Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75601) üszök válasza Pubszon (#75593) üzenetére


üszök
őstag

Nekem van,de nem nagyon használom. Egyetlen nagy hiba nálam,ha pár percig nem használom kikapcsol és nem kapcsol vissza magától csak a ki be kapcsolástól lesz jó.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#75602) Flashy válasza üszök (#75601) üzenetére


Flashy
veterán

most hogy mondod, a háromból az egyik nekem is ilyen, a másik kettőnél bármelyik gombjának megnyomására bekapcsol. szóval lutri hogy milyet kap az ember, de ha nem drága, érdemes bepróbálkozni egy rendeléssel.

(#75603) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma ezek érkeztek:
Csináld magad szúnyogháló. Teljesen ugyan az mint amit itthon is meg lehet vásárolni csak drágábban. A második képen van a valós termék. Kampós öntapadós részt kell a keretre ráragasztani és abba belenyomni a hálót. Csak brahiból rendeltem (pont tokozott szúnyogháló gyártásával foglalkozom :D )akkor még 290FT volt. Egy idényre jó ez nyaralóba mondjuk. Január 23. rendelés.
Baseus mágneses kábel tartó. Elővételben 2,98$ volt. Korrekt minőség elég erősek a mágnesek, jól tart. Próbáltam vastagabb/vékonyabb kábellel kellően szorosak a kis kockák. December 24. rendelés de elég sokára adták fel,sokáig tartott a preorder.
Világítós öntapadós matrica. Mivel Zapalsról csak nem akar megérkezni(nem is fog mostmár) a csak postaköltségbe kerülős ezért rendeltem Aliról is egyet. január 5. rendelés. Nem tűnik rossznak, elsőre szerintem a éjszakai segédfény lesz kapcsolók köré vagy a útirányjelző a wc felé,lesz helye az biztos. :DDD

(#75604) Dr. Romano válasza Pubszon (#75593) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem ez van több mint egy éve. Korrekt, nincs semmi baja és egy db AA-val megy.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#75605) Pubszon válasza Dr. Romano (#75604) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor ez is jó lesz, köszi! :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#75606) zsiz


zsiz
őstag

Létezik olyan LED világítás, ami:

- elemes,
- mozgásérzékelős,
- alkonykapcsolós, (tehát ha világos van amúgy is, akkor nem kapcsol be),
- függőleges falra szerelve lefelé és egy kicsit előre világít,
- és olcsó? :DDD

Ajtó fölé jó lenne, hogy ne essek keresztül semmin, amíg felkapcsolom a villanyt. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75607) 206 cc válasza zsiz (#75606) üzenetére


206 cc
senior tag

Nem tudom [ilyesmire] gondolsz? Vagy esetleg [erre] ?

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#75608) üszök válasza Flashy (#75602) üzenetére


üszök
őstag

Végül is igen. 8-900 forint. Egy próbát megér.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#75609) DJ. Ru$y válasza zsiz (#75606) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kettő van itthon, elég jó cucc. [link]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75610) üszök válasza DJ. Ru$y (#75609) üzenetére


üszök
őstag

Nekem 404
Már jó. :)

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#75611) gagyilovag válasza Dr. Romano (#75604) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Meddig bírja az elem benne?
Nekem az a változat van amihez nem kell usb egység,közvetlenül a notival kapcsolódik,de max 2 hónap az akku élettartam.
Nekem 2 db aaa-val megy,pöpec,semmi baja,bedig más esett akkorát,hogy darabjaiból raktam össze,és még mindig jó.

[link]

Feketében MEMTEQ

[ Szerkesztve ]

(#75612) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

A bűvös november 11-én rendeltem egy Orico BT adaptert, ami természetesen nem érkezett meg. A 60 nap lejártával (jan. 24.) nyitottam egy Disputot, teljes refunddal. Ma írt vissza a dealer. Jól értelmezem, hogy azt írja, adjak neki MÉG 15 napot, mert a termék már úton van, és zárjam a disputot?

"My dear friend Don't worry, your package has been on the plane, I guarantee that within 15 days,you will receive the package,could you pls close dispute?If you haven't received the package within 15 days, please let us know, I will give you resend or refund, If you receive the package, please let us know. Thank you in advance BR"

Ha ezt elfogadnám, mi a garancia arra, hogy akár a terméket, akár a vételárat megkapom? A szaván kívül? Én úgy érzem, türelmesen kivártam a szükséges időt. :U

Miért mindig én???

(#75613) zsiz válasza 206 cc (#75607) üzenetére


zsiz
őstag

Az első nem jó, beltérre kéne. A második jó lehet, amennyiben nem kapcsol be ha egyébként is világos van.

(#75609) DJ. Ru$y: milyen fénye van? Látni is lehet vele, vagy csak irányfényt ad? Mondjuk 8 dolcsinál olcsóbban szeretném :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75614) AlyrArkhon válasza AndrewBlase (#75612) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Ird vissza neki, hogy adja vissza a penzt most, es ha megerkezik a penz, zarod a dispute-ot, es ha az aru is megerkezik, becsszo rairsz, hogy kifizetned :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#75615) DJ. Ru$y válasza zsiz (#75613) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Simán lehet vele látni, az a felület amit megvilágít a LED szinte tükör, nagyon jól terít 1 LED-hez képest, én mindig úgy vettem, hogy 5$-os kuponhoz kiegészítettem 10$-ra és féláron volt az 5$-os kupon miatt, úgy egész baráti az ára.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75616) spidersoft válasza zsiz (#75613) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az öt dolláros fényereje nagyon gyenge, de vaksötétben elég arra, hogy ne ess hasra a papucsban a folyosón. Nappal le szoktuk kapcsolni, mert egyrészt akkor is fogyaszt (1xAA elemmel megy, kb. két hónap alatt megeszi, ha így lekapcsolgatjuk nappalra, ha nem, akkor jóval előbb), mert jár benne a mozgásérzékelő, másrészt bekapcsolgat... neki a nappali folyosónk már sötétet jelent (szobákból, az ajtók ablakain kiszűrődő fény az, amit megkap), holott ha felkapcsol, akkor nem lesz tőle világosabb :D szóval szerintem nem az igazi...

@(#75615) DJ. Ru$y: melyik az az egy LED-es? Vagy te is a négy LED-esről írtál? Az is lehet, hogy csak én fogtam ki valami gyatrát... ez annyit se világít, mint egy olyan százforintos bolti minielemlámpa, amiben 1db hagyományos 5mm-es LED van, holott ezek a lapos kivitelűek újabbak, ezeknek több fényüknek kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#75617) DJ. Ru$y válasza spidersoft (#75616) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amit linkeltem, Arilux.

Mi beltérben használjuk 8 méter a folyosó a közepén van felrakva a falra és nagyjából bevilágítja a folyosót úgy, hogy nem rúgsz bele semmibe, ha valami útban van, nyilván nem egy nappali fény, de sokkal több, mintha kuka sötét lenne. A másik pedig a "lépcsőházban" van lépcső világításnak.

Én is itteni ajánlásra vettem, gondolom aki anno ajánlotta ő is tud róla nyilatkozni, bár azt hiszem neki sem egy darab van már, szóval gyanítom hasonlókat írna.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75618) Dr. Romano válasza gagyilovag (#75611) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát attól függ mennyire minőségi akku van benne. Használtam kínai filléressel kb. 1 hétnél többet biztos nem megy. Minőségi 2200mah-val viszont nem láttam még lemerülni :)
(kb 3 hetente teszek bele frisset /van vagy 8db/ hogy még véletlenül se akció közben kezdjen dadogni )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#75619) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Vettem egy ilyen távirányítót ami mobiltelefon fényképező applikációját működtetné távirányítással.

A gond az, hogy az istennek se tudom működésre bírni :W

Adtak hozzá egy kis papírt, amin van egy QR kód, ezt beolvasva egy oldalra dob, ahonnan le lehet tölteni egy applikációt, azonban az applikációban csak kínai nyelv van, egy büdös szót se értek a dologból (magától nem működik :O , valamit még csinálni kéne vele).

Szintén van írva egy program a kis leírásában, amit GooglePlayből kell letölteni. Letöltöttem, telepítettem, azonban az elindítás után azt írja, hogy a program működése leállt és szintén nem csinál semmit.

Sikerült valakinek működésre bírni ezt a távirányítót androidos telefonnal :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#75620) pajszer91 válasza Dr. Romano (#75604) üzenetére


pajszer91
tag

Én is vettem egy ilyen egeret, de azt tapasztalom, hogy néha, a bal vagy jobb gomb megnyomásakor, úgy viselkedik, mintha a vissza gombját nyomtam volna meg. Más nem tapasztalt ilyet?

(#75621) AndrewBlase válasza AlyrArkhon (#75614) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Igen, erre gondoltam én is, csak kíváncsi voltam/vagyok a Ti véleményetekre is. Köszi! :R

Miért mindig én???

(#75622) öregSZEM


öregSZEM
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, hogy cipőre ilyen [kép] "akasztót" vagy hogyishívjákot hol találnék? Fekete színben létezik? Linket ha tudnátok ajánlani esetleg?
Segítségeteket köszönöm.

(#75623) Jarod1 válasza Donki Hóte (#75619) üzenetére


Jarod1
addikt

telóval bt on csatlakozz a sutterhez. ennyi

(#75624) Dr. Romano válasza pajszer91 (#75620) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem amióta megvan semmiféle anomáliát nem produkál még soha. Ha ilyet nyomott volna folyamatosan tuti hogy már dobtam volna ki az ablakon :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#75625) vacs válasza AndrewBlase (#75612) üzenetére


vacs
veterán

Szerintem nem kellett volna azonnal dispute-t nyitni, nem szeretik.
Ha valami nem érkezik meg, akkor én mindig csak ráírok először.
Ilyenkor általában kérnek még 1-2 hét türelmet de utána gond nélkül visszaadják a pénzt.
Én ilyenkor mindig megírom, hogy ha megjön a cucc, akkor jelzem és kifizetem ... és két esetben már szóltam és fizettem!
Nekem a héten is jött november 11-i rendelésem, és egy még mindig hiányzik.

(^)(>.<)(^)

(#75626) AndrewBlase válasza vacs (#75625) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem azonnal nyitottam disputot. Elsőre kértem még időt, pont a karácsonyi torlódások miatt. Majd amikor az is lejárt, akkor nyitottam. Szóval én kivártam a "védelmi idő" végét maximálisan. Szerintem.
Természetesen nem akarom lenyelni a terméket, ha mégis megérkezne.
Épp az imént írtam neki a következőt:
"I've been waiting 86 days for the product. There is no guarantee him that within the next 15 days to arrive.
I want to continue to receive the purchase price. Of course, if by some miracle they arrive at the package again pay the price of the product. "

Lehet, hogy kicsit nyers a fogalmazás, de a jó szándékom benne van.

Miért mindig én???

(#75627) air válasza AndrewBlase (#75626) üzenetére


air
nagyúr

Ezt Google fordítóval írtad?
Nekem ez kicsit angoltalan. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75628) AndrewBlase válasza air (#75627) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ön nyert. Nyereménye egy zöld hangszóró. :D

Az én "angol tudásom" (mivel nem tanultam) sajnos ennél gyatrább. :(((

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#75629) IG55 válasza DJ. Ru$y (#75617) üzenetére


IG55
senior tag

Meg tudod mondani, hogy maximálisan milyen távoli mozgást képes érzékelni, és mennyi ideig marad bekapcsolódva, ha már nem érzékel mozgást?

(#75630) vonyarc


vonyarc
tag

Gyerek elvesztés esetére helymeghatározó kütyüt keresek.
Ilyesmi
[link]

Használ valaki hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#75631) DJ. Ru$y válasza IG55 (#75629) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A távolság érzékelése úgy vettem észre, hogy elemfüggő, új korában a 2 + méter az sima ügy volt, vagy még több, most merült elemekkel olyan 1.5 méter, de, ha ráveszem magam, hogy cseréljek elemet, akkor kipróbálom majd. 30 másodperc után kapcsol le.

A szűk keresztmetszet talán a 100°-os mozgásérzékelő "látószöge".

De ez mind ott van a leírásában. :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75632) maestro87 válasza AndrewBlase (#75628) üzenetére


maestro87
őstag

Van angolos topik is ahol szívesen lefordítják neked, keress rá. :)

(#75633) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Valakinek bevált, és kényelmes karpánt futáshoz? 5,5" méfetű telefonhoz kellene. :R

Más: korábban kérdeztem a töltőt, sokan ajánlottatok, rendeltem is köszönöm. Jó minőségű, megbízható eladótól adatkábelt is tudnátok kérlek ajánlani? Hagyományos csatlakozós android. :R

[ Szerkesztve ]

(#75634) poffsoft válasza AndrewBlase (#75628) üzenetére


poffsoft
addikt

Chinglishnek elmegy, de nem pont azt jelenti, amit szerettél volna mondani... :-)

[ Szerkesztve ]

(#75635) pprod94 válasza motoflug (#75633) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Kedvencem, szerintem többiek is egyet értenek ha azt írom ár-érték bajnok! Choetech hivatalos store-ja, akcióban ki lehet fogni 1$-ért is, de szerintem így is megéri! Vettem már vagy 10-et, eddig semmi gond velük, pedig barátnőm fogyasztja rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#75636) Jarod1 válasza motoflug (#75633) üzenetére


Jarod1
addikt

bár én csak 5.2 es telóhoz próbáltam a pántot, de ez is elég nagy meg nehéz..

(#75637) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

Srácok !
Van egy ilyenem ,pót akksi kellene hozzá , többfelé kerestem de nem találok csak ebay-en elszállt árért , esetleg valakinek van rá linkje?

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#75638) BullZeye válasza DJ. Ru$y (#75631) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem Aldi és Lidl-ből vannak hasonlóim, de azok 3dbAAA elemmel működnek. Lidl-s egyszerű mint a faék, kb mint ez. Alid-s állítható, hogy 30-60-90 sec legyen a kikapcsolás.

Egy bajom van velük, hogy világít 30 másodpercig, és hiába ugrálok előtte, 30 másodperc után kikapcsol mindenképpen, aztán 1-2 másodperccel később bekapcsol, ez nagyon zavaró, ez hogy működik? Ha 5 percig ugrálsz előtte, akkor világít 5 percig? (LIDL félét emiatt le is selejteztem, ALDI mivel 90 secig ég, ez nem olyan zavaró).

(#75639) spidersoft válasza Tarek El-Ali (#75637) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem ebbe jónak kell lenni a "sima" pl. SJ4000 aksi... bár lejjebb azt írja az ügyfélszolgálatos, hogy nem, de leginkább csak a termékadatlapból ollóznak, általában nincsenek teljesen tisztában a termékekkel. Nézd meg alaposan, hátha mégis ugyanolyan. Két aksi+töltő -- egy aksi. Találni másmilyen 900mAh-s aksit is... valamelyikkel szerintem meg kell egyezzen.

(#75640) motoflug válasza pprod94 (#75635) üzenetére


motoflug
őstag

Szia!

Nincs rossz ára, valóban, viszont a postaktg. nekem 4 dollárt ír. :O

(#75641) dugesz77 válasza motoflug (#75640) üzenetére


dugesz77
őstag

Egyesével vásárold meg, úgy ingyenes.

(#75642) cris78 válasza spidersoft (#75639) üzenetére


cris78
őstag

Az a két aksi, egy töltő még az eken h9-hez is tökéletes.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75643) Pubszon válasza Dr. Romano (#75604) üzenetére


Pubszon
veterán

Volt itthon egy hasonló Rapoo hamisítvány, a görgője néha a másik irányba ment, meg a középső gomb nem volt jó csak ha nagyon erősen lenyomtam. Szétszedtem, ipari kontaktsprayvel befújtam mindet, most jó. :D
Egy másik egér is ilyen volt, azt is befújtam vagy 3 hónapja, azóta az is hibátlan.
:D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#75644) pprod94 válasza motoflug (#75640) üzenetére


pprod94
aktív tag

Tényleg, nem volt eszemben! Rendeld egyesével, úgy ingyenes! :)
Szerk.: Megelőztek, bocsi, mobilon nem láttam!

[ Szerkesztve ]

(#75645) chatran


chatran
őstag

Sétálva az esőben egy noname esernyőt szorongatva, eszembe jutott, hogy kedvenc kínai gyártónknak van-e ilyen eszköze. Van. :Y
De sajnos nem rendelhető, :( pedig ennyi pénzért talán még rendelnék is.

(#75646) haten válasza chatran (#75645) üzenetére


haten
tag

Egy jó esernyő engem is érdekelne, mert eddig csak olyat tudtam szerezni, ami pár hónap után szétesett...

(#75647) jupp008 válasza haten (#75646) üzenetére


jupp008
senior tag

Én ezzel az esernyővel szemezek egy ideje már.
Csak mindíg halogatom a vásárlást.

(#75648) GZoli7 válasza haten (#75646) üzenetére


GZoli7
senior tag

Sportsdirectben a dunlop 1-2 ezer körül van.

(#75649) HoTaZo válasza jupp008 (#75647) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én meg, erre lettem volna kíváncsi.
De, ezek szerint már sohasem fogom látni azok arcát, akiknek arcába löki az esőt. :O

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#75650) kcsa válasza GZoli7 (#75648) üzenetére


kcsa
veterán

De az nem ilyen visszafordítós.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.