Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) beg válasza AllTheBest (#75050) üzenetére


beg
veterán

Közben rájöttek, hogy ráfér egyre is :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75052) XtremLor válasza AllTheBest (#75050) üzenetére


XtremLor
őstag

Pofon egyszeru az egesz konstukcio, ilyen van nekem is probald ki eloszor.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#75053) krisztianAMG válasza Bjørgersson (#75042) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Még legyél is büszke magadra... :(

(#75054) wentworth


wentworth
tag

Sziasztok.

Kaptam egy ragszámot: RFxxxxxCN
Miért van ennyi célországba elküldve?
A dátum is hülyeség... Még nincs 31-e sem. Ha rászámolnám a kinai időzónát, akkor sem...
A posta oldala hozza ki.

2017.01.14
21:57
Küldemény információ:
Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country
2017.01.15
10:57
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.01.15
11:22
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.01.16
03:21
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.01.19
14:54
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.01.20
02:24
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.01.30
12:20
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.01.31
22:11
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#75055) Bjørgersson válasza krisztianAMG (#75053) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

El ne sírd már magad, amiért 30+ nap után refundot kértem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75056) beg válasza Bjørgersson (#75055) üzenetére


beg
veterán

Én 60 után szoktam, egyrészt etikett másrészt mással .szolki ha az eladó ilyen húzások után azt mondja, hogy MO-ra nem szállít. Volt rá nem egy nem kettő példa.

Legközelebb legalább ne reklámozd.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75057) Bjørgersson válasza beg (#75056) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg nem 60 után szoktam. Ígért időn belül nem érkezett meg, refundot kértem. Miért etikett még egyszer ennyit várni? Írtam az eladónak, kérte, hogy várjak még néhány napot, hátha megérkezik, ha nem, akkor refundol. Vártam, nem érkezett meg, visszaküldte a pénzt. Ha őt nem zavarta, titeket miért? Rohadjak meg, ha értem ezt a hisztit. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75058) Zola007 válasza beg (#75056) üzenetére


Zola007
veterán

Én 40 nap után írok az eladónak
Aki tud, ad trackingot, mások a türelmemet kérik.
Mivel ilyenkor még abból van bőven, várok újabb 5-7 napot. Ha nem jött meg ezalatt, akkor elindítom a resolution centert. Ez átlag újabb 7-10 nap
Ha ezalatt megjön, akkor "cancel", ha nem, akkor már lassan 60 napnál járunk és jöhet a refund.
Szerintem ez így korrekt, évek óta így csinálom, szerencsére max 15-20 rendelésenként kell egyet végigvinni, pedig én már lassan a wc-papírt is neten veszem.

(#75057) svensson : nincs hiszti, a te pénzed, azt csinálsz, amit akarsz. Csak azért tolta ki az ebay/paypal a határidőket 45 napról 60-ra és 180-ra, mert akkora forgalma van a kínai postának, hogy lassan nem képesek a kínai kikötők ellátni a hajóforgalmat.
Az Amazon is küszködik a dologgal, ott is kitolódtak már a szállítási határidők

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75059) beg válasza Bjørgersson (#75057) üzenetére


beg
veterán

Azt nem írta az eladó, hogy ha mégis megérkezne szólj neki, ad PayPal azonosítót és fizesd vissza? Mert nekem szokott :U Aztán ha mégis megjön, visszautalom még az 1 dollárt is.

Küldj nekem ingyen egy ezrest, megnézem mennyire tetszene :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75060) FingR86


FingR86
őstag

(#75061) Bjørgersson válasza beg (#75059) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem írta. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75062) denko válasza Zola007 (#75058) üzenetére


denko
senior tag

nálam ugyan ez a helyzet.

Decemben elején rendeltem memoriakártyát, ráadásul kedvenc eladótól. Már 2 hónapja várok rá, miközben láttam hogy valaki rendelt januárban valamit és neki megjött 3 hét alatt. Ennek örömére rendeltem még 1 drágább kártyát szintén tőle, és régire kértem tracking számot, van-e( sajnos nincs) És ha héten nem jön meg akkor refund.

Visszaélni énsem szoktam ebayyel, de ha valmit több mint 2 hónap után sem kapod meg. Akkor ez már nem az én hibám, benne van a pakliban. Eddig kb 80 rendelésem volt ebayen és volt max 2 refund.

(#75063) Kernel válasza Bjørgersson (#75043) üzenetére


Kernel
nagyúr

valószínűleg itt is az erekkel lesz gond

Biztosan nem való PC-hez, mert ha nem is értesz hozzá, fórumon nem bírtad megkérdezni, hogy PC-hez ilyen kell:

De 1 hónap után refund, ahhoz legalább már értesz... Kárt okozni, rossz hírünket kelteni. Mert nehéz észrevenni a különbséget:

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#75064) krisztianAMG válasza Bjørgersson (#75057) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

"Ígért időn belül nem érkezett meg, refundot kértem."

Ez az "Estimated delivery" utolsó napja utáni napon történt meg? Meglepne, ha ott csak nagyjából 15 napos intervallum jelent volna meg. Na nem mintha ez az intervallum bármit is jelentene, csak szimplán egy statisztikai adat, semmiféle ígéret.

(#75065): S tán az eladó az oka? Épp ezért írták neked, hogy nem való neked a külföldi rendelés, mert ez egyszerűen ennyi ideig is tarthat, de cserébe olcsó. Persze sosem lehet elég olcsó...

[ Szerkesztve ]

(#75065) Bjørgersson válasza Kernel (#75063) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért is én okoztam a kárt, és keltem a rossz hírünket? Miattam ért ide 2,5 hónap alatt? Két okoskodás közt mutasd már meg légy szíves, hol van leírva, hogy egy hónap után ne kérjen már refundot az ember, ha nem kapja meg ígért időn belül, amit megrendelt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75066) Kernel válasza Bjørgersson (#75065) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ezt itt mindenki tudja a fórumon, hogy miért arcátlanság ez a hozzáállás, több társtopikban és itt az előzményekben is le volt írva, csak nem tudtad elolvasni, úgyhogy nem fogom külön magyarázni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#75067) spidersoft válasza Bjørgersson (#75057) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az ebayen írt várható szállítási időablak nem egyenlő az eladó által meghatározott idővel.

Átlag eladó 25-30 munkanapos szállítást szokott megállapítani, 45 munkanap után szoktak refundot ígérni, de a pontos értékeket gyakran feltüntetik a termék lapján. 45 munkanap (working day, business day, stb) az 9(!) hét, azaz 63 naptári nap, feltéve, hogy nincs közben egyetlen ünnep sem. Az ünnepeket viszont úgy kell számolni, hogy minden érintett ország ünnepnapjait bele kell venni, ami alapesetben csak CN meg HU, de ha EU átrakodás/átcsomagolás/stb. is van, akkor az adott ország közbeeső ünnepnapjai is hozzájönnek.

Pl. egy tegnapi vásárlásomnál február 20-március 13 közötti intervallumot lőtt be az ebay automatika, ami 6 hét, ünnepeket nem véve 30 munkanap. Ebayen ügyet indítani eleve csak ennek letelte után lehet, de az eladó még sanszos, hogy megkér, hogy várj pár napot/egy hetet, hátha megérkezik. Az eladó leírásában viszont ez szerepel szállítási időként: EU and Asian countries | unregistered Air Mail | 20-40 biz days -- 40 munkanap az kapásból 8 hét, plusz ünnepnapok, máris minimum március 27-nél tartunk (plusz ünnepek), ami simán két hónap. Ebayen ügyintézést a becsült szállítási időablak végétől számított 45 naptári napon belül lehet elkezdeni... sajnos ez a kínai rendelgetés ilyen. Nekem asszem 83 nap volt a rekordom, de kollégának kb. fél éves csomagja is volt már :D Nyilván ezek már extrém esetek, de még ilyen is megesik. Ha valami sürgősen kell, akkor itthonról, vagy rá kell szánni azt a plusz párezer forintot, és futárral küldetni.

(#75068) Zola007 válasza Bjørgersson (#75065) üzenetére


Zola007
veterán

Itt mindannyian arra kívánunk utalni, hogy legközelebb légy egy kicsit türelmesebb
50 nap után ugyanúgy megkapod a pénzed, mint 30 után
Főleg hogy ilyen kis összegről van szó. Egyébként egy ilyen mikrofont 990 Ft-ért vettem a MM-ban (Genius mic-01c)

Ha egy 50 ezres telefon nem jön meg az ígért időben, annak már valóban érdemes utána járni 3-4 hét elteltével.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75069) werszomjas


werszomjas
őstag

Gearbesten írtam értékelést termékhez, tettem fel képet is, ennek 2 napja, mikor várható a pontok jóváírása?

üdv

(#75070) Whynot? válasza Bjørgersson (#75055) üzenetére


Whynot?
aktív tag

"El ne sírd már magad", "hiszti", stb...

Szerintem ezek a kifejezések önmagukban is sokat elárulnak rólad. Biztos hallottad már: a stílus maga az ember... Nincs is itt semmi gond, jogod van nem belátni dolgokat, mi meg bízunk benne, hogy nem a te és a hozzád hasonlók példája alapján ítélnek meg bennünket, többieket, mert ha igen, akkor előbb utóbb ugrik a free shipping Magyarországra.

(#75071) Criminal017 válasza werszomjas (#75069) üzenetére


Criminal017
őstag

Másodikán kezdenek el újra dolgozni, utána valamikor.

(#75072) szabifotos válasza Bjørgersson (#75065) üzenetére


szabifotos
senior tag

A gond itt azzal volt (és mindenki erre értette) hogy: kb. egy hónap után refundot kértél mert "nem akartál várni."

November közepén rendeltem és a múlt héten érkezett meg. LINK

Dec. 22 óta még nem érkezett meg. LINK

Dec. 11 óta még nem érkezett meg LINK

Ilyenkor karácsony, újév, majd utána kínai újév miatt sokat csúszhatnak a csomagok.
Ha ma megrendelnéd ezt a mikrofont (feb.14-márc.8 intervallumot ír) akkor március 17 környékén kérhetnél refundot jogosan. Március 8.+7 munkanap türelmi idő. (Amit te is említettél, hogy mondta az eladó, hogy várj még pár napot.)
Sajnos ez ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#75073) werszomjas válasza Criminal017 (#75071) üzenetére


werszomjas
őstag

basszus, tényleg, elfelejtettem, hogy épp lazítanak barátaink :DDD :R

üdv

(#75074) w.miki válasza denko (#75062) üzenetére


w.miki
veterán

Sajnos sincys kártyám nekem sem jött még meg, addig nem merek tőle rendelni mást.
Egyébként én is meg szoktam várni legalább a 60 napot ebay/alis rendelés esetén.
Így is ma Cancel-eltem egy dispute-t, mert a 11.19.-én rendelt kábelem csak ma érkezett be, 01.30.-án.
Vannak még 11.11-es csomagok is, amik nem jöttek meg, ott is elindítottam már a Dispute-t, de félek, hogy mi lesz, ha mégis megjön?
Persze, lehetne újra megrendelni, és megírni neki, hogy ne küldje el, de mi van, ha már más az ára?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#75075) gagyilovag válasza Real_Necro (#75019) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Itt nézz körül:Zuhanykabin görgő.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#75076) Whynot? válasza szabifotos (#75072) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Az inkább gáz, hogy lenyúlja az eladót. (megkapta a csomagot is meg refundot is megtartja, aztán örö bódottá mer ingyen van a szütyő. Minderre az erkölcsi alap pedig az, hogy a PC-hez rendelt, de nem ahhoz való mikrofon nem rögzít hangot PC-ről és késett is) A poszt maga is azért született, hogy az ingyen cuccal eldicsekedjen...

(#75077) w.miki válasza kcsa (#74969) üzenetére


w.miki
veterán

A rádió új, csak nem rossz?
De rákerestem az FM antenna méretezésre.... hát... már az olvasásban is elfáradtam. :(
Akkor gyakorlatilag nem lehet erősíteni FM rádió jeleket?
Ha radiátorra vagy víz csőre teszem rá a kábelét, az segíthet? Vagy ront?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#75078) kcsa válasza w.miki (#75077) üzenetére


kcsa
veterán

Az segíthet. Vagy ront, helyzettől függ, gondolom ez sokat segített :D

Legegyszerűbb méretezést itt találtam.

(#75079) Breki válasza Breki (#73416) üzenetére


Breki
veterán

Megjött a UiiSii HM7 Super Bass Stereo Earphone, semmi gond nincs vele elég eredetinek tűnik. És még basszus is van :-)

Innen rendeltem január közepén.
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75080) BullZeye


BullZeye
veterán

Mantistek WR300, routeren nincs WPS gomb, és a rajta lévő QR code egy már nem létező oldalra vezet.
cflogin.com

Etherneten kapcsolódik a routerhez viszont mintha nem kérne IP-t a routertől, a rajta lévő 192.168.10.1 pedig időtúllépés.

Mi a következő lépés?

(#75081) IldiH


IldiH
aktív tag

Minden eszembe jutott névvel próbáltam alin keresni ilyen monitorra ragasztható tárolót, de nem sikerült. Nem találkozott valaki össze hasonlóval?

(#75082) Tarek El-Ali válasza Skillet (#75028) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Igazából az enyémbe már be van szerelve 3 hónapja :DD , ezt most másnak rendeltem :)) ,
Meg vagyok vele elégedve, azért is jön a második kör .

A szerelésre már egy fórumtárs rákérdezett , amit neki válaszoltam :
Szia , az én kocsimban (ford mondeo mk4 2008) az ülés csatlakozójában ott volt minden ami kellet
(azt a 2 db kábelt kiszedtem a "csoki"-ból) , így nálam a bekötés körülbelül 15 perc volt ,
ezt a szetett most egy Volvóba rendeltem aminek közös a padlólemeze a Forddal ,
így itt is körülbelül 15 perc lesz bekötni .

Egyéb esetben ha nincs gyári 12V az ülés környékén akkor oda kell vinni
(ajánlatos ACC-re relézni [csak ha gyújtás van akkor adjon áramot, így nem meríti le az akksit a bekapcsolva felejtett ülésfütés] ),

igazából 2 db kábelre van szükség [12v+ , test] a többi már készre van szerelve.
Nekem a kárpitos ismerős fejtette le a huzatot , és ragasztotta fel a fűtőlapokat , de otthon sem összetett munka ha csináltál már ilyet .
Üdv
T

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#75083) PainKiller13 válasza Tarek El-Ali (#75082) üzenetére


PainKiller13
őstag

Kárpitos az autóüléskárpitot is javít/cserél? Merrefelé található? :)

[ Szerkesztve ]

(#75084) mirci18


mirci18
addikt

Szeretnék venni egy telefontartót a kocsiba.
Ami fontos ne a szellőző rácsra tehető vagy mágneses legyen vagy éppen hosszú nyakú.
Ez jó?
Vagy keressek másikat?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75085) DeFranco válasza mirci18 (#75084) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez teljesen jó, nekem is ilyen van évek óta, nagyon szeretem. feszegetni nem kell a szorítóját, egyebekben tök jó.

van belőle olyan, amivel nem voltak megelégedve, mert nem volt jó a tapadókorongja, nekem tökéletes.

(#75086) MADcat válasza mirci18 (#75084) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ilyenem van. Remeg benne a telefon. Engem nem zavar, mást igen. Valaki alatámasztja a műszerfalal.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75087) tonyrulez válasza IldiH (#75081) üzenetére


tonyrulez
őstag

Van, de ott sem olcsóbb

4 8 15 16 23 42

(#75088) zsiz válasza mirci18 (#75084) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is ilyen van, de nálam nem vált be. Az elején jónak tűnt, mikor kipróbáltam, de élesben már gyorsan leesett a szélvédőről. Később már fel sem tapadt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75089) Axe Miskolc válasza zsiz (#74966) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Már a második ilyen csúzlit nyúzzuk,az elsőn a gumit a nap ette meg.A gyerkőccel bohóckodni jó,nem vadászunk de szerintem madarakat,kisebb állatokat lenyomna csapágygolyóval.
---
Csak,hogy a másik oldal is megszólaljon a termékcsoporttal kapcsolatban.
Tronsmart kábelgyűjteményt (csomagot) vettem,ötből három kuka.

(#75090) dugynok válasza mirci18 (#75084) üzenetére


dugynok
senior tag

Nálam teljesen jó ez a fajta tartó, nyáron viszont szellőzőrácsba dughatót használok a hűtés miatt.

(#75091) Axe Miskolc válasza IldiH (#75081) üzenetére


Axe Miskolc
tag

A monitoros tartó:
https://ru.aliexpress.com/item/Creative-DIY-computer-monitor-storage-rack-finishing-the-desktop-grid-storage-box-stationery-message-board/32469759265.html?spm=2114.41010308.4.1.E1WUMa

Most nézem,ez drágább mint amit linkeltél.Bocs!

Update2: ráadásul meg is előztek :)

[ Szerkesztve ]

(#75092) Janaboy válasza DJ Diablo (#74958) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, köszi.

Amúgy jól néz ki? meg ér annyit?

Janaboy

(#75093) zsiz válasza MittuDomain_ (#75033) üzenetére


zsiz
őstag

Oké, azért nem használhatatlan, pár méterig azért lehet látni vele sötétben. De pl, ahogy kapcsolom be, volt már hogy leugrott a végéről az a kupak, amiben a kapcsoló van. Lenyomta a rugó, annyira rossz a menet, hogy szinte semmit nem ér. Nem tudom mind ilyen, vagy csak az enyém selejt, de majd kiderül. Jön még kettő belőle... de azok legalább nem saját részre :D

Most azon gondolkodom, hogy megvegyem most az S2+ 11$-ért, vagy majd vegyek egy C8-at 17$-ért. Igazából az utóbbi felé hajlok, de azért már a kosárban van az S2+ hátha meggondolom... :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75094) zsiz válasza Axe Miskolc (#75089) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem sem vadászni kéne. Lehet, hogy csak rendelek akkor egyet én is belőle. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75095) SZIGMA válasza BullZeye (#75080) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

A repeater kábelét ne a routerbe dugd,hanem a laptopba/számítógépbe.Wifit a gépeden addig kapcsold ki és a böngészőből ekkor elérhető lesz a kezelőfelület a megadott IP-n. Elvégzed a beállítást, rebootolod az eszközt és mehet is a helyére. Nincs hozzá egy mórickaábrás használati útmutató, ami a kínai mellett legalább angolul leírja?

Gyakorlati tapasztalatok és az eladó linkje jöhet majd, én is ilyenen gondolkozom.Előre is köszi!

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#75096) BullZeye válasza SZIGMA (#75095) üzenetére


BullZeye
veterán

Közben rájöttem igen, sajnos ha bekapcsolom az AP módot (routerből kábel repaterbe és új SSID-t szór szét) akkor sehogy sem tudom elérni újra a felhasználói felületet.

MAC cím alapján megpróbáltam routerben IP-t kérni hozzá, viszont nincs elég tapasztalatom, hogy rájöjjek mi lehet a baj, viszont időtúllépés az, ahol eddig működitt IP cím.

Konfigoltam, rádugtam routerre, elértem az IP címét, aztán innen AP mód, megadtam az SSID-t és jelszót, újraindult, az SSID megy, a hálózat se rossz, viszont többé nem érem el a konfig oldalát, nem mintha szükség lenne rá, de idegesít a dolog.

Amúgy teljesen jó, hozza jelerősségben a TP link WDR3600 szintjét ami nekem elég. Aztán éles teszt majd lent lesz tanyán, hogy átmegy e másik házba kábelen a net. :)

(#75097) krisztianAMG válasza zsiz (#75093) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Attól függ, hogy mire akarod használni. Az S2+ tökéletes hétköznapi társ, viszont a C8 közelre nagyon rossz, az egy valódi keresőlámpa.

(#75098) SZIGMA válasza BullZeye (#75096) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szerintem nem egy tartományban vannak, így nem fogod (a routeren keresztül) elérni.Ha a repeater IP-jét át lehet állítani,akkor a router tartományába téve elvileg elérhetővé válik.Ez csak tipp, én se vagyok nagy guru.Amúgy meg,ha egyszer belőtted,akkor onnantól fölösleges a kezelőfelület, szórja a router jelét oszt jónapot.Vagy nem?

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#75099) Breki válasza BullZeye (#75080) üzenetére


Breki
veterán

Nem tudom még aktuális-e, de van rajta WPS gomb

[link]

Tudom, hogy a képen COMFAST van, de tök ugyanilyen.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75100) Saccco


Saccco
nagyúr

Nem Ajánlott!

Megjött a jóárasított Spedu kábel (kék, 150cm, 0,38$). A csomagolás nagyon szép, tényleg minőségi benyomást kelt...

...mérés után már nem olyan rózsás a helyzet:
2A terhelés mellett:

1A terhelés mellett:

Spedu Nem Ajánlott - legalábbis ez a fajtája...

bul07 akár mehet is a cikkedbe.

szerk.: Az értékeléseknél szereplő képeken is hasonlóan "szép" eredményeket adott.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.