, őszinte focit várnék el mindenkitől. Sajnos egyelőre elég kevés csapatnál látom ezt, és azok közül is már kiestek néhányan.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#108280) Soulfly842 válasza Rawulf (#108276) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szegény 'kicsi' németország - jelen esetben foci-kontextusban nem véletlen kisbetű :DDD - most akkor pont nélkül menne haza :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#108281) bagyulajuve válasza BenHans (#108271) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem a klubvezetéssel van gond, hanem, hogy a játékosok nem tudnak hűségesek lenne, könnyen elcsábulnak a pénznek, a csillogásnak és engednek az ügynökök kavarásának

Resistencia eterna

(#108282) paatrick


paatrick
senior tag

Hihetetlen Kolumbia eltalálta a kaput. Gól. :P

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108283) vond


vond
MODERÁTOR

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#108284) IntelKiller7 válasza paatrick (#108282) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Azt hittem jobbak lesznek.. 0-1-et tippeltem elsőre, aztán megnéztem a kezdőt. átírtam 0-2-ra. Nem kellett volna. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#108285) Ringman


Ringman
nagyúr

:DDD

(#108286) Cartevo válasza paatrick (#108270) üzenetére


Cartevo
őstag

Így lett, sárga lapok miatt a sárgák a befutók. Afrika meg leégett.

[ Szerkesztve ]

(#108287) villamos


villamos
őstag

Szenegál is kiesett. :C
Megérdemlik, nem csináltak 80 percig semmit... na nem mintha Kolumbia csinált volna...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#108288) Ringman


Ringman
nagyúr

volt már olyan hogy a fair play döntött a továbbjutásról?

(#108289) paatrick válasza IntelKiller7 (#108284) üzenetére


paatrick
senior tag

Hát most a japánok mehetnek a kolumbiai követséghez köszönetet mondani mint tegnap a mexikóiak ;]

Az más kérdés hogy ennek a kolumbiai védelem az angol-belga páros simán bever vagy 5-öt.

#108288 Ringman
még nem volt soha ilyen azt mondják.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108290) villamos válasza Ringman (#108288) üzenetére


villamos
őstag

Kommentátor bácsi szerint ez az első eset...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#108291) vond válasza Ringman (#108288) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azt mondják, nem.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#108292) DeathAdder


DeathAdder
veterán

16 között:

-11 európai
-4 dél-amerikai
-1 ázsiai csapat

(#108293) RoyBatty válasza Ringman (#108288) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Nem, soha. Korábban (amikor még nem volt fair play táblázat) volt már pénzfeldobás, de ilyen még nem.

(#108294) paatrick


paatrick
senior tag

Zlatan amúgy jósolt a VB előtt:

bejött :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108295) Z'Z" válasza Vladi (#107801) üzenetére


Z'Z"
őstag

A táblázat nem ismeri a fair playt, Szenegál jutott tovább. :D

(#108296) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Csak nekem hangzik abszurdnak a fair play pontokkal való továbbjutás így? (úgy rendkívül fair play a történet, ha nevetséges időhúzással és semmittevéssel, a foci arcul köpésével zárva a csoportot jut tovább egy csapat).

A VAR szerintem jó dolog lett összességében (egy meccset leszámítva, meg egy-egy rossz döntést - de több jó ítéletet hoztak a VAR-val mint rosszat), de ez szerintem nevetséges. Inkább döntötték volna el pl. 11-essel vagy pénz feldobással... még az is jobb :D

(#108297) RoyBatty válasza Soulfly842 (#108296) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Na jó, de ki rúgott volna büntetőket kinek? A két érintett csapat (Japán-Szenegál) egymástól 800 km-re volt a lefújás pillanatában.
Mondjuk a FIFA-nak van olyan ötlete a 48 csapatos VB-re, hogy a csoportmeccsek során ne legyen döntetlen, hanem a rendes játékidő után egyből jöjjenek a 11-esek.

(#108298) Soulfly842 válasza RoyBatty (#108297) üzenetére


Soulfly842
addikt

Részletkérdések :D

Elmennek szépen a következő meccs helyszínére - szépen felkészül mindkét csapat a köv. meccsre - és előtte eldöntik, hogy ki kezd :D :D :D Hidd el, egy csapat se akarna lötyögni egy félidőt :D

Mekkora show lenne *trollface* ;]

[ Szerkesztve ]

(#108299) DeathAdder válasza RoyBatty (#108297) üzenetére


DeathAdder
veterán

Még mindig jobb mint szerencsére feltenni és tiziket lövetni a csapatokkal.

Az a csapat ment tovább amelyik kevesebb lapot kapott, ritka hogy idáig fajul a döntés, de most ez döntött, én valahol el tudom fogadni. Bár a latin sporik minden szarért fújnak és szórják a lapokat, szóval az sem feltétlen fair, hogy melyik csapat milyen bírót kapott. Szenegál sem az a favágó fajta, csak fizikailag talán a legerősebbek az egész mezőnyben, nem hogy Japánhoz képest :)

(#108300) RoyBatty válasza Soulfly842 (#108298) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

:DD
Zseniális ötlet, a következő ellenfél edzőjét is az őrületbe kergetné, hogy fogalma se lenne, hogy ki ellen készüljenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.