Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74901) scream


scream
veterán

Hali!

Merről és milyen 'okos' mérleget érdemes venni?

Xiaomi Smart Scale tetszik, de mindenhonnan nagyon magas a postaköltsége, ahol találtam (TinyDeal, GeekBuying) :U

Van valakinek ötlete?

(#74902) Zola007 válasza scream (#74901) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem semmilyet.
Vegyél egy Salter személymérleget. Azok most akciósak a zed*g*talban. 5500 Ft, 5 év garancia

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74903) dugesz77


dugesz77
őstag

"Nyugikocka" lvl 12. Már nem is kocka :D . Kíváncsi leszek hova fejlődik még ez a termékvonal.

(#74904) werszomjas válasza scream (#74901) üzenetére


werszomjas
őstag

Ha mindenképp okos mérleg kell.

GoClever Smart Scale 7 in 1

üdv

(#74905) csadi0011 válasza Zola007 (#74895) üzenetére


csadi0011
őstag

Egyetértek veled, nem is erről van a szó, csak ennyiért talán Magyarországon is találni telefonhoz, vagy tablethez gyári töltőt, és nem simán olcsóbbat kerestem, hanem olcsóbb megbízhatót. Ha nem lenne, akkor maradna a Nillkin.

Egyébként köszönöm a válaszokat! :R

(#74896) dugesz77: Köszi! Allin nem vagyok fent. Máshol nem is kapni ezt töltőt? De akkor megkérem az Allis emberem. :)

(#74906) cadtamas válasza Imy (#74886) üzenetére


cadtamas
tag

Vezetéknélküli fejhallgató:
Bluedio T2 +
Nem tudom mik az igények, nekem kifejezetten bejött.
(Nem vagyok audiofil)

(#74907) spidersoft válasza Zola007 (#74902) üzenetére


spidersoft
senior tag

Pont akkor sikerült vennem Salter konyhamérleget, amikor a cég épp 250 éves volt -- valami marhasok garit adtak rá, 20 vagy 25 évet. Alapból is 15 év gyártói gari van rájuk. Persze ettől még lehet, hogy nem jobbak az egyéb kínai mérlegeknél :D

(#74908) DJGABI válasza dugesz77 (#74903) üzenetére


DJGABI
addikt

az eredetinél ugye pont az volt a koncepció, hogy kicsi, akár zsebre is vághatod. hogy ennek így mi értelme nem tudom. amúgy sztem amilyen hirtelen jött ki is kopik. ilyen 1-2$ szórják már

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74909) chatran válasza dugesz77 (#74899) üzenetére


chatran
őstag

Nem látom a leírásában, hogy MFI-s lenne. Így egy idő után már nem fogja tölteni a telefont és nem is szinkronizál. Az ugreen-nél nagy betűkkel kiemelik, hogy Mfi.

(#74911) Laci4 válasza zsiz (#74616) üzenetére


Laci4
senior tag

Halli!


zsiz

Nos én anno vettem az akciós "Spedu Android Nylon Braided Micro USB Cable Charging Sync Data USB Cable For Samsung HTC xiaomi huawei mobile phone cable" csodából. Akciósan 0.38 dodo volt. Lelőve a poént, annyit talán megér.. többet előzetes próba alapján nem! :N
Képek

Szép, igényes csomagolás, kis tartó "orsó" amire fel lehet tekerni, néz is ki valahogy, szövet burkolat szerűség a kábelen.. fémesnek tűnő fej.
Viszont a mérések elég gyenguskák.
Igaz, nem ellenállással mértem,(kellene vennem egy másik mérőt, vagy átalakítót a kábelhez) hanem egy majdhogynem csontra lemerült xiao 10 ezres PB-vel.

Az S4 gyári (2A-es) töltőfejével (meg egy Ipad air 2-es is) próbáltam.
A bevált, és tuti 2méteres Ugreen kábelem, 1,64A-t tolt a PB-felé, a csoda Spedu kábel, 0,7A-nél többet nem tudott kicsikarni magából.

Majd még lesz pár kábel "teszt", de előbb szerintem én is rendelek vagy egy másik mérőt, vagy egy átalakítót, hogy tudjam ellenállással mérni.

Mindenesetre előzetesként az én jó kábel szavazataim: Ugreen, Orico, Choetech

szerk: ma még nem olvastam el az új hsz-eket, de belegörgetve úgy látom, már más is írta, hogy kaki.. mindjárt visszaolvasok.. :B

Teljesen más!

Egy fórumtársunk megkeresett egy kérdéssel.
Miszerint, a többünk által ismert fa kocka óra, milyen PB bankról működik, működött nekem, lévén a kis áramfelvétel miatt a legtöbb PB lekapcsol, hiába van rajta az óra.
Nos utána néztem a nálam meglévő PB-k táján, állandó kijelzés módban néztem, hogy legyen esély...

- a jó öreg Xiaomi 10 000mAh-ás PB sajnos nem működik. Nem klehetett rávenni, hogy bekapcsolva maradjon. (dupla klikk, hosszú gombnyomás.. semmi)

- Blitzwolf 10 000mAh (igen, előrendelt példányok még annyik voltak, sajnálattal látom, hogy mostmár csak 9000mAh-s)
Sajnos ezt se tudtam rávenni, hogy bekapcsolva maradjon.

- Xiaomi 10 000mAh 2 verzió (ez a legújabb verzió, a lapos, szerintem már lipo akkus PB)
Nos, ez már félsiker!

Véletlenül jöttem rá, hogy hogy is van az a funkciója, hogy kicsi áramfelvételű fogyasztót is tud tölteni.
Pontosabban, tök mindegy, hogy van rajta valami, vagy nincs, akár üresen is be lehet kapcsolni, és úgy is marad!
Ha esetleg ezt valaki nem tudta, akkor jól jöhet.
A "bekapcsoló" gombot, duplán kell megnyomni, ekkor a led amolyan lassú futófény effektbe megy át, és a kimeneten megjelenik a feszültség-áram. Ez, amíg meg nem nyomjuk a gombot,így marad!

Eddig okés is lenne. Viszont ilyenkor ha rádugunk töltést a PB-re, akkor sajnos vissza vált normál üzemre, és a szokott módon, egy rövid idő után lekapcsol a kimenete (óra).

- noname parfum PB "2600mAh" nem konkrétan ez, már nagyon régen rendeltem, nem is találom hol, de kinézetre ilyen.
Majd otthonról linkelek saját képet.
Illetve egy másik repi szintén Noname egyes PB: szintén otthonról linkelek képet esetleg.

Nos ezekről szó nélkül megy az óra, illetve a töltés is egyszerre.
A teljességhez hozzá tartozik, hogy egy jó fél év, év használat után, a noname PB megadta magát. Az egyik bekötő lemez egyszerűen eloxidálódott. Nem tudom mitől.. lehet, hogy mivel sokszor sokáig állandó tápot kapott, esetleg nem kapcsolt le teljesen a töltés, és kicsit túltöltve kis gáz jött ki az akkuból, ami megette a vasat.. nem tudom. .rámérve jó az akku.. nem volt időm foglalkozni vele..

A lényeg, a fórumtársnak infó, illetve, hogy ha valaki még tud gyakorlati tapasztalatot, ne tartsa magában ;) :D

Üdv. Laci

[ Szerkesztve ]

(#74912) 8zabi válasza zsiz (#74616) üzenetére


8zabi
őstag

normál 5v-os töltésnél tényleg gyenge, de nálam QC2.0-val a Nexus 6 ~2200 mAh-val tölt (9V@1.6A-t tud a telefon)

szóval akinek a telefonja és töltője tudja a QuickCharge funkciót annak ajánlom

(#74913) slaci007 válasza Ádám16 (#74836) üzenetére


slaci007
senior tag

[link]

Tungsram 1896-2022

(#74914) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Ilyen cipőfűzőt látott már valamerre valaki? Kerestem már mindenhogy de nem találtam. (Csak ezt a linket találtam)

[ Szerkesztve ]

(#74915) Samus válasza DJ Diablo (#74914) üzenetére


Samus
addikt

Gumis cipőfűző. Még a nyáron nagy divat volt a topikban, bár itt sima hengeres volt a preferált. Van belőle sokféle. Erre tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74916) ztibor válasza DJ Diablo (#74914) üzenetére


ztibor
senior tag

Ha jól emlékszem nemrég ért véget a kickstarteres gyűjtés, szerintem még kell kis idő míg megjelenik az eredeti, és a hamisítványok is.

(#74917) spiky03


spiky03
veterán

Ilyen cápa antennát használt már valaki? Vagy vett már?
Jó ezeknek a vétele? Mert láttam a youtube-on egy videót, ahol háromfélét hasonlítottak össze és csak egy fogta be az adókat a többi az meg semmit sem csinált.
[link]

Letört a kocsin és ezzel olcsóbban jönnék ki, mint ha teljesen lecserélem a gyárit, meg akkor tetőkárpitot is kellene bontani. :O

Köszönöm :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74918) lajos75 válasza spiky03 (#74917) üzenetére


lajos75
senior tag

Nekem a napokban jött meg, de még nem próbáltam hogy milyen.

(#74919) spidersoft válasza DJ Diablo (#74914) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem láttam még ilyet -- viszont ehhez ugyanúgy le kell hajolni, mint a normál fűzőhöz... jó hogy szólsz, veszek is még néhány gumis fűzőt :D múltkor elszakadt az egyik, mert megette a cipő lyuka. Azóta már megreszeltem kicsit a renitens lyukat, remélem a következőt nem szaggatja el.

(#74920) spiky03 válasza lajos75 (#74918) üzenetére


spiky03
veterán

Majd írsz róla pár sort ha feltetted? Azt nagyon megköszönném.
Jöhet PM-be is nyugodtan. :R

Mert ha frankó akkor rendelek én is egyet.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74921) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Ezt a tablettet ismeritek?

iRULU eXpro 10.1

(#74922) trebrona válasza Imy (#74870) üzenetére


trebrona
nagyúr

:D

Mentségemre szóljon, késő volt már.

Igaz itthonról, de ajánlott szokott lenni nem horror áron: JVC HA-RX300

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#74923) w.miki válasza Samus (#74915) üzenetére


w.miki
veterán

Gumis cipőfűző vége nekem mindig kicsúszik a kapocsból, úgy meg nem sokat ér.
A rajz alapján kötöttem be, bedugtam, és rápattintottam a műanyag fogakat, de akkor is.
Van ennek még valami trükkje, hogy ne csússzon ki a vége?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#74924) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ilyet próbált már valaki? :)

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#74925) fateless válasza Imy (#74886) üzenetére


fateless
veterán

Angol ebay-ről TDK WR780 20-25 GBP között szokott lenni postázással együtt. Megfontolandó egy hasonló árú GB/BG termékkel szemben. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74926) spidersoft válasza w.miki (#74923) üzenetére


spidersoft
senior tag

A kapcsot kinyitva egyik felében két sor tüske van, ez hivatott rögzíteni a gumikat, míg a másik felében egy sor. Az egy sorosba kell befektetni a végeket úgy, hogy a végek ütközésig bemenjenek a kapocsba, majd rázárni a kétsoros részt, ügyelve, hogy a végek a helyükön maradjanak. Fontos, hogy össze kell kattintani a kapocs mindkét oldalát, látni, ha már majdnem, de azért még nincs a helyén (ilyenkor az adott oldal valószínűleg becsípte a fűző oldalát és az nem engedi összekattani a kapcsot). Ha a gumi kopaszon van vagy túl sok a lelógó szövet a végeken, akkor érdemes pár milliméterrel rövidíteni a végeket, hogy tiszta véget kapjunk. Én hétköznapi viseletre használom (munkába járás+irodai munka), napi 10-14 órát van rajtam. Lehet, hogy nagyobb terhelésnél nekem is kimászna idővel... a másik, amit észrevettem, hogy (minimum) kétféle van ebből :D egy barna volt a cipőmben (amit kettérágott a lyuk), abban 16db kb 0,6mm-es gumiszál volt. Ezt most lecseréltem egy feketére (ez volt itthon tartalékban), amiben viszont 1db kb. 2,8mm-es szál van. Most, hogy szólsz, majd figyelem, hogy mászik-e kifelé. Esélyes egyébként, hogy ez lesz a megoldás: a több szálasnál a műanyag tüskék könnyedén áthatolnak a szöveten és bemennek a gumiszálak közé, míg a vastagnál lehet, hogy nem engedi a gumi, hogy megfelelőképp rögzítsék a tüskék a szövést, így az lehet, hogy majd nekem is szépen kimászik idővel... majd meglátjuk.

(#74927) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Biztos volt már téma de jó zsebkést mondjuk 20-25 usd-ig tudtok ajánlani? Horgászom,tehát amolyan mindenes kellene,kajálás,kis faragás amire használnám. Rozsdamentes,jó éltartó könnyen nyitható ,lockolható stb.stb....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#74928) Jofi81 válasza 206 cc (#74927) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem a Sanrenmu 710 bevált ilyen mindenesnek.

(#74929) huliganboy válasza MADcat (#74924) üzenetére


huliganboy
addikt

Tényleg neked kell megmutatni a keresőt? ;] [link]

Borozgatunk borozgatunk? :DDD ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#74930) MADcat válasza huliganboy (#74929) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Töredelmesen bevallom, eszembe nem jutott, hogy hogyan keressek rá. My bad! :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#74931) huliganboy válasza MADcat (#74930) üzenetére


huliganboy
addikt

Én régről emlékeztem, hogy páran rendeltek... bocs az off-ért!

(#74932) dugesz77 válasza w.miki (#74923) üzenetére


dugesz77
őstag

Én melegítős pisztollyal tuningoltam meg a végeket. Telenyomtam és úgy nyomtam össze a műanyagot.

(#74909) chatran én csak azt tudom,hogy a 3. gyári apple kábel rongyolódik el nekik átlag 3-5 hónapokat bírnak. Ez a kábel eddig biztosan tölt egy 5S-t és ipad 4-et. Vettek nemrég egy nagy áruházban egyet és az nem töltött,mert kiírta,hogy nem eredeti a kábel. Ezzel a kábellel nincs ilyen gondjuk.

(#74933) gabe_


gabe_
őstag

Halálcsillag "jégkocka" készítő. Zseniális! :))

Sovány szakácsban sose bízz!

(#74934) bul07 válasza gabe_ (#74933) üzenetére


bul07
nagyúr

Kb egy hónapja volt 1.11$ akcióba, most 4.39$

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74935) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!
Kicsit off, de nem tudja véletlenül valaki, hogy az itt többször ajánlott BlitzWolf® BW-LT1 lámpának milyen adaptere van? Addig oké, hogy 12v 2a, de több féle méret van, esetleg 5.5*2.5mm?

(#74936) DJ Diablo válasza Samus (#74915) üzenetére


DJ Diablo
tag

Köszi szépen, ezeket megtaláltam, de pont ugyan ilyen kellene.

ztibor: akkor még várunk.

[ Szerkesztve ]

(#74937) gagyilovag válasza gabe_ (#74933) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Na az egyik fele benne fog maradni,az tuti ;]

(#74938) Real_Necro válasza gagyilovag (#74937) üzenetére


Real_Necro
veterán

1 oraja szedtem ki a fagyobol, nagyonbis egyben van :)

Ja es ez is az akcios GBes volt ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74939) HS 2142 válasza dugesz77 (#74903) üzenetére


HS 2142
őstag

Amivel legutóbb kickstarteren találkoztam, az a Fidget Pen, illetve a Spinpal, a kocka sikerét látva megindultak a vadhajtások. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#74940) gagyilovag válasza Real_Necro (#74938) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Pedig a fotó alapján biztosra vettem volna :)

(#74941) dugesz77 válasza kerxy (#74935) üzenetére


dugesz77
őstag

Én 2,1 x 5,5mm mértem. Közepét ugyan nehezebb. Annyi biztos ,hogy a 2-es fúrószár belefér de a 2,5 nem .

[ Szerkesztve ]

(#74942) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

Ketto kerdesem lenne:
Ezt a star wars 3d lampat rendelt mar vki? Ha igen, milyen? Jol nez ki?
[link]

A masik h HTC 10es melyik markabol erdemes kabelt rendelni?
Type c 3.1 QC3.0

Koszi,
Udv

Janaboy

(#74943) Saccco válasza HS 2142 (#74939) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért az a Spinpal kész rablás. [link], de rajzolni sem éppen lehetetlen.

Mondjuk a golyók nem olcsók.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74944) spiderpig820 válasza Janaboy (#74942) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

szerintem nem működik a link.
nálam legalábbis ez az eredmény, ha megnyitom: "A kiszolgáló nem található"

4B

(#74945) Saccco válasza Saccco (#74943) üzenetére


Saccco
nagyúr

Na azért van olcsóbb golyó is.
Kellene csinálni egy marble machine-t. :DDD

Egy igazán beteg példány: Wintergatan. :DDD

Ha már golyók, van aki csúzliba használ ilyet, rákerestem a csúzlikra:
[link]
(L:/dl/upc/2017-01/29/96748_xul7bzcf4nnvk5z0_csuzli.jpg)(/L)

Ehhez nem kell goló
(L:/dl/upc/2017-01/29/96748_wxoaghg1zeiotcxc_nyilpuska.jpg)(/L)
:Y

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74946) spidersoft válasza Saccco (#74943) üzenetére


spidersoft
senior tag

márminthogy csapágyak* :D A tiedbe való csapágy 500Ft/5db, vagy kb. 750Ft/10db... nehogymá ez drága legyen... :F

(#74947) Janaboy válasza spiderpig820 (#74944) üzenetére


Janaboy
veterán

Valoban, itt a helyes link: [link]

Janaboy

(#74948) Saccco válasza spidersoft (#74946) üzenetére


Saccco
nagyúr

A csapágy aprópénzes. Csapágyból viszont nem jó ez a fémmel lezárt, nem lehet szépen kiszedni belőle a zsírt, hogy gyorsabb legyen.

(#74945) Saccco:
Jól elrontottam a linkelést. :))

Ezt emésztgessük... :DD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74949) dugesz77 válasza Saccco (#74945) üzenetére


dugesz77
őstag

Én a múltkor berendeltem egy ilyen zsebcsúzlit GB-ről örültem,hogy olcsó,régebben 10$ felett volt. Pont ma néztem Alin, kár volt elkapkodnom a vásárlást :W

(#74950) Saccco válasza dugesz77 (#74949) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem valaki újra akart használni egy valamit, közben kipattant a fejéből egy üzleti lehetőség. ;]
Nem részletezem jobban, nehogy valaki erkölcsösebb megsértődjön. :U ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.