Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75101) miroon válasza Saccco (#75100) üzenetére


miroon
aktív tag

Mar be tette a cikkbe delelott. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#75102) zsiz válasza krisztianAMG (#75097) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, olvastam a topik összefoglalóját, meg teszteket :) +múlt héten kaptam kézhez a tesómnak rendelt C8-ast, így azt élőben is tudom milyen. Na de ne offoljunk itt erről tovább :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75104) Saccco válasza miroon (#75101) üzenetére


Saccco
nagyúr

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75105) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Van egy Jackly készletem és egy BT hangszóróm, mindkettő trackingjénél ez látható:

19.01.2017 00:56 PostNL Megérkezett a feldolgozó központba HUNGARY
26.01.2017 01:15 PostNL Elektronikus értesítés a szállításról HUNGARY

És ez:

23.01.2017 01:16 PostNL Megérkezett a feldolgozó központba HUNGARY
26.01.2017 01:15 PostNL Elektronikus értesítés a szállításról HUNGARY

Ez a kettő sor van csak a trackingnél. Létezik, hogy ez már itthon van és ez is az első bejegyzése? Vagy ezek fake TN-ek?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75106) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok, xiaomi power bankot hol kapok olcsóbban régebbi fajta 10k érdekelne, Németországba rendelném, szerintem oda szállítanak nem? Link és kupon is jól jönne, köszi.

(#75107) DJ Diablo válasza Breki (#74970) üzenetére


DJ Diablo
tag

Próbáld ki a myibidder programot. Én régebben ezt használtam. Azért jobb ez a külső program mint az ebay sajátja, mert csak a vége előtt licitál. Nem veri fel az árat.

(#75108) Breki válasza joy_k (#75106) üzenetére


Breki
veterán

(#75027) -ban van két powerbank nézd meg hátha jó

#75107) DJ Diablo Köszi, azóta van még egy nyerés :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75109) Chimpy


Chimpy
tag

Konténer bontás volt megint. Ma jöttek: Teddy maci (valaki korábban itt linkelte). dec. 16-ai rendelés. Szegény úgy néz ki, mint aki felfújódott a karácsonyi töltött káposztától :)
Akvárium üveg pucoló: jó, teszi a dolgát.
Haletető: ez se rossz, bár elég gagyi az öntés minősége.
Mandzsetta gombok: november 3-ai rendelés. Szép, jó, egyebet nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

(#75110) dugesz77


dugesz77
őstag

Choetech 12W töltő teszt. 2A-ig atom stabil, úgy néz ki jó kis alap töltő.

(#75109) Chimpy de jó,hogy mondod a Bean teddy-t , én is rendeltem anno de már meg is feledkeztem róla. Nagyon gáz a kinézete? Hasonlít egyáltalán az eredetire?

[ Szerkesztve ]

(#75111) DJ Diablo válasza Tarek El-Ali (#75021) üzenetére


DJ Diablo
tag

Ez a vágható verzió?

(#75112) DJ Diablo válasza Real_Necro (#75019) üzenetére


DJ Diablo
tag

Én tőle vettem. Nagyon gyorsan megjött, valós tn-el.

(#75113) DJGABI


DJGABI
addikt

nem jött meg egy hét alatt a sincerity-s rendelés, kezdjek el aggódni? :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#75114) mimey válasza Bjørgersson (#75057) üzenetére


mimey
tag

Ja, csak gondolom meg sem fordult a fejedben újra kifizetni, miutan refund-oltattad. Mert így legalább "ingyen van", ahogy írtad is.

(#75115) CactuS válasza CactuS (#74964) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erre esetleg valaki?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75116) Yahhher válasza dugesz77 (#75110) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Nekem Gearbest-ről van teddy-m (mármint a gyereknek), az nagyon frankó, felpuffadva sincs :-)

Üdv B.

(#75117) Zola007 válasza DJGABI (#75113) üzenetére


Zola007
veterán

már nyomhatod a refundot ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75118) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Ilyen gyümölcsös-vízes palackot nem láttatok olcsóbban? Persze ami még nem lesz atom gagyi, ez pl. látszólag olyan. [link]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#75119) Zola007


Zola007
veterán

Ha már kábel téma. Rendeltem ilyen kábelt [link]
Egy határ f*s, pénzkidobás, még ha akkor csak 1 dollár volt is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75120) Juditta_56 válasza BullZeye (#75080) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Én végül (mert a QR kóddal meg a WPS gombbal nem ment nekem sem) úgy állítottam be, hogy összedugtam a pc-t a Mantistekkel (a router helyett a Mantisteket csatlakoztattam a pc-hez) és úgy írtam be a böngészőbe a 192.168.10.1 címet, és ott állítottam be, amit kellett:
Mantistek WR300 WiFi erősítő teszt - Legyen net a pincében is
Ezután visszadugtam a routert a pc-be, a routerbe a Mantisteket az egyik LAN csatiba, a földszinten ment a Mantistek a konnektorba, és műxik. :C
Mivel nekem vasbeton födémet kellett kicseleznem, AP-re állítottam és kábellel használom. De ha kihúzom a kábelt, akkor is van jelem - bár nem olyan jó, mint kábellel.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#75121) Juditta_56 válasza DJGABI (#75113) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Én január 9-én és 10-én rendeltem egy-egy kártyát, az egyik 20-án megjött, a másik még sehol. :F
Aggódjunk együtt? :U

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#75122) poffsoft válasza Juditta_56 (#75121) üzenetére


poffsoft
addikt

Tényleg, nála most mi lehet a bestbuy?
32 és 64 GB, telóba?

[ Szerkesztve ]

(#75123) Juditta_56 válasza poffsoft (#75122) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Engem ne kérdezz, nem értek hozzá. Nekem (meg a barátnőmnek) ez, amit vettem, megfelel, az itteni ajánlások alapján választottam.
BTW, köszönöm! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#75124) dugesz77 válasza Zola007 (#75119) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahogy elnézem mostanában ezek a noname cipőfűzős kábelek tényleg csak cipőfűzőnek használhatók.
Lehet volt már de Alin a Rock akciózik. Vannak usb kábelek is egy 30cm-es rendeltem próbából.

[ Szerkesztve ]

(#75125) Chimpy válasza dugesz77 (#75110) üzenetére


Chimpy
tag

Ma este dobok fel róla egy képet, nem vészes csak kicsit túltömték.

(#75126) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

urak,

usb-c kábelből mit ajánlotok? 1-1,5m kellene otthonra a töltőhöz, és egy 0,5 a powerbankhoz. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75127) miroon


miroon
aktív tag

November 11-es rendelést várjam még szerintetek, vagy most már ne is reménykedjek? :((( Már 2x hosszabbítottam alin.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#75128) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#75126) üzenetére


Dluinet
nagyúr

aliexpress ugreen

de csak kerek kábelt vegyél, lapost ne

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75129) sonar válasza Zola007 (#75119) üzenetére


sonar
addikt

Mi a sz*r benne?
Csak mert én is szemeztem ezzekkel a kábelekkel.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#75130) Tarek El-Ali válasza PainKiller13 (#75083) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Hát az enyém biztos , eredetileg autókárpitos volt, az utóbbi 10 évben állt át inkább a bútor kárpitozásra, de ismerősöknek ,még vállal autót is (teljes ülés bőrözés stb) ;) .
Még mindig Sz-Sz-B megye ; a világ vége .

De szerintem a ha körbekérdezel biztos te is tudsz környékén egy jó szakit vagy valamelyik ismerősöd , az autókereskedők általában ismernek ilyet .

Egy elrettentő videó : csak bátraknak az ülésfűtés a sárga matrac tetejére meg rá , és arra vissza a szövet .

Szerk: a rögzítő gyűrűket nem elvágni ! azokat még újra fel kell használni ha mégis valaki otthon akarná megcsinálni .

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#75131) FingR86 válasza Mr.Csizmás (#75126) üzenetére


FingR86
őstag

nekem ilyenem BASEUS van: [link]

elég jó minőség és bitang gyors.
nem túl merev, pont jó.
frankón bepattan a type-c csatija és tart is benne.

(#75132) Zola007 válasza sonar (#75129) üzenetére


Zola007
veterán

túlságosan merev és csak 0.3A átvitelére hajlandó

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75133) Breki válasza Dluinet (#75128) üzenetére


Breki
veterán

Lapost miért ne?

Nem usb-c esetében kérdem.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75134) Hocsika


Hocsika
tag

Sziasztok!
Usb 3.0-ás SDHC és microSD kártyaolvasót szeretnék venni. Van ajánlott?
Ez milyen lehet?
Köszönöm! :R

(#75135) wwenigma válasza poffsoft (#75122) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a fajta ami linkelve volt, ha nagyobb kell akkor a 64-es verziója.

Tronsmart cuccokra február 12ig vannak kuponok GB-n, CABLETRON5 kóddal fehér 5ös pakk 5.89$, ajánlott cucc. :) Olvastam fentebb hogy egy kollégának elkopott, én normálisan használom nem napi 500 ki-be húzás, 1 év alatt egy se ment tönkre.
Többi kupon itt van, érdemes átnézni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75136) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#75128) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahh, és a farmeros jó? (ágy szélére dobva megtartja magát, nem csúszik le a saját súlyától, mint a plasztik)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75137) Dluinet válasza Breki (#75133) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nagyon hamar tönkre tudnak menni
de kifoghatsz egy jót

Mr.Csizmás
csak a vezeték miatt, a kerek jobban bírja a csavarodást

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75138) Ra3 válasza wwenigma (#75135) üzenetére


Ra3
őstag

Úgy látszik ebből időnként van valami rosszabb széria, nekem ugyanez a bajom az ötös Tronsmart csomaggal, olyan kábel szopósodott ki a fent leírt módon, amit semmi másra nem használok csak este rátolom a telót.
Nincs meg még egy éve se, szóval összesen nem volt 400 alkalommal se ki-be dugva.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#75139) e.vid


e.vid
senior tag

Sziasztok. Kíváncsi voltam, hogy milyen értékeket tudnak a Bastec kábelek, egy 1m-est és egy 2m-est próbáltam ki, szerintem elfogadható az eredmény. [link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#75140) wwenigma válasza Ra3 (#75138) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vannak barátságtalan csatlakozók teloban, lehet az volt a bűnös. Összességében nekem és ismerősöknek nagyon bevalt, persze előfordulhat mindenben hogy gyengébb kerül bele.

Amíg kapható, mást én nem tudok javasolni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75141) FingR86 válasza wwenigma (#75135) üzenetére


FingR86
őstag

köszi a tippet, berendeltem ezt az 5-ös pakkot. Ide a meló helyre jó lesz a csajoknak dugdosni rá hébe-hóba.
Ha darabja kibír egy évet heti 1-2 használattal, már akkor is nagyon megérte :R

(#75142) vacs válasza Bjørgersson (#75035) üzenetére


vacs
veterán

Ha van egy kis becsületesség benned, akkor írsz az eladónak, hogy mégis megérkezett a termék, ezért szeretnéd kifizetni (én már pár alkalommal írtam ilyen esetben)!! :K

Nekem november 11-i rendelésekből egyik csomag tegnap érkezett meg, és még 2 hiányzik, de mégse nyafogok az eladónak...

(^)(>.<)(^)

(#75144) Liberator24


Liberator24
tag

Tudnátok ajánlani jól működő szivargyújtóba dugható bluetooth FM transmittert? A Xiaomi Roidmi nem kompatibilis az autóval. :(

(#75145) pajszer91


pajszer91
tag

sziasztok

ma egyszerre 6 rendelésem érkezett, többek között ez a micro usb mágneses adapter rádugtam két telóra is, de azon kívül, hogy a zöld ledje villog más nem történik. Mit csinálhatok rosszul?

(#75146) macilaci78 válasza pajszer91 (#75145) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hülyeség, de nincs rajta valami karcolódástól védő fólia rajta? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75147) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezeket a fajta reflektorba való 230V-os cob led fényforrásokat próbálta már valaki? Így ,hogy a driver kimarad az árból baromi olcsó lenne meglévő reflektorokba (kellő hűtéssel persze) belerakni.

(#75148) szabifotos válasza dugesz77 (#75147) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én már rendeltem egyet próbaképp. Féltem, hogy esetleg vibrál, de nem vészes.
Én 50W-osat rendeltem. Agyaltam, hogy hova kéne rakni. A hűtését hogyan tervezted megoldani? Mert oké, hogy kényelmes, de 50W-ot paszívan hűteni elég nagy feladat. Ha meg már ventit teszek oda akkor felesleges a 220-as változat, mert úgyis kell táp.

(#75149) kcsa válasza szabifotos (#75148) üzenetére


kcsa
veterán

Van 220-as venti is ;]

(#75150) dugesz77 válasza dugesz77 (#75147) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát én mondjuk eresz alá raktam egy 20W 12V-os verziót a halogénesből átalakítva. Én kivágtam egy régi p4-es borda méretét és az így a szabad levegőn van, beázni nem tud, kéz melegnek mondanám a bordát, egy led elment az elején (szerintem hibás volt)de a másodikkal 1,5 éve üzemel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.