Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) nimfas válasza Czimby (#75495) üzenetére


nimfas
addikt

Én tavaly itthon egy Euronicsben vettem egy vezetékes Philips-et (hajvágó) talán.... azzal borotválkozom. :)
Illetve azzal vágom le a 1,5-2 centire megnőtt szakállamat, majd utána a maradék 0,5 mm-em már elbánik a borotva is. Ha a szakállamat viszi mint a vajat akkor a hajat is kéne neki. 5eFt volt.

(#75502) csucsotke válasza Czimby (#75495) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Vettem ilyen hajnyírót, a topikból merítve a tippet. Kicsit beledzsaltam vele néhány napos borostába, és vágta annyit tudok róla. Pont olyan mint a képeken. Kipróbálom majd szakállnyírásra, de nem nekem lesz, hajnyírásra nem tudom. 14,50-ér vettem.

(#75503) Beni2360


Beni2360
félisten

Ma megkaptam a CREE XML T6 lámpát amit Dec.11.-n rendeltem. Egy zacsiban pici bubival volt csomagolva de nem kaptam 18650 elemhez való betétet. Ehhez nem jár? Mivel tudnám pótolni?
:R az ötleteket.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75504) gboszi


gboszi
senior tag

Mindenki kedvenc memoriakartyasaval hogy megy a garis ugyintezes? Meghalt egy kongston pendrive-om ..

"If you're good at something, never do it for free!"

(#75505) spidersoft válasza p87 (#75487) üzenetére


spidersoft
senior tag

Hány méteres kábellel vetted? Egyszer járt nálam egy 5m-es, és mérsékelten akart jó lenni PC-vel (akkortájt még nem volt divat telefonra dugdosni őket): csak a hátlapi (akkor még külön vezérlőchipes...) USB3 port kezelte normálisan, a többi aljzaton vagy el se indult, vagy folyton lecsatlakozott, vagy pár tized másodperces videókat küldött, és köztük néhány másodpercig megállt a kép. A dolog sokat javult egy egyszerű, táp nélküli USB hub közbeiktatásával. Ebből az derül ki, hogy nem a táp volt kevés (lévén ha a tápellátással lett volna baj, akkor a táp nélküli hub csak rontott volna a helyzeten), hanem a jelalakkal: vagy eleve zajosak volt annak az alaplapnak az USB-i (alaplapon elég sokféle jel jön-megy, bármi megeshet), vagy a kábel szedett össze túl sok zavart, és az USB vevő oldala nem volt megfelelően érzékeny, és ebben jobb volt a hub.

Szóval ha hosszú a kábel (szerintem már 3m is problémás lehet), akkor érdemes lehet elballagni vele olyan helyre, ahol nincsenek zavarok (számítógép pár méteren belül, nagyfesz. távvezeték/trafó a közelben, stb) és kipróbálni, illetve ha van hubod/dokkolód a telefonhoz, akkor azzal.

[ Szerkesztve ]

(#75506) Jofi81 válasza gboszi (#75504) üzenetére


Jofi81
őstag

Írsz nekik és megmondják, nem tudom, a Kinsgtonnál hogy működik. Nekem ADATA halt meg, azt mondták, hogy vagy visszaküldöm nekik és ők gariztatják, vagy intézem közvetlenül az ADATA-val. Utóbbi volt egyszerűbb, ki is cserélték.

(#75507) p87 válasza spidersoft (#75505) üzenetére


p87
senior tag

Csak 2 méteres a kábelja.
Gépen nincs vele gond.

(#75499) Czimby : Igen, de semmi.

Azért köszönöm mindenkinek a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#75508) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek ilyen okosórája?: SMA - R Dual Bluetooth Smart Watch - STEEL BAND SILVER

Ez már vállalható minőségnek tűnik képek/videók alapján, de kíváncsi lennék, hogy hosszabb használat után mi a tapasztalat vele. Vámon átcsúszhat?

Esetleg tudtok rá működő kupont?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#75509) Kernel válasza Beni2360 (#75503) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ha ilyen vastagítóra gondolsz, én ebből rendeltem tavaly:

http://www.ebay.com/itm/391494535819

22 mm a külső átmérője.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#75510) Saccco


Saccco
nagyúr

Curren Brand Sale van Aliexpress-en.
Akad 1-2 szép óra. :K

szerk.:
Ha valaki még nem vett volna tojás szétválasztót. 0,72$/3db

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75511) spidersoft válasza Kernel (#75509) üzenetére


spidersoft
senior tag

vagy alin 40Ft-tal olcsóbban egy aksi távtartó cső+egy AAA elemtartó.

(#75512) Beni2360 válasza Kernel (#75509) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen köszi pont ezt keresem én is mert 2014 feb vettem egy hasonló lámpát és elkevertem a betétet.

UltraFired és a CREE is szitázva van rajta, igaz az akkor 8 $ volt.
Megy a rendelés úgy is van egy csomó 18650 aksim.
---------------------
spidersoft - köszi de van mint látod kettő elem tartóm és inkább cső kellene. :R
találtam ott dualt

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75513) fecus


fecus
őstag

Most hogy állunk? Elhozzák Kínából a laptop aksit? Felengedik a repcsire?
Ilyesmit keresek: Toshiba pa3534u-1brs.

Ha van valakinek bevált szállítója akkor árulja el melyik az. Ali nem játszik.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#75514) Bendegúz98 válasza Flexy90 (#75508) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nezd meg a K88H orat, hasonlo azzal mar vannak tapasztalatok is, EU 44 dodo flashsaleben most. Amugy topic itt hamarabb kapsz esetleg valaszt.

(#75515) Flexy90 válasza Bendegúz98 (#75514) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi! Írtam az ajánlott topikba! Apámnak lesz, és neki ez a dizájn tetszik.

Xiaomi Fan

(#75516) gagyilovag válasza Imurai (#75444) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Keress ilyet,olcsó,és nagyon jó :K

[link]

Én feketében vettem.

(#75517) KurtCobain válasza fecus (#75513) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én aliról rendeltem, 01.17.-én. Nyomkövetés szerint 02.01.-jén küldték el az országba, szóval ezek szerint nincs vele baj. (Szintén toshiba laptophoz.)

Korábban linkelt itt valaki ebayes eladót, keress rá. De onnan kb 2 ezerrel drágább.

Mmm'kay?

(#75518) Studi válasza fecus (#75513) üzenetére


Studi
addikt

Repülővel elvileg nem, hajóval hozzák.

(#75519) Czimby


Czimby
addikt

DD4-en 6dollár a Xiaomi XL-es egérpad, ha valaki ilyet keresne.

Nem szóltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75520) DJ. Ru$y válasza Czimby (#75519) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem javasolt. KATT

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75521) mirci18 válasza g4bb3r (#75425) üzenetére


mirci18
addikt

Én ezért vásárolok csak ebayról ha lehet mivel azok még most a nagy hajtásban is időben itt voltak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75522) ztibor válasza mirci18 (#75521) üzenetére


ztibor
senior tag

Akkor szerencséd volt, a kínai eladók többsége Aliexpressen is fent van, és ott azért olcsóbban is adják ugyanazt, amit nem csodálok, mert az ebayen 15-20% jutalék vonódik le eladásonként, plusz a termékfeltöltési díj.

(#75523) mirci18 válasza ztibor (#75522) üzenetére


mirci18
addikt

Ahogy én tapasztalom kb max 5% vagy még annyi eltérés sincs a két oldal közt.
Plussz sokszor láttam már itt linkelt terméket úgy hogy ebay-on olcsóbb lett volna.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75524) Digitalis válasza mirci18 (#75523) üzenetére


Digitalis
senior tag

Pontosan. Első blikkre pl. a fentebb linkelt Tronsmart W3PTA QC3/3 port most az eBay-on a legolcsóbb. :K Gondolkodom is rajta. :F

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#75525) ablack válasza Czimby (#75519) üzenetére


ablack
senior tag

Én 2db-ot rendeltem innen, egy csomagba rakták őket, meg is voltak hajtva (lehet hogy emiatt kevésbé), minimális hajtásnyom volt rajtuk, kiterítve másnap gyakorlatilag nem is látszott már.

[ Szerkesztve ]

(#75526) zolikaDB válasza Digitalis (#75524) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jol latom, h a cim es a kep alapjan is ez USA tolto?

(#75527) ablack válasza zolikaDB (#75526) üzenetére


ablack
senior tag

Van EU csatlakozós variánsa is, majdnem azonos áron. [link]

[ Szerkesztve ]

(#75528) Digitalis válasza zolikaDB (#75526) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nincs különösebb jelentősége, van egy pár ilyesmi átalakítóm. A lényeg ugyanaz.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#75529) Czimby


Czimby
addikt

A túl sokáig tárgyalt töltő, amihez borotva tápkábel passzol...

Ennek a tápkábelnek mi a neve?

Kellene nekem belőle egy 4-5m hosszú vagy pedig egy 2-3m-es toldó...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75530) DJ. Ru$y válasza Czimby (#75529) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

C7 Euro-piskóta

Ezt emeld át google-be:
"230V IEC C7 Euro-piskóta tápkábel 5m"

Valamiért nem tudok linkelni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75531) ablack válasza Czimby (#75529) üzenetére


ablack
senior tag

Borotva tápkábel / hálózati kábel néven rátalálni.
Vagy csak simán tápkábel / hálózati kábel-re keresel rá és képek alapján látni melyik az. [link]

Ezt találtam például 5 méteresben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#75532) Digitalis válasza Czimby (#75529) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nem tudom melyik töltőről volt szó, de lehet, hogy a rádió tápkábelre gondoltál, ilyenek vannak többnyire borotvákhoz is stb ..

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#75533) andrisms válasza ablack (#75527) üzenetére


andrisms
aktív tag

Én mint írtam is, 8 dollár alatt vettem alin. Annyit bőven megért. 11 volt a teljes ára, nem tudom hogy ott most miért lett ilyen drága.

(#75534) Czimby


Czimby
addikt

Szóba került, hogy ez a QY7-es Bt füles jó vétel ennyiért.

Valakinek megérkezett már?

Gyanús nekem, hogy ugyanitt lehet ugyanilyet 13-ért is venni, több félét is, és csak ez kerül 5 dollárba.
Ja és egy másiknál szerepel az original jelző is.

Köszönöm szépen a linkeket és az útbaigazítást mindenkinek a tápkábellel kapcsolatban! :R :C

Sajnos kint csak drágábban találtam, így marad az itthoni drága postaköltség.
Kibírom, csak hozzászoktam a free shippinghez :))

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75535) kcsa válasza Czimby (#75534) üzenetére


kcsa
veterán

De nem is nagyon kell rendelni, bármelyik villanyászboltban, vegyes iparcikkboltban vagy egy csomó kínai áruházban is kaphatsz ilyet. Free shipping :)

szerk.: mondjuk én kimaxoltam a spórolást, csak egy szerelhető dugót vettem ;]

[ Szerkesztve ]

(#75536) MADcat válasza Czimby (#75534) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

dec 26 rendeltem innen, azóta is jön... :U

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75537) Czimby válasza kcsa (#75535) üzenetére


Czimby
addikt

Persze, itt vidéken is van mindenhol 1.5 és 2m-es... :W
Néha jó lenne városlakónak lenni.

MADcat az nem olyan rossz, nekem a 11.11 csomagok múlt héten és előtte érkeztek meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75538) anorche1 válasza MADcat (#75536) üzenetére


anorche1
őstag

+1, nekem is.
Asszem még én linkelt be ide, akkor hirtelen jó ajánlatnak tűnt, de később nekem is feltűnt, hogy nem akció miatt kerül ennyibe, hanem mert nem eredeti.
De azért reménykedem, hátha elfogadható minőségű lesz.
Meg írok nekik, hátha valami tn -t tudnak küldeni róla, hogy lássam, hogy a magyar posta tököl vele ennyit, vagy még el sem hagyta kínát.

Szerk.: Még sem írok, még nem telt el a 45 nap. Majd pénteken.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75539) MADcat válasza anorche1 (#75538) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

nekem headsetnek kell, semmi zene, ha zörög már jó :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75540) petipetya válasza cris78 (#74687) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, éppen egy hasonló teljesítményű csiptetős usb lámpát kerestem, ilyen pofátlanul olcsó áron. Be is rendeltem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#75541) nababika válasza Czimby (#75534) üzenetére


nababika
aktív tag

Meg ne vedd. Egy kalap sz@r. Gyorsan merül, semeddig sem bírja, de legalább úgy szol mint a fazék.

(#75542) Demokatona


Demokatona
tag

Nemrég érkeztek:
-Dec 31-én rendelt [mp3] lejátszó.Elég doboz hangja van.Ez már micro usb csatis.Jobban is tartja a kábelt.
-Január 16-án rendelt itteni ajánlásra 32 Gb [Micro sd] kártya.Asszony telefonja (Huawei P9 Lite) gyorsabb lett tőle. :)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#75543) MADcat válasza nababika (#75541) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

egy pöppet hamarabb is írhattad volna :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75544) Mr.Csizmás válasza DJ. Ru$y (#75520) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is félbehajtva küldték, kiterítettem a zuhanytálcába, melegvizes zuhany, aztán kiterítve száradás, egy nap alatt kisimult :U igaz még gearbestes 4,8$ bevezető áras volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75545) DJ. Ru$y válasza kcsa (#75535) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogy merészeltél otthon dugót cserélni? Ellenőr megnézte, hogy jól kötötted-e be? ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75546) nababika válasza MADcat (#75543) üzenetére


nababika
aktív tag

Bocs. Most lattam, de hatha. tied jo. A remeny hal meg utoljara.

(#75547) Saccco


Saccco
nagyúr

Áramszagot érzek...

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75548) MADcat válasza nababika (#75546) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

köszönöm, sokkal jobb :R :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75549) Czimby válasza kcsa (#75535) üzenetére


Czimby
addikt

Én is csináltam már egyedi elosztót 2-t is mert idiótául vannak a házban a konnektorok elhelyezve...

Ráadásul nekem ez a kábel most nem is a hírhedt töltőhöz kell. :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75550) BullZeye válasza Saccco (#75547) üzenetére


BullZeye
veterán

Az nem jó, gyorsan nyomd le a biztosítékot, nehogy kigyulladjon a lakás!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.