Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75551) kcsa válasza BullZeye (#75550) üzenetére


kcsa
veterán

A kismegszakítóra gondoltál ugye? ;)

(#75552) Mr.Csizmás válasza kcsa (#75551) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kismegszakító

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75553) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ez a fajta kihangosító/transmitter/mp3 lejátszó mennyire használható? van valakinek esetleg tapasztalata ilyennel vagy hasonlóval?
[link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#75554) petipetya


petipetya
nagyúr

Régen írtam már ide. Mivel tegnap pár másodperc alatt találtam a topicban egy usb-s csiptetős lámpát, én is beteszem a téli rendeléseket (hátha másnak jól jön):

Original Xiaomi Mijia 0.5mm Sign Pen - WHITE
fotó
Még ősszel rendeltem meg, azóta is imádok vele írni.

Original Xiaomi Piston Colorful Starter Edition Earphone - BLACK
fotó
Szalagkábeles, így nem gubancolódik össze. Ár/érték arányban remek fülest kaptam.

PU Leather Replacement Storage Carry Wallet Pouch Case Bag For Earphone Earbud
fotó
Zsák az előző füleshez. Lapos így zsebben is hordható, a szájánál pedig rugalmas fémszálak lehetnek. Egyszerű és praktikus.

Silicone Magnetic Clasp Clip Case Holder for Xiaomi Mi Band - BLACK
fotó
Az Mi Band legelső változatához való ez az övre akasztható mágneses tok, nagyon praktikus.

Men's Popular Leather Wallet Slim Money Clip Business ID Credit Card Holder
fotó
Minimál tárca bankkártyához, kártyákhoz és papírpénzhez, nagyon lapos.

Set Calligrafico Lamy Joy 15 | Penna Stilografica Calligrafia | Calligraphy Set
fotó
Töltőtoll, ezenkívül nem tudok róla többet mondani. Olasz eladótól jött, aki remekül viselte a privátban történő sűrű érdeklődésemet. Egyik kolléganőnek rendeltem, ezt adta karácsonyi ajándékba a párjának. 2,5 hét alatt érkezett meg december közepére.

Cartucce Lamy T10 5 pz Tutti i Colori | Ricambi Penne Stilografiche | Cartridges
fotó
Betét az előző töltőtollhoz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#75555) XtremLor válasza kcsa (#75535) üzenetére


XtremLor
őstag

c7-es szerelheto dugot? Abbol en miota keresek ertelmes minosegut....egy linket kepet tudnal adni hozza hogy milyen is? :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#75556) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Nemrég vettem egy két usb portos Blitzwolf fali töltőt, van mellé még egy Blitzwolf kábelt.
Néhány hete használom, eddig semmi problémám nem volt vele, viszont amit tegnap tapasztaltunk több mint furcsa.
Barátnőm a elektromos cigarettáját töltötte róla. Jelenség a következő: ha megfogta az e-cigit, majd megérintett engem, bizsergést érzett. :F Én is kipróbáltam, ugyanaz.

Szerintetek hanyagoljam a töltőt? Valaki felhomályosítana, hogy ez mennyire normális?

[ Szerkesztve ]

.

(#75557) RedCactus válasza Troy. (#75556) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem kell aggódni... Pár év múlva már nem fogtok bizsergető érzést tapasztalni egymás érintésekor.

(#75558) Skillet válasza Troy. (#75556) üzenetére


Skillet
addikt

Ha megérintitek egymást és bizsergést éreztek, az jó jel.
Akkor működik még a párkapcsolat :P

Amúgy az nem lehet, hogy az ecigi szórakozik?
Másik töltőn lógva nem csinálja ezt?

(#75557) RedCactus
:C
Vagy csak egy BW töltő és egy ecigi kell hozzá és máris minden a régi, a kihűlt párkapcsolatban :P

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#75559) RedCactus válasza Skillet (#75558) üzenetére


RedCactus
senior tag

...de rosszak vagyunk! :D

(#75560) e.vid válasza XtremLor (#75555) üzenetére


e.vid
senior tag

[link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#75561) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Sziasztok.

Intelligens gyurmát érdemes kintről rendelni?
Ha igen honnan,vagy inkább vegyek itthon?

(#75562) DJ. Ru$y válasza gagyilovag (#75561) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobb fent kereső. Gyurma.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75563) st6969


st6969
őstag

Üdv, kerékpárra keresnék első-hátsó világítást, olyat, ami fixen felszerelhető, rögzíthető, nem kell le-fel csatolgatni. Nem kell, hogy nagyon erősen világítson. Van-e valami olcsó, ajánlott?

(#75564) retesz147 válasza e.vid (#75560) üzenetére


retesz147
addikt

"Olcsó/akciós holmik Kínából." Legalább se nem olcsó, se nem kínai. :)) Elég masszív áron árulja....pár töltő, kábel kijönne belőle

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#75565) KaiotEch válasza petipetya (#75554) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

1000Ft egy toll? És ez mitől olyan nagy szám? Amit írok vele papíron a telefonba is indigózza?

(#75566) DJ. Ru$y: Szerintem az. 200Ft max egy tollért!

[ Szerkesztve ]

(#75566) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#75565) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1000 Ft drága?

És akkor ez? (És ez még az olcsóbb, 20k fölött is van toll.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75567) gagyilovag válasza DJ. Ru$y (#75562) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez nagy segítség volt tőled :R :R
Azzal kezdtem :DDD
Érdembeli választ vártam,aki vett,vagy ismeri.

(#75568) petipetya válasza KaiotEch (#75565) üzenetére


petipetya
nagyúr

Számomra a geek faktort táplálja azáltal, hogy Xiaomi toll. Emellett biztosan nem jön velem szembe a munkahelyen még egy ilyen darab.

"nincs rá lezsóidő"

(#75569) DJ. Ru$y válasza gagyilovag (#75567) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És akkor ez kimaradt?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75570) cris78 válasza Skillet (#75558) üzenetére


cris78
őstag


Olcsó, filléres kapcsolat generátor. :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75571) Minstrel válasza cris78 (#75570) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#75572) gagyilovag válasza DJ. Ru$y (#75569) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Na,ezen átsiklottam :W
Ezzel kellett volna kezdened. :)

(#75573) retesz147 válasza petipetya (#75568) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem nem akarják Magyaroroszágra postázni. Neked se engedte és beszéltél a supportal, vagy időközben változott?

MÁS:
Vásárolni szeretnék, de PP nem küldi az sms-t. 10 perce várok, már nyomtam egy újraküldő sms-t is, de semmi. Találkozott már valaki ilyennel?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#75574) petipetya válasza retesz147 (#75573) üzenetére


petipetya
nagyúr

Még ősszel rendeltem, miután elérhetővé vált a toll. Csak a szín miatt társalogtam a supporttal, mivel a fekete kifogyott. Nem volt gondom az országba való postázással, sőt szinte kinyalták a hátsómat, csak hogy fogadjam el a fehéret.

Valószínűleg többen visszaéltek vele, és azt jelentették hogy nem érkezett meg vagy hasonló, nem tudok másra gondolni. Más kínai webshopban is kapható, rendeld meg onnan.

Jó is hogy szóltál emiatt, mert már a betétet sem engedi megrendelni hozzá. Ha kifogy és itt a legolcsóbb, akkor a cimborához rendelem németbe, aztán amikor hazajön átadja egy sörözés alkalmával.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#75575) DJ. Ru$y válasza gagyilovag (#75572) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És az egészet úgy állítottad be, hogy az én hibám... Hogy próbáltam segíteni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75576) kcsa válasza XtremLor (#75555) üzenetére


kcsa
veterán

Nem találtam én sem értelmes minőségűt. De mivel nincs mozgatva (kapcsolós elosztó), jó az is, ami van. Valami gagyi török gyártmányt kaptam.

(#75577) maestro87 válasza cris78 (#75570) üzenetére


maestro87
őstag

Link is van hozzá? :))

(#75578) Lester75


Lester75
tag

Megérkezett a nespresso újratölthető kapszula (fém).
[link]

Illeszkedik rendesen,ellentétben a boltokban kapható előregyártott utánzatokkal.Van hozzá 120 db fólia is.Kipróbáltam,közepes őrlésű kávéval nagyon jó az eredmény.Egy hibája van,hogy használat után a fólia eltávolítása csak kapirgálással sikerül.Ha nem távolítom el teljesen, a következő fólia nem illeszkedik jól.
A hátránya az egésznek,hogy pont a "kapszulabe-gombnyom-kávékész" kényelmét veszti el a pepecselés.

(#75579) szjoci válasza petipetya (#75574) üzenetére


szjoci
őstag

Néztem ezt a tollat, ezen jót mosolyogtam magamban (kép1, kép2): Svájcból importált betét Japánból importált tintával :))

(#75580) KaiotEch válasza szjoci (#75579) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És kínában kínai precizitással állítják össze, majd visszavándorol EU-ba :D

[ Szerkesztve ]

(#75581) andrisms válasza retesz147 (#75573) üzenetére


andrisms
aktív tag

Postázzák, csak a check out with PayPalra menj rögtön, ne a Proceed to Checkoutra. Akkor nem ad hibaüzenetet.
Én egy órája rendeltem belőle.

(#75582) andrisbandi válasza szjoci (#75579) üzenetére


andrisbandi
őstag

Kína megfejtette a golyóstoll titkát

"Kínában űrhajókat építenek, műholdakat bocsátanak fel, mostanra az okostelefonokból is a csúcskategóriát képesek előállítani. Meglepően hangzik, de a golyóstollal viszont nem tudtak mit kezdeni, egészen mostanáig..."

:DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#75583) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Jó minőségű telefon/power bank szövet tokot szeretnék vásárolni.
Az egyik kiszemeltem: [link]

Vásároltam már egy pár fajtát, de sajnos elég gyenge minőségűek voltak. Olyan kellene ami nem foszlik/kopik ki.
Vásárolt már közületek valaki ilyet aminek elég jó anyaga van/volt? Telefont sem karcolja. Tapasztalatok (linkek) érdekelnének.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#75584) petipetya válasza Lester75 (#75578) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem inkább Nespresso kompatibilis kapszula? A leírás alapján nem tűnik gyárinak.

"nincs rá lezsóidő"

(#75585) XtremLor válasza e.vid (#75560) üzenetére


XtremLor
őstag

A furutech, es a 10$ kinai c7plug-ot ismerem (isotek evo clone), de sokszor olyan eszkozhoz is kellene aminek az erteke nem eri el ezt a koltseget....
Ezen kivul van meg a legalja [link], ezt viszont nem vallalnam be, a minoseghez kepest nem is olcso...
(#75576) kcsa :R

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#75586) Imy válasza Lester75 (#75578) üzenetére


Imy
veterán

A barcode olvasóshoz ez már nem lesz jó.

(#75587) IG55 válasza Lester75 (#75578) üzenetére


IG55
senior tag

Dolce Gustóba való hasonló kapszulával van valakinek tapasztalata?

(#75588) baandii


baandii
senior tag

ilyen ikea-ba kapható lezárhatós zacskót esetleg vett már vki ebay-ről/aliexpress-ről?
kerestem de nem is találtam...

(#75589) Lester75 válasza petipetya (#75584) üzenetére


Lester75
tag

Úgy vagyon,ahogy mondja. :)

Nespresso gépekkel kompatibilis,utántölthető fém kapszula.Így helyes.
Azért vettem,mert az előre töltött (és így árusított) nespresso kompatibilis kávékapszulákkal készült kávék íze borzalmas és kíváncsi voltam,hogy ha az általam őrölt kávéval töltök meg egy kapszulát,eléri e a gyári kapszulákkal készült kávék ízét.Az íz jó,de pl. a presszó krémréteget nem sikerült elérni.
Egy próbát megért.

Imy (75586) : ? :)

[ Szerkesztve ]

(#75590) spidersoft válasza baandii (#75588) üzenetére


spidersoft
senior tag

ziploc / ziplock néven keresd. nem biztos, hogy ettől olcsóbban lesz, vagy ha lesz, lehet, hogy vékonyabb... jellemzően olyanokat lehet venni, amiben az árut is küldik. Az anyagvastagságot jellemzően milben adják meg, ami ezred inch, tehát 1 mil = 0.0254 mm

[ Szerkesztve ]

(#75591) maestro87 válasza spidersoft (#75590) üzenetére


maestro87
őstag

Én is pont ezeket nézegetem, és arra a következtetésre jutottam, hogy a normális vastagsággal rendelkezők elég drágák. Nekem például ilyenből kellene vagy 500db 10$ alatt. :DDD Kétlem, hogy találok olcsóbban. :N

(#75592) gagyilovag válasza maestro87 (#75591) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Skubizd meg:

[link]

Esetleg ezt:

[link]

(#75593) Pubszon


Pubszon
veterán

Ezzel az olcsó vezeték nélküli egérrel van tapasztalat? Használható? Nem várok tőle sokat, laptophoz kellene, netezéshez.
[link]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#75594) maestro87 válasza gagyilovag (#75592) üzenetére


maestro87
őstag

Az első nagyon vékony, a második talán már használhatóbb lenne ha egy oldalra vonatkozik a 3 mil. :R
Amúgy huzalkivezetéses ellenállások, diódák rendszerezésére kellenének, ha csak nem tudtok rá jobb megoldást. :)

(#75595) shield válasza andrisbandi (#75582) üzenetére


shield
őstag

Zsindexes baromság. :O

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#75596) andrisbandi válasza shield (#75595) üzenetére


andrisbandi
őstag

Rögtön a cikk elején benne van a link, ahonnan átvette az Index.
(mashable.com Havi 45 milló látogató, 28 millió követő)
Amúgy mit ajánlasz az Index helyett? Mert magyar nyelven ezt az egyet lehet néha olvashatónak nevezni.
A gazdasági rovatban sok érdekes agymenést találtam már :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#75597) philoxenia válasza RedCactus (#75557) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Öreg hiba, harmincegyedik éve vagyunk házasok, de azért még.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#75598) Freddycom válasza philoxenia (#75597) üzenetére


Freddycom
őstag

Pislogj gyorsan kettőt, ha küldjünk segítséget. :D

(#75599) Flashy válasza Pubszon (#75593) üzenetére


Flashy
veterán

nekem van három különböző (nincsenek most állandó használatban), semmi különös, működik, állítható DPI, a mozgás és a kattintás nem akadozik, csak amikor már merül az elem. az egyiknek a görgője már nem működik jól, de egy idő után ez amúgyis előfordul.

(#75600) gagyilovag válasza Troy. (#75556) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Idővel elmúlik :C :K ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.