Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108851) Rawulf válasza venember83 (#108849) üzenetére


Rawulf
őstag

Belgák balga módon az öltözőben altatót vettek be? Ezt a támadást csak nézték...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#108852) Ringman


Ringman
nagyúr

japán elég szervezett és agilisen nyomják. a belga védelem meg vicces hibákat vét

szerk:
a gólvonal-technológiát sima kint volt-bent volt helyzetekre miért nem adaptálják?

[ Szerkesztve ]

(#108853) odrif válasza maximilian4 (#108850) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Star Wars rendezője ;]

20 éve a Prohardveren

(#108854) gézu


gézu
őstag

Én a szamurájokkal vagyok. Amúgy nagy a baj, bejött a pumukli is. ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#108855) sh4d0w válasza maximilian4 (#108850) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A magyar válogatott szövetségi kapitánya volt... 3 héttel ezelőttig.

https://www.coreinfinity.tech

(#108856) Rawulf válasza gézu (#108854) üzenetére


Rawulf
őstag

Szamuráj Jack meme lesz majd a végén, ha nyernek is?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#108857) BenHans válasza Ringman (#108840) üzenetére


BenHans
addikt

Egyértelmű hogy hiányzik, én is csak reménykedem hogy lesz aki pótolja, Rómában a kiválása a labdaszerzések miatt lesz érdekes, leginkább itt égető fontosságú, hogy valakinek sikerüljön átvenni a stafétát.
De a belgáknál nem hiszem, hogy csak ő hiányzik, jelenleg inkább amiatt szenvednek, mert elöl nem jön össze semmi, a középpálya nem tud szűrni és leszakad a védekezés.
Kicsit olyan németes, ahogy Dél-Korea kontrázgatta őket 2v2-ben úgy most a belgákkal Japán teszi ugyanezt csak a Nationalelfnél volt két belső védő akik kb. hibátlanul hozták le az egyvéegyeket, ha ők nincsenek hamarabb vezetést szereznek a koreaiak.

Na most be is hozza a hajast, gondolom azért mert hátha benne fennakadnak párszor...

Vertonghen pedig szépen visszafejelte. Ő sem hiszi el kb. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#108858) villamos


villamos
őstag

Jaj! :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#108859) maximilian4 válasza sh4d0w (#108855) üzenetére


maximilian4
addikt

Hála istennek csak volt.

Maxi

(#108860) Cartevo válasza maximilian4 (#108850) üzenetére


Cartevo
őstag

Léke(ns)t kaptunk.

(#108861) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na ilyet se mindennap látni... mi lesz még itt?
Nem egyszerű meccs, annyi szent.

(#108862) MdewC


MdewC
nagyúr

Ekkora mákos pite fejest.

Hajrá Japán!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#108863) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez azert elegge szep fejes volt. :Y Legalabb a vege izgalmas lesz.

Don't Tread On Me

(#108864) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

hát ha ezt behúzzák a belgák, akkor összetehetik a kezeiket

Resistencia eterna

(#108865) villamos


villamos
őstag

:W

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#108866) Peterhappy válasza bagyulajuve (#108864) üzenetére


Peterhappy
őstag

Eddig elég jó erre az esély...

(#108867) BenHans válasza BenHans (#108857) üzenetére


BenHans
addikt

Nagy csere volt, szegény kis japánok.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#108868) venember83


venember83
nagyúr

Izgalmas a meccs, a belgák nem akartak simán továbbjutni. Vagy csak 2,5 feletti gólra fogadtak.

(#108869) szami777


szami777
addikt

Fuu, szép kis adok kapok lett ebből, a 2. félidő parádés.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#108870) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Innentől kivégzik a japókat... :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108871) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Csak helyre all a vilag rendje. Tudnam, miert nem kezdo volt?!
Johetne mar az az uthenger, most megvan a lendulet, masik oldalt a dobbenet.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#108872) DeathAdder válasza BenHans (#108867) üzenetére


DeathAdder
veterán

kb mint mou amikor kínjában berakja fellát hogy fejbelövöldözzék, ez a belgium végtelenül túl van értékelve

(#108873) Peterhappy válasza MPowerPH (#108871) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kis túlzással egész szezonban az volt a baj, ha kezdett. :)
Nagyon megörülhetett az új szerződésnek.

(#108874) Cartevo válasza DeathAdder (#108872) üzenetére


Cartevo
őstag

Talán mert jól látszik a feje.

(#108875) vond


vond
MODERÁTOR

A VB legjobb meccse/félideje. Már csak a kommentátornak kéne szólni, hogy ez nem egy random őszi forduló a Bundesliga kettőből.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#108876) BenHans


BenHans
addikt

Kawashima jó katona. :D
---- ----
Ch0b: Aztán nehogy ilyen legyen belőle...
---- ----
Most ocsúdok fel, itt van Nagatomo, lehet visszasírja az Inter. ;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#108877) Ch0b


Ch0b
tag

Azért a japán kapust majd megtaníthatnák arra, hogy megfogja a labdát ahelyett, hogy folyton elöklözi valamerre.

(#108878) MPowerPH válasza Ch0b (#108877) üzenetére


MPowerPH
félisten

Andreas Kopke -re emlekeztet. :)

vighpeter: Nekem igy is megteszi, ha cserekent alakit. Csak csinalja. Azert az uthenger elmaradt, es messze nincs ez meg lefutva.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#108879) szőröscica


szőröscica
addikt

Ez kemeny volt

(#108880) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ilyen a futball.

(#108881) KisTücsök


KisTücsök
addikt

oh bazmeg. :W

(#108882) Ch0b


Ch0b
tag

Hát belga győzelem volt amúgy is várható, de ahogy japán játszott, így ez most fáj...

(#108883) Cyrin


Cyrin
addikt

Benga belgák...

(#108884) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ott is van. :C

Akkor most hol is van a sok smiley a sok savanyu citromtol??? A megmondok.... :)

Japan elott le a kalappal, szepen jatszottak. Mig a ruszkiknak semmi keresnivalojuk nem lenne itt, a japanokat szivesen neztem volna meg. Belgak keson ebredtek, izgalmas lett, remelem tanulnak belole, mert a Brazilia ellen ugy kell jatszani, ahogy tettek az utolso 30 percben.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#108885) szami777


szami777
addikt

A kontra gyönyörű volt, de a japók foghatják a fejüket, igy elbaszni...nagy meccs volt, fasza vegjatekkal.

Na nem baj, jo kis negyeddöntők lesznek így. :))

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#108886) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Lélektanilag ez nagyon sokat érhet a folytatásban. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#108887) Ringman


Ringman
nagyúr

sajnálom a japánokat

(#108888) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

szegény japók, de akkor is le a kalappal előttük :R

Resistencia eterna

(#108889) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

2-1-nél ezt mondtam az asszonynak... utolsó percben lesz 2-3.

Ennél megálzóbb módon nem lehet meghalni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108890) Rawulf válasza Ringman (#108887) üzenetére


Rawulf
őstag

Én is. Más csapat 2:0-nál már nyomta volna az antifocit. Azért nagy szerencséjük volt a belgáknak. Brazilok ellen többre lesz szükség.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#108891) Ringman


Ringman
nagyúr

nekem igazából csak annyi kérésem van, hogy a szovjetek essenek ki minél hamarabb

(#108892) BenHans


BenHans
addikt

Japán :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#108893) Ch0b válasza szami777 (#108885) üzenetére


Ch0b
tag

Semmit nem basztak el a japánok, egyszerűen a belgáknak mázlijuk volt azzala szerencsés fejes góllal ami visszahozta őket...

(#108894) Peterhappy


Peterhappy
őstag

A meccs előtt a belgáknak szorítottam, főleg a khm... "véleményes" japán felfogás miatt az utolsó meccsen. De a meccs alatt bizonyítottak az ázsiaiak, le a kalappal előttük. Én is sajnálom őket. Japán akart, a belgák tudtak focizni, a végén a rutin és főleg az erőnlét döntött. Igazi harakiri-szaga van a dolognak, ha nem tolják fel tökig a védelmet is az utolsó percben a gól érdekében, most épp a hosszabbításra készülnének.

De hát ettől szép a futball. Összejött a "kisdöntő", a BEL-BRA nagyon komoly párharc lett. Japán előtt pedig le a kalappal.

(#108895) paatrick


paatrick
senior tag

0-1
"Na a belgáknak menni kell a tippmixemért ;] "
0-2
"RIP tippmixem :DDD :Y "

tippmixem most 3-2

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108896) DeathAdder válasza MPowerPH (#108884) üzenetére


DeathAdder
veterán

A belgák nem ébredtek sehova, semmit nem tudtak váltani még kétgólos hátrányból sem.
Kaptak egy orbitális portyát, aztán fejbelőtték fellainit, meg a legvégén értékesítettek egy kontrát, miközben japán alakította ki a helyzeteket.

Nagyon fegyelmezett csapat ez a japán, de azért látszott hogy a végére teljesen elfogytak fizikálisan, de még úgy sem tudták a belgák rájuk borítani az asztalt.

NO de legalább nincs hosszabbítás, és még mindig jobb egy brazil belga mint egy brazil japán :))

[ Szerkesztve ]

(#108897) Redneck


Redneck
veterán

Jó meccs volt, szorítottam hogy ne legyen hosszabbítás, hát nem is lett. Sajnáltam a japánokat, mert nagyon szépen játszottak, és a gólok is rendben voltak. A cseréknél éreztem hogy Martinez jól nyúl bele a meccsbe, nem is tévedtem.

Ami plusz, hogy a bíró is jól vezette a meccset.

7600 GS:
Eddig is, csak néha csúnya focira kényszerültek. Na de ez van ha nincsenek tele hatalmas sztárokkal, és a többség se nem magas, se nem nagy darab. Eddig "csak" fegyelmezett, célfutballt játszottak, de ma megmutatták hogy villanni is tudnak. Hatalmas tisztelet nekik! :R

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#108898) szami777 válasza Ch0b (#108893) üzenetére


szami777
addikt

Már hogyne basztak volna el. Utso percben letamadni es hagyni magukat lekontrazni egy fizikailag erősebb csapat ellen?

Persze, szép meg hősies meg maxirespect, de eléggé botor.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#108899) 7600 GS válasza BenHans (#108892) üzenetére


7600 GS
addikt

Minden tiszteletet megérdemelnek, a végsőkig küzdöttek.

Fasza lesz a brazil-belga, remélem jó sok góllal fognak kikapni a vörösök!

[ Szerkesztve ]

(#108900) DeathAdder válasza Motion_Blur (#108889) üzenetére


DeathAdder
veterán

2-0-nál egy ismim megrakta 30 ezerrel belgiumot, és most van 270 ezer forintja a szemétnek :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.