Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107701) paatrick válasza Cartevo (#107700) üzenetére


paatrick
senior tag

ezt nem értem :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107702) #75376384 válasza paatrick (#107701) üzenetére


#75376384
törölt tag

ha ez vigasztal én a hozzászólásainak a nagy részét nem értem. olyan, mintha valami mindig lemaradna. :D

(#107703) maximilian4 válasza Cartevo (#107698) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem befolyásol vb meccseket, viszont ez a vb meccs tud befolyásolni dolgokat, főleg hogy a 2 ország közötti viszony egy puskaporos hordó. A világbajnokság meg épp egy olyan esemény ami a világ összes országából nagyon sok nézőt csal a tv képernyője elé vagy épp a lelátóra. Ezért veszélyes ilyen eseményeken hergelni, és épp ezért kell szankcionálni. Sokkal kisebb dologért is tört már ki háború. Fenének hiányzik hogy újra kiéleződjön a délszlávoknál a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107704) Ch0b válasza paatrick (#107701) üzenetére


Ch0b
tag

Gondolom úgy érti, hogy fejjel lefele van a kép.Mintha lógna mint a denevér.

[ Szerkesztve ]

(#107705) paatrick válasza Ch0b (#107704) üzenetére


paatrick
senior tag

hát ez soha nem jutott volna eszembe :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107706) Datsyuk válasza maximilian4 (#107703) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Most akkor provokatívan kérdezem akkor Lichtsteinert is el kell tiltani?

Ki tudja miket kiabáltak be a szerb "szurkolók" meccs közben. De el tudom képzelni. A játékos meg csak türje? Pénz büntetést nekik és jól van.Aki ezért kimegy az utcára és balhézik azt meg börtönbe.

[ Szerkesztve ]

(#107707) Vladi


Vladi
nagyúr

Erről beszéltem Horvátország esetében is. Szép a japánoktól, hogy ki tudtak egyenlíteni. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#107708) maximilian4 válasza Datsyuk (#107706) üzenetére


maximilian4
addikt

Ha valaki focista és a pályán játszik kamerák kereszttüzében, akkor nagyobb legyen már a tűréshatára és viselje már a kritikát, mutasson példát. Nem véletlenül a btk meg a ptk, meg az AB szerint is a közszereplőknek nagyobb a tűréshatára. Egyébként meg a szurkolókról nem esett szó, nem érte őket kritika, nem volt róla szó hogy miket kiabáltak be, azt meg már megszokhatták hogy kiabálnak mindenfélét, ez mindig is így volt. Ha meg mutogatni akar vegye le a nemzeti mezt, aztán eltakarodhat a lelátóra.

Egyébként meg igen, el kell tiltani a fa**ba. Tisztában van vele a hülyegyerek hogy provokatív, és azt is hogy a vb-t rohadt sokan néznek és mint írtam sokkal kevesebbért is tört már ki háború. Ezt nem csak a szurkolók látták hanem mondjuk az összed délszláv néző aki látta a meccsett, meg olvasta neten a híreket, nézte yt-on a videót. Aki pályára lép, főleg egy ilyen eseményen az tudjon már példamutatóan viselkedni...

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107709) Datsyuk válasza maximilian4 (#107708) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

"viselje már a kritikát" szerinted a labdakezelésére tettek megjegyzést vagy pozíciós játékára? biztosan....
"AB szerint is a közszereplőknek nagyobb a tűréshatára" Tök jó, hogy az AB szerint ez így van, én úgy tudom, hogy embere válogatja. Valakinek nagyobb, valakinek kisebb.

Továbbra is tartom, amit mondtam. Aki ez miatt csinál bármilyen erőszakos dolgot azt börtönbe kell csukni. Pont!

(#107710) Ringman


Ringman
nagyúr

Ricardo Giusti, a 86-ban világbajnok csapat tagja, most arról nyilatkozott, hogy Sampaoli leülhet a kispadra az utolsó meccsen, ha akar, nem csinálnak gondot belőle, de már nem ő fogja összeállítani a kezdőt.

"A játékosok akarják összeállítani a csapatot, és ezt megmondták az edzőnek és a szövetség elnökének is. Nem lesz beleszólása semmibe a vonal mellett."

ez most valami vicc?

azon sem lepődnék meg, ha eddig sem ő döntött volna ebben.

[ Szerkesztve ]

(#107711) 4580693


4580693
senior tag

Szenegál. Hoppá! :D

(#107712) maximilian4 válasza Datsyuk (#107709) üzenetére


maximilian4
addikt

Még jó hogy a döntési pozícióban lévő emberek nem úgy gondolkoznak ahogy te. :)

Maxi

(#107713) Datsyuk válasza maximilian4 (#107712) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A "kritikát" megfogalmazó szurkolók Ratko Mladić pólóban.....

Mindenki gondolkozzon erről ahogy szeretne....

[ Szerkesztve ]

(#107714) #75376384


#75376384
törölt tag

lehet egyedül vagyok vele, de nekem nagyon szimpatikus, hogy egyik csapat se húzza feleslegesen az időt. nem fetrengenek és cserénél tartott másfél percig egyiknek se a lejövetel.
nem beszélve erről a fantasztikus zenéről a háttérban. baromi hangulatos.

(#107713) Datsyuk: ezt se felejtsd el, ha már szerbek

[ Szerkesztve ]

(#107715) DeathAdder válasza Datsyuk (#107713) üzenetére


DeathAdder
veterán

Úristen bazdmeg....

(#107716) DeathAdder válasza #75376384 (#107714) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyszerű VB hangulatot ad ez a meccs, valóban :K

[ Szerkesztve ]

(#107717) hobizoli válasza Datsyuk (#107713) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezeket siman kiutasitanam az orszagbol, mert haborus bunos tomeggyilkos volt a muki

több drón kell ;P

(#107718) maximilian4 válasza Datsyuk (#107713) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem őket mutatta az adás. Persze lehet itt jönni a szurkolókkal, nem ők vannak rivaldafényben. De nyilván mivel másba már nem tudsz kapaszkodni, ezért most gyűjtögetik utólag a kipécézett szurkolókat redditen az albánok. A fifa nagyon is jó döntést hozott.

Egyébként ha már szurkolók (de ne ragadjunk le a szurkolóknál), akkor megnéznék egy gyűjteményt róluk. Pár éve nem a szerbia- albánia meccsen nem albán szurkolók miatt kellett félbeszakítani a meccsett? [link]
Pedig otthon játszottak.
Érdekes a szerb játékosok normálisan tudtak ünnepelni most is...

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107719) szami777


szami777
addikt

Azért szerencsére kezd kinyílni a gólzsàk a vb-n, meg a meccsek is egyre élvezhetőbbek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107720) Vladi válasza #75376384 (#107714) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én is így gondolom. Ez egy vb szépsége. Japánt azért látnám továbbjutni. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#107721) maximilian4 válasza maximilian4 (#107718) üzenetére


maximilian4
addikt

a helyesírási hibákat már nem tudtam javítani, mert lejárt a szerkesztési idő

Maxi

(#107722) forceberg válasza DeathAdder (#107696) üzenetére


forceberg
veterán

Szánalmas, hogy ezért kaptak két-két meccset...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#107723) Cartevo válasza szami777 (#107719) üzenetére


Cartevo
őstag

Jól felépül 1 ilyen vb. Egyre jobban unnám az üresjáratok miatt, ám egyre jobban élvezem a növekvő tét miatt.

(#107724) Datsyuk válasza maximilian4 (#107718) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

"másba már nem tudsz kapaszkodni, ezért most gyűjtögetik utólag a kipécézett szurkolókat redditen az albánok"

Ahogy írtam, aki nem tud viselkedni és erőszakoskodik annak börtönben a helye. Nemzetiség, nem, bőrszín engem nem érdekel.
Mindenki másképpen érintett ebben, ezért mások a reakciók is. Csak mielőtt ítéletet hozunk, nézzük meg a másik oldalt is és hogy mi váltotta ki azt a bizonyos reakciót.

(#107725) maximilian4 válasza Datsyuk (#107724) üzenetére


maximilian4
addikt

Az ítélet megvan.
Megérdemelten. Nem az első eset hogy eltiltották emiatt, és akkor nem a fifa, hanem a svájci szövetség. Mit gondolt a gyerek, hogy most nem fogják?

Egyébként továbbra sem szurkolókról van szó hanem a focistákról. Aki nem (csak) focizni megy a pályára az ne is játszon. Jól nézne ki ha a játékosok egész meccsen azzal lennének elfoglalva hogy melyik szurkoló mivel sértette meg, majd elkezd mutogatni kifele...hagyjuk már.

"...a svájci válogatott játékostanácsa 2014-ben maga határozott úgy, hogy nem lesz ilyen gesztus a nemzeti csapat mezében. Shaqiri ráadásul akkor a játékostanács tagja volt."

„A klubjában mindenki úgy ünnepel, ahogy akar, de itt a nemzeti csapatban vagyunk. Itt nem történhet meg, hogy valaki ezzel a gesztussal ünnepel” – mondta ekkor Shaqiri, ami különösen érdekes a mostani eset fényében.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107726) Ringman válasza hobizoli (#107717) üzenetére


Ringman
nagyúr

majd pont az oroszokat zavarja ez...

(#107727) pohár


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#107728) Datsyuk válasza maximilian4 (#107725) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én továbbra se tudok semmiféle ítéletről....a Fifa még vizsgálódik. A svájci szövetség elnöke jelen esetben pedig pont védi őket....by the way.

[link]

Majd ha robotok játsszanak emberek helyett akkor teljesül a vágyad és csak focit fogsz látni, de amíg emberek vannak fent mindig lesz valami "más" is ami közrejátszik. Legyen az pozitív vagy negatív.

[ Szerkesztve ]

(#107729) Ringman


Ringman
nagyúr

a kurva nagy erkölcsi világítótorony fifa:

A FIFA elhallgatta az összes orosz futballista doppingesetét

+az sem éri el az ingerküszöböt, hogy a 2022-es vb létesítményeit rabszolgák is építik

(#107730) hobizoli válasza maximilian4 (#107725) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de ehhez addig levette a mezt, es ugy csinalta :DDD

több drón kell ;P

(#107731) szami777 válasza Cartevo (#107723) üzenetére


szami777
addikt

Az esti meccs is ilyen lesz, a vesztes megy haza, szóval lesz izgalom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107732) 3L1T3


3L1T3
addikt

Mit tippeltek van esélye a Lengyeleknek?

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#107733) maximilian4 válasza hobizoli (#107730) üzenetére


maximilian4
addikt

Igaz.

3L1T3

Lengyel wins tonight. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107734) Peterhappy válasza 3L1T3 (#107732) üzenetére


Peterhappy
őstag

:K

(#107735) pohár válasza pohár (#107727) üzenetére


pohár
félisten

nabazz, erősen mellément... kicsit topikot tévesztettem, törölhető, ha látja modi

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#107736) nincsnév007 válasza 3L1T3 (#107732) üzenetére


nincsnév007
őstag

:K

(#107737) #75376384


#75376384
törölt tag

ilyen szurkolókkal kiváncsi leszek arra a kolumbia - szenegálra, hogy mégis ki lesz hangosabb. :D

(#107738) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Most azt mondanam, Kolumbianak van a "legdel-amerikaibb" valogatottja, annak minden elonyevel es hatranyaval.
Ha epp nem csontot ropogtatnak, meg jol is tudnak jatszani, de ma akkor is hajra Lengyelorszag :)

(#107739) szőröscica


szőröscica
addikt

Jo a meccs? Egyelore inkabb youtubeozok, nem izgultam ra a focira

(#107740) Cartevo válasza pohár (#107735) üzenetére


Cartevo
őstag

A videoszobában is ilyen gond lehet.

(#107741) winery


winery
aktív tag

Szczesny eddig olyan mint a MÁV mindig késve érkezik :DDD

(#107742) sh4d0w válasza winery (#107741) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A lengyelek védekezése katasztrófa, a támadóik meg igen harmatosak. Nagyot kell változtatniuk, ha még szeretnének maradni...

https://www.coreinfinity.tech

(#107743) Richard! válasza szőröscica (#107739) üzenetére


Richard!
addikt

Azzal jobban is jársz. Tipik 1 gólos meccs, szar játékkal megspékelve.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#107744) forceberg válasza Richard! (#107743) üzenetére


forceberg
veterán

Sokkal inkább ilyen meccsek, mint a két bohócos belga-angol csoport :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#107745) DeathAdder válasza forceberg (#107744) üzenetére


DeathAdder
veterán

És még milyen lesz majd egy 48 csapatos VB.. ¯\_(ツ)_/¯

(#107746) szami777 válasza forceberg (#107744) üzenetére


szami777
addikt

Ott legalább látsz 3 sikeres passzt egymás után. Egyébként meg ha egy gyenge csapatot épphogy legyőznek, akkor bénák, ha meg gólokkal verik, akkor meg bohóc csoport. "A semmi se jó" esete. Franciáknak, Braziloknak, Portugaloknak és az Argentinoknak is megvolt a sansz, hogy kitomjenek gyenge csapatokat, de mégse ment nekik.

Lengyelek játékába sajnos nem sok élvezet van. Kolumbia viszont szépen focizik.

Ospina meg hányszor fog még haldokolni a meccsen? :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107747) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lengyelországtól búcsút veszünk: sem ötlet, sem tempó és közben már 2.

https://www.coreinfinity.tech

(#107748) Peterhappy válasza sh4d0w (#107747) üzenetére


Peterhappy
őstag

Sajnos teljesen megerdemelt a bukta.
Kolumbiaert viszont erdemes lehet szoritani, nem tunnek rossznak! Ez a Quintero gyerek sem sokaig marad Argentinaban.

(#107749) odrif


odrif
MODERÁTOR

Nagyon jól játszik most Kolumbia.

20 éve a Prohardveren

(#107750) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már csak Rodriguez hiányzik...

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.