Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74351) choco01 válasza Blöff (#74347) üzenetére


choco01
addikt

Nekem az összes ilyen.. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#74352) Blöff válasza havri1 (#74350) üzenetére


Blöff
csendes tag

Köszönöm szépen Uraim!

(#74353) Boldog


Boldog
újonc

Sziasztok!

Telefonnal vezérelhető E27-es RGB LED égőt honnan érdemes rendelni?

(#74354) DeFranco válasza AndrewBlase (#74248) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt ne vedd meg, hitvány másolat, nagyon ciki ha éles helyzetben cserben hagy.

tervezünk rendelni eredetit páran, ha gondolod csatlakozhatsz.

@(#74257) fant0mi: hogy próbálja ki? benyomja a szomszéd üvegét vele?

[ Szerkesztve ]

(#74355) mobilizmo válasza Blöff (#74352) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ne (csak) a M(K)P oldalán nézd. Nekem tavaly az év végi őrületben volt egy csomagom. Míg a holland posta szerint a feladás másnapján meg is érkezett ide, addig M(K)P csak azt mutatta még 11 napig, hogy útban van ide.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#74356) choco01


choco01
addikt

Van akinek még nem jött meg októberi csomag?Szerintetek megjön még?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#74357) XtremLor válasza choco01 (#74356) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem fuznek hozza sok remenyt,60 nap utan kermen a visszafizetest....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74358) havri1 válasza choco01 (#74356) üzenetére


havri1
félisten

Az már necces.
Milyen értékű?

havri

(#74359) csadi0011 válasza zsiz (#74307) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi az infót! Lehet rá sem néztem volna erre az akcióra, ha nem írjátok.
Kapóra jön, hogy nem értékeltem az utolsó 20 terméket, amit vettem bg-n. :)
De nem ad káryát, ha gyakran csinálod azokat a dolgokat, amikért adna. Pl egymás után két értékelésnél a másodikhoz nem adott. Rendeltem valamit, húztam is kártyát, kívánságlistához is adta, és utána az értékelésért már nem adott.

[ Szerkesztve ]

(#74360) Blöff válasza mobilizmo (#74355) üzenetére


Blöff
csendes tag

Köszi-köszi!

(#74361) Vagany válasza Boldog (#74353) üzenetére


Vagany
őstag

[link] :K

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#74362) Vertigo18 válasza Real_Necro (#74337) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez aztán az összefoglaló leírás! :C

És még mindig működik, most már nekem is lett egy... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74363) FingR86 válasza Boldog (#74353) üzenetére


FingR86
őstag

(#74364) Vertigo18 válasza FingR86 (#69182) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha több foglalatos a lámpatest és mindbe ilyen van csavarva, akkor hogyan tudod vezérelni?

Lehet külön-külön? Vagy esetleg csak az egyiket vezérli, a többi meg úgy marad?

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74365) chatran


chatran
őstag

Nekem is megérkezett ma a Gamiss-ról rendelt Mi Band2. Remélem eredeti, még nem bontottam ki mert ajándék lesz. Kb 3 hét alatt ért ide, Smart wristband-et írtak a csomagra, szerencsére nem akadt fenn a vámon. Köszi szépen Ktommy a tippért! :R

(#74366) CactuS válasza chatran (#74365) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A 18 dollár, amit fizettél amúgy se nagyon tudott volna, nem? Ezen nem kell izgulni. Azt meg tudnád mondani, hogy te is TN nélkül vetted és azzal kaptad?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74367) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Én is berendeltem a Miband 2-t ezen a verhetetlen áron. Ez már kihagyhatatlan volt.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#74368) Vertigo18 válasza Gaborz1 (#74367) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igazság szerint már hetekkel ezelőtt volt ezen az áron, csak az olyanok, mint te (meg én! :D ) szeretnek rugózni kicsit a dolgokon! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74369) Gaborz1 válasza Vertigo18 (#74368) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Igazából arra vártam, hogy valakinek megérkezzen. :D

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#74370) fateless


fateless
veterán

Megvan a Tronsmart töltő utóda, a miband 2.
Kinek jött meg, hogy kell rendelni
:DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74371) ktommy91 válasza CactuS (#74366) üzenetére


ktommy91
addikt

TN nélkül vettem(sokkal később mint a többiek :D), de kaptam hozzá TN-t. Maláj posta hozza.

Nincs kerítés.

(#74372) anorche1 válasza choco01 (#74356) üzenetére


anorche1
őstag

Van, 2db. 2000 és 4000 értékben.
Pénzt már visszakaptam értük, de még reménykedek benne, higy megérkezik

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#74373) Boldog válasza Vagany (#74361) üzenetére


Boldog
újonc

Köszönöm, ez igéretesnek néz ki.
Azt nem tudod, ha a villany kapcsolóval lekapcsolom és újra fel, akkor fehér fényen világít vagy úgy ahogy hagytam szinen marad.

FingR86:

Ez olcsóbb megoldás, lehet kipróbálom.

(#74374) Vertigo18 válasza fateless (#74370) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fent leírják, hogy kell rendelni, alig egy órája csináltam végig pontról-pontra... Tökéletesen működik! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74375) pethYeti válasza chatran (#74365) üzenetére


pethYeti
addikt

Nekem is megjött, tökéletesen működik.

[kép]

(#74376) beg válasza Vertigo18 (#74374) üzenetére


beg
veterán

Értem a nagy hype-ot körülötte, de nagyon ne menjünk át vele töltőbe :)
GB-en pontokkal 17 dollárért lehetett kapni, mégsem volt vele tele a topik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74377) chatran válasza CactuS (#74366) üzenetére


chatran
őstag

A Tn az én tapasztalataim alapján azt jelenti, hogy a postás néni aláirat egy papírt, mikor kihozza. Csak simán betette a ládába, így gondolom Tn nélkül küldték.
Amúgy ma hozta ki a banggood-tól másodszorra küldött SK68-as zseblámpát, arra meg aláíratott velem egy papírt. Az is lehet, hogy összekeverte a kettőt, nem tudom. :)

(#74378) CactuS válasza beg (#74376) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én anno akkor lemaradtam, meg nem kellett. :B Most már használnám, meg is rendeltem, de nem írom majd be lepésenként, hogy mi történt a csomaggal. De egy ismeretlenebb oldalnál talán érthető a több visszajelzés. (Azért remélem, hogy nem fog bedögleni, hogy gariztatni kelljen.)

chatran: Az az ajánlott vagy sima csomag, attól még mindkettőnek lehet nyomkövető száma.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74379) FingR86 válasza Vertigo18 (#74364) üzenetére


FingR86
őstag

ha jól rémlik a progi tud több izzót is kezelni külön-külön
és tud párosítást is, hogy több izzót összekapcsolva mindegyik ugyanazt csinálja.

LED Magic Blue

[ Szerkesztve ]

(#74380) tboy93 válasza CactuS (#74366) üzenetére


tboy93
nagyúr

En TN nelkul rendeltem, de megis kaptam elo tracking számot :K bar az enyem meg nem ért ide.

(#74381) Vertigo18 válasza FingR86 (#74379) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, ez jónak tűnik... Most már csak E14-ben kellene találnom ilyesmit. :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74382) Real_Necro válasza beg (#74376) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez annyiból jobb, hogy nem kellenek külön pontok, mert regisztrációval kapsz, ellenben furmányosan, de hozzá lehet jutni a kedvezményhez. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74383) Salmi


Salmi
tag

Sziasztok,
mini, elektromos kézi fóliahegesztőt keresnék. Valaki tud ajánlani konkrét terméket, vagy hogy milyen szavakkal érdemes rákeresni?
Köszi!

(#74384) trebrona válasza Salmi (#74383) üzenetére


trebrona
nagyúr

mini bag sealer

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#74385) Vagany válasza Boldog (#74373) üzenetére


Vagany
őstag

Be lehet állítani, hogy mentse a legutolsó állapotot vagy, hogy mi legyen az alapállapota felkapcsoláskor.
Amit itt ajánlottak másik típus is van nekem, az jóval gyengébb fénnyel bír 4,5w szemben a 9w-tal és sajnos nagyon hamar tönkrement a fehér fénye (villog), gyanítom ez külön ledekkel van megoldva mert a szines része az még megy, de ha itt állítom be fehérre az még gyengébb mint az alap warmwhite. Egyetlen nagy előnye van ennek az olcsóbbiknak: a BT kapcsolat sokkal hamarabb létrejön, mint a xiaomi-nál a wifis. Ezen kívül mindenben sokkal jobb a xiaomis.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#74386) mirci18


mirci18
addikt

Tönkrement a régi szőrnyíróm ilyen fajta.

S nem tudom hogy újra ezt vegyem e vagy e másik két tipus közül valamelyiket.
A régi gépem olyan 20 alkalommal volt használva majd 1.5 évig mire megadta magát.

A másik két tipus amivel szemezek:
Kmei
Cheykin

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#74387) maestro87 válasza csadi0011 (#74359) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem mindenre csak egyszer ad kártyát. Max a rendelésre adhat többször.
Az értékeléseket meg ne sokáig halogasd BG-n, mert pár hétig lehet csak értékelni egy-egy terméket.

(#74388) XtremLor válasza mirci18 (#74386) üzenetére


XtremLor
őstag

Ezer forintert nem tudom milyet lehet venni, de a digoo kis gepe nagyon jonak nez ki.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74389) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Épp egy ,,hordozható hangfalat építek aminek az alapja egy autós fejegység és szeretném ha bluetooth-on keresztül is tudnék zenét hallgatni rajta, ezt mivel lehetne megoldani a legegyszerűbben? Eddig ezt találtam, de ezen túl sok a felesleges funkció, valami egyszerűbb, akár kis forrasztást/moddolást igénylő megoldástól sem ijedek meg, csak működjön normálisan :D Max 2ezer ft-ot szánnék rá :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#74390) pulutodurumo válasza AllTheBest (#74389) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Bluetooth receiver board kifejezésre keresve van például ilyen.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#74391) st6969


st6969
őstag

Üdv,
van nekem egy SATA-s slim 5,25" DVD meghajtóm. Az új házban már nincs helye, de azért ritkán még használnám. Kellene valami külső ház vagy csatlakozó, amivel USB-n keresztül tudnám csatlakoztatni az új házhoz. Hogy keressek rá? :F Esetleg egy linket kérhetek? :)
:R

(#74392) Dr.NX válasza st6969 (#74391) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem kell túlbonyolítani. :)
Keresőszavak: usb sata

Elfogadom a sütiket.

(#74393) Donki Hóte válasza AllTheBest (#74389) üzenetére


Donki Hóte
veterán

8 dezsőért már olyat kapsz, ami egybe van építve egy 2 x 15 W-os erősítővel.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#74394) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Három dologban kérném a segítségeteket:
1. Egérpad. Most ami van, annak textil a teteje, amivel nincs is probléma, ám a szélén felpörög a ráragasztott anyag és eléggé idegesítő, hogy kb. fél évet bír ki. Erre valami ötlet?
2. Elem tesztelő. Van itthon egy Varta, na ilyet ne! Kihúzható és vagy sikerül tesztelnem az elemet vagy nem!
3. Állítható hosszúságú autós telefontartó. Valami ilyesmit. Nem a szélvédőre szeretném rögzíteni, illetve ha igen, akkor jó lenne, hogyha állítható lenne a hossza, vagy legalábbis "takarásban" lenne a telefon. Nyáron a telefonok nem nagyon szeretik ha közvetlenül rá süt a nap.

A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74395) solor


solor
tag

Valaki tudna linkelni valóban jól használható orrszőrnyirót? Próbáltam néhány olcsó verziót, de egyik se tuti... Pozitiv személyes tapasztalat érdekelne.

(#74396) AllTheBest válasza Donki Hóte (#74393) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A gond az, hogy a 2x 15 watt ide nagyon kevés lenne :D De ezt is elrakom könyvjelzők közé, későbbi projektnél még jól jöhet :D

pulutodurumo BE is rendeltem egy ilyet :) Köszönöm :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#74397) Vertigo18 válasza solor (#74395) üzenetére


Vertigo18
addikt

Javaslom ezt a manuális változatot! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74398) csucsotke válasza Dolphine (#74394) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Ebből az elem-mérőből betáraztam ajándéknak. Nagyjából megmutatja, az is lehet ha megszokom még relatíve pontosan is. Az elemek vagy akkuk töltöttségét amennyire tudom nem lehet pontosan, mondjuk százalékra megmérni, információnak meg ez is jó. Digitálisat nem vennék, mert a Volt-információval nem tudom mire lehet menni.

(#74399) PainKiller13 válasza csucsotke (#74398) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem évek óta van egy ilyen, az a gond vele hogy piszkosul meríti az elemet szóval gyorsnak kell lenned :))

(#74400) ztibor válasza csucsotke (#74398) üzenetére


ztibor
senior tag

Ennek a digitális verziójának a hátulján ott van a táblázat, Good, Low, Replace és a hozzátartozó Voltok. BT168D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.