Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107351) Datsyuk válasza hobizoli (#107349) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

+1

(#107352) maximilian4 válasza hobizoli (#107349) üzenetére


maximilian4
addikt

Ja, románia vs Magyaroszág meccsen. Úgy hogy nem egy személy, hanem az egész "román" válogatott énekli.
Nem szögugyanaz az szitu közel sem. Mit jelent az hogy mélymagyarkodni? Milyen az a mélymagyar? Én csak magyart látok, meg néhány embert aki használja ezt a kifejezést. Teszem hozzá legtöbbször olyan szituban mikor épp hazája ellen próbál érvelni.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107353) hobizoli válasza maximilian4 (#107352) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az tokmind1
ok akkor ott az adott orszagot kepviselik, nem a nemzetiseguket
szekely himnusz meg nem hivatalos himnusz sehol nemzetkozi rendezvenyeken
akkor se ha vki ugy erzi

nemtom mit szolnal ha magyar valogatottbol elkezdene vki egy hurkapalcikas pl szlovak zászlót lengetni a himnusz kozben, mert felvideki szuletesu, vagy a szulei onnan szarmaznak

vagy a gyoztes meccs vegen azzal korozgetne a szurkolok elott

több drón kell ;P

(#107354) maximilian4 válasza hobizoli (#107353) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem te nem vagy tisztában azokkal amiket írsz. Te jó isten...

"nemtom mit szolnal ha magyar valogatottbol elkezdene vki egy hurkapalcikas pl szlovak zászlót lengetni a himnusz kozben, mert felvideki szuletesu, vagy a szulei onnan szarmaznak"

Ezt most gondold át. Magyar válogatott felvidéki származású személy szlovák zászlót lenget? WTF?? Az valószínűleg nem fordulhat elő, mert felvidék magyar volt, a szülei viszont még tuti magyarok voltak, és nem véletlenül magyar válogatott. Elképzelhetetlen hogy ő szlovák zászlót lengessen felvidéki magyarként. Aztakva...már elnézést

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107355) paatrick


paatrick
senior tag

Én úgy vagyok ezzel hogy ha elmenekült/átköltözött stb. családok gyereke már ott születik akkor általában kap állampolgárságot. De simán felveheti a szüleiét is. És akkor focizhat annak a másik nemzetnek a színeiben ha azt érzi hazájának. Talán a szenegáli csapatban van olyan aki "francia" ott született, ott él, de mégis a szenegáli csapatban van. De ha döntött egyik vagy másik mellett utána ne visszakozzon meg üzengessen.
Most ha ennek a jóembernek az integetése után részeg szerb szurkolók megvernek 100 albán szurkolót akkor fogja vállalni a felelősséget? Nyilván nem.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107356) Rawulf


Rawulf
őstag

A miért nem adott 11-es szituhoz azért megjegyezném, hogy mintha a szerb ütött volna először, mielőtt a két svájci lebirkózta és mintha mutatta is volna a bíró, hogy ütés miatt szabadrúgás kifelé.
Egyébként mindkét oldalon volt "piszkos" játék, tehát nem törnék pálcát sem az albánok, sem a szerbek felett.
Így viszont izgalmas lesz a végjáték, mert a brazil-szerb egy ki-ki meccs lesz.
Azért eléggé unszimpatikusak voltak a szerb szurkolók megnyilvánulásai az ellenfél játékosaival szemben... persze, hogy visszaprovokáltak az albán játékosok is...

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107357) hobizoli válasza maximilian4 (#107354) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mitol ne lehetne? honositottak, ahogy a Xhaka-t is
vagy ahogy masokat is mas sportagakban
lasd pl Janics Natasa, vagy kézilabdában anno Radulovics Bojana is volt

ha nem szerepelt tétmeccsen a szlovak valogatott szinekben korabban, akkor valthat orszagot a FIFA szabalyok szerint

több drón kell ;P

(#107358) #56268288


#56268288
törölt tag

"Csak a kopeny hianyzik." :DDD :DDD

(#107359) hobizoli válasza paatrick (#107355) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a szerb egy tipikus balhezos nemzet, lasd a del-szlav háborúban is mik voltak

az ilyeneket jol ki kene tiltani az ilyen sportesemenyekrol egy 15-20 evre, aztán atgondoljak, hogy mi a stajsz

ha meg nem, akkor senkinek nem fognak hianyozni a faszkalapkiraly torok-zuzok bunyos-balhes szurkoloik miatt
lasd angoloknal is mi volt
ott is ment ez a szetbaszok mindent stilus egy idoben, ha gyoz a csapat, akkor azert, ha nem, akkor meg azert, most meg kerites sincs a palya korul es ott ulnek nyugiban a mecccsen a kis seggukon

amit a ruszkik is csinaltak az EB alatt 2 eve, hogy szetqrtak a belvarost, az kinek hiányzik, hogy par tucat vagy par szaz bevodkazott ott eli ki az ilyen jellegu hajlamait
nem hiszem, hogy vkinek ez komolyan kell

unokaocsem eber komaban fekszik egy bp-i klinikan evek ota, mert hasonlo szurkolok betortek a fejet itthon es agyserult lett
o csak rosszkor volt rossz helyen ~20 evesen
ha valaha is fel kel abbol az allapptbol, 1000%, hogy szellemi fogyatekos marad elete vegeig

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#107360) maximilian4 válasza hobizoli (#107359) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem tudom a sportolók mit tehetnek a délszláv háborúról.
Ezért nem kell kitiltani senkit 15-20 évre. Ráadásul akkor mérlegelni kéne hogy a volt Juhoszláv állomokat miért és mennyi időre kéne eltiltani a sporteseményekről.
Ennyi erővel jelenleg pl. az USA sem játszhatna semmilyen nemzetközi eseményen, meg az Oroszok sem az Ukrán háború miatt csak hogy legyünk frissek. Világháború óta nem volt a Krímhez hasonló földrajzi változás. Ennek ellenére tessék, hol van a vb.

Unokaöcsédnek pedig jobbulást, sajnos olyan világban élünk ahol ilyenek előfordulhatnak.

Maxi

(#107361) nincsnév007 válasza hobizoli (#107359) üzenetére


nincsnév007
őstag

jobbulást az unokaöcsédnek:(

(#107362) #56268288 válasza hobizoli (#107359) üzenetére


#56268288
törölt tag

baszki.. :( Remeljuk azert a legjobbakat es epuljon fel! En legalabbis remelem, hogy fel fog epulni, meg ha sok idobe is telik.

amit a ruszkik is csinaltak az EB alatt 2 eve, hogy szetqrtak a belvarost, az kinek hiányzik, hogy par tucat vagy par szaz bevodkazott ott eli ki az ilyen jellegu hajlamait
Ez sajnos nem igy van.. Nem bevodkazott emberekrol van szo, mint mondjuk az angolok. Akik ugye huliganok. Isznak, lealjasodnak es ha olyan nemzettel jatszanak, akkor bizony tornek, zuznak.

De az oroszok teljesen masok. Ennek szoges ellentete. Ok jozanul mennek oda. Edzenek mindennap, csak ezert, hogy balheban helyt alljanak. Oket ez elteti. Olvastam is errol az EB utan, de konkretan most mondta egyik orosz kollegam - aki szintugy nem gyenge, viszont teljesen elhatarolodik attol, amit az orosz huliganok csinalnak - , hogy ok csak balhet akarnak. Van koztuk rendor, irodai munkas, stb. Tehat teljesen atlagos eletet elnek, mig dolgoznak.

(#107363) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lehet benne valami.

CRNiB:

Egy rövid szösszenet, hogy miért is van ilyen kevés gól ezen a vébén. Röviden és tömören azért, mert manapság már minden csapat - igen, a legkisebbek is - képesek arra, hogy felhúzzanak egy 5 védőből és 4 középpályásból álló falat a kapujuk elé. A kicsivel képzettebb válogatottak ebből a pozícióból kontrákra is képesek, a kevésbé ügyesebbek elrugdossák a pettyest és várják a megváltó sípszót.

Míg az ilyen szituációkat a hosszabb ideje együtt játszó, naponta együtt edző, összeszokott klubcsapatok legjobbjai a BL-ben és a bajnokságokban át tudják hidalni és meg tudják oldani, addig a válogatottak nincsenek azon az összeszokottsági szinten, hogy fel tudjanak törni egy ilyen szervezett védekezést.

(#107364) 4580693 válasza DeathAdder (#107363) üzenetére


4580693
senior tag

Ez nem ördögtől való. Igen, ebben van valami.

(#107365) venember83


venember83
nagyúr

Nem irigylem szerencsétlent. Idézet Kele János oldaláról lopva.

„Svájc mindent megadott a szüleimnek, és én pont így próbálok most mindent beleadni cserébe a svájci válogatottért.
(...)
Amikor 2012-ben Albánia ellen játszottunk egy meccset, a svájci, az albán és a koszovói zászlót is a cimpőimre rakattam. Néhány svájci újság elképesztő dolgokat hordott össze rólam ezek után. Kritizáltak, nekem pedig felfoghatatlannak tűnt, miért éreznek negatívan az emberek ezzel kapcsolatosan. Pedig a dolog nyitja egyszerűen az, hogy nekem ez az identitásom: svájci, koszovói, albán.
(...)
Az idei világbajnokságon is ott lesz a cipőimen Svájc, illetve Koszovó zászlaja. Nem politikai, vagy bármilyen hasonló okokból. Egyszerűen azért, mert ez a két zászló jelképezi életem történetét.
Ne aggódjatok. A svájci lesz a bal lábamon.”

Jól nem tud kijönni a dologból, mivel ez nagyon nem fehér-fekete helyzet vagy kérdés. Gyilkos kombináció.

[ Szerkesztve ]

(#107366) HdRew


HdRew
őstag

Ezt csak az érzi át igazán, akinek tapasztalata van ilyen üggyel kapcsolatban.

Szerintem ezért tök felesleges bírálni, ráadásul nem minden góljánál ünnepel így, ez nyilván a szerbeknek szólt, hogy hergelje őket.

(#107367) Z'Z" válasza Ringman (#107345) üzenetére


Z'Z"
őstag

Alábbiakban összegyűjtöttem azokat az országokat, ahol legalább egy kakukktojás van a keretben:

1. Oroszország
2. Marokkó
3. Spanyolország
4. Portugália
5. Ausztrália
6. Dánia
7. Franciaország
8. Izland
9. Argentína
10. Costa Rica
11. Szerbia
12. Svájc
13. Németország
14. Svédország
15. Belgium
16. Anglia
17. Tunézia
18. Lengyelország
19. Szenegál

Mindezt egyszerű kíváncsiságból, szóval nem néztem a %-os arányokat. :)

(#107368) HdRew válasza Z'Z" (#107367) üzenetére


HdRew
őstag

Mit néztél?

Állampolgárságot, szülei származását?

(#107369) DS39


DS39
nagyúr

Nálunk is van ilyen: Otigba, Leandro, Nikolic.

Ha olyan sikeres tudna lenni a válogatottunk, mint a svájci, cserébe lenne még 5 légiós, a szurkolók nagy része elégedett lenne.

(#107370) paatrick válasza DeathAdder (#107363) üzenetére


paatrick
senior tag

Erre már utaltam korábban a két különböző kontintes csapata játszik hozzászólásomban. Amint olyanok játszanak akiket ismernek valamennyire egyből van játék is. Spanyol - portugál, tegnap szerb - svájci, reméljük a mai német - svéd is jó lesz. :K

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107371) Z'Z" válasza HdRew (#107368) üzenetére


Z'Z"
őstag

Javarészben az állampolgárságát, illetve a születési helyét vettem alapul.
Miért?

@DS39:

Nikolic már lemondta a válogatottságot, aki amúgy a Vajdaságban született...

Most csak a VB csapatok közül lett válogatva, egyébként még jócskán bővülne a lista.

(#107372) HdRew válasza Z'Z" (#107371) üzenetére


HdRew
őstag

Izland olyan fura volt. Ott ki?

(#107373) Z'Z" válasza HdRew (#107372) üzenetére


Z'Z"
őstag

Frederik August Albrecht Schram-dán születésű.
Alapból nem Son-ra végződik a neve. :)

(#107374) hobizoli válasza maximilian4 (#107360) üzenetére


hobizoli
nagyúr

szlavoknal ez vhogy mindig gyakoribb

orosz, szerb az egy balhezos nemzet volt es lesz mindig is
nezz meg egy Cverena Zvezda - Partizan Beograd meccsen mi megy pl

de a csapatot kell miattuk buntetni qrvara, es akkor lesz csak ebbol vmi valaha, akkor lesz a csapatnak is erdeke mogotte
addig az adott orszag sportvezetese is leszarja igazabol egy "nem tudunk mit csinalni" dumaval, mert nincs mogotte semmi erdekuk ezzel a temaval foglalkozni
ugy csinalnak mintha nem tudnának rola, meg szemet hunynak felette, kibekkelnek igy 2-3 hetet, aztán 2 evig amire egy EB vagy a VB jon megint nem kell ezzel csinalniuk semmit
es ez igy megy evtizedek ota

nézd meg a fradiszurkolokat, az ugyanez kicsiben
kint voltam a magyar kupa final 4 noi kezi meccsen
a fradi tabor beleptetokapujanal 50 rohamrendor volt teljes harci diszben, a siofokenal ott allt 4 a jegyszedoknel, a fradi tabor wc-nel is ott alltak a lepcsonel meg a bufenel 10-15-n igy feloltoztetve bent is

siman ki kell qrni oket 15-20 evre mindenhonnan, hogy felnoljon egy uj szukoloi generacio, amit mar elonevelt a sportvezetes
hangadokat bevágni a sittre jo sok evre
ustawka? 10 ev per kopf
enelkul soha nem lesz semmi valtozas

egy spanyol vagy portugal meccsen miert nincs ez?
vagy az irek is milyen kedelyes szurkolok voltak franciaorszagban, elenekelgettek es a csapatukat eltettek, nem a balhet kerestek

szerinted a sracnak meg lett ki verte be a fejet?
a rendorseg szokas szerint tehetetlen, ismeretlen tettes-l lezartak az ugyet, a szulienek meg kb tonkre ment az elete

amúgy ezzel addig nem foglalkozik senki erdemben, amig nem a sajat családjában tortenik ezzel kapcsolatosan vmi negativum
ugyanugy mint a zaklatas a noknel
amig nem a sajat noi kozvetlen családtagodnál próbálkozik be vki, addig nem izgat annyira
ha sajat lanyod jon azzal haza egyszer, hogy pl a csoportvezetoje ranyulkal a combjára, akkor maris mas lesz a felallas abban is

több drón kell ;P

(#107375) Cartevo válasza DS39 (#107369) üzenetére


Cartevo
őstag

+Vinicius Lenne azért zúgolódás, mert az milyen magyar válogatott lenne már? :F

(#107376) hobizoli


hobizoli
nagyúr

amúgy az is tipikus, hogy a szerb csapat jatszik barki ellen, akkor a ellenfel kapusanak az arcan vagy 5 lezer cikázik
kezilabda EB-n is ez volt a rendszer
a norveg kapus ki is allt a kapubol a buntetonel
erre a hangosba bemondtak, hogy ezt kerik abbafejezni, lement a bunteto, utana kovetkezo tamadasnal mar megint ott lezereztek

kezilabda szovetseg helyeben lefujtam volna a meccset, nyert az ellenfel, aztán anyatokkal szorakozzatok f.szc.gany csirak

a lezer egyik tipikus tulajdonsaga hogy csakis egyvonalban terjed, úgyhogy visszakovetheto honnan indul
szerinted foglakoztak vele a szervezok egy szerbiaban rendezett esemenyen?
szartak bele

odamehettek volna rohamrendorokkel is kivagni azt a komplett szektort az utcára, de megsem tettek

több drón kell ;P

(#107377) Rawulf válasza hobizoli (#107376) üzenetére


Rawulf
őstag

Azért a rendbontó argentin szurkolókat legalább haza hajítják, ahogy olvastam a hírekben. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107378) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Úgy néz ki a Milan tényleg tévén nézi idén az EL-t (is).
Plusz csengethetnek mellé 30 milla uefa-adót is.

(#107379) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ennyit erről a kirakatmajomról - tudja még tovább fokozni (Hol van ő Thiago Silva-hoz még, akivel nem mellékesen a PSG-ben együtt játszottak, s aki hozzá képest 'rangidős' is):

[link]

[ Szerkesztve ]

(#107380) Rawulf válasza Soulfly842 (#107379) üzenetére


Rawulf
őstag

Én személy szerint gondban vagyok, hogy kinek szurkoljak majd a brazil-szerb meccsen. (Így valószínűleg a döntetlennek fogok.)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107381) Peterhappy válasza Rawulf (#107380) üzenetére


Peterhappy
őstag

:)

Portugalia-Iran mecs kb ugyanez, ha nem rosszabb.

(#107382) villamos válasza Cartevo (#107375) üzenetére


villamos
őstag

A francia nemzeti tizenegy, meg a német nemzeti tizenegy szinte teljesen honosított játékosokból áll, mint ahogy szinte mindegyik nyugati csapat jórészt. A francia csapat tele van afrikai gyerekkel. A német válogatottnak meg egyik fele török, a másik fele lengyel. De nem is ez az igazán lényeges, hanem az, hogy eredményesek e, vagy sem. Nem zavar ez ott senkit.
Teljesen mindegy, hogy honosított külföldi származású játékost tesz be a kapitány válogatottba, vagy "tősgyökeres" magyart, a lényeg az hogy ők legyenek a legjobbak, tudjanak együtt dolgozni, és legyenek eredményesek.
Engem igazából az sem érdekelne, ha az egész válogatott afrikai felmenőkkel rendelkező játékosokból állna. Sőt még talán tetszene is... Csak nem tudom hogy van e elég fekete labdarúgó az országban, akikből kijönne a keret. :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#107383) Rawulf válasza Peterhappy (#107381) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem tudok nem egyetérteni veled. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107384) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

am Hazard lépett a tuniszi lábára :DDD

Resistencia eterna

(#107385) maximilian4 válasza villamos (#107382) üzenetére


maximilian4
addikt

Mondjuk pontosan nem tudom kik játszanak a francia csapatban, de azok a fekete gyerekek biztos afrikaiak? Azért a franciáknak nagyon sok fekete gyarmatuk volt ahol a mai napig többek között francia a hivatalos nyelv. Pár éve voltam Párizsban, hát lehet több feketét láttam mint fehéret, de nagyon sok már ott született így honosítani sem kell nagyon.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#107386) #56268288


#56268288
törölt tag

Meg 10 perc sem telt el, de ez a biro egy tragya. Hogy a fenebe lehet ez jatekvezeto!?

Mit tolt az a tunéziai játékos, te jo eg. :DDD Elkuldott par belgat szotyizni. :DDD aztan a csapattarsa sikeresen eladja a labdat...

maximilian4
Igen, en is erre tippelek. A gyarmat miatt van ott sok szinesboru/neger. Tehat ez szamomra nem is meglepo, de a nemet valogatott vicc.

[ Szerkesztve ]

(#107387) szami777


szami777
addikt

Egész jó meccs eddig.

A védő nem tudom mit gondolhatott Hazard mellett, aztán meg mutogattak, hogy labda volt. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107388) paatrick


paatrick
senior tag

na ezt jól kicentizte a kapufa mellé :C

Gólparádé lesz ebből. Végreee

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107389) Rawulf


Rawulf
őstag

Csak kapkodom a fejem, hogy mennyi is éppen az állás :DDD
Jól látom, hogy ha a belgák ma és holnap az angolok is nyernek, akkor Tunézia és Panama is megy a lecsóba?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107390) #56268288


#56268288
törölt tag

Es most, ha berugja Alderweireld, akkor ez a f..kalap siman megadja, mikozben lent maradt egy jatekos.
Lehet en tudom rosszul, de nem kellett volna megallitania a jatekot? borzaszto.

Ha nem MU jatekos lenne Lukaku, meg szeretnem is, de tenyleg.

[ Szerkesztve ]

(#107391) Z'Z" válasza maximilian4 (#107385) üzenetére


Z'Z"
őstag

+1

"Svájc korábban soha nem kvalifikálta magát zsinórban négy világbajnokságra – egészen 2018-ig.

A német mintára a 2000-es évek elején megreformált képzési rendszerükbe beemelt menekültek és bevándorlók, illetve azok leszármazottai, illetve a nekik kínált esély a futballpályán busás hasznot hajtott.

Eközben a svájci keretben – sok másik vb-csapattal ellentétben – nincs olyan játékos, akit nem a helyi utánpótlás nevelt ki.

Mi egy ország futballjának sikere, ha nem ez? És vajon miért kell ezt a sikert elismerés helyett nacionalista húrok pengetésével érdemtelenül kisebbíteni, ahelyett, hogy példát vennénk róla?"

A 32 vb-szereplő közül 22 ország keretében van olyan játékos, aki nem az adott államban született:
Marokkó (17 fő)
Jasszine Bunu – Kanada
Asraf Hakimi – Spanyolország
Munyir Mohamedi – Spanyolország
Manuel da Costa – Franciaország
Mehdi Benatia – Franciaország
Romain Szeisz – Franciaország
Amine Harit – Franciaország
Jusszef Benasszer – Franciaország
Kalid Butaib – Franciaország
Junesz Belhanda – Franciaország
Fajszal Fair – Franciaország
Hakim Zijes – Hollandia
Karim El-Ahmadi – Hollandia
Mbark Busszufa – Hollandia
Nurredin Amrabat – Hollandia
Szofian Amrabat – Hollandia
Mahdi Karszela – Belgium

Franciaország (2 fő)
Samuel Umtiti – Kamerun
Steve Mandanda – Zaire

Ausztrália (2 fő)
Milos Degenek – Horvátország
Daniel Arzani – Irán

Japán (1 fő)
Gotoku Szakai – USA

Oroszország (1 fő)
Mario Fernandes – Brazília

Tunézia (9 fő)
Sziam Ben Jusszef – Franciaország
Johan Benulane – Franciaország
Szaif-Edin Kaui – Franciaország
Anisz Badri – Franciaország
Wahbi Kazri – Franciaország
Dylann Bronn – Franciaország
Eliesz Skiri – Franciaország
Muez Masszen – Franciaország
Naim Szliti – Franciaország

Portugália (7 fő)
Antony Lopes – Franciaország
Raphael Guerreiro – Franciaország
Adrien Silva – Franciaország
Cedric Soares – Németország
Pepe – Brazília
William Carvalho – Angola
Gelson Martins – Zöld-foki Szigetek

Horvátország (4 fő)
Dejan Lovren – Bosznia és Hercegovina
Vedran Corluka – Bosznia és Hercegovina
Mateo Kovacic – Ausztria
Ivan Rakitic – Svájc

Uruguay (1 fő)
Fernando Muslera – Argentína

Anglia (1 fő)
Raheem Sterling – Jamaica

Svájc (8 fő)
Francois Moubandje – Kamerun
Breel Embolo – Kamerun
Yvon Mvogo – Kamerun
Blerim Dzemaili – Macedónia
Gelson Fernandes – Zöld-foki Szigetek
Johan Djourou – Elefántcsontpart
Xherdan Shaqiri – Koszovó
Valon Behrami – Koszovó

Szerbia (5 fő)
Alekszandar Prijovics – Svájc
Milos Veljkovics – Svájc
Milan Rogyics – Bosznia és Hercegovina
Luka Jovics – Bosznia és Hercegovina
Szergej Milinkovics-Szavics – Spanyolország

Spanyolország (3 fő)
Diego Costa – Brazília
Rodrigo – Brazília
Thiago Alcantara – Olaszország

Irán (1 fő)
Szaman Goddosz – Svédország

Argentína (1 fő)
Gonzalo Higuaín – Franciaország

Egyiptom (1 fő)
Szam Morszi – Anglia

Szenegál (9 fő)
Abdoulaye Diallo – Franciaország
Kalidou Kolibaly – Franciaország
Salif Sané – Franciaország
Moussa Sow – Franciaország
Alfred N’Diaye – Franciaország
M’Baye Niang – Franciaország
Lamine Gassama – Franciaország
Youssuf Sabaly – Franciaország
Keita Baldé – Spanyolország

Nigéria (4 fő)
William Ekong – Hollandia
Tyronne Ebuehi – Hollandia
Bryan Idowu – Oroszország
Leon Balogun – Németország

Izland (2 fő)
Fredrik Schram (Dánia)
Karí Árnáson (Svédország)

Lengyelország (1 fő)
Thiago Cionek – Brazília

Dánia (1 fő)
Pione Sisto – Uganda

Costa Rica (1 fő)
Oscar Duarte – Nicaragua

Forrás

A cikk írója pontosabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#107392) paatrick válasza #56268288 (#107390) üzenetére


paatrick
senior tag

Lemaradtam erről, de csak akkor kell fixen megállítani a játékot ha fejsérülés veszélye áll fenn.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#107393) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bátor csapat ez a Tunézia :)

(#107394) #56268288 válasza paatrick (#107392) üzenetére


#56268288
törölt tag

A jatekost hordagyon vittek le, es amugy sem gondolom azt, hogy 2-1-es hatranyban, ~20. percben elkezd szineszkedni egy jatekos - nemzettol, csapattol fuggetlenul. Csapattarsa ott volt vele, tehat -2 jatekos volt. :W

amugy a belgaknak szurkolok a VB-n, de ne igy nyerjenek, ha nyernek..

(#107395) maximilian4


maximilian4
addikt

Valahol vissza tudom majd nézni a meccset este anélkül hogy le kelljen töltenem?

Maxi

(#107396) #16514048 válasza maximilian4 (#107395) üzenetére


#16514048
törölt tag

(#107397) Cartevo válasza villamos (#107382) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor a leszármazottjaink elesnének a felemelkedéstől.

(#107398) [CS]Blade2 válasza villamos (#107382) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Kolléga az EB-n lenyomta a TV-t amikor meglátta a francia csapatot.

Az én véleményem is az, hogy ennek így nem sok értelme van. Nemzetek között légiósokból álló csapatok? Minél lazábbak a szabályok, a pénzes országok annál könnyebben meg tudják oldani a dolgot:
német nyeri az olimpián a futást, közben kenyai a tag, csak honosított, vagy
magyar nő az úszást amerikai színekben.
Ugyanígy a fociban a franciák nyernek, közben majdnem afrikai válogatottal vannak kint.
Szerintem ezek az érdemek akkor Kenyáé, Magyarországé és Afrikáé, szóval oda kellene beszámolni.

Így ezek a válogatott meccsek nem alkalmasak arra, hogy pl. a franciák és a németek összemérjék magukat fociban.
Persze lehet így is nyomni állampolgárság szerint, csak akkor mi az értelme? Miben más ez a légiós klubfocitól?

Persze akik változtathatnának rajta, azok ellene vannak, mert valszeg ők szívnának rajta a legnagyobbat. Pl.: a francia csapatnál maradna kb 2-3 ember, akit pedig be tudnának tenni a többi helyett, az nem szolgálná ki úgy pl. Grízest, aztán lehet, hogy még mi amatőr magyarok is levernénk a franciákat.

(#107399) DeathAdder válasza DeathAdder (#107393) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tátott szájjal a faszerdőben tunézia.. :(

[ Szerkesztve ]

(#107400) Z'Z" válasza [CS]Blade2 (#107398) üzenetére


Z'Z"
őstag

Azért azt ne felejtsük el, hogy korábbi magyar válogatottakból sok játékos, német felmenőkkel rendelkezett.
Így szerintem, teljesen más megvilágításba kerül a téma.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.