Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75801) tlala


tlala
addikt

3 USB portos töltő 780 Ft-ért.
Kíváncsiságból megrendeltem, nem tudom mennyire ratyi lesz (a sok visszajelzés szerint használható).

(#75802) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

25 centis micro usb kábelt honnan érdemes rendelni? Sima mezei, nem fordítós. Semmi extra.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75803) Beni2360 válasza tlala (#75801) üzenetére


Beni2360
félisten

Az enyém elment addig míg nem dugtam kettő telefont rá azonnal meghalt ez fél év után tőrtént és agarit fél évre adták. Ennyi volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75804) Imy válasza Pubszon (#75782) üzenetére


Imy
veterán

Én amit december 2-án rendeltem, az január közepén ért ide... De igaz az betudható a karácsonyi felfordulásnak.

(#75805) Imy válasza tlala (#75801) üzenetére


Imy
veterán

Csak nehogy kigyulladjon, vagy a nehogy az eszközből a füst jöjjön ki..

(#75806) dugesz77 válasza tlala (#75801) üzenetére


dugesz77
őstag

Csak reménykedj, hogy ne ez jöjjön csak hasonlítson rá. :U

(#75807) Digitalis


Digitalis
senior tag

Már most amperszagot érzek :DDD ( megj. az 5kv-os átütési szilárdság teszt ha fail, attól még lehetne egy nagyon kellemes és hibátlanul működőképes töltő. Túlzásnak is tartom) Mondjuk ezt a háromportos gányt, nem ezért szeretjük. :((

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#75808) RedCactus


RedCactus
senior tag

A Tinydeal-os "jó" értékelésekről jut eszembe, hogy annak idején rendeltem tőlük egy Langsdom fülest. Nagyon olcsó volt, nem is vártam tőle sokat, de amikor megérkezett és belehallgattam, majdnem elsírtam magam, annyira sz@r volt, pedig nem vagyok egy audiofil típus. Ehhez képest írtam egy visszafogott, háromcsillagos értékelés. Egy hét múlva kérdeztem, hogy mi van az értékeléssel és az érte kapható pontjaimmal. Visszaírtak, hogy idő kell hozzá, amíg megjelenik. Jó két hét múlva megint érdeklődtem és leírtam azzal kapcsolatos aggályaimat, hogy elképzelhetőnek tartom, hogy csak a jó értékeléseket jelenítik meg az oldalukon, így viszont hiteltelen az áruházuk ezen szolgáltatása. Erre annyit reagáltak, hogy szerintük ennyi pénzért nagyon jó ez a füllhallgató (WTF!)...azóta sem jelent meg a 3 csillagos review-em és így még mindig 5 csillagon áll ez a remek termék.

[ Szerkesztve ]

(#75809) dugesz77 válasza Digitalis (#75807) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát igen az 5KV átütési teszt az elég extrém (csak csendben megjegyezve azt is teljesítik a normális adapterek), de itt a nagyobb gond a 86 fokos külső burkolat és a kisfeszültségű rész nincs rendesen el izolálva . Picit drágábban már van tesztelt és sokkal biztonságosabb adapter is ennél.

[ Szerkesztve ]

(#75810) Digitalis válasza dugesz77 (#75809) üzenetére


Digitalis
senior tag

Itthon tuti nem lehetne forgalmazni,vagy előbb-utóbb megbukna, ezt használni már tényleg hazardírozós kategória.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#75811) e.vid válasza MADcat (#75802) üzenetére


e.vid
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#75812) Dr. Romano válasza RedCactus (#75808) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A tinydealos értékelések ugyanolyan vicc kategória mint az akcióik. Amikor egy 25ezres telefont 50ezerről áraznak le úgy hogy az az életében nem került annyiba, de így legalább sok% kedvezmény :U
Az értékelésről meg annyit hogy én eddig 2db 1 csillagos értékelést készítettem ami faszán látszik is a termék alatt, de csak nekem amíg be vagyok jelentkezve, kilépve már nincs ott :N

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#75813) Digitalis válasza dugesz77 (#75809) üzenetére


Digitalis
senior tag

amperszag on:

Ha emlékem nem csal a szabvány szerint kettős szigetelésnél 2 / 4 megohm szig.ell kell legyen (üzemi/kiegészítő) 230V tápoknál 2,5KV/4KV szilárdságot kell mérni. Tévedés jogát fenntartom, régen csináltam mint ÉV szakértő, frissítenem kéne. Viszont fentebb linkelve láttam egy pofás olcsó Qualcomm QC 2.0 USB 1 portos töltőt. Halálfejjel :-) megjelölte a független teszteket végző kolléga. :) Egyéb paramétereit tekintve, szabvány szerint tesztelve, akár át is mehetne, illetve zöld-pipás kis olcsó best-buy is lehetne...

amperszag off

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#75814) MADcat válasza e.vid (#75811) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszönöm! Innen jött csomag tegnap, nem emlékeztem, hogy van 25 centis is. :B

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75815) miroon


miroon
aktív tag

Én még kicsit visszatérnék az amper huszárokhoz, egy kérdéssel. :D

Rendeltem 12V-s 1,5A-s és 2A-s tápokat innen. Ha jól emlékszem itt a topicban írta valaki ezt az eladót.

Megjött, egy 1,5A-st szétszedtem, itt vannak képek róla. Minőséginek tűnik, súlya is egész korrekt, valaki aki kicsit jobban ért hozzá rá tudna nézni és megerősítene abban,hogy merjem használni? Nem szeretném felgyújtani vele a lakást :D LED szalagokhoz vettem.

Köszi :)

iPhone 13 Midnight Black

(#75816) petipetya


petipetya
nagyúr

Légfrissítőből mit ajánlotok? Valami egyszerűre gondoltam: van a keret, abba teszek olyan illatú cuccot amilyet éppen szeretnék, és gombnyomásra jön a permet. Semmi automatizálás és hasonlóak.

"nincs rá lezsóidő"

(#75817) cris78 válasza petipetya (#75816) üzenetére


cris78
őstag

kulacstartó -> wc illatosító spray? ;] :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75818) kcsa válasza petipetya (#75816) üzenetére


kcsa
veterán

Dm.

(#75819) zsiz


zsiz
őstag

Köszi a matricás hozzászólásokat, akkor nyugodtabban fogom megrendelni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75820) Breki


Breki
veterán

Egy kis lampicski.

Banggod Digoo lámpa akció

[link]

Xiaomi Yeelight E27 LED Bulb okoslámpa kuponnal.

[link]

Van ezekről tapasztalat?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75821) shield válasza miroon (#75815) üzenetére


shield
őstag

Ha bedugtad a konektorba és nincs amperszag, akkor nem valószínű hogy lesz vele baj. Azonban a helyedben, ha van rá lehetőséged megmérném a kimeneti feszültséget, mielőtt rádugsz valamit. Nagyon gyanítom, hogy nem lesz pontosan 12 Volt.
A kimenetet kissé anyagtakarékosan csinálták meg.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#75822) tlala válasza Breki (#75820) üzenetére


tlala
addikt

Ezek drágábbak, mint az itthon több éves extra garanciával (futár házhoz hozza az újat) kapható Osram és Philips eredetijük. Pl.

(#75823) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok

Rock Zircon fülest, eredetit hol lehet most kapni jó árban?
az audiobudgetes oldalon, a linken 13$.

(#75824) Breki válasza tlala (#75822) üzenetére


Breki
veterán

Miért is drágább egy darab szállítási költséggel? 967 + ingyenes szállítás ami nekem kell

Okoslámpát meg ne vegyük ide az más kategória.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75825) cris78 válasza cris78 (#75797) üzenetére


cris78
őstag

Ilyen jelzés van a lámpán: 20w/12v g4 jc type t
Ez jó lehet nekem?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75826) 206 cc válasza csaba17 (#75823) üzenetére


206 cc
senior tag

Amennyiben fehérben is megfelela GB-n. olcsóbb!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#75827) maestro87 válasza cris78 (#75825) üzenetére


maestro87
őstag

Igen jó lesz bele, bár értékelések között van akinek 1 hét alatt kiégett...

[ Szerkesztve ]

(#75828) Doki16


Doki16
addikt

Van valami jól bevált eladó medálokhoz, nyakláncokhoz? Szeretnék rendelni valami jó minőségű medált amit utáni meg tudok gravírozni. Hátha van már valakinek tapasztalata, hogy honnan a legérdemesebb. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#75829) xcvbxcvb válasza Doki16 (#75828) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

A dd4 ről rendeltem jan 19-én Sardine hangszórót, de még mindig nem adták fel. Esetleg más is járt így ?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#75830) miroon válasza shield (#75821) üzenetére


miroon
aktív tag

Amperszag szerencsére nem volt, az egyik led szalagon ki is próbáltam, de nem mertem bedugva hagyni még nem erősítette meg senki,hogy nem életveszélyes. Köszönöm a válaszod! Majd rá mérek akkor,hogy mennyi a kimenet, csak sajna nincs multiméterem... de majd szerzek valahonnan :)

iPhone 13 Midnight Black

(#75831) Triton_TL válasza xcvbxcvb (#75829) üzenetére


Triton_TL
csendes tag

Én 25-én rendeltem, de nekem sem adták fel

(#75832) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Rendeltem néhány SD kártyát, és, ha egybe csomagolta közös barátunk, akkor átlépi a vámköteles összeghatárt. Honnan tudhatom meg, hogy így van-e?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#75833) dugynok


dugynok
senior tag

Van Banggood-on vagy Ali-n ajánlott multimeter? ÁFA határ alatt kéne és megbízható normális cucc. Esetleg hozzá kupon?

(#75834) gagyilovag válasza Breki (#75824) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Kínai led 98% átverés(teljesítmény nem valós)
VTAC led itthon keress rá

Pl:

[link]

Nem fogsz csalódni :)

[ Szerkesztve ]

(#75835) wwenigma válasza dugynok (#75833) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Alap dolgokra hasznalhato, semmi extra. DT-830D Elem nincs mellé. Esetleg OBI-ban szokott lenni 1500ft korul hasonlo. Ha kell hattervilagitas vagy nagyobb kijelzo, 5$-tól akad.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75836) gagyilovag válasza wwenigma (#75835) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez használható :K

Van nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#75837) ztibor


ztibor
senior tag

Valaki próbálta már a kínai tigris tapaszokat amik be voltak ide linkelve nemrég?
Tegnap kipróbáltam, 10 perc után le kellett vennem, mert annyira égetett, másnak nem volt ilyen problémája?

(#75838) cris78 válasza ztibor (#75837) üzenetére


cris78
őstag

Én használom. Nálam nincs égető érzés. Tegnap is jött egy adag. Sőt akciós volt a vietnámi balzsam, az is jött. Adtam is egyet a fiatal kollégámnak, hogy ez milyen jó szex előtt ha bekeni a szerszámot, sokkal jobb lesz tőle ;] :))
Kérdés te hova raktad? :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75839) ztibor válasza cris78 (#75838) üzenetére


ztibor
senior tag

az alkaromra, szoktam használni másfélét, szóval bírom, de ez a zöld tigrises valami borzasztóan égetett, nem mertem tovább fent hagyni.

(#75840) HoTaZo válasza Doki16 (#75828) üzenetére


HoTaZo
őstag

Csak bírod-e (vagy akinek szánod) a stílust. Link

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#75841) dugesz77 válasza dugynok (#75833) üzenetére


dugesz77
őstag

Én meg a UNI-T ket ajánlanám ha már a megbízhatóság is fontos.. Áfahatár alá beférnek az auto range multiméterek is (kezdőknek inkább azt ajánlanám). Vagy cserélhető műszerkábelest 136B-t vagy ezt a pocket méretűt 120 as szériát ( van sima 120A és B is azok olcsóbbak nem tudnak Ampert mérni) .

[ Szerkesztve ]

(#75842) Doki16 válasza HoTaZo (#75840) üzenetére


Doki16
addikt

Ez nem olyan mint amire gondoltam. Barátnőmnek akarnék egy medált amit én magam gravíroznék meg. Nem mintás hanem olyan kellene aminek formája van csak és sima felülete. Nézegettem, de nem tudom mennyire igaziak az ezüst cuccok ebay-en. Ezért kérdeztem, hogy van-e bevált eladó :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#75843) M@rdel válasza Doki16 (#75842) üzenetére


M@rdel
őstag

Akkor valami ilyesmi?

(#75844) Breki válasza gagyilovag (#75834) üzenetére


Breki
veterán

Igen ezt tudom. Múltkor megbeszéltük. :-)

Itt inkább az okos lámpa érdekelne.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75845) HoTaZo válasza Doki16 (#75842) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem volt túl komoly a célzásom, OFF-ba is tehettem volna.
Igaz ez se kínai, de tűrhető áron van és habár nem vagyok ékszert kedvelő, körbenéztem.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#75846) st6969


st6969
őstag

Üdv,
vett már valaki ilyen vagy ehhez hasonló GPS-es nyomkövetőt? Kíváncsi lennék, hogy mennyire megbízható, meddig működik egy elemmel...használható-e mondjuk egy autó nyomonkövetésére (lopás esetén jól jöhet)?

(#75847) tlala válasza Breki (#75824) üzenetére


tlala
addikt

Bocsánat, ahogy írtam, úgy tényleg leegyszerűsítően sommás volt, az "okos" kategóriában tényleg olcsóbb a kínai (csak a többit néztem, amiket én szoktam venni).
Elnézést!

(#75848) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Üdv. Nemrég találtam rá a fórumra, és egy kis segítség kellene. Új telefont vettem (Honor 8), és néhány kiegészítőre lenne szükség. Elég sok terméket rendeltem már ebay-ről, ali-ról, amazon-ról, de most kicsit kockázatosabbnak tűnik a dolog, mert kicsit drága volt a telefon ahhoz, hogy egy nem megfelelő töltő, vagy kábel végezzen vele. Amit keresek: USB Type C kábel autóba, autós töltő és telefon tartó (szélvédőre tehető). A jelenlegi autós töltőm elég gyenge, viszont az újabbnál újabb gyorstöltési szabványok, stb. kicsit úgy látom több kockázatot rejtenek, ráadásul a Honor is saját (Huawei) technológiát használ. Engem egyébként a gyorstöltés funkció nem érdekel, inkább a megbízhatóság, és elég fura, amikor az amazon-on lévő Anker töltő kétszer drágább, mint az ebay-es, Kínából, és nem igazán tudom kiszűrni az esetleges hamisítványt. Sajnos volt egy-két hibás cucc, amit kaptam, de itt most tényleg úgy gondolom, jobban oda kell figyelni. Szóval, előre is köszönöm a segítséget, esetleg ajánlásokat.

(#75849) XtremLor válasza gagyilovag (#75834) üzenetére


XtremLor
őstag

VTAC-et ne vegyetek ha jot akartok, olcsonak olcso tudom gari is van, de ha 20/15 megfo 1even belul gond van, nem egyedi eset 10-12W vegyesen.

(#75846) st6969: Nem gps, a telefonod gps-et hasznalja helymeghatarozasra, ergo anelkul hasztalan "key finder"

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#75850) Doki16 válasza M@rdel (#75843) üzenetére


Doki16
addikt

Ohh ez nagyon jó és még egyből meg is gravírozzák :) Köszi :R

(#75845) HoTaZo: Ez jó, na pont ilyen kell Kínából olcsón :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.