Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107451) hobizoli válasza vond (#107426) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a spanyol himnuszt sosem eneklik

:DDD

több drón kell ;P

(#107452) Peterhappy válasza Soulfly842 (#107449) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jó, ez jó :D

Nagyon tetszett Mexikó. Szenvedélyesek, elszántak, szívvel-lélekkel mennek, más hőfokon égnek, mint a válogatottak többsége (nem csak durvaságban nyilvánul meg az elszántságuk). Sajnos szerintem nincs reális esélyük a döntőre, de egy jó sorsolással és kis szerencsével egy elődöntő nem elérhetetlen talán. Mindenesetre jó nézni a játékukat.

A németekre piszkosul kíváncsi leszek. Kezükbe kell venni a sorsukat a mai meccsen, mert szerintem Dél-Korea ellen sem mehetnek biztosra. Nem tűntek rossznak az ázsiaiak sem, ha sokkal koncentráltabban játszanak az utolsó meccsükön, szépen búcsúzhatnak a tornától.

(#107453) vond válasza Soulfly842 (#107449) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Vagy egy kellően nagy kalapács. ;] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#107454) DeathAdder válasza hobizoli (#107451) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hogy jön ide a spanyol himnusz ? :D

(#107455) Peterhappy válasza vond (#107453) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ha meg egyik sem válik be, hagyni kell a fenébe és pattintani inkább egy sört :K

(#107456) Soulfly842 válasza paatrick (#107450) üzenetére


Soulfly842
addikt

A halott és a védelmet átjátszani alkalmatlan játékosok kínkeserves próbálkozásai is próbálkozások... de ettől még erős ez a svéd védelem. Egy dolog biztos: Németországnak nagyon ott kell lennie fejben és félnie a lincshangulattól, ha nyerni akar...

(#107457) Cartevo válasza hobizoli (#107374) üzenetére


Cartevo
őstag

A csarnokban voltam aznap, és kellett a meccshangulathoz, amilyen hangorkánt csináltak mindvégig. Ráadásul fizető nézők, akiknek nehéz ellentmondani.

(#107458) hobizoli válasza Cartevo (#107457) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a hanglat jo volt, de nem lenne ott ennyi rendor rajuk, akkor biztos onkiszolgalova tettek volna a bufet (is)

ehhez kepest nézd meg a VB-n most nemelyik orszag szurkolocsapata maga utan osszeszedi a szemetet
pedig biztos van itt is takarito brigad, es nem 1500Ft a jegyar se, mint a Final4-ra volt a 2 napra

több drón kell ;P

(#107459) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na, akkor halljuk az osztrak himnuszt

:DDD

több drón kell ;P

(#107460) Cartevo válasza vond (#107453) üzenetére


Cartevo
őstag

Utólagos reklamációt nem fogadnak el, de csak elméletileg.

[ Szerkesztve ]

(#107461) vond


vond
MODERÁTOR

Próbálom összeszámolni, hogy a Hajdú B. Pista hány osztállyal játszik feljebb, mint a többi kommentátor. Le kellene vennem a zoknimat, hogy bevegyem a lábujjaimat a számolásba, viszont annyi pizzát ettem, hogy nem tudok előre hajolni. Úgyhogy maradjunk a kurvasoknál. :D A pizzát meg mindjárt szétcsapatom egy kis házipálesszel és sörrel. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#107462) Cartevo válasza DeathAdder (#107454) üzenetére


Cartevo
őstag

Nem minden fejléc jön össze.

(#107463) DeathAdder


DeathAdder
veterán

122 - 6 a passzok száma :D

vond - messze a legjobb kommentátor a jelenlegi mezőnyben :K

[ Szerkesztve ]

(#107464) Peterhappy válasza vond (#107461) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C

Igazából eggyel sem, mert Ő az egyetlen, aki kommentátor, a többieket még imitátornak sem lehet nevezni.
Régen még Faragó Ricsit csíptem, de mióta a NFL-ben utazik, szökőévente látom/hallom.

Na ezt érdemes lesz visszanézni.
Ez egyértelmű visszahúzás, tizenegyes.

[ Szerkesztve ]

(#107465) nincsnév007 válasza vond (#107461) üzenetére


nincsnév007
őstag

Legjobb kommentátor, van hogy néha csak ő miatta nézek megy egy két meccset:)
---------------------
A VAR az a videóbíró?

DeathAdder: :R

[ Szerkesztve ]

(#107466) szami777


szami777
addikt

Szóval ilyenkor miért nincs Var!???!!! Érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107467) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köze nem volt a labdához, ez most eléggé wtf :F

(#107468) vond


vond
MODERÁTOR

Óóóó, mekkora tizi volt ez. Miért nem vizsgálták ki jobban? Így fogják szépen megutáltatni a videóbírót a szurkolókkal. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#107469) DeathAdder válasza nincsnév007 (#107465) üzenetére


DeathAdder
veterán

Video Assistant Referee :)

(#107470) ProEvoFan válasza szami777 (#107466) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez vicc.Mi a f@sznak van a videó bíró?Bunba az egész.Ki is kapcsoltam a TVt

(#107471) hobizoli válasza Peterhappy (#107464) üzenetére


hobizoli
nagyúr

FR-nek van az a sajatos, szotag kitartós beszedstilusa, hogy "...es Brady elorepaszoljaaaa"

:DDD

több drón kell ;P

(#107472) MdewC


MdewC
nagyúr

Ezé van a var?

Ezé.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#107473) vond válasza Peterhappy (#107464) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én az NFL-t is nagyon szeretem, de ott is vannak jobbak, mint a Faragó Ricsi.

Mi volt ez a nem VAR-ozás? Most komolyan, semmi nem történt az ügyben? Egymilliárd ember látta, de az az 5, akinek pont ez lenne a dolga, az nem? :((( Gratulálok!

Mindjárt megyek át UFC-re. Rohadt bunda az egész. :(((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#107474) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Biztos van egy friss a négy muskétásból, és nem lett büntető a dologból.
Amúgy amíg ezek vannak, addig sosem lesz hatékony az egész.

Challenge rendszert is be kellene vetni, és félidőnként a szöv kapitányok 2-2 alkalommal élhetnének a lehetőséggel, kizárlólag vitás helyzetek esetén. Ez simán lehetett volna Challenges eset, és a svédek rúghatnának büntetőt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#107475) paatrick


paatrick
senior tag

Ez a Werner fiúcska azért még nem VB szint, nagyon meg van illetődve. Nem értem miért nem egy rutinosabb Gomez kezd, vagy lennének egyszerre ketten a pályán.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107476) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ennél még a Serie A-ban is ezerszer jobban működik a VAR, pedig ott is vannak gondok. De ami a Vébén folyik az ügyben, az röhej.

Forza JUVE!!!

(#107477) vond válasza LyonnaisFan1 (#107474) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pontosan, a challenge lehetősége nagyon sokat dobna a dolgon. Csak ugye akkor eggyel kevesebb lehetőség lenne a csalásra. :((( Senki ne mondja nekem, hogy ezt nem látták büntetőnek azokon a baszott nagy monitorokon. Dehogynem, csak elsumákolták. :(((

Ezazzzz! Micsoda gól! Azért még van igazság. :C Na eztet varozzátok a konténerben!

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#107478) paatrick


paatrick
senior tag

Van baj :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107479) hobizoli


hobizoli
nagyúr

LOL :DDD

több drón kell ;P

(#107480) szami777


szami777
addikt

Szedd ki Nójer :))

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107481) villamos


villamos
őstag

Jó lenne ha kikapnának a németek... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#107482) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na nyúlj a gatyádba Lőw, hátha szerencsét hoz :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#107483) hobizoli válasza villamos (#107481) üzenetére


hobizoli
nagyúr

fuuu, akkor mit kapnanak a nemet sajtotol

a nacionálelf címvédőként kizúgott a veltmájsztersáftról

több drón kell ;P

(#107484) vond


vond
MODERÁTOR

Na, a konténerben most mi a stájsz? :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#107485) LyonnaisFan1 válasza vond (#107477) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hát igen. De ezt már nem tudták annulálni, vagy nem merték valami mondvacsinált okból. Mert akkor tényleg felmerülhetne a csalás lehetősége.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#107486) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ez már csalás, hogy nem nézték vissza. Így fogják megoldani, hogy videóbíró mellett is legyen bunda. Extra pénzért átsiklanak néhány másodpercnyi videóanyag felett az ott ülők. Le kell fizetni a birói csapatot és a videóbírói csapatot is.
Be kell vezetni a videóbírót ellenőrző és felügyelő csapatot is. :DDD Valakinek azt a kamerát is nézni kellene, ami a videóbíró helységet veszi, hogy ezek szépen átsiklanak egy-egy egyértelmű eset felett.

[ Szerkesztve ]

(#107487) Peterhappy válasza vond (#107473) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ezt nem tudom megítélni, nem értek az NFL-hez, szinte szó szerint szökőévente kapok el egy-egy meccset, szerintem mást még soha nem hallottam, csak Faragót.

A Challenge szerintem is jó volna. A VAR sem lenne rossz, nem értem hogy működik most pontosan. Tippre szerintem jó volna, ha egy fő nézné élőben a meccset, a többi kolléga meg kb. 10-15 másodperces csúszással három-három vagy négy-négy különböző kameraállásból és ha bármilyen gyanús eset is adódott, ők már egyből "szakértő" szemmel nézhetnék az esetet. Így igen gyorsan viszonylag pontos képet kaphatnának, még visszakockázás esetén is.

Pfuhuuuu ott volt a labda a kettő nyuszihoz...
szerk: meg még egy :o

[ Szerkesztve ]

(#107488) maximilian4


maximilian4
addikt

Életveszélyesek a svéd támatások.

Maxi

(#107489) paatrick


paatrick
senior tag

Hát a németeknek feljebb kell kapcsolni ebből a nyugger tempóból. Lőni se ártana ha gólt akarnak. Boateng a világ szégyene megint, kóricál előre, a helyén úgy futnak kontrából ahogy akarnak, emellett rosszul passzol, lassan fordul, visszatámadni nem tud. Rossz nézni :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107490) szőröscica válasza vond (#107473) üzenetére


szőröscica
addikt

Azért Andi is elég jóféle minden téren. A másik csajszi a nyomába sem érhet. Semmilyen téren. ;]

(#107491) Richard!


Richard!
addikt

Az első idei VB mérkőzés, amit nézek :))

Úgy gondolom, hogy lehúzhatjuk a wc-n a tippjeinket. :D

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#107492) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az a fejesgól beverhette volna a nacionalelf koporsójába az utolsó szeget.
Mínusz kettőről a büdös életben nem rúgnának hármat, és az ikszel sincsenek egy centivel sem beljebb.

Az utolsó fordulóban a már csoportelső mexikó játszik a svédekkel, és az olyan barátságos X is lehet, hogy mindkettő csapat továbbmasírozzon a négyesből. Kéz a kézben, semmi izé.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#107493) Rawulf


Rawulf
őstag

A lengyel-német barátság okán örülhetnek a németek, hogy csak egy góllal vezetnek a svédek.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107494) szami777


szami777
addikt

Kellemes csalódás ez a svéd csapat eddig.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107495) Soulfly842 válasza paatrick (#107489) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én szóltam előre :)

egy rossz szava nem lehetne a németeknek, ha ez nem 0-1 jelenleg, hanem attól csúnyább... :)

Kutya kemény lesz nekik innentől, ha valamit akarnak... már-már lehetetlen küldetés.

(#107496) Szilofon


Szilofon
tag

Eddig nagy csalódás a német banda! Nem értem mit sz@roznak annyit....

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#107497) #16741888


#16741888
törölt tag

Remekul latszik hol tart a nemet nemzet. Nemet haverommal beszelgettem bevandorlasrol meg nemzetrol es teljesen jogosan megjegyezte hogy nekik a nationalelf maradt. 2018ra kiderul hogy az sem... azok a nemet jellegek amik mindig is jellemeztek a csapatot hogy meghalunk az orszagert a nemzetert soha nem adjuk fel, mindig a nemetek nyernek stb. megdolni latszanak...Erdogan gyerekek lehet szemelyiben nemetek de soha nem lesznek igazan nemetek.... ez latszik.

(#107498) Cartevo válasza maximilian4 (#107488) üzenetére


Cartevo
őstag

Ez túlzó szó, most mégis ül, mert 2-0-nál már nem élne a címvédés reménye.

(#107499) villamos válasza hobizoli (#107483) üzenetére


villamos
őstag

Nem lenne szokatlan. A címvédés eddig mindössze két alkalommal sikerült a VB történetében. Ez 1938 -ban Olaszországnak sikerült, illetve Brazíliának 1962 -ben. (Az első VB-t 1930 -ban rendezték Uruguay -ban, amit az meg is nyert.) [link]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#107500) omfgk


omfgk
addikt

Kroos és Boateng eddig kritikán aluliak ezen a VB-n (na nem mintha a többiek sokkal jobbak lennének, csak a kettejük szerencsétlenkedése tűnt fel nekem a legjobban).

Löw meg egy bohóc...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.