Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109701) DeathAdder


DeathAdder
veterán

hát egy francia-angol döntő felérne egy cselzi-mu 0-0-val :DDD

(#109702) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Te jó ég mi gól lett volna, ha egy kicsit élesebbek a franciák :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109703) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#109701) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem ezekkel a kontrákkal szétszednék az angolokat. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#109704) szőröscica válasza Sonja (#109700) üzenetére


szőröscica
addikt

Ok, h finom, de jo-e a hatasa, vagy csak reklam? :)

(#109705) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#109703) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahhoz az angoloknak ki kéne támadni :))

(#109706) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A hír, amit sosem akartam olvasni vagy hallani.

:O :R

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#109707) cyberkind válasza Motion_Blur (#109689) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz már nem követem abszolút a focit, de erre muszáj valamit írnom, úgyhogy kész is. :D Akárhogy is nézem ha ő menni akart azt a legjobbkor teszi, nem fiatal, már nagyon látszott, hogy belassult és hasonlók, illetve látta ő mi lett a madridi legendákkal akik a végsőkig maradtak, itt még van reális esélye szinte bármire, Pérez meg okos és üzletember volt, ennél jobb üzlete nem hiszem, hogy lesz, remélem hasonló szép és eredményes utolsó évei lesznek a Juvé-ban, így meg egy-két meccset most már mindenképp beiktatok az olasz bajnokságból, szerencsére a Real-ban mindent elért, sőt... :)

Paranormal Cocktivity

(#109708) Ringman válasza NyxNyxNyx (#109703) üzenetére


Ringman
nagyúr

miféle angolokat? a bronzmeccsen?

(#109709) NyxNyxNyx válasza Ringman (#109708) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Sehol nem írtam, hogy biztosan továbbmennek az angolok. :P

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#109710) Motion_Blur válasza cyberkind (#109707) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyetértek. Jókor döntött és jó hogy ő dönthetett a saját sorsáról.

Nagyon örülük hogy nem PSG/MU/Bayern felé vette az irányt.

Remélem hogy megtalálják a helyét a csapatban és hogy sokszor lesz majd Ő a dontő faktor ahogy a Real-ban is volt így nemegyszer, pont a Juve ellen is.

mindenesetre: Hala Juve! ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#109711) forceberg válasza szőröscica (#109704) üzenetére


forceberg
veterán

Biztos jó, mert van benne nátrium és szénhidrát jó arányban.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109712) paatrick


paatrick
senior tag

Bíró elvtársat megint elő fogják venni meccs után :U

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109713) szami777


szami777
addikt

Hányszor kell agyonrugni Hazardot, hogy lefújják.
Gusztustalan.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#109714) bagyulajuve válasza cyberkind (#109707) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Én nagyon örülök, hogy érkezett. Ha 2 évig még ilyen szinten tudná tolni és a "maradék" 2 évben kezdene romlani a teljesítménye, akkor megérte. Hosszú idő után egy picit nagyobb eséllyel nyerhet BL-t a csapat, utóbbi időben 2x is a győzelem kapujában volt a csapat, de azokon a meccseken hiányzott 1-2 igazi világklasszis, most lett 1. Ha a jelenlegi húzóemberek közül nem megy el senki, akkor minden Juve szurkoló bizakodhat. Persze CR leigazolása nem jelenti automatikusan azt, hogy a BL győzelem meg is lesz, mert azért ahhoz sok minden kell, például nagy adag szerencse is, de hátha most minden klappolni fog :DDD . Én minden esetre bizakodó vagyok.
Forza Juve! Forza Cristiano!

Resistencia eterna

(#109715) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mindig Chadlinak van csak helye. Ha ott egy jó játékos játszana helyette sokkal másabb lehetne ez a meccs. Ugyanez a másik oldalon, hogy minden helyzet Giroud-ra jön ki.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#109716) omfgk


omfgk
addikt

Az egész belga csapatból csak Hazard nyújt értékelhető teljesítményt.

(#109717) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Cristiano Ronaldo búcsúlevele…

Köszönök mindent, és persze, ahogy kilenc éve is mondtam, amikor először beléptem a stadionba: Hala Madrid!

:O :R

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#109718) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

És akkor kérdezik tőlem, miért nem fogok a fhansziáknak drukkolni a döntőben...

https://www.coreinfinity.tech

(#109719) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ezzel kb. meg is nyerték a VB-t a franciák.. szláv csapat képtelen megnyerni, ha meg Henderson felemelné a VB serleget akkor megborulna a tér-idő kontinuum, szóval lehet gratulálni a flanszhiáknak :))

(#109720) bagyulajuve válasza omfgk (#109716) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Courtois-ra se lehetett panasz szerintem, a VB-n ő a legjobb kapus

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#109721) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Fuh de egy súlytalan semmi volt ez is.

(#109722) L_YKing válasza KisTücsök (#109721) üzenetére


L_YKing
addikt

Ahogy a Francia meccsek egész VB alatt... ( kivéve Argentína ellen)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#109723) szami777 válasza bagyulajuve (#109720) üzenetére


szami777
addikt

Meg Lloris.
Ez a kettő nálam amúgy is top3 kapus.

Hát kár a meccsért, sajnálom a belgákat, de a franciák nagyon profin lehozták.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#109724) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Gagyi meccs volt, nem méltó egy elődöntőhöz. Franciák ezt be is húzzák :O

(#109725) forceberg válasza szami777 (#109713) üzenetére


forceberg
veterán

Keljen fel! Ne színészkedjen!
Mit cselezget öncélúan?
Rosszabb, mint Neymar!!!

Ugye, milyen xar ez, mikor alig van terület... sry, de a saját cumit vették be.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109726) paatrick


paatrick
senior tag

Nem tudom sajnálni a belgákat, ezt maguknak cseszték el. Az első félidőben tilitoli majd lesz valahogy most meg már futni kellett az eredmény után.
Mikor a 30. percben mondta a kommentátor hogy Lukaku most ért harmadszor labdába a meccsen, hát mindent elmond :C
Franciák se voltak valami nagy szám, de a belgák nagyon alulteljesítettek. Courtois meg Hazard hozta amit kell, ennyi.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109727) Peterhappy válasza DeathAdder (#109719) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez jo :)
Holnap a horvatoknak drukkolok, de szerintem az angolok fognak dontozni. Barhogy is legyen, azt az agat en gyengebbnek erzem, raadasul egy nappal kevesebbet pihennek. De biztos, hogy az onnan erkezonek fogok a dontoben szurkolni.

Fogadnek most a francia aranyra, (angol ezustre?) es belga bronzra, de megfogadtam, hogy tobbe nem fogadok.

Epp az jutott eszembe, meggyoztetek rola, hogy de Gea jobb, mint Courtois, de nem a VB-n latottak miatt hiszem el :)

(#109728) forceberg válasza paatrick (#109726) üzenetére


forceberg
veterán

Így estek ki a németek, spanyolok és a brazilok. Aki támadni akar, sajnos alig nyer... a védekező csapat olyan szinten megszállja a térfelét...

(#109727) vighpeter: akkor neked is 1,00-ás oddsod van a pénzedre, mint nekem :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109729) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

A franciák abszolút megérdemelten behúzták ezt az elődöntőt. Jól van összerakva ez a csapat. Masszívak, Lloris eddig nem potyázik elől pedig 2 életveszélyes ember van. Nagyon nehéz megverni őket. Éhesek is az EB kudarc után.
Belgáknál csak Hazard és Fellaini veszélyeztetett....ez sajnos kevés ide.
Mbappe esküszöm Henryra emlékeztet. Még fiatal és csinál hülyeségeket de világklasszis játékos lesz belőle.

(#109730) Datsyuk válasza forceberg (#109725) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Mert más nem tud helyzetbe kerülni? Rajta volt az összes teher. De Bruyne eltűnt, azt hiszem még körözést is kiadtak rá mert nem látták a pályán.
(Neymar példát vehetne Hazardon, nézd vissza a brazil meccsett ott mennyitt aprították. Abszolút ellentéte Neymarnak. Minden egyes párharc után felállt és ment tovább. Nem kellett tolokocsit hozni meg mentőt)

[ Szerkesztve ]

(#109731) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Man. City: bejelentették Mahrez szerződtetését – hivatalos

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#109732) NyxNyxNyx válasza forceberg (#109725) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:N

#109730 Datsyuk: Hatalmas +1

Le a kalappal Hazard előtt, a VB legszimpatikusabb játékosa volt számomra. Világklasszis szinten játszott a fontos meccseken.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#109733) Tibiajax válasza LendvaiFeri1 (#109706) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt a cikket én írtam.
Az én Cristianóm :DDD

figyelj, ez a legjobb, ez a csúcs: Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianóé lett.
:D

[ Szerkesztve ]

(#109734) paatrick válasza forceberg (#109728) üzenetére


paatrick
senior tag

Németek, spanyolok támadni se akartak/tudtak ;]
Belgákról viszont láttuk hogy tudtak játszani. Japánok is elég jól védekeztek, de csak addig nyomtak amíg azok is hibáztak. Itt a franciákra szinte nyomást se gyakoroltak, pedig náluk volt többet a labda.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109735) Richard! válasza Tibiajax (#109733) üzenetére


Richard!
addikt

Ezen én is elmosolyodtam :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#109736) forceberg válasza NyxNyxNyx (#109732) üzenetére


forceberg
veterán

Őt kedvelitek, Jurniort nem. Nekem egyik sem kedvencem, de nem is gyűlölöm egyiküket sem.
És tényleg, aki eddig kételkedett, láthatta, hogy Hazard is mekkora klasszis.
Viszont ez a meccs bebizonyította, különösen KdB-n, hogy mennyit számít, ha az ellenfél úgy megy fel, hogy megfojtson. KdB-t szerintem könnyebb kivenni csapatszinten, mert ő azért nem akkor cselgép.
Vegyétek le a szemüvegeket! Most akkor KdB nem hajtott? Dehogynem! Nem véletlenül tűnt el... azt meccselték velük, amit ők a brazilokkal, csak ott azért a braziloknak több sanszuk volt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109737) emre


emre
veterán

A belgákat is megvették kilóra.
Ez nem az a csapat volt amelyik eddig eljutott.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109738) #16741888


#16741888
törölt tag

gaz

Nem tudom ebbol mi igaz meg mi nem de ha a fele igaz az mar gaz... ekkora patkany egy embert... remelem Florentino nem lesz annyira elvakult hogy elhozza... ilyen emberrel hogy lehet csapatot alkotni? Ami mondjuk a real erossege volt az elmult 3-4 evben...

(#109739) NyxNyxNyx válasza forceberg (#109736) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem igazán értem a szemüveges részt. Úgy írod, mintha itt nem lenne mindenki tisztában azzal, hogy Neymar a világ egyik legjobb játékosa, meg hogy folyamatosan faragják. Emellett meg erősen túltolta a fetrengést sokszor a saját csapata kárára.

Hazardot is végig faragták, de ennek ellenére csinálta azt amit kell, nem rajta múlt. Tegnap KdB egy rossz napot fogott ki amellett, hogy faragták és nehéz dolga volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#109740) DS39 válasza #16741888 (#109738) üzenetére


DS39
nagyúr

Szánalmas. Óvoda.
A Real Madrid inkább Mbappét igazolja le, mint ezt a kirakat majom Neymart.

(#109741) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Valaki "all in"-t rakott az angolokra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#109742) gyuromoj válasza DS39 (#109740) üzenetére


gyuromoj
veterán

+1 :K
Ha Jajmár jön, akkor nem nézek sok meccset a következő szezontól...

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#109743) Datsyuk válasza forceberg (#109736) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Neymart is kedvelném ha nem lenne ilyen. Aki szimulál és dobálja magát az nekem nem szimpatikus akármekkora potenciál is van benne. De vannak még ilyen játékososk: Robben, Suarez ( Ronaldo is ilyen volt de a MU-nal "kinevelte" belőle Keane, nem teljesen de eredményesen).

KdB nem kétlem, hogy hajtott, de eltűnt. Ezért kellett Hazardnak sokat cselezni, 1-1felvállalni. Ilyenkor KdB is változtatnia kell, ha tényleg olyan klasszis.
Aki itt pedig a folytogató volt az Kante. Hihetetlen a pali. Mindenhol ott van, duracell nyuszi, kapaszkodik, oda kotor lábbal éppen a szabálytalanság határán mozog de nem lépi át. Nagyon kellemetlen.
Amelyik klubbnak most van felesleges 100 milliója annak érdemes lenne megvenni.Makelele reinkarnációja.

(#109744) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nem kell nekünk nejmár. Ott van asensio! Jobb szélre egy bappe,természetesen benzi papával elöl ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#109745) gyuromoj válasza FIREBLADE78 (#109744) üzenetére


gyuromoj
veterán

Benzo lehet lelép Napolyba, akkor viszont kelleni fog egy Kane is.
Viszont ha még Bale is lelépne, akkor egy Hazard.
Hopp el is ment 5-600 millió. :DDD
Mbappe-Kane-Hazard trió azért nem lenne gyenge. :U

Amúgy ez a szezon szerintem útkeresésről fog szólni a Real Madridnál.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#109746) simondr válasza gyuromoj (#109745) üzenetére


simondr
senior tag

Adja Isten hogy a RM megvegye Kanet! (Mondom ezt Arsenal drukkerként)
Vennének egy újabb Benzemat, csak most 150m körüli pénzért :C

(#109747) DeathAdder válasza simondr (#109746) üzenetére


DeathAdder
veterán

Benzema is inflált árral 130 millió volt, Kane 200 de inkább 250 lenne. Egyébként meg most hosszabbított, szóval kb. esélytelen, idén legalábbis biztosan.

(#109748) omfgk válasza gyuromoj (#109745) üzenetére


omfgk
addikt

Mbappe és Kane idén aligha mozdíthatóak.

Hazard és Icardi viszont elérhetőek.
Icardi 100, Hazard 150+.

Szerintem Benzema lesz csak eladva.
Esetleg Kovacic.

más : Nem tudom volt-e már de Karius az előszezont is erősen kezdte. link

[ Szerkesztve ]

(#109749) gyuromoj válasza omfgk (#109748) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mbappe nem a Monacoe még?
Psg nem igazán veheti meg, mert a fair playnek nem tettek eleget.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#109750) simondr válasza omfgk (#109748) üzenetére


simondr
senior tag

Az utóbbi hetek / hónapok nyilatkozatai egyértelműen arra utalnak szerintem hogy Ronaldo helyére viszik Jajmárt. Szerintem amúgy a PSG is szabadulna a primadonnájától, csak fizesse ki a Real a 250m körüli összeget amit kérnek érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.