Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75201) RedCactus válasza AllTheBest (#75180) üzenetére


RedCactus
senior tag

Én ezt néztem ki, 21€. Ugyanaz, csak nem törik.

(#75202) Breki


Breki
veterán

Erre van valami kupon?

SCISHION V88 TV Box Rockchip 3229 Quad Core - EU Plug BLACK

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75203) dugynok válasza Breki (#75202) üzenetére


dugynok
senior tag

Ne akarj rockchip-es tv boxot....

(#75204) Breki válasza dugynok (#75203) üzenetére


Breki
veterán

Miért?

Milyet akarjak?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75205) nimfas válasza Breki (#75204) üzenetére


nimfas
addikt

905-öst. Azon faszán fut az LE is.

Csak X-es van GB-n EU raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#75206) MADcat válasza nimfas (#75205) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jajam, ajánlom én is! Sima 905 a nyerő. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75207) Saccco válasza MADcat (#75206) üzenetére


Saccco
nagyúr

Raspberry Pi :U :P :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75208) Breki válasza nimfas (#75205) üzenetére


Breki
veterán

linket kérhetnék?

LE?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75209) nimfas válasza MADcat (#75206) üzenetére


nimfas
addikt

Csak sajnos az nem 25 Dodó... :(((

Breki:

https://prohardver.hu/tema/amlogic_s905_s912_processzoros_keszulekek/friss.html összefoglaló ajánlott olvasmány. 😉

[ Szerkesztve ]

(#75210) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megellett a posta... :C

Szekrényajtó becsapódás gátló (hogy kell ezt helyesen írni?...) 10db kb. 900Ft. Az olyan kivetőpántos ajtókhoz való, amik rugósak, ahol mágnes húzza a helyére az ajtót, az úgy is csattan, annak mindegy, illetve jól szaladó fiókokhoz, hogy beérkezvén ne csörrenjen. Nem szélre próbáltam tenni, hanem középre, ahol találkozik a két ajtószárny: ott pont jól fékez :) Eléri az ajtó, aztán lassan bekúszik a helyére. A szárnyas tartóból kivéve a bútorlapba is bele lehet fúrni, ha úgy hozza szükség. Dec. 18-án rendeltem.

2x3,5g kerámialap+táp ózongenerátorhoz (nyilván ezt a 7g-ot nem hiszem el) A kerámialapok nekik gyártott EPS csomagolásban, táp mellette, fragile begre a hullazsákra ragasztva... gondolom ennek hatására máris úgy bántak a csomaggal, mint a hímestojással ;] Látszólag minden túlélte a szállítást. Jan. 22-i vétel, tehát alig több, mint egy hete fizettem ki. Venti már itthon, ha megjön hozzá az időkapcsoló is, akkor nekiállok barkácsolni. Ha többet nem írok, akkor sikerült :)) Bónusz infó: ilyen időkapcsoló mindenféle intarvallumban van, 15, 30, 60, 90 perces, stb. Szörcs: DKJ.

Megérkezett a jan. 3-án rendelt BW-S2 a banggoodról (thx anorche1!). Már egy van, de ezerötért megérte általános 5V-os tápnak is. Ebben világít egy kék LED, a másik ugyanilyenemben nem világít... pedig ugyaninnen van amaz is, és tökegyformák.

(#75211) MADcat válasza Saccco (#75207) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Van, de nem vált be. Most internet rádió. :P

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75212) Saccco válasza MADcat (#75211) üzenetére


Saccco
nagyúr

De mekkora ötletet adtál. Jó lenne a céghez egy ilyen. :R

Tutorial van? :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75213) MADcat válasza Saccco (#75212) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ezt rakd fel, max 10 perc
Privátban segítek ha kell.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75214) spiky03 válasza DJ Diablo (#75200) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#75215) XtremLor válasza spidersoft (#75210) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem a 7.5g/hr uvegcsovesbol van itthon, idom nem volt meg dobozolni kb 3 honapja, pedig mar minden megvan hozza, 4-5h garantaltan kell mire mindent osszerakok, lehet csak tavasszal esek neki.
Szerencsetlensegemre ki is tudtam probalni, a kedves testverem amikor itthon volt leegetett egy edenyt, gomolygo fekete fust, bemenni nem lehett etc eszmeletlen fust szag a konyhaba masnap is, fuggonyt es minden mast kimostunk, de a fustszag megmaradt. 2-3h jarattam ezutan, masnap nem lehetett erezni se.
:C

"Legen...Wait for it...Dary"

(#75216) Gyula84


Gyula84
veterán

30 nap után refundolni :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#75217) MADcat válasza Gyula84 (#75216) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha egy mód van rá, ne fussunk neki újra. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75218) RBJ


RBJ
addikt

Erdekes rég vége a karácsonyi szezonnak mégis dög lassú a postázás.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#75219) Tarek El-Ali válasza AndrewBlase (#75194) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Az üléshuzat lefejtése és visszaépítése miatt adtam ezt a nevet a linknek :))

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#75220) pprod94 válasza RBJ (#75218) üzenetére


pprod94
aktív tag

Karácsony előtt azért ott ragadt néhány csomag, lehet azokat is szortírozzák lassan. :) Nekem is be-beszállingóznak novemberi rendelések.

(#75221) Skillet válasza FingR86 (#75161) üzenetére


Skillet
addikt

INNEN rendeltem meg. Még nem postázta, de írta itt korábban valaki, hogy ugyanettől az eladótól már jött meg neki ugyanez a termék. Szóval, várok...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#75222) air válasza HoTaZo (#75173) üzenetére


air
nagyúr

Amíg nem olvastam a cikket, azt hittem, hogy rájuk esett.
Aztán elolvastam, és arra gondoltam, ha azt írták volna, hogy rájuk esett, akkor el is hittem volna. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75223) FingR86 válasza Skillet (#75221) üzenetére


FingR86
őstag

tetszetős ár, még az is lehet, hogy benevezek egy ilyenre.
nekem van egy xiaomi speaker, csak hiányolom róla a bemeneteket (aux, sd) egyedül bluetooth van rajta. De a hangja/hangereje nagyon tetszik, főleg full hangerőn mikor elkezd "táncolni" :DD

(#75224) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

Nemrég valaki linkelt a gáztűzhely rózsái alá való mosható takarót. Már tucatnyi keresőszót használtam, de nem találom... segítenétek, hogy megtaláljam? :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#75225) winbox válasza TripleB (#75224) üzenetére


winbox
senior tag

[link] :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#75226) huliganboy válasza TripleB (#75224) üzenetére


huliganboy
addikt

Pedig a gáztűzhely a te kereső szavad... Harmadik hozzászólás, de van még több is!

(#75227) w.miki


w.miki
veterán

Szintén nemrég linkelt valaki cipőtalpra rakható, szöges csúszásgátló alátétet.
Talán ebben az ónos esőben jó a csúszós utakra.
Tudnátok megint a linket?
Cipő keresőszóval próbáltam, de csak a gumis cipőfűző jött fel.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#75228) Real_Necro válasza w.miki (#75227) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha még "ebben az ónos esőben" szeretnéd használni, akkor itt néznék körül: [link] vagy [link] ;)

Ebay meg itt: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75229) e.vid válasza w.miki (#75227) üzenetére


e.vid
senior tag

mire megérkezik kintről, már nem lesz jég. :) [link]

megelőztek.

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#75230) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Egy jó féle konyhai flambírozót/karamellizálót tud nekem valaki ajánlani? Olyan érdekelne, amivel személyes tapasztalat is van. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75231) bexinho23 válasza bexinho23 (#74659) üzenetére


bexinho23
őstag

Sikerült 50%-ot visszautaltatnom az eladóval. Kevés vigasz, mert az egérpad nem sötétült be az elmúlt napok során :) .... de legalább korrekt volt.

(#75232) bexinho23


bexinho23
őstag

Van egy rendelt termékemnek szállító száma (KWTBS7011109527YQ). Ezt hol tudom ellenőrizni? Rákattintva csak ennyi adatot látok 01/15 óta:

Tracking #:
KWTBS7011109527YQ

Carrier:
HongKong Post Air Mail

HongKong Post Air Mail-en nincs ilyen szám rögzítve.

[ Szerkesztve ]

(#75233) DJ. Ru$y válasza bexinho23 (#75232) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ne is akard ellenőrizni, mert nem nemzetközi nyomkövető szám, így csak fals infókat láthatsz maximum, vagy még azt sem.

De például itt ránézhetsz. trackitonline

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75234) kmarci25 válasza Real_Necro (#75230) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem filléres, de itt van. Rothenberger gázégő. Creme Brulee-hez tökéletes.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75235) MADcat válasza huliganboy (#75226) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csípőből nyomod már! ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75236) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Ami ma éjjel 1:42-kor válltott át "Belföldi feldolgozásra továbbítva", azt ma jó eséllyel kihozza a postás, vagy csak holnap?
Amikor napközbe/este szokott átváltani, akkor kövi nap hozzák, de ez most határeset..
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#75237) DJ. Ru$y válasza retesz147 (#75236) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Inkább holnapra számítanék rá, akkor jó meglepetés, ha előbb megkapod. Főleg, hogy a szállítmányok 2-3 körül szerintem indulnak a központból szét országszerte és, akkor ennyi idő alatt be kellett volna kerüljön egy olyan konténerbe ami hozzátok megy. Szerintem holnap.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75238) huliganboy válasza MADcat (#75235) üzenetére


huliganboy
addikt

Írtam rá scriptet, ha valaki ilyet említ, már visít is a telefonom... de így is elkéstem :DDD :DDD

(#75239) Real_Necro válasza kmarci25 (#75234) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, ezt megtaláltam én is. Lényegében ki akarjuk próbálni, aztán ha bejön a dolog, biztos veszünk egy komolyabbat... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75240) kmarci25 válasza Real_Necro (#75239) üzenetére


kmarci25
veterán

Rákerestem ali-n, de nem is találtam olyat, ami egy darab, és szállítanak hozzánk. Ilyet egyáltalán feltehetnek repülőre? Kvázi robbanásveszélyes a cucc. Amit linkeltem az kisebb konyhai műveletekhez tökéletes, de a conrad oldalán van olyan komment, aki ipari célra használja.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75241) Juditta_56 válasza Real_Necro (#75239) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Én is szemezek vele, így keress rá!

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#75242) Samus


Samus
addikt

Megjött egy zsemblámpa, a neve kicsit vicces, EBuyFire (szerepel az eszközön is) bár én még 7.81 dollárért vettem. Nagyon jóféle cucc, kicsi, könnyű, a fényerő impozáns (főképp az árához mérten).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#75243) balazs1956 válasza Samus (#75242) üzenetére


balazs1956
senior tag

Vigyázz vele, nehogy rád gyújtsa a házat.
Itt olvashatsz hozzá

Itt meg szívesen mondanak véleményt róla a szakértők.

Veszélyesek ezek a noname akkuk, és beépített töltők.

(#75244) Vertigo18 válasza Samus (#75242) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, egy Q5-ös ledből 100 Lumen? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#75245) Samus válasza balazs1956 (#75243) üzenetére


Samus
addikt

Apósnak vettem, vasútra kell neki (kocsivizsgáló), kollégáinál látta, tudom, hogy ezek a noname cuccok nem a legmegbízhatóbbak. Tudjátok hogy megy ez. Kollégáinál látta, hallotta hogy milyen olcsó (3k alatt), neki is ilyen kell. Mindenképp beépített töltős kellett, mert "az övék is olyan", "nem cipelek magammal töltőt is", hasonlók. Nincs hasonlítási alapom fényerőben, még soha nem volt "spéci" LED-es lámpám, de meglepődtem, milyen fényt ad. Gondolom a márkás társaitól jócskán elmarad, de a kitűzött célt teljesíti, jó fényt ad.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#75246) kenand válasza nimfas (#75205) üzenetére


kenand
veterán

Amlogic 905X-esen is fut a LibreELEC, nem kell parázni, a 912-t kell kerülni. Annak sajna nem Mali 450-es a GPU-ja azért nincs rá LibreELEC
(Sőt régebbi 812-es is megy 805-ös builden mivel 812-est nem találtam, de 805-össel megy, pl Clone M82 s812)

[ Szerkesztve ]

(#75247) Saccco


Saccco
nagyúr

Ma kaptam két csomagot is LPsokszám követési kóddal, most derült ki, hogy végig valós adatokat közölt. :Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75248) Kernel válasza Samus (#75245) üzenetére


Kernel
nagyúr

18650-es lámpák eleve jól világítanak, ami a gyakorlatban szinte mindenre megfelel. Ez mondjuk nem tölthető, olcsó, mégis jó:

https://www.aliexpress.com/item/-/32628484854.html

A zseblámpás topikban írták, hogy az Ultrafire S5 másolata. Viszont ott a topikban olyan hobbisták, lámpagyűjtők is vannak, akiknek sok-sok ezernél kezdődik a lámpa, azt nem kell teljesen komolyan venni. Legtöbbünknél a lámpa van az emberért, nem az ember a lámpáért.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#75249) kmarci25 válasza Saccco (#75247) üzenetére


kmarci25
veterán

Az LP kezdetűek eddig nekem mind valósak voltak, sőt volt ami egy idő után átváltott malajziai postás tracking-re. A csak számból állóka viszont csak Kínában követhetőek, utána vége.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75250) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

A cipőre tehető szögekről eszembe jutott valami.
Létezik olyan eszköz, amit szintén a cipőre lehet tenni és nem csúszik a cipő zárt térben?
Fitness edzés közben kellene, mert számos alkalommal csúszik a cipő a parkettán. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.