Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75751) Beni2360 válasza Upo (#75741) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi sokoldalú válaszodat éppen én is a TD oldalt nézegetem. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75752) macilaci78 válasza CactuS (#75746) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem is volt hasonló. Telefonon átkértem postán maradó csomagnak a nekem megfelelő postára. Kértem és kaptam visszahívást, amikortól átvehető volt a csomag.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75753) cris78 válasza CactuS (#75746) üzenetére


cris78
őstag

Ha bemész szólj, hogy a páncél szekrényben is nézzék meg. Nálam oda szokták eldugni ezen a postán, aztán meg elfelejtik. :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75754) choco01 válasza CactuS (#75746) üzenetére


choco01
addikt

Lehet túlméretes és élből ki se vitték de bent van a postán 10 napig.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#75755) pooty válasza zsiz (#75708) üzenetére


pooty
tag

Én eddig 2-3 nagyobb falmatricát rendeltem ebayről, egyik volt jobban megnyomorgatva, de egyengetés után nem volt látható a gyűrődés, a többi nem volt meggyűrve. Az ilyenekbe szoktak tenni henger alakú polifoam kitöltőt, ami megszokta védeni a behatásoktól.

(#75756) miroon


miroon
aktív tag

Hejhó.

Van ajánlott bluetooth usb doongle, amit érdemes venni? Nem bánnám,ha már 4.0 lenne :) Esetleg erről valakinek vélemény? Billentyűzethez kell igazából,de lehet időnként másra is használnám.

Köszi

iPhone 13 Midnight Black

(#75757) dfg54 válasza miroon (#75756) üzenetére


dfg54
csendes tag

Pont ugyanilyenem van, semmi extra, teszi a dolgát. Én a telóhoz használtam, ott megfelelően működött.

https://tinyurl.com/y7wm2c9v

(#75758) Digitalis válasza miroon (#75756) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nekem bevált, win10 rögtön felismerte (cambridge Silicon Radio driver) még a régebbi 2.1 edr bluetooth hangszórómat is teljesen jól kezeli.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#75759) miroon válasza dfg54 (#75757) üzenetére


miroon
aktív tag

(#75758) Digitalis

Köszi mindkettőtöknek, akkor már rendelem is! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#75760) bexinho23


bexinho23
őstag

Tegnap megérkezett a 01.14-én rendelt USB hub-om. Tökéletesen működik. Asztal alatt van elrejtve, amire egér, billentyű, s ha megjön a led asztali lámpa, akkor az lesz csatlakoztatva. Telefont tölteni pedig marad még egy szabad port. A laptopon így felszabadul 1 USB port, így azon a pendrive-okat fogom pörgetni.

USB 2.0 Hub

(#75761) dfg54 válasza miroon (#75759) üzenetére


dfg54
csendes tag

Már a win7 is rögtön felismeri.

https://tinyurl.com/y7wm2c9v

(#75762) gagyilovag válasza beg (#75705) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Azt hajóval küldték,de lehet tengeralattjáróval :C :DD

(#75763) haten válasza gagyilovag (#75762) üzenetére


haten
tag

Szerintem hajóval, mert működő tengeralattjáróról még nem hallottam!
Ezek most még csak tengerben tudnak menni, alatta nem! ;]

(#75764) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

December 26-án rendelt kábelek mellett megjött egy ilyen tartó. Nagyon masszívnak tűnik, majd holnap alaposabban letesztelem. :K
A kábelek nem voltak víz alatt :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75765) Pubszon válasza MADcat (#75764) üzenetére


Pubszon
veterán

A linkre kattintva bejelentkezést kér. :B

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#75766) kcsa válasza Pubszon (#75765) üzenetére


kcsa
veterán

Mert a topikgazda a saját rendelését linkeli be ;]

(#75767) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

ilyen vagy hasonló minőségi kábelt keresek gyorsban.... Hol és melyiket érdemes?

Kösz Á

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#75768) MADcat válasza Pubszon (#75765) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jaj :DDD

Remélem így jó :K

(#75766) kcsa

elvileg figyeltem rá, nem jól :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75769) Pubszon válasza MADcat (#75768) üzenetére


Pubszon
veterán

Így már jó! :D
Jól néz ki a tartó, nekem ez van, jó masszív és nagyon jól tartja a telefont. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#75770) CHIPman válasza padi68 (#75767) üzenetére


CHIPman
nagyúr

6 órával visszább

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#75771) MADcat válasza Pubszon (#75769) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ilyenem is van, ez a vésztartalék :K Csak néha leesik és a szívbajt hozza rám! :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75772) padi68 válasza CHIPman (#75770) üzenetére


padi68
senior tag

:R

csak én gyorsban keresek, így china nem ok....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#75773) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
Na mar jott ket cucc:
okos karkoto: volt mar miband 1 es 1s-em is.
Ez jobb azert ezeknel.
NO.1 F1 Heart Rate Monitor Smart Bracelet
[link]

jott ilyen kabel is, kicsit vekony, de tolteni tolt
[link]

udv

(#75774) pajszer91 válasza bexinho23 (#75760) üzenetére


pajszer91
tag

Nekem nem vált be ez az usb hub, pár hét alatt megadta magát egy fekete és egy fehér is.

(#75775) Real_Necro válasza Hali1975 (#75773) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Standby time: 100 Days"

Erre kíváncsi lennék, majd oszd meg a tapasztalataidat, mennyit bírt egy feltöltéssel. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75776) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy karakter nem stimmelt az irányító számnál és bár csak egy ilyen utca van Bpen, inkább visszaküldik... Persze 1 nap alatt 3 sikertelen postázás és utána egyből a Liszt Ferenc csomagelosztó, mindezt úgy, hogy rajta van a csomagon a számom. De elvileg ma be tudok érte menni és odaadjak, nem küldik vissza.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75777) joy_k válasza MADcat (#75768) üzenetére


joy_k
tag

Jó választás volt, nekem is van egy használatban, én az utolsó megvezető lapátra raktam, mert ha fentebb rakom a teló súlya miatt a lapátok le húzzák a többieket. De amúgy masszívan tart. Nekem tetszik.

(#75778) Hali1975 válasza Real_Necro (#75775) üzenetére


Hali1975
tag

persze,. en is kivancsi vagyok, hogy mennyit bir egy toltessel es hogy a szimplan csak szinkronizalas es meres megy- ennyit . Sztem a bt-s allando kapcsolat es a telefonra jott temak/hivasjelzes -uzenetjelzes/ azert nem lehet ennyi:-)

(#75779) Flashy válasza pajszer91 (#75774) üzenetére


Flashy
veterán

ilyen olcsó usb hubot már rendeltem vagy 5-öt (különbözőket) meg kaptam is repi ajándéknak hasonlót. mindegyik 1.1-es, sőt, van, amelyiknek egy-két portja eleve nem működik, vagy működik de kontaktos, vagy ha kapcsolós, akkor a kapcsoló nem működik, vagy a visszajelző LED nem működik. mindegyikre 2.0 volt írva, egyik sem az. azt nem értem, honnan szednek ennyi usb1.1 vezérlőt, amikor már annyi éve 2.0 az alap, hogy annak kéne olcsóbbnak lenni... azért írják rá, hogy 2.0 mert azt is beledughatsz (evidens), de 1.1 sebességen megy.

(#75780) öregSZEM válasza q1w21 (#75700) üzenetére


öregSZEM
csendes tag

:R
Én egész másként keretem :W
Köszönöm szépen!

(#75781) drag


drag
tag

6 nap alatt meg is jött a micro SD :DD

[link]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#75782) Pubszon válasza drag (#75781) üzenetére


Pubszon
veterán

Én 3 vagy 4-szer rendeltem tőle, de nekem sem volt egyszer sem 10 nap. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#75783) DJ. Ru$y válasza bexinho23 (#75760) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telefont erről ne nagyon akarj tölteni... Örülj, ha a lámpa működni fog róla egérrel és billentyűzettel együtt, külső táp nélkül ezek az USB HUB-ok nem éppen nagyobb áramfelvételű eszközök alá valók. Már a 2.5-es merevlemezt sem hiszem, hogy meghajtaná.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75784) Met


Met
nagyúr

Tegnap éjjel beérkeztek az országba a dec. 18.-án rendelt Vention HDMI kábelek.
Ideje volt már.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#75785) Beni2360 válasza Met (#75784) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem kellett volna olyan hosszút rendelni. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75786) TripleB válasza chatran (#74365) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!

Mikor rendelted meg? Köszi!

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#75787) miroon válasza Met (#75784) üzenetére


miroon
aktív tag

Ez a Vention mennyire ajanlott marka? En a jack - rca kabelekkel szemezgetek mar regota.

iPhone 13 Midnight Black

(#75788) Black&White válasza miroon (#75787) üzenetére


Black&White
addikt

Nekem elég sok cuccom van tőlük, autós töltő, usb hub, füles, egy lakásra való lan kábelen át a hdmi kábelekig.De van az általad is említett jack+rca kábelből is 2 db.
A fülesen kívül minegyikkel elégedett vagyok, minőségi cuccok!

(#75789) Met válasza miroon (#75787) üzenetére


Met
nagyúr

Nem tudom, itt a topicban kérdeztem hogy a Ugreen-en kívül mi ajánlott márka még:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#75790) Predator2 válasza dugesz77 (#75699) üzenetére


Predator2
addikt

Ilyen Digoo órát vettem, hát én nem vagyok hasra esve tőle. Pontatlan, mint az időt mérve, mint hőmérsékletben.

A tiéd pontos?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#75791) daniel2121 válasza nimfas (#75723) üzenetére


daniel2121
senior tag

eBay-es kütyük kis pénzért :D

[ Szerkesztve ]

(#75792) CactuS válasza CactuS (#75776) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

No, 35 percet vártam Ferihegy II-n, mire megjelent a kollegina. Elsőre nem az én csomagommal, de végül meglett az enyém is. Azt ő sem értette, hogy miért nem kerestek és miért küldték egyből vissza, de mindegy is. Megvan a szajré. Már csak egy elütött címes van, azt kell vadászni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75793) pocokxx válasza zsiz (#75708) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Kicsit megkésve, de parancsolj. (A4 es lap csak a méret kedvéért.)

Nem volt annyira összegyűrve, bár egy pici gyűrődés most is látszik a közepén. Az enyém viszont egyben jött, a tied meg több kisebb darabból áll, azt talán könnyebb kisimogatni felrakásnál, mint ezt. Falra még nem került, talán majd tavasszal. Szerintem nem lesz egyébként rossz, az előzőt is egész szépen sikerült felrakni, bár azon is látszottak apróbb, szállításból eredő hibák, összképre nem lett csúnya.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#75794) Met válasza zsiz (#75708) üzenetére


Met
nagyúr

Én rendeltem falmatricát, egy hengeres kemény szivacsra volt feltekerve, 1 helyen meg volt törve de a matrica nem sérült.
Viszont, a felrakáshoz nem transzferfóliát küldött hanem sima víztiszta fóliát ami miatt kicsit ragacsos maradt a fal.
Szóval ha ilyet rendeltek akkor és külön van a matrica, vigyétek el egy helyre ahol fóliáznak és tetessetek rá rendes transzferfóliát.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#75795) Lester75 válasza pocokxx (#75793) üzenetére


Lester75
tag

Az "előző"-dnek a mását pont ma raktam fel a falra a kiságy fölé.Feltekerve,közepén szivaccsal,fóliázva érkezett.Nagyon vékony,szerencsére nincsenek fehér szegélyek,könnyű vele dolgozni.Mivel egyedül voltam,a legnagyobb fahíd résszel megszenvedtem,de sikerült.Én ajánlom.Rendeltem már itthon 8000-ért matricát falra,de az ehhez képest egy minőségtelen kacat volt. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#75796) DeFranco válasza Lester75 (#75795) üzenetére


DeFranco
nagyúr

matricafüggő, falfüggő. nálunk a rizsporos tapétára van ami lerobbanthatatlanul feltapadt (leszedhető, de magától nem jön le) van ami meg lepergett egyből.

függ gondolom a fólia vastagságától is, a vékonyabb jobban "felfekszik"

sima falra el tudom képzelni hogy tartósan feltapad az összes, a mázolt szekrényajtóhoz frankón ragaszkodik.

[ Szerkesztve ]

(#75797) cris78


cris78
őstag

Asztali lámpába halogén izzót ajánlott kintről venni? Ha igen honnan tudhatom, hogy nekem milyen kell?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75798) ablack válasza cris78 (#75797) üzenetére


ablack
senior tag

Halogént nem hiszem, LED-eset talán. Bár már itthon is elég olcsón kapni.

Az lámpára vagy ízzó külsejére rá szokott írva lenni a típus.

(#75799) Real_Necro válasza Lester75 (#75795) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk is ez van a gyerekszobában. Sőt, túl van már egy költözésen is, kicsi sérüléssel, de átvészelte. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75800) tlala válasza CactuS (#75792) üzenetére


tlala
addikt

Ne is mondd.
Nekem az amazon.de -ről rendelt Blitzwolf bt hangszórómat küldték majdnem vissza, az utolsó napom sikerült megcsípnem a postáról.
Állítólag megkísérelték a kézbesítést (persze értesítést nem hagytak, család otthon volt, stb.), és egyik postáról rakták a másikra.
Szerencsém volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.