Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109451) emre válasza vond (#109442) üzenetére


emre
veterán

biztos egy másik változatot ismernek

Basszus, ez a kommentátor a svédeket is elaltatta, nem csak engem :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109452) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Maguire a lehető legjobbkor szerezte karrierje első válogatott találatát :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109453) DeathAdder válasza bagyulajuve (#109450) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az egyik fos csapat miatt nincs a VB-n hollandia és olaszország. Hát még azok milyen fosok lehetnek akkor.

(#109454) paatrick


paatrick
senior tag

A svájciak ellen még elbírták a svédek Forsberg szerencsétlenkedéseit, sőt még valahogy egy gólt is talált, de most egyből róla kapnak gólt :U

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109455) bagyulajuve válasza DeathAdder (#109453) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Azt nem tudom, hogy itt mutatnának vagy mutattak volna eddig (lehet hasonló fost), de hogy ma 1 perc focit nem láttam összesen, az tuti :U

Resistencia eterna

(#109456) BenHans


BenHans
addikt

Öhm, amúgy ne gondolja úgy senki, hogy én utálom a belgákat. Jobban örültem volna Brazíliának az tény, de ritka szimpi csapat egy-két játékostól eltekintve. Amikor kérdezik haverok, hogy olaszokon kívül most kinek tudok szurkolni egyértelműen Brazília, Belgium és Horvátország a válasz a szívvel lélekkel küzdő esélytelenek pártolásán felül.

Álljon itt egy kis stat: Hazard 10/10 sikeres csel a brazilok ellen, és mintha olvastam volna korábban, hogy klubszinten is top1 a sikeres próbálkozások arányában.
Mi lenne a Chelsea-vel Courtois és Hazard nélkül?

---- ----
Az angolok úgy néz ki lehozzák a meccset a svéd stílust kopírozva. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#109457) vond


vond
MODERÁTOR

Hogy én mennyire rühellem ezt az Allit. Kontrázna a csapat, erre sétálva viszi fel a labdát. Utána meg mutogat, mikor szerelni kéne. :((( Hogy mit látnak benne, azt nem tudom.

Na itt a másik, a falábú Sterling. :(((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#109458) omfgk


omfgk
addikt

Ez a Sterling gyerek....

(#109459) forceberg válasza BenHans (#109456) üzenetére


forceberg
veterán

Hazard a legtöbb esetben 1v1-eket tolt, NJR-nál ez legtöbbször 1v2 vagy 1v3 volt.
Ez védekező cspatban cselezni is könnyebb, mert van terület.
Ha nyerni akarsz, akármilyen jó csapatod van, be kell állni védekezni, ha közel azonos az ellenfél, de néha még gyengébb ellen is célravezető, sajnos.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109460) DeathAdder válasza bagyulajuve (#109455) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak a nem látványos foci nem egyenlő a fossal.
Az egész premier liga top6 csapatát az ilyen "fos" játékú csapatok tartják rettegésben. Beszari foci, minimális kockázat, pozíciós játék, veszélyes ívelgetések, pontrúgások és néha egykét elfutás.
Ezért szenved Ali, meg mindenki, underdog foci, nagyon nem underdog játékosokkal.

Pragmatikus, kicsit sem szórakoztató játék ez, az viszont tény :)

[ Szerkesztve ]

(#109461) vond válasza bagyulajuve (#109450) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jó szögletből szép fejesgól. Ebben mi volt a fos szerinted?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#109462) paatrick


paatrick
senior tag

Nem értem mi van itt az egyenes kieséses szakaszban :F mintha egyes csapatok elfelejtenének focizni.
Tegnap Uruguay, ma Svédország. Korábban Mexikó.
Mexikó a csapatjáték, kontrák erre 2-t nem tudtak előre passzolni brazilok ellen, pedig nem is voltak nyomás alatt :(
Uru, svéd egyértelműen a 10/10-es védekezésre építi a fociját erre most mindkettő össze-vissza rohangál.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109463) BenHans válasza forceberg (#109459) üzenetére


BenHans
addikt

Ez is igaz.
Közben megtaláltam a cikket.

---- ----

Huh... :DDD "If Raheem Sterling shot Tupac, he'd be 47 today."

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#109464) dracox


dracox
addikt

Ez a Sterling mitől van a kezdőben? Akarhanyszor latom csak elb*ssza a helyzeteit.

(#109465) forceberg válasza vond (#109461) üzenetére


forceberg
veterán

Amit nem értek, hogy a rövid kapufához miért nem állítanak senkit, simán kirúgta volna, ekkora Zombori taktikusi magasságokba képzeli magát néhány edző ilyen baromságokkal...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#109466) DeathAdder


DeathAdder
veterán

If Raheem Sterling shot Tupac, he’d be 47 today :DDD

(#109467) #16741888 válasza paatrick (#109462) üzenetére


#16741888
törölt tag

Valoszinu ugyanaz van mint a magyar valogatottal tavalyelott... az elso meccseket le lehetett kottazni az hogy ok az angolokkal fognak jatszani olyan sokadik variacio lehetett hogy kevesebb energiat forditottak ra...

(#109468) Cyrin


Cyrin
addikt

KoKane...

(#109469) vond válasza DeathAdder (#109466) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#109470) paatrick


paatrick
senior tag

svéd védekezés szánalmas :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109471) vond


vond
MODERÁTOR

Nahhh, csak kiívelgették. Alli feljött nálam 1-esre. :)

Svédekkel amúgy mi van? Teljesen szét vannak csúszva. Ha így folytatják, még csúnya is lehet a vége.

Jesszus, Pickford megint mit védett. :Y

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#109472) DS39


DS39
nagyúr

Na ugorhatunk is az esti meccsre.

(#109473) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez micsoda svéd gól lett volna.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109474) Datsyuk válasza vond (#109457) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ezt :)

(#109475) DeathAdder válasza vond (#109471) üzenetére


DeathAdder
veterán

Anglia is azért eléggé lefojtja őket. Németeknek sem volt egy sétagallop svédország, és játékvezetői segítség is kellett hogy megverjék őket.

(#109476) vond válasza Datsyuk (#109474) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Naaaa, azért megkockáztatom, azt még én is befejeltem volna. :DDD Amúgy meg 70 perce nem csinál semmit.

DeathAdder: Te nem 'Pool meccset nézel? :D Vagy már vége lett?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#109477) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pickford kiszedte, felébredtek a svédek, talán kissé későn

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109478) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Ráfáztak a svédek mert eddig az volt a taktika, hogy középpen mindent lezárunk oldalról meg csak ívelgessék be a labdákat, elfejeljük.
Ez az angolok ellen nem működik, mert ők meg befejelik. A vérükben van még mindig a kick and rush.
És nagyon úgy tűnik, hogy X+ mennyiségű szögletvariációt gyakoroltak be. Ami elég okos húzás volt Southgatetől mert sok gól születik rögzített szituációkból.

Huhh Pickford....nem kellene a Liverpoolnak egy jó kapus? Lenne egy tuti tippem :)

(#109479) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

mondjuk a svéd szurkoló lányok úgy nagy általánosságban elég cépek :DDD

Resistencia eterna

(#109480) Richard!


Richard!
addikt

Ez lesz az első mérkőzés, ami lapok nélkül fejeződik be? :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#109481) IreN!CuS válasza bagyulajuve (#109479) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Lehet vigasztalni ők a meccs után. Tegnap tele volt a helyi kocsma belga jányokkal csak hát nyertek szóval :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#109482) BenHans válasza Richard! (#109480) üzenetére


BenHans
addikt

Itt van kapásból kettő, csak írnod kellett! :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#109483) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#109480) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Megvjár besárgult, kicsit leállt kakaskodni :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109484) paatrick


paatrick
senior tag

Csak tudnám mibe fáradtak el ennyire a svédek. Az angolok játszottak hosszabbításos meccset, erre a svédek cammognak, kontráknál nincs indulósebesség, folyamatosan későn érnek oda, mintha egy gondolattal a valóság mögött lennének.
Hála az égnek mindjárt vége.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109485) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

jól haladunk, asszem ma este végi is a vébének nekem. :DDD

A svédek elfogytak, Anglia meg akart. A svédek miylen helyzeteket hagytak ki... :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#109486) vond


vond
MODERÁTOR

Teljesen megérdemelt angol győzelem. Okosan lehozták ezt a meccset, jobban akarták a továbbjutást. :K Érik az a belga-angol döntő. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#109487) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#109132) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megmondtam :))

(#109488) DeathAdder válasza Datsyuk (#109478) üzenetére


DeathAdder
veterán

Inkább a másodosztály, mint az evertonból igazolni

amúgy karius marad és lesz az elsőszámú :(((

[ Szerkesztve ]

(#109489) NyxNyxNyx válasza ForRedGlory (#109487) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na nem mintha a svédek jobban akartak volna támadni, mint Kolumbia. :D De legalább sportszerűbbek voltak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#109490) #56268288


#56268288
törölt tag

Mikor meglattam a kezdőt kerdeztem, hogy Sterling miert kezdo? MIERT?? Borzaszto.
Jelenlegi allapotban remelem nem irok tobbszor.. Ez a Sterling vicc. Akkor is.

(#109491) bandus válasza bagyulajuve (#109479) üzenetére


bandus
veterán

nekem is ez maradt a fo takeaway a meccsrol :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#109492) bandus


bandus
veterán

huh, az orosz himnusz amugyis az egyik a legszebb a vilagon szerintem, de itt a stadionban naagyon hatborzongato a hangulata! (mondjuk az nem hianyzik, hogy a mi allami unnepeinken is el kelljen enekelni :) )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#109493) Datsyuk válasza #56268288 (#109490) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Hát értem amit mondasz, de sokat jelentett, hogy mindig mozgásban volt. Nagyon gyors ezért a védőknek mindig figyelni kell rá. Fordulékony, alacsony súlyponttal. Nem véletlenül játszik a cityben is. 2 problémája van: helyzet kihasználás és néha túl önző.Rengeteg fut és ad teret ezálltal a többieknek (hasznos a csapatnak).

(#109494) paatrick


paatrick
senior tag

azoszt bement :Y

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#109495) TSanya


TSanya
aktív tag

Mi ez az "alibi" játék a Horvátoktól?

(#109496) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Karius fogta volna

;]

(#109497) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Cherysev mi gólt vágott :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#109498) Poultier


Poultier
tag

Subasic ezt szó szerint benézte...

(#109499) BenHans


BenHans
addikt

Na jó. Lehet itt doppinggal jönni meg oroszellenességgel, de ezeket bizony el kell találni és nem ez az első.
Ehhez nem elég futni.
Ez valami olyasmi mámorfoci mint nekünk az EB-n, csak ők még jobbak is tetejében.
Tetszik nem tetszik az oroszok jók.
Nekem tetszik. Bravo!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#109500) salesman


salesman
őstag

Ba+! Hajrá Vatreni!

Türűűűdrááá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.