Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108801) L_YKing válasza szami777 (#108800) üzenetére


L_YKing
addikt

Az a baj a brazilokkal, hogy a mexikói védők is úgy mentek át rajtuk, mint fing a gatyán.
Pedig én most nekik szorítok..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#108802) Cartevo


Cartevo
őstag

Az összeszokottság hiánya miatt nem kapunk elit kluboktól megszokott színvonalat. A kapusok is ezért kerültek főszerepbe. Már nem a vb a világ teteje. Erre nem tudok olyan hasonlatot írni, ami überelné a tiedét, csak ilyenre telik: Fordult a koca.

(#108803) Peterhappy válasza Cartevo (#108802) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az a bajotok nektek, hogy nem néztek elég magyar focit.
Ha meg lett volna a heti két mennyei bajnoki, most ezt tartanátok minden idők legjobb vébéjének.

(#108804) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

brazil-belga negyeddöntő lesz?.. az nagyon komoly clash lenne

(#108805) paatrick válasza szami777 (#108800) üzenetére


paatrick
senior tag

Mondjuk én nagyon radikális edző lennék. Aki már nyert VB-t az kb be se nevezném. Egy 30+-os játékos ha már megnyert mindent a háta közepére nem kívánja már ezt. Ott volt a sok német, az öregek mind enerváltak, a fiatalok Brandt, Werner meg küzdöttek, nekik még van miért. Mondom ezt úgy hogy Wernernek nem sok értelmes megmozdulása volt de végig küzdött akart.

Emellett ott volt Özil aki csütörtökön hazautazott, vasárnap már indult nyaralni, most meg a tengerparti képeket posztolja a barátnőjével. Akkor baromira meghatotta a dolog.

Tegnap meg asszem Piqué nyilatkozott a meccs után, aki annyival elintézte a meccset hogy, "2 jó csapat összecsapása volt, most nem mi nyertünk, de tovább jutottunk mint 4 éve, majd 4 év múlva folytatjuk megint". Szóval őt se hatotta meg annyira hogy összehozott egy büntetőt amin kb elment a meccs.

Emellett a legfőbb baja a VB-nek az előbb mások által írt leértékelődése. Klubfoci sokkal előbbre van már presztízsben. Amúgy is a topjátékosok jönnek 40-50-60 meccsről, most itt vannak, VB után még nyomnak egy ázsiai, amerikai népszerűsítő túrát, visszajönnek és kezdődik a bajnokság. Túl sok ez nekik, nem csoda hogy befásulnak.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108806) Peterhappy


Peterhappy
őstag

nso-ról kölcsönözve. Ronaldo. Mármint az igazi.

KATT.

[ Szerkesztve ]

(#108807) Peterhappy válasza paatrick (#108805) üzenetére


Peterhappy
őstag

Számomra némileg döbbenetes módon épp a Feleségem világított arra rá tegnap, hogy mégis miért pörögtem volna rá annyira az idei VB-re, mikor a játékosok nagy része sem teszi. Soha ilyen kevés meccset nem láttam még - oké, ez persze a 14 és 16 órás kezdési időpontoknak is betudható.

A kiscsapatok játékosai életük nagy lehetősége előtt állnak. De a nagyok? A csoportmeccsek színvonala gyengébb, mint egy BL csoportmeccsé. Együtt játszanak olyan játékosokkal, akikkel egyébként szóba sem állnának, akikkel egyébiránt egész évben szájkaratét vívnak. És valószínűleg a "mi vagyunk a krémje" feeling is kiveszett a 32 csapatos szervezéssel.

Egyetértek. Azt hiszem sokak számára ez nem kiváltság, sokkal inkább púp a hátukra.
Aztán ki tudja? Épp a spanyol válogatottnál lehet, hogy előkerül még egy-két csontváz a szekrényből és utólag úgy fogjuk gondolni, az is csoda, hogy a csoportból továbbjutottak.

Özil valóban vérlázító, de Ő klubszinten is ezt műveli sajnos. Ő szerintem egyszerűen csak kiégett...

(#108808) Cartevo


Cartevo
őstag

(#108809) RoyBatty válasza Peterhappy (#108807) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Spanyoloknak nem tett jót, hogy edzőt (akit a hírek szerint mindenki szeretett) tragikus hirtelenséggel kirúgták a VB kezdete előtt 2 nappal. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a "nagy öreg" játékosok szándékosan csak az abszolút minimumot nyújtották utána.
Egyébként abszolút egyetértek azzal, hogy a klubfoci kezd elszaladni a válogatott foci mellett, szerintem a következő VB-t (ami ráadásul a semmi közepén lesz a tél közepén) már sok sztárjátékos ki fogja hagyni mindenféle kamusérülésekre hivatkozva.

(#108810) paatrick válasza Peterhappy (#108807) üzenetére


paatrick
senior tag

"És valószínűleg a "mi vagyunk a krémje" feeling is kiveszett a 32 csapatos szervezéssel."

És akkor mi lesz majd a 48 csapattal :P
Csapatlétszám növeléssel pont a színvonal fog csökkenni. Kis csapatok továbbra se fognak semmit csinálni csak védekezni a nagyok meg majd szenvednek, még jobban mint most. Eredmény nézhetetlen foci.
Értem én hogy így több ország tud bekapcsolódni a lázba, többet megismerünk, de ha kb mindenki bekerülhet akkor az egész értelmét veszti el. Meg Európa 16 csapatot delegálna, tehát a végére lenne egy EB+Brazília+1 random csapat a végjátékra. Mint ahogy ez a mostani is alakul. Simán kijöhet hogy a legjobb 8-ban 6 európai lesz (ha ma Belgium és holnap Anglia nyer) :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108811) szami777


szami777
addikt

Na akkor go belgàk!!!

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#108812) DeathAdder válasza paatrick (#108805) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jó, Özil török, Picque meg katalán aki a középső ujját tartja a himnusz alatt :D

Maradona, Ronaldo (az igazi), Matthaus meg rengetegen a VB győzelmet tekintik pályafutásuk csúcsának, Lineker, Zola, Giggs, Beckham, Owen, Lampard szerint is ez egy játékosnál a csúcs noha soha nem nyertek VB-t :) de az afrikai, dél-amerikaiakon különösen látszik hogy meghalnának a hazájukért.

Mondjuk én is a klubfocit preferálom, köröket ver a válogatottra, de más is a kettő :)

(#108813) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

máskor is, amikor japán játszik, akkor is ennyit mondják, hogy a (kék) szamurájok? mert nekem nem tűnt fel az eddigi vb-ken :F

Resistencia eterna

(#108814) Ringman


Ringman
nagyúr

(#108815) forceberg válasza paatrick (#108796) üzenetére


forceberg
veterán

Szándékosan megtaposták, hol maradt a piros?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#108816) paatrick válasza DeathAdder (#108812) üzenetére


paatrick
senior tag

Jó de ezek a focisták akiket felsoroltál azért még abban a korban voltak mind amikor a VB volt nagyobb szenzáció. Emlékszem még mikor 2002-es VB után minden 10 éves kisgyereknek ilyen frizurát kellett vágni:

:P

Ehhez hozzájön hogy a média se tudja igazán lehozni a "lázat". VB dal nem is tudom van-e idén, de 98-ast ha meghallom a rádióban :C nem is tudom a Ricky Martin - Cup of life vagy a Dario G - Carnaval de Paris a hivatalos de mindkettő best.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108817) bagyulajuve válasza forceberg (#108815) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát igen, az elmaradt. De azért Zsunior is túltolta :U

Resistencia eterna

(#108818) DeathAdder válasza paatrick (#108816) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem fontos ugyanúgy a mostaniaknak is, Özil a klubjába is beleszarik, lusta, lötyög, igazi hangulatember :D

Ez a Carnaval De Paris a legjobb evör :K párszor meghallgattam már az idei VB alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108819) Ringman válasza forceberg (#108815) üzenetére


Ringman
nagyúr

- ki hisz már neymarnak
- pont erre is jó lenne a videobíró, idő van visszanézni miközben juniort újraélesztik.

(#108820) Vladi


Vladi
nagyúr

Na hát az van, hogy Japán derekasan állja a sarat és ragyogó támadásaik is vannak. Még a végén Belgium verhető lesz. Kicsit határozottabban, bátrabban és akkor... :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#108821) Ringman válasza Vladi (#108820) üzenetére


Ringman
nagyúr

keményen, határozottan, nincs izé! (ahogy a mester mondta)

(#108822) Vladi válasza Peterhappy (#108807) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem biztos, hogy baj ez. A kiscsapatok előtt így itt a lehetőség.
Horvátország, Svédország, Kolumbia... akár 2-es is bekerülhetnek a 4-be, az igazán csemege lenne. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#108823) Cartevo válasza szami777 (#108811) üzenetére


Cartevo
őstag

Ez olyan, mint a KRESZ: a sárgán még át lehet menni.

(#108824) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Hoppácska :o És milyen cselt húzott meg a lövés előtt :o

(#108825) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ezt nehez elhinni.... :U

Don't Tread On Me

(#108826) paatrick


paatrick
senior tag

Na a belgáknak menni kell a tippmixemért ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108827) villamos


villamos
őstag

:Y

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#108828) Vladi


Vladi
nagyúr

Haraguchi! Máma tuti nem lesz harakiri! :C :DD

Még a csávó megijedt, hogy bameg, e má a kapu! :Y :DDD

Ezen a meccsen kevés lesz a határozottság látszatát kelteni. :o

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#108829) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

:DDD

+

:DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#108830) paatrick


paatrick
senior tag

RIP tippmixem :DDD :Y

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#108831) Vladi válasza Vladi (#108828) üzenetére


Vladi
nagyúr

Dzsáááá hááágimeee, Inujiííí aramire!!! :DD

Belgium hengerel, Japán meg gólt lő. :DD :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#108832) DeathAdder


DeathAdder
veterán

na itt a nagy belgiumotok :DDD

(#108833) BenHans


BenHans
addikt

Hoppá! Mi van itt? :Y
Belgium :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#108834) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Oke, akkor most kapcsolom kifele. Ezen a VB -n valami nem stimmel. Az nem letezik, hogy az osszes nagy valogatott a vilagklasszis jatekosokkal szenved.
Ennyire megterhelo lenne most mar egy szezon, es kidoglenek a vegere? Ha igen, akkor miert nem rakjak a VB-t a nyar vegere, a bajnoksag kezdetet megelozoen? Mas magyarazatot nem tudok erre.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#108835) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Mi folyik itt...

You are not prepared.

(#108836) Napfénysüti

A belgák is nemet mondanak a vb-re? :D

Més que un club!

(#108837) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Döbbenet a köbön. Ez nagyobb meglepetés lehet így, mint a német zakó Dél-Korea ellen.

(#108838) Rawulf


Rawulf
őstag

LOL. Elmegyek a wc-re... erre 2 gólt szerez közben Japán. Hát ez belga szempontból sz*r ügy. :N

"Please state the nature of the medical emergency."

(#108839) Cartevo válasza DaveNo1 (#108835) üzenetére


Cartevo
őstag

Végülis semmi különös, csak akadt valaki, aki komolyan veszi a vébét.

(#108840) Ringman válasza BenHans (#108833) üzenetére


Ringman
nagyúr

nyilván nainggolan nem hiányzik a csapatból...

(#108841) Peterhappy válasza Rawulf (#108838) üzenetére


Peterhappy
őstag

A tiédből is ;]

(#108842) L_YKing válasza Rawulf (#108838) üzenetére


L_YKing
addikt

Meg gondolom a saját szempontotból is szar ügy volt.. ;]

Megelőztek

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#108843) forceberg válasza Ringman (#108840) üzenetére


forceberg
veterán

Ahogy Sané vagy Icardi sem :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#108844) #16514048 válasza paatrick (#108816) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Emlékszem még mikor 2002-es VB után minden 10 éves kisgyereknek ilyen frizurát kellett vágni."

Ne is mondd, ettől a mai napig rémálmok gyötörnek. :DDD

Akkoriban kezdtem focit nézni, könnyen alakulhatott volna úgy, hogy ez a kép most az itteni arcképem, mert ő volt akkor a másik nagy sztár a gyerekek között (is).
Csak emlékszem én is erre a divathullámra, meg hogy kik között volt az leginkább népszerű, úgyhogy valamiért nálam nem ő lett a kedvenc.

[ Szerkesztve ]

(#108845) szőröscica válasza MPowerPH (#108834) üzenetére


szőröscica
addikt

Sztem fosnak bele. Sok kogazdag, euro tizmilliokert csereberelt, vasalthaju csavokam, ezeknek semmi megtiszteltetes nincs a nemzeti csapatban a hazaert kuzdesben.

(#108846) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Megjegyezném: a jelenlegi belga válogatott alapjait George Leekens rakta le...

https://www.coreinfinity.tech

(#108847) Motion_Blur válasza szőröscica (#108845) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is így gondolom. És jól is van ez így, japók, ruszkik hajrá!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108848) Rawulf válasza Peterhappy (#108841) üzenetére


Rawulf
őstag

De csak azért, mert így lemaradtam róluk. Én Mexikót sajnálom csak. A színész-mester Neymar dzsunijór haldoklásai bosszantanak.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#108849) venember83 válasza BenHans (#108833) üzenetére


venember83
nagyúr

Witses kedvükben vannak a japánok. :))

(#108850) maximilian4 válasza sh4d0w (#108846) üzenetére


maximilian4
addikt

Ki az a George Leekens?

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.