Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75851) maestro87 válasza dugynok (#75833) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem nemrég egy UT61E is átcsusszant a vámon.
ELEC kóddal 10% lejön az árából.

[ Szerkesztve ]

(#75852) sambenez válasza maestro87 (#75851) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem is simán átjött az UT61C. Igaz ez régebben volt.

(#75853) dugynok


dugynok
senior tag

Köszi mindenkinek, maradtam a UT136B -nál :)

(#75854) DeFranco válasza XtremLor (#75849) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nálunk még egy sem főtt meg, ledes topicban is erősen ajánlott. rendben van a villanyhálózat nálatok? azt el tudom képzelni, hogy gyenge kötés vagy egyéb gond esetén van annyi ingadozás ami kinyírja a világítótestet (nyilván a ledes érzékenyebb, mint egy "buta" izzószálas körte)

(#75855) bexinho23


bexinho23
őstag

Ma megérkezett az Aliexpress-ről rendelt Huawei Mediapad M2 tok. A leírtakkal és a képekkel tökéletesen megegyező. A csomagolásán, és hogy ajánlott csomagként volt feladva, nagyon meglepődtem. Egy nagy fehér postás autó csöngetett be hozzánk, és átadta a csomagot :) Abszolút elégedett vagyok.

A megkapott termékről két kép:
kép2

[ Szerkesztve ]

(#75856) bacus válasza miroon (#75815) üzenetére


bacus
őstag

Lehet kapni itthon rendes jó minőségű tápokat is olcsón is, a múltkor pl a jófogáson vettem számlával, garanciával 5A-es (60W) tápokat, 1360 ft volt postával weboxba kérve.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#75857) Breki válasza Breki (#75820) üzenetére


Breki
veterán

Na már van is egy teszt róla.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75858) petipetya válasza Breki (#75857) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Ez most felkeltette az érdeklődésemet. Látom, hogy van csak fehér is filléres áron, számomra tökéletesen elegendő:
- A szoba 10 nm.
- Ha látni akarok, akkor felcsavarom a fényerőt.
- Filmezéshez kisebb fényerőt állítanék be.
- Az ágyból történő le és felkapcsolás a telóval pedig ajándék lenne.

A noname eszközökkel szemben a Xiaominál nem sokat gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#75859) Flashy válasza st6969 (#75846) üzenetére


Flashy
veterán

az olcsóbbak nem GPS-esek, hanem bluetooth-osak csak, a nyomkövetés annyi hogy telefonra teszel egy alkalmazást, ami szól ha elveszti a látóköréből. amelyiknél "működési távolság X méter" van írva, az általában ennyit tud. igazi nyomkövetéshez GPS vevő és GSM adó (SIM kártya foglalat) kellene bele, az már nem gombelem és nem pár dollár. a facebook dobált be hirdetésnek egy lapos fém kinézetűt egy pár hete, utánaolvastam mert nagyon nyomták, na az annyit tudott pluszban, hogy ha elszalad a kutya (autó), kikerül a te telefonod hatóköréből, de másvalaki közelében van, akinek ugyanez az app fent van, akkor neten keresztül szól a te telefonodnak hogy hol van.

(#75860) Jarod1 válasza pocokxx (#75832) üzenetére


Jarod1
addikt

Nem egybe csomagolja, valamiért így jobban megérik nekik..

(#75861) gagyilovag válasza cris78 (#75838) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Te kis szemérmetlen ;]
Miért nem egyből chili szószt ajánlottál neki :C

(#75862) petipetya válasza dugesz77 (#75699) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen a zsebcsúzli, mennyire pontos?

Nekem egy gumis rész van úton, mivel rendelkezek egy standard kínai csúzlival.

"nincs rá lezsóidő"

(#75863) AndrewBlase válasza pocokxx (#75832) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem legutóbb egybecsomagolta, bőven ÁFA határ feletti volt 73 AUD. A borítékra ha jól emlékszem valami tizenegynéhány USD volt írva (meg persze az is, hogy mit tartalmaz a boríték). Gond nélkül ideért.

Miért mindig én???

(#75864) gagyilovag válasza petipetya (#75862) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Elég xar,vettem én is valamikor.
Hamar elszakadt a gumija,stb.

(#75865) Real_Necro válasza petipetya (#75862) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez nem "zsebzsötemgép"? :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75866) petipetya válasza Real_Necro (#75865) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ahhoz lyukasnak kellene lennie a másik felének, mert így rövid a belmélység.

"nincs rá lezsóidő"

(#75867) dugesz77 válasza petipetya (#75862) üzenetére


dugesz77
őstag

Meglepően erős. Viszont a célzást szokni kell, kis gyakorlással jól bele lehet jönni.. Tartósságról még nem nyilatkozom kb. 100 lövés van benne eddig bírja. Ilyesmi nyéllel sokkal jobb lenne(egyébként nem rossz yt csatorna) csak akkor meg már rendes csúzlitól nem sok választja el.

(#75868) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Nekem ilyen van,csak más a bandázs(nekem kötél).

[ Szerkesztve ]

(#75869) DJ. Ru$y válasza pocokxx (#75832) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha egyszerre rendelted, akkor biztosan összecsomagolta. Régen kettesével hármasával rendeltem én is pendriveokat, csak azért tudom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75870) Triton_TL válasza xcvbxcvb (#75829) üzenetére


Triton_TL
csendes tag

Csak emlegetni kellett. 😉
Az előbb jött email feladták

(#75871) BullZeye válasza petipetya (#75862) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez jófajta gumi? Kb 20 éve van egy elég jó csuzlim, de kb 15 éve a gumi elöregedett, és szétszakadt, azóta csak pihen a szekrény mélyén, viszont ha jól emlékszem elég macerás rárakni, így nem szeretném hetente cserélni :D

Van valakinek kipróbált csuzli-gumija ami 1-2 éve bírja?

(#75872) petipetya válasza BullZeye (#75871) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dehogy. Ez párszor használatos, aztán már szakad is szét. Nem mintha használnám, mert legutóbb pár hónap alatt magától szakadt el. Ennek ellenére úgy vagyok vele, hogy mindig kell egy aktív csúzli - még ha nem is használom -, hiszen gyermekkorom óta van. Milyen csúzlid van? Ahhoz egy sokkalta jobb gumit lenne érdemes vásárolni.

Bizony, egy jó gumi felrakásához két ember kell.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#75873) xcvbxcvb válasza Triton_TL (#75870) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Igen nekem is jött. Előbb kellett volna megkérdeznem :D

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#75874) anorche1


anorche1
őstag

Ma jött sinceritytrading -től egy 01.29-én rendelt SANDISK ULTRA FIT 32GB mini pendrive.
Szuper cucc, és egész gyorsan megjött.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75875) joe-ker válasza joe-ker (#74090) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ebay-en most jó áron van.
A kisfiamé azóta is működik hiba nélkül.Tényleg meglepően jó cucc. Most egy ilyet rendeltem rá. Szerintem felszerelhető így két fajta gépként használható.

[ Szerkesztve ]

(#75876) tlala válasza st6969 (#75846) üzenetére


tlala
addikt

Pont ma rendeltem egy ilyet, csak jóval olcsóbban.
Remélem használható lesz.

(#75877) spidersoft válasza tlala (#75876) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem jó a linked, így áll helyesen: http://s.aliexpress.com/6fuequ2I -- ugyanakkor hogy készítesz ilyen rövid linket? :Y aliexpresses topicban is kérdeztem, de nem jött rá válasz...

(#75878) zsiz válasza spidersoft (#75877) üzenetére


zsiz
őstag

Ha a mobilnetet megosztom a telefonon (wifi hotspot) és a laptopon csatlakozok rá és azon netezek, akkor ezeket a s.aliexpress.com linkeket nem nyitja meg. Sőt, ha valaki berak ide egy www.aliexpress.com linket, rákattintok, azt betölti, de ha a középső gombbal kattintok rá hogy a háttérben új lapon nyíljon meg, akkor ilyen s.aliexpress.com link jön be és nem tölti be az oldalt :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75879) daniel2121 válasza st6969 (#75846) üzenetére


daniel2121
senior tag

Ez engem is érdekelne.

(#75880) Beni2360 válasza spidersoft (#75877) üzenetére


Beni2360
félisten

Így

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75881) Saccco válasza spidersoft (#75877) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha az alkalmazásból osztasz meg valamit, akkor ilyen linket dob.
Rövid link + előtte a sok szöveg.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75882) joe-ker válasza spidersoft (#75877) üzenetére


joe-ker
senior tag

Wish-en kicsivel olcsóbb (csak regisztrálva látható) .Szerintem egy tipus mert ugyanazok a képek vannak hozzá. Persze engem is érdekel mennyire használható! :))

[ Szerkesztve ]

(#75883) XtremLor válasza joe-ker (#75882) üzenetére


XtremLor
őstag

1.66$ ha jo a pink : 1.26$ :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#75884) joe-ker válasza XtremLor (#75883) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ha kocsiba rejted el akkor teljesen mindegy milyen színű. :D

(#75885) DJGABI válasza joe-ker (#75884) üzenetére


DJGABI
addikt

hogy ez még mindig nincs valami "ne vedd meg ember, hülyeség" listán... bluetooth-szal működik, ergo ~5 méteren belül kell lenned hogy egyáltalán csatlakozzon.

szerk: mármint az eredetire ment válasznak, gps tuti nincs benn. lakáson belül táska keresésre talán oké

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#75886) vizimento


vizimento
senior tag

19V motorhoz PWM fordulatszámszabályzót (10A-től felfele) látott esetleg valaki EU raktárban? Vagy van valami megbízható eladó akitől hamar megjönne?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#75887) Beni2360 válasza joe-ker (#75882) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem ajánlott nekem 2 db van itt a dobozban vékony csipogó halk hangot ad ki ha rákeresel.
Max a kulcs csomóra teheted és 5-6 méteren belül megtalálja.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75888) debcamp


debcamp
aktív tag

Most komolyan egy ilyen bizba@sztól mit vártok? :DDD
Egy csak egy szimpla gomb elemes, BT-s valami.. a hatótáv a bt alapján nagyon max 20 méter lehet.. egy lapos mezőn.. nulla akadállyal.. de ezt le is írják..
Túrót sem ér... még hogy autó lopás esetén tracker.. aha.. :C
Gyerek követés dettó..
Kulcs és egyéb tárgy keresése... bt-vel.. meg gps lokációval? OKé..
a lakásban pedig találd már meg a kulcsod vagy valamid, ha add egy ilyet az app hogy "Nesze itt van!"
:C

Hogy valami lényege/hasznossága is legyen.. pl parkolás.
De ott sem gps alapján megy, hanem amikor leparkolsz, mielőtt elhagyod az autót, megnyomod és lekommunikálja bt-n a telefonnal hogy most na most itt állok... és később vissza tudod keresni az elmentett pozíciót a telefonodon...
De nem élő kapcsolatos gps meg semmi ilyesmi... ne vicceljünk már :DDD

ez mind le van írva... jó, mondjuk angolul.. :U

+Beni
Így van, ha van benne ilyen sípoló mód akkor még ez működhet bt-vel.. de semmi komoly (autó követés meg ilyenek)

[ Szerkesztve ]

(#75889) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Hangszóró aljára ilyen kis gumi ,,talpat,, milyen néven keressek ebay-en? :F

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#75890) Feketelaszlo válasza AllTheBest (#75889) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Speaker anti-vibration pad
a tüske pedig isolation pad

(#75891) Flashy válasza debcamp (#75888) üzenetére


Flashy
veterán

az a durva, hogy amint feljebb írtam, a facebook pár hete rettentően nyomta a pofámba egy ugyanilyen, csak máshogy kinéző cucc reklámját, ezért néztem én is utána. a weboldal leírja kicsi betűkkel, hogy hogyan működik (BT, plusz ha az elveszett eszköz másvalakinek a telefonjához megy közel, akkor az szól az enyémnek neten, ami nem rossz ötlet, csak ott kell elveszteni, ahol sok olyan ember van, akinek fut ugyanez a progi...), de nagybetűkkel azt hangsúlyozzák hogy elveszett kutya, gyerek, autó megtalálására bárhol is van, vegyél huszat és akaszd rá mindenre. a weboldalon rengeteg facebook hozzászólás látszik elégedett ügyfelektől, akiknek az életét jobbá tette, kis gáz, hogy mind kamu. van hozzászólás szövegdoboz, de ha írok bele, akkor hibaüzenetet ad, és a hozzászólások mindig ugyanazok, holnap is "1 órája" írta Laci hogy milyen jó (nem igazi beágyazott facebook)... jogilag biztos nem szélhámosság, de azért mégis csak átverés.

(#75892) 206 cc válasza debcamp (#75888) üzenetére


206 cc
senior tag

Teljesen egyet értek...ez kb. Játék kategória semmire nem jó!...ami már ér is valamit az [innen indulna.....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#75893) q1w21 válasza 206 cc (#75892) üzenetére


q1w21
csendes tag

Itt egy video magyar nyelven az ilyen és hasonló eszközöknek a működéséről. Ez épp egy biciklibe szerelhető.

(#75894) sambenez válasza 206 cc (#75892) üzenetére


sambenez
addikt

Vagy innen, igaz drágább, de gyerekre, kutyára talán jobb.

(#75895) tlala válasza spidersoft (#75877) üzenetére


tlala
addikt

Igazából most próbáltam először mobiltelefonról linket készíteni.
Azt a módszert próbáltam használni, ami asztali gépről remekül működik:
- beírom a hozzászólás szövegét
- másolom a kívánt linket
- kijelölöm a linkké alakítandó szöveget (esetemben az "ilyen" szót)
- majd lent rákattintok a "Link" gombra, és a felugró ablakba bemásolom a linket
- a prohardver a kijelölt szöveget linkké alakítja piros színnel
- elküldöm a hozzászólást.

Ez remekül működik asztali gépről - de ezek szerint nem működik telefonról, bocs.
Valójában erre a BT kulcstartóra gondoltam USD 1,96-ért.

[ Szerkesztve ]

(#75896) 206 cc válasza sambenez (#75894) üzenetére


206 cc
senior tag

Így van vannak már jobb cuccok is :R ....a TK 102B csak azért linkeltem,mert az volt az egyik első jól hasznalható igazi gps tracker...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#75897) daniel2121 válasza 206 cc (#75892) üzenetére


daniel2121
senior tag

De ehhez kell sim kártya nem?

(#75898) 206 cc válasza daniel2121 (#75897) üzenetére


206 cc
senior tag

A sim része azért lenne,hogy a telódra el tudja küldeni az aktualis koordinatákat ,ha lekéred a poziciojat.....térképen az adott progival látható,hogy hol van a cucc,ha aktív a gps....és regisztrálva van a kütyü....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#75899) daniel2121 válasza 206 cc (#75898) üzenetére


daniel2121
senior tag

Akkor ha ezt a kütyüt eldugom az autóba,az autót elbórelják akkor le tudom nyomozni hogy merre van persze amíg a rossz fiúk meg nem találják?

(#75900) Flashy válasza daniel2121 (#75897) üzenetére


Flashy
veterán

SIM nélkül a kulcstartó tudja ugyan, hogy hol van, csak nem tudja neked elmondani :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.