Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74151) Dolphine válasza Mawyx (#74145) üzenetére


Dolphine
addikt

Én is csak onnan tudom, hogy a rendelésnél kiírta. A dobozon tényleg nincs semmi.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74152) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Beletört csavar kiszedő 4 szett

Használata

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#74153) MittuDomain_ válasza sambenez (#74147) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Az én helyzetem rosszabb, még meg sem kaptam a "terméket, amit nem nevezünk nevén"...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#74154) dugesz77 válasza sambenez (#74147) üzenetére


dugesz77
őstag

Még nem mértem eddig és nem is éreztem,hogy baj lenne vele(az előző feketém sípolt ez nem). Rámértem,tök jó :
Minden porton ezt tudja.

(#74152) Ciccuka Én vettem ilyet a múltkori 11.11 akcióban de ez az olcsó cucc használhatatlan. Életlen mind a két fele egyszerűen nem kap bele a csavar anyagába. Gondolom az eredeti az rendes anyagból volt és normálisan meg volt munkálva. Persze lehet csak én fogtam ki rosszat.Az enyém GB-ről származik.

[ Szerkesztve ]

(#74155) krisztianAMG válasza MittuDomain_ (#74153) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Még én sem. Na és? Tegnap jött meg GB-ről egy másik november végi rendelésem.
Tényleg nem értem miért kell ezen ennyit rágódni... Majd ideér.

(#74156) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Most jött meg a csavarhúzó készlet. Már attól meglepődtem, hogy 2 hét alatt ideért, de amikor kibontottam jött az újabb. Azt kell, hogy mondjam ennyi pénzért teljesen korrekt minőség.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#74157) Real_Necro válasza BullZeye (#74141) üzenetére


Real_Necro
veterán

Létezik Blitzwolf topic is, gondolom azt sem követed, ahol ténylegesen a helye lenne... :U Itt sem újdonság, 2 hete erről megy a siránkozás... decemberben rendelt típusokról van szó... Szóval mi lenne ha te követnéd au infókat a saját helyén, kioktatás helyett?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74158) dugynok válasza anorche1 (#74148) üzenetére


dugynok
senior tag

Lemértem most, nálam simán hozza az értékeket, 4.7V-on 3A-t mértem.

(#74159) fant0mi válasza zsiz (#74123) üzenetére


fant0mi
addikt

Felejtsd el a mindket vegen fordithatos kabeleket. Tobb veluk a baj, mint az elonye.
Ketportos BW falitolto vel nekem is osszevissza erzekel a kepernyo. De ugyanazzal a toltovel asszony telefonja teljesen jo. Toltot csereltunk egymas kozott ofkorsz. :)

(#74160) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Gearbest rendelésnél TWITTER kupon 8%-ot levesz az árból.

[ Szerkesztve ]

(#74161) Gerasz válasza Real_Necro (#74157) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Valami fogadatlan moderátor vagy itt? Most az enyémmel együtt generáltál vagy 10 felesleges hozzászólást. Sokan vettek és veszélyes cuccról van szó, a linkelt topikban fellelhető 70 hozzászólás is bizonyítja, hogy itt is helye van. Remélem másokat nem zavarsz el a világító bugyogó meg a csavarkiszedő topikba.

(#74162) zsiz válasza fant0mi (#74159) üzenetére


zsiz
őstag

Ez van itthon, mert itt mindenki el volt ájulva tőlük, hát én is rendeltem :P Na jó, van itthon Choetech meg noname is valahol a kínai lomok között, a baj az, hogy csak 1 méteresek.

Azóta akárhogy próbálkoztam nem tudtam újra előhozni a hibát. Nálad folyamatos probléma volt ez a képernyő gond vagy csak néha jelentkezett? Mert én töltöttem már párszor ezzel a töltővel és eddig nem vettem észre (és azóta sem). Mindenesetre én is megcserélem a két töltőt, úgyis azt használom gyakrabban szinte mindig, amelyik az ágynál van. Amúgy mitől lehet ez az érintő gond töltés közben?

Én már hónapokkal ezelőtt mondtam, hogy nem egy olyan nagy márka ez a BW, de hát megvezetett a topik. Van két kábelem, meg két töltőm tőlük, de egyikkel se vagyok teljesen megelégedve.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#74163) sambenez válasza beg (#74149) üzenetére


sambenez
addikt

De mint írtam ugyanazt a telefont ugyanolyan állapotban a gyári samu töltő 1,2A-el töltötte.
Próbáltam Galaxy s4-el, és 10.5 TAB2-vel. A tabletet a samsung töktő ugyanakkor 1,7A-el töltötte.
Gyanús nekem ez a BW töltő.

Ja, és nagyon halkan ciripel amikor tölt.

(#74154) dugesz77 : Akkor az enyém nagy eséllyel hibás.

[ Szerkesztve ]

(#74164) beg válasza sambenez (#74163) üzenetére


beg
veterán

Ne menjünk bele a bw töltő tücsökölésbe, azt a kört nyáron lefutottuk.
Igen, némelyik ciripel. Igen, ezek szerint van amelyik nem úgy tölt ahogy szeretnénk.
De ismét gondoljunk arra, hogy mindezért 2-3 buszjegy árát fizettük. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74165) tboy93 válasza beg (#74164) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat en nem, majd 3k huf volt anno es sipol a kurva :DDD

(#74166) beg válasza tboy93 (#74165) üzenetére


beg
veterán

Küldted volna vissza mikor átment kabócába. :)
Én akárhogy fülelek nem hallok semmit. De most le ne írja mindenki, hogy az enyém ciripel de az enyém meg nem, mert drága a pszichiáterem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74167) fant0mi válasza zsiz (#74162) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem a ketportos falitolto a Honor6-ot barmilyen kabellel ugy toltotte, hogy fura volt toltes kozben a kepernyo erzekenysege. Valoszinu kicsit tulerzekeny a telefon amperra, voltra, hertzre, valamire.

(#74168) vgyuri válasza tboy93 (#74165) üzenetére


vgyuri
őstag

Ikea nem értem hogy miért nem halad a korral, postázhatna kisebb dolgokat, pl. Ladda akkukat is sokan vennék, de van 3k alatt KOPPLA 3 portos USB töltője is [link] - teszt róla [link].

(#74169) gabe_


gabe_
őstag

Üdv!
Rendeltem egy ilyen bluetooth headsetet, kíváncsi leszek rá. :))
Van esetleg valaki, aki már kipróbálta ezt a típust? (BX240)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#74170) dugynok válasza vgyuri (#74168) üzenetére


dugynok
senior tag

Fel szoktam ajánlani, hogy postázok IKEA-ból, közel van és egyébként is szoktunk menni. Pont akartam írni, hogy jövőhéten ismét megyek, ha valakinek kell valami kisebb dolog, keressen privátban és megbeszéljük.

(#74171) AcCEsS válasza dugesz77 (#74154) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ezen felbuzdulva és a kíváncsiságtól vezérelve én is lemértem, még 3A-es terhelés is működött és az összes port ugyanezt az értéket mutatta! Ja, és csak a tesztelő hűtőbordája forrósodott fel! :C

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#74172) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Ha inkább vennétek harmadik kezet:[link]

[ Szerkesztve ]

(#74173) zeon.hu válasza Axe Miskolc (#74172) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs kiírva az ára.
Tehát drága ... :D

#?*@&!

(#74174) woodworm válasza Axe Miskolc (#74172) üzenetére


woodworm
veterán

Elvből nem vásárolok olyan helyről, ahol nincs kiírva az ára.

(#74175) daniel2121


daniel2121
senior tag

Torx csavarhúzó készlet kellene nekem. Aki vett már ilyet és jó is akkor a linket ossza meg kérem. Nem precizíciós kell.

(#74176) Real_Necro válasza Gerasz (#74161) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igazad van, tegyük fel mindenhova... Én is mindjárt bele rakom mind az általam követett ~30 topicba, nehogy bárki is kárt szenvedjen. Nem elég a saját topicjában meg a webboltéban... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74177) PainKiller13 válasza Axe Miskolc (#74172) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hol az ára?

Itt 1090ft.

[ Szerkesztve ]

(#74178) Czimby válasza joe-ker (#74090) üzenetére


Czimby
addikt

Nagyon pöpec kis markoló!
Gyerek koromban öltem volna egy ilyenért :-D

Csak a kanál fém, vagy van még más alkatrésze is ami abból van?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74179) cris78 válasza beg (#74166) üzenetére


cris78
őstag

Neked milyen színű van és milyen dugóval? ;] :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#74180) MADcat válasza Real_Necro (#74176) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mind a ketten elmondtátok véleményeteket, a többit rendezzétek le privátban egymás között ha megoldható! :K Köszönjük! :R

(#74179) cris78
Neki kék jött és ausztrál dugóval! :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#74181) joe-ker válasza Czimby (#74178) üzenetére


joe-ker
senior tag

Csak a kanál van fémből a többi műanyag.Itt szereli a srác

(#74182) spidersoft válasza Axe Miskolc (#74172) üzenetére


spidersoft
senior tag

Van ilyen harmadik kezem, nekem somogyist dobott a gép (gondolom ugyanaz). Pártíz dekás *kicsi* öntvény talp, tehát borulékony a cucc, a karok nem nyúlnak előre eléggé, így a befogott darab méretének eléggé határt szab. A gömbcsuklós lemezszemes rögzítés olyan, hogy picit lazítasz rajta és teljesen elernyed, ha picit véletlenül többet lazítasz akkor meg szétesik, ellenben jól meghúzni sem lehet, pláne, hogy a gömbcsuklós elem öntött, így nem pont gömb, hanem laposabb egy irányba. A csipeszt egy csavar szorítja, így mikor meghúzod a csavart, a csipesz lemezét benyomja, és a csavar csúcsán pár fokot lötyög/fordul a csipesz az amúgy lógósra vett furatban (ez orvosolható, ha valamivel kitöltöd kerekre a csipesz nyelét). A nagyító rögzítése ugyanolyan semmilyen, mint a csipeszeké, így esélyed nincs fókuszba állítani. Szóval én az enyémet nem tudom semmire se használni... A hűtőcsöves izé ellenben jópofa, ősszel én is elgondolkoztam a beruházáson, azóta érik a dolog... szerintem én is összedobok majd egyet :R Előnye a dolognak, hogy a hosszal lehet játszani, illetve ha el talál repedni egy elem, akkor azt ki lehet venni és ha kicsit rövidebb is, újra jó a kar.

(#74183) dugesz77 válasza Axe Miskolc (#74172) üzenetére


dugesz77
őstag

Én már 3db ilyen fajtán túl vagyok(volt pákatartós/pákatartós+világítós nagyítós/sima). Az a szárnyas anyás gömbcsatlakozás az átka. Nehéz beállítani.

(#74184) Czimby válasza joe-ker (#74181) üzenetére


Czimby
addikt

Király, ezek a motork amik benne vannak nagyon elterjedtek, pl autó központi zárakban is ilyenek vannak.
Gondolom te 32-10 dollárért vetted ha jól értelmeztem a leírásod. Teszek rá én is figyelőt hátha lesz még, polcon elfér amíg nem lesz aki használja. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74185) Breki válasza vgyuri (#74168) üzenetére


Breki
veterán

És a svéd húsgolyó is finom :-)

Tegnap voltam :)

Érdemes kiváltani az Ikea kártyát!

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#74186) Kernel válasza beg (#74164) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem követem folyamatosan a topikot, de ahányszor benézek, itt mindig sok USB töltőről van szó (ami persze szakmailag nem töltőáramkör, csak tápegység, de mindenhol így nevezik, most nem is ez a lényeg).

Tehát levonhatom a tanulságot, hogy az USB töltők az élet központi részét képezik, anélkül vége a létezésünknek. Ugyanakkor engem még szakmailag sem érdekelnek annyira ezek a vackok, mint amennyire elárasztja a témát. Máshol ennél sokkal kevesebbért is külön topikba irányítják az embert. Mondok egy példát:

https://prohardver.hu/tema/milyen_ssd-t_vegyek_2/friss.html

Ebben a topikban például simán elhajtanak, ha nem olvasod el az összefoglalót, és az SSD megvásárlása után nem húzol át a következő témába, ami már a boldog (vagy nem) tulajok részére szól. De vannak még hasonlók.

Ennek analógja lenne, hogy például itt ki lenne írva: USB töltőről nem beszélünk, menj innen máshová [link].

Természetesen nem akarok itt rendezkedni, annyira nem fontos az egész, nekem sem. Meg nyilván nem is lesz ebből semmi, csak úgy eszembe jutott, ötlet szintjén.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#74187) maestro87 válasza PainKiller13 (#74177) üzenetére


maestro87
őstag

Globiz egy nagyker, azért nincs kiírva ár, magánszemély tudtommal nem vásárolhat ott.

(#74188) beg válasza Kernel (#74186) üzenetére


beg
veterán

Semmi akadálya és még örülnék is neki.
Csináld meg, nyiss neki topikot, üss össze egy hetyke összefoglalót és virágoztassuk fel usb töltő tapasztalatokkal.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74189) dugesz77


dugesz77
őstag

Kijött a Digoo DG-TH1180 egy külső/belső hőmérő okossággal. Az ára megint nincs elszállva(pontokkal 7,37$) egyre benevezek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#74190) joe-ker válasza Czimby (#74184) üzenetére


joe-ker
senior tag

35-12 és ebből tudtam pontokkal -10$ letornázni.
Itt komplett motort adnak mechanikával együtt potom pénzért.

(#74191) spidersoft válasza dugesz77 (#74189) üzenetére


spidersoft
senior tag

Érdemes figyelni erre: "Outdoor Temperature Range : -20°C~60°C" -- idén nálunk volt 27 is... :D egyáltalán nem ritka a -20 alatti (fölötti?o.O) hideg, szóval szerintem ez így nekem nem buli... nyilván az ország sok táján az, de itt északon kevésbé. A lidlös DCF77 órás kütyü ugyan gyakran elveszti a jelet a külső egységgel (pláne ilyen retekhidegben), de szépen érzékelte a 27 fokot is.

(#74192) Skillet válasza Dolphine (#74151) üzenetére


Skillet
addikt

Nektek ez nincsen rajta a dobozon? Nekem eddig mindkét ilyen rendelt kábel dobozán ott figyelt.
De minden blitzwolf termék dobozán is.
KATT

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74193) dugesz77 válasza spidersoft (#74191) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha kiírja,hogy "LOW" vagy "ERROR" akkor az ember ne menjen ki az utcára :D A +60-ba meg még egy ideig remélem beleférünk. De köszi,hogy szóltál én nem figyeltem erre legalább nem ér váratlanul :R .

(#74194) CactuS válasza Kernel (#74186) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

SSD és a kínai kütyük nem ugyanaz, nem igazán jó példa. SSDnél vannak komoly tesztoldalak, amiket átvéve lehet összefoglalót írni. A pár dolláros cuccokkal nem hiszem, hogy töménytelen tech oldal foglalkozik, plusz gyorsan változnak a típusok is. Azért beszélnek itt róla, mert a legtöbb pár dolláros cucc és a topiklakók tapasztalata az elsődleges információforrás. Ennyi cuccnál - mert ez egy gyűjtőtopik és nem egy termékkel foglalkozik - rengeteg olyan dolog van, ami nem érdekli az embert, de ezeket mind külön rakni lehetetlen. Egyébként csak rossz ütemben nézel a topikba. Ha csak nyáron néznél erre, akkor levonhatnád a tanulságot, hogy a dinnyeszelőt az élet közpönti részét képezik és akkor a dinnyeszelőnek kérhetnél külön topikot.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74195) dugesz77 válasza CactuS (#74194) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem pont ezért a fakultatív jellegért tetszik ez a topik. Néha főzünk,takarítunk,villanyt szerelünk,kínai gyógymódokat elemzünk, uv fehérneműt ajánlgatunk , de való igaz, néha csöppet túltoljuk ilyenkor jön beg és helyrerakja a dolgokat. És kezdjük egy teljesen más témával , amiről persze,hogy mindenkinek van véleménye/tapasztalata és megint csak ugyan oda lukadunk ki. De a néha unalmasnak tűnő dumát tökéletesen ellensúlyozza a fel-fel bukkanó akciók/leárazások linkelése, review-ok olvasgatása nálam..

(#74196) beg válasza dugesz77 (#74195) üzenetére


beg
veterán

Nagyjából erről kellene szólnia, jól látod :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74197) CactuS válasza dugesz77 (#74195) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pontosan. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74198) weiss válasza Breki (#74185) üzenetére


weiss
addikt

AA és csak 1000 mAh? Nem kevés az egy kicsit?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#74199) mrhero válasza weiss (#74198) üzenetére


mrhero
tag

Laddából a fehér az ajánlott. AA méretben az 2450mAh.
Most nézem, az is van a képen.

Breki: mire vetted az ezrest?

[ Szerkesztve ]

(#74200) balazs1956 válasza Czimby (#74184) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!
Megütötte a "fülem", hogy teszel rá figyelőt.
Gondolom, kapsz valami értesítést, ha megint lesz.
Ezt a funkciót hol találom, engem is érdekelne!
Előre is köszönöm a válszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.