Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75351) werszomjas válasza fateless (#75350) üzenetére


werszomjas
őstag

Olyan szinten tájékoztató, hogy apró eltérés lehet az árfolyam között fizetés és könyvelés között, de ez netto megtévesztés, hogy sms-ben közép árfolyammal számol, a végén meg eladásival. Miért nem küldi az sms-t is eladási árfolyamon?

Vagy ez mindegyik banknál így van?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#75352) drag válasza GZoli7 (#75349) üzenetére


drag
tag

Erste Kolléga Extra bankszámláról van infója vkinek? PP beállítottam hogy a bank váltsa a valutát.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#75353) GZoli7 válasza drag (#75352) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez van nekem is. Ott nincs ilyen lehúzás, mint amit a kolléga írt. Sima eladási árfolyam van, ami majdnem akkor a szopás, mintha a paypal váltana.

(#75354) Zola007


Zola007
veterán

Minden bank deviza eladási árfolyamon vált

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75355) Beni2360 válasza werszomjas (#75351) üzenetére


Beni2360
félisten

de ez netto megtévesztés, hogy sms-ben közép árfolyammal számol, - ez a bruttó megtévesztés amit írsz mivel a DEVIZA elszámolásban nincs közép árfolyam. Nézd meg a bankod táblázatát és a szabályzatot meg olvasd el.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75356) DeFranco válasza dugynok (#75341) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez amazonon vagy alin érdekesebb móka...

(#75357) Dr.NX válasza Predator2 (#75318) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én ezt az egeret használom, szinte teljesen néma a kattintás és a görgője is.
ShhhMouse
Soha többet hangos egeret. Ha egyszer kipróbálod, nem fogod érteni, hogy bírtad a klikkelős egeret! :)
Lehetne egy kicsit nagyobb, sajnos a gyártóknak van egy ilyen lövésük, hogyha laptop egér, akkor legyen pici. Mintha egy 4 cm-vel hosszabb egér nem lenne hordozható, pláne ha csak otthon használom.

Próbáltam pár kínait is, elég gyenge volt az anyaghasználatuk, most úton van még egy, hátha.

Elfogadom a sütiket.

(#75358) vizimento


vizimento
senior tag

CRDC Micro USB Cable Pack 5db-os.
Jan 16-i rendelés, ma jött meg. (Pont 2 hét.)
Én még 1$-os kuponnal, 5.34$-ért vettem.
Nemzetközi ajánlott levélként küldte.
Az 1m-es kábel tudása 5portos BW töltővel:
1A terheléssel = 5.07V - 0,94A
2A terheléssel = 4,91V - 1,74A

Tartósságáról nem tudok még nyilatkozni, de ha nem hal be pár használat után, akkor részemről ajánlott, még a mostani árán is.

Most nem keresen vissza ki csinálja a kábel-tesztelő írást, de nyugodtan tegye bele ezeket az eredményeket is.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#75359) Criminal017 válasza nimfas (#75338) üzenetére


Criminal017
őstag

Olyan ablakra lesz, ahol senkit nem fog zavarni, viszont az ablakot meg ki akarom nyitni. :)

(#75360) e.vid válasza GZoli7 (#75343) üzenetére


e.vid
senior tag

Ezek alapján szerintem akkor is van levonás. Ezt eddig én sem tudtam, nekem is Erste privilégium van.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#75361) GZoli7 válasza e.vid (#75360) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én a Kolléga Extrára írtam, azt ismerem.

(#75362) e.vid válasza GZoli7 (#75361) üzenetére


e.vid
senior tag

Én erre írtam:
A paypal váltás esetén Ft megy ki is, meg be is. Pár Ft/$ bevállalható.

Nem ismerem a "Kolléga Extra" számlát, de az általam beillesztett kondíciók innen vannak:
"Lakossági számlavezetésnél – számlanyitás dátumától függetlenül, valamennyi bankszámlára – általánosan alkalmazott díjak és teljesítési rend"

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#75363) beg


beg
veterán

ERSTE témát ejtsük ha szabad kérnem, köszi. Bank ügyfélszolgálatát hívja fel mindenki és ott lesz a válasz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75364) jjeahh válasza Predator2 (#75318) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Annyira nem értek az egerekhez, de olcsó vezetéknélküliből nekem egyedül a logitech-ekkel nem volt soha gondom, a többinek amit kipróbáltam vagy az anyagminősége volt gáz, vagy a gombok, vagy a vevő volt túl nagy, érzéketlen, vagy az akksit ette nagyon... talán még két microsoft működött nálam anno gond nélkül, már amíg működtek... mert pár hónap használat után simán meghaltak :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#75365) PainKiller13 válasza jjeahh (#75364) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem a Microsoft egerekkel sem volt még gondom.

(#75366) fateless válasza beg (#75363) üzenetére


fateless
veterán

Igen, elég az Erste-ből, jöhet az OTP :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75367) ztibor válasza Predator2 (#75318) üzenetére


ztibor
senior tag

jelenleg Rapoo 7100p-t használok. Nálam tökéletesen kiváltotta a 3x annyiba kerülő hasonló tudású logitecheket, amik pár év után elkezdtek dupla klikkelni, ezért mentek a kukába 11-15k-ért.
Kb fél éve használom, azóta probléma mentes, elem még nem merült le, szóval én elégedett vagyok.
Ja és kapható itthon is , garival.

(#75368) dugesz77


dugesz77
őstag

Azért a xiaomi kezd átesni a ló túloldalára :U Egy dolog,hogy már pénztárcától törölközőig gyárt mindent de az árakkal sem fukarkodnak. Most félárban nagy akcióban elhozható a "smart " rizsfőző 215,9 $-ért . :Y Csak az összehasonlíthatóság kedvéért árak.. Pont keresek rizsfőzőt ajándékba és megnéztem kintről mi a kínálat. Meg valahogy nem akarom,hogy a rizsfőző is smart legyen ez már nálam túl van egy határon.

[ Szerkesztve ]

(#75369) buca84 válasza buca84 (#75340) üzenetére


buca84
őstag

(#75370) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Nagyot csalódtam a Mantistek Mbox2.5 2.5" külső hdd házban. Fél évig bírta, a ház oldali usb csatlakozó (microB 10pin) hamar megadta magát pedig a kábel alig volt huzigálva, úgy kell szinte tartani a kábelt hogy a PC felismerje. Aztán ha fel is ismeri, akkor is csak USB2.0-ra képes, bármilyen PC-n, bármilyen más kábellel próbáltam, kék led soha többet nem jelent meg ami a 3.0-ás csatlakozást jelezné. Sebességben meg is látszott. Most egy feleannyiba kerülő adaptert használok, sebességkülönbségek itt. Sajnos már csak toknak használható a Mantistek :(

4 8 15 16 23 42

(#75371) Criminal017 válasza dugesz77 (#75368) üzenetére


Criminal017
őstag

Hasonlítsd össze más márka okos rizsfőzőjével, ugyan ilyen árakat fogsz látni. Nem érdemes a sima főzőkkel összehasonlítani...

A kínaiak meg úgyis megveszik ezt (ottani áron 40 ezer Forintért, jüanban), mert kínai, xiaomi és okos. :DD

(#75372) Minstrel válasza buca84 (#75369) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem kettő ilyen van [link] nem itt vettem, de külsőre ilyenek és semmi gond nem volt velük eddig, használatkor kék led világít, töltéskor piros-kék villog felváltva.

(#75373) Ciccuka válasza tonyrulez (#75370) üzenetére


Ciccuka
veterán

Más USB kábellel, mint a gyári nem bírtam működésre bírni, engem ez is zavart. Meg amit már korábban is leírtam (lerontja a merevlemez kondícióját).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#75374) Breki


Breki
veterán

Akinek van ilyen Digoo DG-TH1180 Home

A kinti érzékelő milyen távol lehet?
Mennyi a hatótávolsága?
Tudom faltól ajtótól, ablaktól is függ de kb.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75375) CHIPman válasza tonyrulez (#75370) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nálam sem szuperál már teljesen. Olvasni gond nélkül lehet 3.0-n, de írni egyáltalán nem lehet, semmilyen kábellel. Mondjuk nálam működött anno már kábelllel és a kondíció se romlott.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#75376) Vertigo18 válasza Breki (#75374) üzenetére


Vertigo18
addikt

A válaszok között 100 métert írnak nyílt terepen, gondolom, ha van fal a két egység között, ez drasztikusan lecsökken. Most, hogy bevágtad ide a képét, már én is szemezgetek egy ilyennel! :)

Van valahol olcsóbban, vagy a Bangoodos 10$ a legjobb vétel? Esetleg kupon rá valahol?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#75377) maestro87 válasza ricsi0307 (#75324) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem van ilyen vezetékesbe, 1 év alatt előjött a dupla klikk hiba, mikrokapcsolót meg nem találtam hozzá hogy kicseréljem mivel sajnos az olcsó ebay-es "Omron" kapcsolók nem jók hozzá. :(

(#75378) Studi válasza maestro87 (#75377) üzenetére


Studi
addikt

Türelemmel és kis kézügyességgel szét lehet kapni a kapcsolókat, és meg lehet javítani, én is szívtam ezzel a Logitech M705-nél.

(#75379) buca84 válasza Minstrel (#75372) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!

(#75380) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv Ezzel valakinek van tapasztalata ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#75381) wwenigma válasza maestro87 (#75377) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hardveraprón árul egy srác japánt, 500ft 2db. Logitech G100s-be raktam, azóta semmi baja. Ezek a rapoo meg wireless társai max desktopra jó excelhez, de játszani, mehhhh...Nagyon meg kell találni ami arra is jó.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75382) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

Valaki használt már ilyen [ Xiaomi Mi Magic Controller-t ]?
Szeretném kicsit felokosítani a házat, de egyenlőre még csak szemezgetek a lehetőségekkel és az árakkal.

Másik:
Tudtok ajánlani búra alá rakható RGB-s plafon világításra jó megoldást? Az se baj ha nem adnak hozzá controllert mert wifis kontrollert szeretnék rakni hozzá.

(#75383) ricsi0307 válasza maestro87 (#75377) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Remélem ezzel nem lesz gond, olyan sokat nálam azért nincs használva napi kb. fél-egy órát. Ha egy évig kibírja nekem már megérte.

(#75384) overland


overland
aktív tag

Sziasztok, help me!

Vettem ebay-en egy laptopot, kiderült, h nem működik egyik usb port sem, elindítottam a visszaküldést, de nem akarom mert nagyon drága lenne, csak valamennyi visszatérítést szeretnék.
Az eladó erősködik, h jó volt, meg töltsek le drivereket stb., próbáltam nem lett jó. Úgy árulta, h 100% működik!
Ha lezárom a visszaküldést akkor vége az ügynek?
Mit csináljak? paypal?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#75385) dugesz77 válasza Breki (#75374) üzenetére


dugesz77
őstag

Január 20. rakták csak ki még nem hiszem,hogy valakinek ideért volna. Én 21. rendeltem egyet még aznap fel is adták. Ha megérkezik beszámolok róla.

(#75386) kmarci25 válasza overland (#75384) üzenetére


kmarci25
veterán

A paypal kifizeti a visszaküldést, ha azzal fizettél: itt az összefoglaló alján, illetve maga az oldal.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75387) Breki válasza dugesz77 (#75385) üzenetére


Breki
veterán

Nekem megjött, csak még nem tudtam rendesen kipróbálni.

(#75376) Vertigo18 Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#75388) choco01


choco01
addikt

Hali,

valaki vett már Awei A920BL vezeték nélküli fülest?

Mennyire lehet benne jó a basszus?Attól félek szinte 0 mivel akksis... :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#75389) pulutodurumo válasza choco01 (#75388) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az akksi és a basszus nem függ össze. Sőt valószínűleg V vagy mélybe húzó hangja van. Ennyiért megveheted.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#75390) ben-ga válasza kmarci25 (#75386) üzenetére


ben-ga
tag

Nem szeretném már visszaküldeni! Már ráköltöttem és azt az 50$ akarom visszakapni a 350-ből.
Egyébként is becsapott az eladó, mert nem írta, hogy a gyári töltő helyett csak utángyártottat küld hozzá.
Ő nem akar pénzt visszaadni.
Van valami esélyem?

(#75391) Real_Necro válasza BVEKT0R (#75382) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt ugye tudod, hogy ehhez kell a gateway is? (meg még sok más, hogy használni is tudd)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75392) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! egy gyors kerdes! van valaki itt Monor-rol? aki szokott jarni budapesten is? :)

(#75393) Czimby


Czimby
addikt

Tudnátok ajánlani valami igazán jó nagy méretes, egeret a lapát kezeimnek :DDD
Ergonomikus és jobbkezes legyen, és mindenképpen vezetékes!
Meg ha nem tartana diszkót este a szobában annak is örülnék, bár ha nincs más akkor max kivágom belőle a ledeket.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75394) BVEKT0R válasza Real_Necro (#75391) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

Persze, nem sok értelme van a controllernek ha nincs mit vezérelnie :D De a gateway szinte minden esetben kell azért nem írtam oda.

(#75395) beg válasza bazsimano (#75392) üzenetére


beg
veterán

Nem, de több topikban már ne kérdezd meg. Főleg hogy ez marhára nem idevaló.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75396) pethYeti


pethYeti
addikt

Most hívott a posta (maguktól még hétfőn hívtam őket), hogy a csomagomat nem találják de valahol itt van még az országban. Ha meglesz akkor szólnak. Hát LOL :DDD

(#75397) DJGABI válasza buca84 (#75305) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ez nem rossz, bár csak 1A-t tud kitolni (a 2a-s változat is, legalábbis nálam). az olcsóbbak gagyibbak, nehéz szétpattintani a házat

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#75398) ztibor válasza wwenigma (#75381) üzenetére


ztibor
senior tag

Ez természetesen hülyeség, mert én nagyon jókat játszok a Rapoo 7100p-vel a slither.io-n :-D

Amúgy meg olcsó wireless egérről beszéltünk, nem gamer egérről, ami ugyebár kapásból madzagos.
Fél év után azt mondom hogy van annyira jó mint a logitech hasonló egere, és ha még 1,5 évet így kibír, akkor jobb is lesz :-)

(#75399) Beni2360 válasza tonyrulez (#75370) üzenetére


Beni2360
félisten

Annak idején írtam, hogy nem egy nagy találmány és ezt ajánlottam amit én is vettem és ez a probléma nem nagyon merülhet fel ennél a háznál.
Kapcsoló gombja is van és tökéletesen működik maholnap egy éve. és kéznél van egy A-A usb kábel is. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75400) Batib


Batib
őstag

Megérkezett a jan 13-án rendelt Borjuit RJ-02 fejlámpa a GB-ről. Most csak bő nyolc dollár (pontozva 5,94).
Ennyit bőven megér. Még van 3 darab. Fehéret ír, de szerencsére feketét kaptam, vagy nem arra vonatkozik a fehér a címben.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.