Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) xcvbxcvb válasza Skillet (#74000) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Itt egy 20-as [link] De nekem még nem adták fel.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#74052) Skillet válasza xcvbxcvb (#74051) üzenetére


Skillet
addikt

köszönöm. szerintem rendelünk belőle egy fekete/pirost :)
kérlek jelezd majd azért priviben, ha feladták neked!
fura, hogy a címében nincsen benne a típusa. :F keresővel nem is dobja ki. te hogyan találtad meg?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74053) Czimby


Czimby
addikt

Van itt valaki aki már hallott Xiaomi Square Box és Sardine SDY-019 Bt hangfalat is élőben?

Van egy fehér Xiaomim, de hiányolom belőle a rádiót és az USB/SD lehetőséget.
Viszont a dinamikus mély hangja tetszik, hallottam már pár BT hangfalat és ez viszi eddig a prímet nálam.
(NA meg a saját építésem, de az ugye nem éppen kompakt méret)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74054) -secret- válasza Czimby (#74053) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Square Box-ból van fehérem, elég jól szól...meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#74055) szami777 válasza 123xyz (#74032) üzenetére


szami777
addikt

+(#74029) beg

Köszi a válaszokat, akkor a 980 vagy a 920 lesz még eldöntöm.
itthon egyik 12500 másik 10000 ezer körül van, kint meg 2 dollár a különbség, lehet a 980 lesz végül.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74056) erzol válasza Skillet (#74052) üzenetére


erzol
őstag

Ma kaptam meg, 12.31-én rendeltem ugyanezt ettől az eladótól.
Már vagy fél éve árulja ezen az áron, eladott belőle 186-ot.
Belga TN-el adta fel, végig követhető volt.
Van mellette egy xiaomi square box és egy
Blitzwolf f2.
Messze ezt tudja a legtöbbet és szvsz elég gusztusos a hangzása. :K

[ Módosította: radi8tor ]

(#74057) krisztianAMG válasza erzol (#74056) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Vigyázat, reflink!

Az F2 borzasztóan alapzajos. Ha éppen nem szól rajta semmi, akkor lekapcsolja a kimenetet és csendben van, de a zene alá jókora alapzajt nyom. Ráadásul csak nagy hangerőn működik jól, ott kezd jól működni a passzív membrán is.

(#74058) Skillet válasza erzol (#74056) üzenetére


Skillet
addikt

:R
jó hírek. megrendeljük azt a fekete vöröst :K
végre le lesz tudva a bt hangszóró mizériánk :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74059) Skillet válasza Skillet (#74058) üzenetére


Skillet
addikt

valamiért order failed-et dob a CHECKOUT végén, amikor a PLACE ORDER-re kattintok :U

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74060) w.miki válasza Skillet (#74059) üzenetére


w.miki
veterán

Meg kell adni a megyét is a profilodban az addressnél

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#74061) beg válasza erzol (#74056) üzenetére


beg
veterán

Reflinkes megosztást legközelebb légy kedves hanyagolni. Most szerkesztette egy moderátor, de következőleg törölve lesz. Keress rá a reflink szóra ha ez újdonság számodra, segítünk hogy elkerüld.
Ha meg szándékos volt, akkor az nem etikus.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74062) knoxhu


knoxhu
senior tag

Ez mennyire legit akció? [link] Az emailes anyag alapján 17.20$ az eredeti ára.

(#74063) Skillet válasza w.miki (#74060) üzenetére


Skillet
addikt

:R
siker.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74064) Juditta_56 válasza w.miki (#74044) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Nekem ma jött meg a január 9-én rendelt SAMSUNG MICRO SDHC EVO Plus 32GB . :B

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#74065) ablack válasza knoxhu (#74062) üzenetére


ablack
senior tag

Nem valami nagy akció. [link] [link]

(#74066) knoxhu válasza ablack (#74065) üzenetére


knoxhu
senior tag

Köszi!

(#74067) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi Yeelight E27 egész jó árban van GB-n. Igaz a sima fehér és nem az RGB verzió.

[ Szerkesztve ]

(#74068) fateless válasza Laci4 (#73996) üzenetére


fateless
veterán

Ha csak a hangminőséget tekinteném kritériumként, akkor a Xiaomi jobb, öblösebb, tisztább, kicsit kevesebb a háttérzaj. Ugyanakkor a Line in és a rádió hiánya olyan tényezők, amik mellett nem tudok elmenni.
Ha csak a BT hangszóró kellene, akkor a Xiaomi-t választanám e kettő közül. Nem csak a hangminősége miatt, hanem a formája és a kidolgozása is jobb, emellett nagy élmény az, hogy ha leteszed az asztalra, akkor a nyomógombok épp alulra kerülnek, ezek egyszerre gombok és lábak, ami azt jelenti, hogy a hangfal tetejét megnyomva benyomod az adott gombot is.Ez számomra nagyon ötletes, levett a lábamról

De mivel a rádió és alkalmanként a line in is kellett, ezért inkább a Sardine maradt használatban. A Xiaomi néhány alkalommal eljött velem hosszabb útjaimra, hogy azon keresztül hallgassam a hangos könyveket, de amikor a telefonomon levők elfogytak, utána már inkább egy FM transmittert használtam.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74069) fateless válasza fateless (#74068) üzenetére


fateless
veterán

Most előkaptam őket. Igen, egy picit jobb a Xiaomi hangja, de nem nagy mértékben. Egy 100-as skálán a kettő között nem hiszem, hogy 1 vagy 2 pontnál nagyobb különbség lenne.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74070) Czimby válasza fateless (#74069) üzenetére


Czimby
addikt

Azért az nem semmi, hogy a kis 1hangszórós Xiaomi jobbat produkál hangban mint a 2hangszóró + passzív membrán Sardine. Valószínűleg a kocka Xiaomi már eléggé alázná hangilag a Sardine-t. De ugye a sok bemeneti lehetőség csábító az utóbbi javára.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74071) erzol válasza beg (#74061) üzenetére


erzol
őstag

Sorry, figyelmetlen voltam. :B
Köszönöm a korrigálást! :R

(#74072) zsloti válasza Skillet (#74048) üzenetére


zsloti
senior tag

Kínai piacokon láttam .....

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#74073) fateless válasza Czimby (#74070) üzenetére


fateless
veterán

Egy rövid próba volt, ami épp egy AC/DC szám alapján történt, szóval semmiképp nem alapoznék ennyi tesztre minőségben, összehasonlításban. Gondolom a nagyobb átmérő e tekintetben sokat segített...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74074) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Rugós szorítót keresek (ami egyik dolgot a másikhoz szorítja pl forassztásnál) illetve harmadik kezet (azthiszem így nevezik, ami megtartja helyettem). Hol találok olcsón jót? :) Hobbi szinten forrasztáshoz.

u.i.: meddig hawaiolnak a kínaiak?

[ Szerkesztve ]

(#74075) bul07 válasza PainKiller13 (#74074) üzenetére


bul07
nagyúr

Ajánlom (#69066) dugesz77 hozzászólását
Házi harmadik kéz készítés

De amúgy
ebay [link]
ali [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74076) CactuS válasza bul07 (#74075) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt már akartam kérdezni, hogy azok a karok elég erősek, nem mozognak el? Azt olvastam mit írt dugesz77, csak nem tudom, hogy ez a műanyag kar mennyire tartós és lazul ki. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74077) Criminal017


Criminal017
őstag

Ma megérkezett a január ötödikén rendelt akciós Blitzwolf BW-CB7 kábel. Tökéletesen működik, akkor ezt a típust nem érintette a "decemberi hiba".

[ Szerkesztve ]

(#74078) dugesz77 válasza CactuS (#74076) üzenetére


dugesz77
őstag

Nyugodtan vágj bele azóta is szépen teszi a dolgát. Az összes "gyári" ilyenben is ugyanezeket a hűtővízcsöveket használják,tartós,olcsó bőven van elég tartása,ereje. Láttam olyat is aki tömör rézvezetéket rakott még belülre és azzal erősített még a karon de talán videóból kivehet ő az ereje(videó1,videó2).
Nekem kész lett a fémtömbös verzió is és nagy megelégedéssel használom azóta is:

Több mint 1kg-os rozsdamentes tömb lett stabil nem dülöngél.

(#74079) janakbacsi válasza havri1 (#74040) üzenetére


janakbacsi
őstag

lámpás topikban ezt ajánlják
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#74080) Batib


Batib
őstag

A BG-n most futó játékkal szerzett coinokat, ha nem használom el szerintetek később lehet vmire használni?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#74081) havri1 válasza janakbacsi (#74079) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, átnézem :R
Akksi hozzá esetleg bevált?

[ Szerkesztve ]

havri

(#74082) buca84


buca84
őstag

Sok portos (4-től felfele) töltők közül melyiket javasolnátok?
Ugreen, Choetech, vagy Orico?

Blitzwolf volt, de azt elpasszoltam.

(#74083) macilacus


macilacus
senior tag

dugesz77 ötlete alapján én is megcsináltam a saját "harmadik" kezemet bár még a zsugorcső nem érkezett meg ezért a csipeszek még nincsenek kész fullosan :DDD azt viszont bizton állíthatom, hogy nagyon masszívak a karok :K
dugesz77 köszi az őtletet :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#74084) -secret- válasza buca84 (#74082) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mi baj volt a BW-al?

(#74085) MADcat válasza macilacus (#74083) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Octopus te vagy az? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#74086) PainKiller13 válasza macilacus (#74083) üzenetére


PainKiller13
őstag

Azthiszem lassan én is nekilátok a 3. kezemnek:

(#74087) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Az az usbs lámpás nagyító odaver. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74088) poffsoft válasza macilacus (#74083) üzenetére


poffsoft
addikt

Az a ledes nagyító honnan?
Pl. [link]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#74089) XtremLor válasza PainKiller13 (#74086) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] :)) :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74090) joe-ker válasza joe-ker (#73295) üzenetére


joe-ker
senior tag

Megrendeltem a markolót,rendelés után 1 órával már el is fogyott.Ilyen áron azóta se láttam sehol.Pontokkal 10$-al kevesebbért megtudtam venni.EU raktárból csütörtökön itt is volt DPD futárral.
Meglepően nem bovli cucc,fém kanállal.Alkatrészek is potom áron vannak( Motorok) A fiam nagyon örült neki,persze azért én is kipróbáltam. :))
Auto demonstration

[ Szerkesztve ]

(#74091) tboy93 válasza -secret- (#74084) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sipolnak, baromi idegesítő. En nem is tudok egy szobaban aludni vele :(

(#74092) dugesz77 válasza macilacus (#74083) üzenetére


dugesz77
őstag

Az enyém a tiedhez képest fapados. Örülök,hogy neked is bevált, jól néz ki :C

(#74093) macilacus válasza poffsoft (#74088) üzenetére


macilacus
senior tag

Ha nem is tőle, de az Ebayról, viszont sajna nem az igazi mert nem egyformán nagyit így kicsit érdekes a használata, keresem is az utódját, remélem találok megfelelő világítósat :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#74094) fateless válasza macilacus (#74083) üzenetére


fateless
veterán

WOW :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74095) macilacus válasza dugesz77 (#74092) üzenetére


macilacus
senior tag

Az ötletgazda akkor is te vagy :C

Mivel nekem sem volt megfelelő menetfúróm ezért az alsó narancssárga menetest részt leszedtem meg az első kéket is, az első kéket átmenő süllyesztett 6-os csavarral rögzítettem (kék gömbölyű részét kicsit rövidít, bele a csavar, a kék alsó részébe anya, meghúz alaposan majd a kék alulról anyáig csiszol felülről pedig csavarral összecsiszol, alapba átmenő luk, alulról két 6-os anyával rögzít), majd vissza pattintottam a karok többi részét és kész is a rögzítés :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#74096) macilacus válasza PainKiller13 (#74086) üzenetére


macilacus
senior tag

Na ez már döfi :D
ugye cserélünk :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#74097) macilacus válasza MADcat (#74085) üzenetére


macilacus
senior tag

Nem :N de az ötletet tőlem lopta a kis piszok :DDD :U :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#74098) buca84 válasza tboy93 (#74091) üzenetére


buca84
őstag

Sípolt. Engem zavart. A kétportos BW-el nincs bajom, de jó lenne egy több portos töltő is.

Szóval. Melyik márka több portos töltőjét javasolnátok?
Choetech, Ugreen, Orico

(#74099) DJGABI válasza macilacus (#74095) üzenetére


DJGABI
addikt

nagyon elment a topic kinek nagyobb több karú a szerszáma irányba :DDD

ON: azt a hűtőcsövet meg a csipeszeket kínából érdemes v itthon se drága?

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74100) Dolphine válasza buca84 (#74082) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem Aukey van én szeretem.

A többiektől kérdezem:
Adott egy autós telefontartó. Semmi bajom vele, csak a rögzítésre szolgáló gumi (ami az ablaküvegre "cuppan") valószínűleg elszakad, így nem rögzíti rendesen a tartót. A kérdésem, hogy lehet ilyet külön venni, vagy érdemesebb inkább egy másik tartót venni?

Másik kérdés:
Kulcstartóra (sluszkulcs) akasztható kis lámpa közül melyik az ajánlott?
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.