Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74101) janakbacsi válasza havri1 (#74081) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nekem nincs ilyen lámpám, de ha oda beírsz, ott biztosan segítenek.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#74102) vacs válasza Czimby (#74053) üzenetére


vacs
veterán

NE vegyetek Sardine SDY-019-et!!

Nekem kb fél év alatt mindkét hangszórója tönkrement, pedig nem gyilkoltam! :U :F
És nem is szól túl szépen, hiába a passzív membrán!
A Xiaomi (ebben is van microsd) sokkal szebben, jobban szól, de a BlitzWolf F1 is alázza! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#74103) macilacus válasza DJGABI (#74099) üzenetére


macilacus
senior tag

én mindent az Ebayról rendeltem
cső
csipesz

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#74104) buca84 válasza Dolphine (#74100) üzenetére


buca84
őstag

Linket tudnál adni?

(#74105) janakbacsi válasza buca84 (#74082) üzenetére


janakbacsi
őstag

ezt. nekem ilyen van, tökéletes.
[link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#74106) Dolphine válasza buca84 (#74104) üzenetére


Dolphine
addikt

Én amazonról vettem, az is játszik? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74107) nimfas válasza vacs (#74102) üzenetére


nimfas
addikt

Pedig pont most néztem... Pc-re lenne főleg line-al kötve. 😀 Most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy akkor mit is vegyek.... Sztereó, line-in bemenet... Hangerő szabályozó. Jó hangzás.

Nézzek egy pc 2.1 hangszórót?

[ Szerkesztve ]

(#74108) shield válasza Breki (#73957) üzenetére


shield
őstag

Köszi, jó volt a kis film. Ennyit a MP-ról.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#74109) buca84 válasza Dolphine (#74106) üzenetére


buca84
őstag

Nem. A teljes nevét add meg légyszi és alin rákeresek.

(#74110) DJGABI válasza macilacus (#74103) üzenetére


DJGABI
addikt

köszkösz :R

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74111) fateless válasza vacs (#74102) üzenetére


fateless
veterán

Ez így elég érdekes, hogy linkelsz egy tesztet, amin dicsérik a hangfalat és a tulajdonságait (én is azt tapasztaltam, amit a tesztelő), közben pedig azt írod, hogy ne vegyünk olyat.

Nem akarlak rábeszélni a Sardine hangfalra, illetve nem ismerem a másik két általad ajánlott készülék minőségét, csupán csak furcsának találom, ahogy ezt megfogalmaztad a linkkel együtt. Az mindenesetre bosszantó, ha behal a készülék, engem is kiakasztana. Annak örülök, hogy nálunk már egy éve szolgál ez a hangfal, a 15 hónapos gyerek nem ritkán "megtalálja", akkor bizony nekiütődik ennek-annak, le is esik párszor, de még működik. Ki tudja, lehet, hogy nálunk is meghal majd az intenzívebb igénybevételtől...

Nem tudod, esetleg másnál is ment már tönkre, vagy te voltál csak ilyen balszerencsés?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74112) janakbacsi válasza buca84 (#74109) üzenetére


janakbacsi
őstag

74105-ös hsz-ban ott a link.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#74113) Dolphine válasza buca84 (#74109) üzenetére


Dolphine
addikt

Megkerestem Alin.
Ő az.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74114) buca84 válasza Dolphine (#74113) üzenetére


buca84
őstag

Köszi +(#74112) janakbacsi

(#74115) Dolphine válasza buca84 (#74114) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazán nincs mit!

Erre valaki?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74116) balazs1956 válasza Dolphine (#74100) üzenetére


balazs1956
senior tag

Kulcstartóra kiváló.
A lámpás topikban szoktak tudni kupont hozzá.
Telefontöltőről tölthető, vízálló, két fokozat.

(#74117) vgyuri válasza Dolphine (#74100) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] 277 forint, napelemes (nem kell napfény a működéséhez, saját akksis) kulcstartós lámpa, sötétben a kulcslyukhoz elegendő a fénye.

[ Szerkesztve ]

(#74118) tboy93


tboy93
nagyúr

Errol az aukey 5 portos toltorol mik a velemenyek? 13.x dollar szerintem eleg jo ar erte...

[ Szerkesztve ]

(#74119) _András_


_András_
tag

Tronsmart Official Store-ban 10-10$-os kupont adnak :C

Update: Jobban körülnézve a termékeik között, majdnem mindent leszedtek. Csak a töltők maradtak.
Ezt 1 hete kupon nélkül vettem 12$-ért :W

[ Szerkesztve ]

(#74120) Skillet válasza vacs (#74102) üzenetére


Skillet
addikt

Késő :) most már kipróbáljuk...
Ha be is tojnak a hangszórók, majd kicseréljük :C

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74121) fateless válasza Skillet (#74120) üzenetére


fateless
veterán

Alján 3 csavart kiszedve leveheted a burkolatot, majd pár süllyesztett csavar után hozzáférsz a többi részéhez is - de inkább ne kelljen szétszedni (engem hajtott a kíváncsiság)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74122) Skillet válasza fateless (#74121) üzenetére


Skillet
addikt

:R
Egyértelmű, inkább ne kelljen! De ha majd mégis, akkor megoldjuk. Nem olyan bonyolult szerkezetek ezek.
A fürdőszobábába nekünk teljesen jó lesz :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74123) zsiz


zsiz
őstag

Van kettő darab 5 portos BW töltőm. A feketével töltve a telefont semmi probléma, (a mostani telefonommal nem is sípol, a régi telefonommal halkan sípolt töltés közben), egy két méteres mindkét végén reversible BW kábellel használom.

Este a fehér BW töltőre dugtam a telefont egy fehér, 1 méteres, szintén mindkét végén kétoldalas BW kábellel. Először azt vettem észre, hogy ugyan már jó ideje töltöm, mégis csak 14%-ig ment fel az akksi. Mérni nem tudok, de a telefon alapból méri a töltést és a hátralévő időt, ami pontos szokott lenni (4000-es akksit 120-140 perc alatt szoktam feltölteni, kb akkorra van kész mikorra kiírja). 500-600mA-t és közel 4 órát írt ki a telefon töltésre (úgy, hogy már vagy egy órája töltőn volt). Kábel kihúz-visszadug és felment 1,6A fölé a töltés.

A másik meg az volt, hogy töltés közben össze-vissza érzékelt a kijelző. Kihúzva a kábelt, semmi gond nem volt. Kipróbáltam a kétméteres kábellel is (amivel a másik töltőt használom gond nélkül), de ugyanazt csinálta.

Merjem így használni a töltőt? Nem örülnék neki, ha egyszer csak hazavágná a telefont.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#74124) dugesz77 válasza balazs1956 (#74116) üzenetére


dugesz77
őstag

A NTdeal kuponkóddal a kék 5,99$ még 1 napig.. És tényleg jó kis lámpa.

[ Szerkesztve ]

(#74125) spiky03


spiky03
veterán

Az szerintetek természetes dolog, hogy az Alin 1 hete megrendelt cuccomat még most sem adta fel az eladó?

3 dolgot rendeltem egyszerre, abból az egyiket hétfőn elindították, a másikat szerdán, de a harmadikkal még mindig nincs semmi sem. Persze pont ez volt a legdrágább :(((

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74126) Dolphine válasza vgyuri (#74117) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is balats1956! :R
dugesz77 akkor gyorsan le kell csapnom rá! :DDD
Most már csak a telefontartó tapadókorong érdekelne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74127) huliganboy válasza spiky03 (#74125) üzenetére


huliganboy
addikt

Mennyi időt írt feladási időnek az eladó?

(#74128) spiky03 válasza huliganboy (#74127) üzenetére


spiky03
veterán

Azt hol kellene látnom?
Ez lenne az esetleg? PostNL
Estimated Delivery Time:19-30 Days
Ezt látom a megrendelésnél.
Amúgy erről lenne szó: [link]
Itt csak a szállítási időket látom, ah jól értelmezem :)

Feldolgozás alatt írja a megrendelésnél, meg, hogy 2 nap múlva törlődik, ha az eladó nem adja fel.
tatus:
The supplier is processing your order
Reminder:
Your order will be automatically cancelled if the seller fail to ship your order in 2days 00hours 16minutes 05seconds .

Ilyenkor vissza utalják a pénzt is?

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74129) gabe_ válasza spiky03 (#74125) üzenetére


gabe_
őstag

nincs most valami kínai ünnep? lehet, hogy azért, újév vagy mi...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#74130) dReFiX


dReFiX
senior tag

Online játékokhoz valaki egy mikrofont tudna ajánlani ? egyszerű de nagyszerű jeligére köszi !

(#74131) DJ. Ru$y válasza gabe_ (#74129) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs. Összefoglalóban ott a táblázat, január vége a kínai újév lesz a következő ünnep.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#74132) huliganboy válasza spiky03 (#74128) üzenetére


huliganboy
addikt

Arra gondoltam, amit írsz, hogy mennyi van a feladási időből....

[ Szerkesztve ]

(#74133) Met válasza dReFiX (#74130) üzenetére


Met
nagyúr

Én ilyen fejre rakható mikrofont vettem, hangfalam van azért nem volt megoldás a headset.
Teljesen jól működik, viszont a kábele rövid, kb. egy laptophoz elég.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#74134) Feketelaszlo válasza dReFiX (#74130) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Logitech vagy Microsoft webkamerák - akár régebbiek is. Léteznek 500 forintos kínai USB-s szabadon álló vesemikrofonok, de több rosszat olvasni róluk, mint jót.

(#74135) Dolphine


Dolphine
addikt

Na, ezért nem jó a duplán fordíthatós Blitzwolf kábel!
[link]
A videót köszönjük 206cc fórumtársnak! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74136) spiky03 válasza huliganboy (#74132) üzenetére


spiky03
veterán

Akkor még 2 napig várok, aztán csak lesz valami :)
Remélem a pénzt vissza kapom majd

És ilyenkor mi a teendő? Rendeljem meg újra? Hátha most lesz ideje elmenni a postára? :D
Vagy keressek másik eladót?

Bocsi ha hülyeségeket kérdezek, nem vagyok még nagy Ali expert. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74137) Real_Necro válasza Dolphine (#74135) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi a lopikulanak kell minden netes rendelos topicba berakni ugyan azt a hozzaszolast???? Mar baromira unalmas mindenhol a kabel miatti sirast olvasni, ez lett az ujabb slager az 5 portos tolto utan... nem kicsit unalmas, hogy mindenhol ez folyik...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74138) vacs válasza Skillet (#74120) üzenetére


vacs
veterán

majd kicseréljük ...

Kíváncsian várom, hogy honnét lehetne rendelni normális minőségű 45mm 4Ω 5W-os hangszórót, mert én sokfelé kerestem, de alig találni, és az is gagyi! :K

Komolyan valaki linkelhetne 45mm 4Ω 5W-os hangszórót, ami normális minőségű !

(^)(>.<)(^)

(#74139) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link]

HUINA 1520 1:14 2.4G 6CH RC Simulation Alloy Truck Construction Toy - MULTI 200386001

29,36$

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74140) Dolphine válasza Real_Necro (#74137) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazad van, elnézésedet kérem.
Én voltam a buta. :U
Úgy gondoltam, hogy minél több helyre beteszem, annál több ember tud majd róla. Nem mindenki van benne ezekben a topikokban.
A topikgazdát kérem, hogyha zavaró a hozzászólás, akkor törölje.
Még egyszer bocs!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74141) BullZeye válasza Real_Necro (#74137) üzenetére


BullZeye
veterán

Másik topicot nem követem, ezt igen, itthon ilyen kábel van, és használom töltésre 2 telefonnál, nekem ez új. Szóval mi lenne, ha picit félrenéznél néha, és nem nyafognál miatta? :)

(#74142) Mawyx válasza Dolphine (#74140) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én nem olvasom a többi 2 millió topicot a ph-n, kösz hogy beraktad. :K
Milyen típusúak a tesztelt Blitzwolf kábelek? Úgy olvastam csak a BW-CB1 és BW-CB2 kódúakkal volt baj vagy mégsem?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#74143) Kernel válasza zsiz (#74123) üzenetére


Kernel
nagyúr

Szinte a kérdésnek sem látom értelmét. Évtizedek óta foglalkozom elektronikával, nem vagyok félős, néha kezet fogok még a 230-cal is.

De azt a tápot nem merném hagyni semeddig a telefonon. Meg nyilván elvégezném a szükséges vizsgálatokat, a telefontól biztos távolságban.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#74144) Dolphine válasza Mawyx (#74142) üzenetére


Dolphine
addikt

A CB1 (1 méter) és a CB6 (2 méter) kábel volt tesztelve a videóban.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74145) Mawyx válasza Dolphine (#74144) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez amúgy honnan lehet tudni, hogy melyik kábel milyen típusú? Nem látom a dobozon se és a kábelen se, nem tudom nekem milyen van.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#74146) lorcsi


lorcsi
veterán

Original Xiaomi Fast Charging Car Charger Metal Style
Dual USB Output / 5V 2.4A Quick Charging / 12 - 24V Input / High Power Conversion Rate
$10.09

most kaptam mailben...jó árnak és jó minőségnek számít ?

(#74147) sambenez


sambenez
addikt

Mivel itt többen is kaptak az elárazott BlitzWolf® BW-S1 töltőből fehéret ezért itt kérdezem meg.
Nektek leadja a kimenetenkénti 2,4A-t? Most mértem meg, és nekem csak 0,65A-el tölt max. A gyári samsung töltőm, ugyanazt a készüléket 1,2A-el tölti. Rossz lenne a BW töltő?

(#74148) anorche1 válasza sambenez (#74147) üzenetére


anorche1
őstag

Ugyanez van nálam is :( Próbáltam chotech, xiaomi és ugreen kábellel is, mind az 5 portban, és se az g3 -at, se a 10ezres xiaomi powerbankot nem töltötte ennél gyorsabban :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#74149) beg válasza sambenez (#74147) üzenetére


beg
veterán

1,7-el vígan tölt. Függ kábeltől és ha telefont töltesz akkor annak töltésvezérlőjétől és annak töltöttségi szintjétől. 3% és 90% töltöttségnél is más értéket vesz fel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74150) dugynok válasza anorche1 (#74148) üzenetére


dugynok
senior tag

Holnap letesztelem kiváncsiságból műterheléssel. De ahogy Beg írta, függ a töltöttségtől.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.