Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75301) Zola007 válasza sambenez (#75294) üzenetére


Zola007
veterán

igen, rá gondoltam :K
bár a legutóbbi már le volt ragasztva széles celluxxal

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75302) AndrewBlase válasza sambenez (#75294) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát én 1× se kaptam tőle ilyen madzagos lókakiban kártyát/pendrive-t, mindig normális(an) zárt boríték volt a csomag.

Miért mindig én???

(#75303) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Hú mondom 27 hozzászólás, biztosan van valami filléres kütyü, amit én is megvehetek... de nem... :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75304) trebrona válasza Juditta_56 (#75281) üzenetére


trebrona
nagyúr

OTG-s pendrive helyett inkább ilyen adapter szvsz. Ezzel bármilyen pendrive használható, illetve más USB-s perifériák. Egér, billentyűzet stb. Az ára pedig bagatell.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#75305) buca84


buca84
őstag

2x18650-es DIY power bank házat milyet ajánlanátok?

(#75306) fateless válasza trebrona (#75304) üzenetére


fateless
veterán

Ebből egyből egy tucatot kell venni, mert fele az első héten elveszik...
Aliexpress-en olcsóbb is, egy dollárért már két-három darabot is lehet venni - jobb az elvesztés esetére. :D

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75307) trebrona válasza fateless (#75306) üzenetére


trebrona
nagyúr

Lassan egy éve használom és még mindig megvan. ;]

Egyébként majdnem egy tucat kijön az OTG-s pendrive árából. :D

Szerk: Ha alin annyi, pláne.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#75308) DJ. Ru$y válasza trebrona (#75307) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mint mikor kollégámmal vettünk ilyen adaptert (nekem, akkor már volt egy OTG-s Kingston pendriveom), kb. fél hét nem telt el megérkezés után és jött elkérni a pendriveot, hogy ugyan adjam már kölcsön a pendriveom, mondom adapter? Elhagyta... Az enyém pedig egyszer volt kivéve a tartójából, ott lóg a pendrivejaim mellett a karikán.

Egy pendriveot nehezebb elhagyni főleg, ha rendszeresen használod és mindig nálad van, akkor én a pendriveot javaslom azért, mert ezt az adaptert tényleg nem nehéz elhagyni, ha valaki egy kicsit szétszórt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#75309) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!
Iphone7 hez kellene nekem bluetooth füles. Tudnátok valami ár érték arányban, nem tul drágát ajánlani?

(#75310) Czimby válasza Beni2360 (#75300) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi a tesztet!

Úgy látom az írást nem befolyásolja, hogy USB 2.0 a laptopod
(jóval az usb2.0 max sebessége alatt van így is).
Viszont amennyiért vetted simán megérte, de a teljes áron már inkább mást kell néznem.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75311) kelly416 válasza Saccco (#75185) üzenetére


kelly416
veterán

Ha még nem késő, a wsken kábelekről olvastam jót, annak volt itt tesztje is. Én az első generációsat használom, ahol sorban van az öt érintkező, ott nem gond, ha fordítva rakod össze, tölteni mindenképpen fog, kárt nem okoz. A második generációról meg a teszt mond bővebbet, én nem tudok.

(#75312) Saccco válasza kelly416 (#75311) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi, még nem késő, de a cikk nem nagyon visz előre. :D

szerk.: Kompakt megoldás. :D
(biztos van usb-s is)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75313) trebrona válasza DJ. Ru$y (#75308) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ebben tökéletesen igazad van.

Adapterben viszont az a nagyon jó dolog, hogy bármilyen pendrive-ot tudsz használni, nem csak azt az egyet.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#75314) tlala


tlala
addikt

Megérkezett az amazon.de-ről a Blitzwolf bluetooth hangszóróm.
Hihetetlenül jól szól - már várom a nyári kerti estéket, ahol a főszereplő lesz.
Köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmemet az akciós kódra meg a termékre egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#75315) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ájfonra rendelt üvegfólia kemény kartondobozban érkezett, mindössze annyi "extra" védelemmel, hogy a fóliák alatt és felett volt egy félbehajtott bubis fólia. Sérülés nélkül ideért. :))

Miért mindig én???

(#75316) drag


drag
tag

Ennél jobb áron nem találtam 32 GB Micro Sd-t ami normális.

[link]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#75317) spidersoft válasza drag (#75316) üzenetére


spidersoft
senior tag

Olyan ajánlott, de nem drága átalakítót nem láttatok véletlenül, ami a megszokott fordítottja, tehát micro apa, C anya? :R

(#75318) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Vezeték nélküli egeret keresek notebookhoz. Pár (ajánlott) egér linket megköszönnék.
Játék nem lesz, csak böngészés.
Magyar beszerzés is szóba jöhet.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#75319) Juditta_56 válasza trebrona (#75304) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Aktuális volt már a pendrive is, egy Kingmax nevűt használok évek óta, 4 GB-os, a madaras áruházból, már reszkettem, hogy mikor mondja be az unalmast. Az sem volt mindegy, hogy így nem lóg ki a telefonból valami hosszú (néha a kisebb a célszerűbb :D ) Az Eaget a réginél biztos jobb, még akkor is, ha nem hozza az ígért sebességet, amit majd ma délután megnézek a melóban. Nekem nincs több pendrive-om, billentyűzetet meg egeret sem jutott még eszembe a telefonra csatlakoztatni. Az pedig majd kiderül, hogy meddig bírja.

Egyebekben imádom, amikor utólag próbáljátok elvenni az ember kedvét, bezzeg, amikor kérdeztem ezzel kapcsolatban, akkor nem volt reakció... :P Pedig azzal a GB-s Mixza-val nagyon szemeztem...

Ja, a memóriakártyák nekem rendes, leragasztott borítékban jöttek, gondosan ráírva, hogy mi van benne, ahogy már többször tapasztaltuk.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#75320) huliganboy válasza Saccco (#75312) üzenetére


huliganboy
addikt

Ezeknek akkor lenne értelme, ha mondjuk lenne rajtuk valami kis pöcök, aminek segítségével fel tudom rakni kulcsra... :))

[ Szerkesztve ]

(#75321) Saccco válasza Predator2 (#75318) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bármelyik Logitech.
A többi nem éppen ajánlott, de ettől még lehet használható. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75322) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

fix kábeles telefon töltő kellene 1 vagy 2 amperes

fontos hogy ebay-ről legyen

az ár fontos, de legyen biztonságos

(#75323) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Titeket is szívat a BG újévi játék? Naponta háromszor klikkelek, van olyan kártyám, ami 5ször is megvan, de két állatöv még mindig hiányzik. Pedig még a leggagyibb 50/17USD kupon is megéri a kísérletezést.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#75324) ricsi0307 válasza Predator2 (#75318) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Én ezt vettem még BlackFriday idején, akkor 3000 volt az eddigi legjobb egerem, rettenrő csendes (ez volt választáskor a fő szempont) az ergonómia első osztály és ilyen finom puha műanyag fedi a tetejét. A hasonló árú Logitech-em amit váltott ehhez képest gagyi párszázforintos egérnek hat.

(#75325) beg válasza MittuDomain_ (#75323) üzenetére


beg
veterán

A kakasos lutra album menjen a topikjában, ne legyen itt megint húsvéti tojásgyűjtéshez hasonló offhenger. Köszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75326) Real_Necro válasza Predator2 (#75318) üzenetére


Real_Necro
veterán

Céghez pár kollégának ilyet kellett most beszereznem: Gigabyte Aire M60

Nagy kezűeknek kényelmes a fogása, ellenben nekem a vezetékes Dell után napi használatra nehéz volt. Visszatértem a vezetékeshez.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75327) MittuDomain_ válasza beg (#75325) üzenetére


MittuDomain_
őstag

nem tudtam hogy létezik BG topic, köszi :B

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#75328) zeon.hu válasza beg (#75325) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mondjam vagy mutassam ...? :DD

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#75329) bexinho23 válasza Met (#75290) üzenetére


bexinho23
őstag

Szia!

Egy képet tudnál feltölteni, ahogy a telefonon rajta van ez a szilikon tok? Lehet rendelnék én is egy ilyet, csak félek, hogy túl vastag lenne tőle a készülék.

(#75330) tonyrulez válasza Predator2 (#75318) üzenetére


tonyrulez
őstag

Logitech M175 vagy M185 (eseteg M170). 4k, de tuti működni fog és egy elemmel min. 1 évet bír.

4 8 15 16 23 42

(#75331) kelly416 válasza Saccco (#75312) üzenetére


kelly416
veterán

A kompakt megoldásról csak annyit, hogy valamelyik nap asszem pont itt panaszkodott valaki, hogy nem működik az övé, úgyhogy abból is válogasd meg, mit veszel. Szerintem.

(#75332) asdasdasd


asdasdasd
tag

2 hete rendeltem egy hátizsákot a DD4-ről, rögtön fizettem paypal-al, azóta pending for shipping.
Kell valamit csinálni, vagy csak várjak?

(#75333) MADcat válasza zeon.hu (#75328) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Szerintem tudjuk! ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75334) Met válasza bexinho23 (#75329) üzenetére


Met
nagyúr

Este talán, de nagyon vékony az anyagvastagsága, nem nagyon lehet észrevenni kinézetre sem és fogásra sem vastagabb hogy rajta van.
A kidolgozásán kicsit látszik az ára, az öntő forma illesztésénél sorjás marad picit. De amúgy nem rossz.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#75335) FingR86 válasza zzola (#72939) üzenetére


FingR86
őstag

BlitzWolf BW-F4

ez a kupon kérés még mindig működő opció ?
ahogy nézem most már $44.99 az ára.
max tennék mellé még vmit, hogy meglegyen a 39 eurós érték a postára.

[ Szerkesztve ]

(#75336) Zola007 válasza FingR86 (#75335) üzenetére


Zola007
veterán

.com-on rakhatsz mellé bármit, a németek postáznak 39 fölött ingyen
szerintem ezt még pénzért se küldik el ide USA-ból

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75337) Criminal017


Criminal017
őstag

Most érkezett a 290 Forintos szúnyogháló Banggoodról (még mindig annyi): [link]

Egész jó cucc, igaz fehér, de nyáron lesz hova felapplikálni. Abszolút ajánlott.

(#75338) nimfas válasza Criminal017 (#75337) üzenetére


nimfas
addikt

Nyáron szopás lesz mert vakítani fog és amúgy sem látsz ki rajta.

Én direkt feketét kértem annó az ablakokra, mert azt szinte nem is lehet látni bentről.

(#75339) nimfas


nimfas
addikt

Akinek ERSTE PRIVILEGIUM L csomagja van és szokott E-bay, Alin vásárolni:

"Szabolcs sem olvasta el a “Teljesítési rend”-et és a “3. sz. melléklet”-et, rá is fizetett a felületességére.

Kapott egy kis devizát külföldről (ha jól értem, valami meghiúsult vásárlás visszatérítését), aminek jó 10%-a levonásra került költség címén.

Amikor megkérdezte, hogy ezt mégis miért, az alábbi választ kapta:

“Tájékoztatjuk, hogy a beérkező deviza jóváírása forint számlán az összeg 0,102%, minimum 2 034 Ft, maximum 61.020 Ft költség mellett történik meg. Az alkalmazott árfolyam a kereskedelmi vételi.”

Hát ezért. Maga a levonás még nem olyan vészes, a deviza vételi árfolyammal is együt lehet élni, ami fájdalmassá teszi a dolgot, az a 2.034 Ft-os minimumdíj, amit akkor is felszámolnak, ha 3 dollárt igényelsz vissza egy ebay-es vásárlás után.

Ugyanígy fizetsz például, ha ATM-en keresztül akarsz befizetni a számládra."

Érdemes lehet elolvasni EZT

Ezek szerint újraküldést kell kérni, vagy az 1-5 dolláros cuccot hagyni, mert többet buksz rajta a refuddal!
Számolni kell gyerekek :D

(#75340) buca84 válasza buca84 (#75305) üzenetére


buca84
őstag

Erre vki?

(#75341) dugynok válasza nimfas (#75339) üzenetére


dugynok
senior tag

Akinek ilyen van érdemes pp egyenleget feltölteni és onnan fizetni, ha meg pénzt küldene vissza a számlájára, akkor pp-n forintra kell elsőnek konvertálni és utána visszaküldeni.

(#75342) FingR86 válasza Zola007 (#75336) üzenetére


FingR86
őstag

igazad van, én kattintgattam túl sokat :D
a .de oldalon az EUR 59,99-es árra esetleg van még kupon kérés ?

(#75343) GZoli7 válasza nimfas (#75339) üzenetére


GZoli7
senior tag

A paypal váltás esetén Ft megy ki is, meg be is. Pár Ft/$ bevállalható.

(#75344) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Ehhez hasonlo mozgaserzekelos E27es ledet keresnek.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#75345) fateless válasza trebrona (#75313) üzenetére


fateless
veterán

Van nálam adapter is meg két végű pendrive is. Amióta ez utóbbi megvan, az adaptert a fiókban pihentetem

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75346) nimfas válasza GZoli7 (#75343) üzenetére


nimfas
addikt

Aham... és ha átállítom a váltást USD-re mikor fizetek?
Akkor visszafelé is usd jön?

Nem igazán értem a metódust.
Mondjuk egy drágább vásárlásnál már elég tetemes a váltás közti difi, nem?

(#75347) werszomjas válasza nimfas (#75339) üzenetére


werszomjas
őstag

Pont az előbb beszéltem az erstével valuta váltásról.

Nagyon cselesek, amikor veszek vmit és fizetés után sms-t kapok, olyankor a középárfolyammal számol és azt az összeget vonja le, néhány nap múlva viszont, amikor valóságban is terhelik a számlán, már az eladási árral számolnak, ami jóval magasabb :(( Én szentül meg voltam győződve, hogy közép árfolyamon vásárolok.

üdv

(#75348) balazs1956 válasza Bandus99 (#75344) üzenetére


balazs1956
senior tag

Lidliben, vagy Aldiban láttam a napokban.
Ha érdekel mindkettőnek van információs vonala.

(#75349) GZoli7 válasza nimfas (#75346) üzenetére


GZoli7
senior tag

Igen, abban jön vissza, amiben fizettél.
Ilyen 10ft/$ is lehet a különbség paypal/bank árfolyam között, tudtommal, de ez bank függő is.
Akkor azt a számlát kukázni kell. Nekem is Erste van, de ilyen nincs. Már rég nem lennék ügyfél...

(#75350) fateless válasza werszomjas (#75347) üzenetére


fateless
veterán

Pedig erről már több alkalommal is szó volt, hogy az sms csak tájékoztató jellegű

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.