Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74701) MADcat válasza Saccco (#74700) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Rendeltem egyet :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#74702) Breki


Breki
veterán

Ehhez pontosan milyen elemet kell venni?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#74703) e.vid válasza Breki (#74702) üzenetére


e.vid
senior tag

[link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#74704) nimfas válasza Breki (#74702) üzenetére


nimfas
addikt

Amilyen a leírásában szerepel:

"Battery: 2x DC 1.5V LR44 Button Batteries " ;-)

(#74705) Saccco


Saccco
nagyúr

Vettem tapadókorongot, szerepel a leírásban, hogy 7,2cm átmérőjű, de a falon meglátva sokkot kaptam tőle... :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74706) MADcat válasza Saccco (#74705) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hát ennél még egy facsavar is szebb fogasnak! ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#74707) nimfas válasza Saccco (#74705) üzenetére


nimfas
addikt

Ledes óra Én ezt találtam nála... nagyon tetszik, bár nem hordok órát :)

[ Szerkesztve ]

(#74708) szabifotos


szabifotos
senior tag

Hmmm.. Honnan veheti, hogy ennyiért még haszon is van rajta, amikor sincerity-nél 3300? :D

(#74709) Juditta_56 válasza Saccco (#74705) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Azt megírnád, hogy szabályos felrakás (tehát nem ragasztva, csak a vákuum) esetén mekkora súlyt bír?

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#74710) Skillet válasza Saccco (#74705) üzenetére


Skillet
addikt

És szabad tudni, hogy mi a sokk oka?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74711) Cavsfan válasza szabifotos (#74708) üzenetére


Cavsfan
tag

Gondolom bevásárolt régebben.Tavaly milyenkor egy ezressel olcsóbb volt,

(#74712) Saccco válasza Juditta_56 (#74709) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez egy jó kérdés. Van ahol reklámnak egy 5 literes vizes palack van ráakasztva. Nekünk a gyerkőc fürdőjátékai lógnak az 5cm-es korongokon, illetve egy törülköző. A törülköző, ha vizes biztos megvan 1kg, plusz amikor töröljük a kezünket benne akkor is cibáljuk a kampót.
Évente max. 1-2 alkalommal esnek le (inkább 1). Tartósságra is egész jók 2-3 évet simán kibírnak.

Skillet:
Az, hogy vettem korábban nagy tapadókorongot (5cm), legalábbis azt hittem, aztán zuhanyzás közben megláttam ezt és sokkot kaptam. :D
Asszonypajti mondta, hogy megjöttek, de nem láttam, mert egyből el is pakolta.

MADcat:
Ez nem olyan fájdalmasan tapad meg a hátsódon, mint a facsavar... ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74713) Juditta_56 válasza Saccco (#74712) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Köszönöm! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#74714) TripleB válasza Czimby (#74671) üzenetére


TripleB
senior tag

Sejtem melyikre gondolsz, de annak semmi köze ezekhez. :) Az üzlet már legalább 15 éve ott van. :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#74715) bexinho23 válasza bexinho23 (#74663) üzenetére


bexinho23
őstag

Valaszolt a srac a refund-os uzenetemre. Ebben még nem írtam a reszleges visszateritesrol. Kicsit furcsalom a magyarazatat.

Mit erdemes erre valaszolnom, hogy ne legyek pofatlan?

"Due to various types of computers and monitors, the actual color of the item may be little different from the picture. How about AUD 2 to share your loss?"

(#74716) bul07


bul07
nagyúr

Előkotorhattak egy félretett konténert mert egy Nov 1-én vásárolt kacat tegnap futott be :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74717) beg válasza bul07 (#74716) üzenetére


beg
veterán

Most hogy újév van lesz idejük a novemberi cuccokra. Nekem is tegnap esett be egy november 8-as feladás.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74718) Real_Necro válasza bul07 (#74716) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor van remeny, nekem is van november 1-es vasarlasom, ami meg nem futott be. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74719) retesz147 válasza bul07 (#74716) üzenetére


retesz147
addikt

jó hírek :C

Xiaomi 13 eu dev...

(#74720) Zola007 válasza bexinho23 (#74715) üzenetére


Zola007
veterán

ajánlj 500 ft-ot kompenzációként
mivel a kapott termék rvára nem hasonlít a képen lévőre, nem csak színében, így nincs mit magyarázkodnia
képeket mentsd le, tedd mellé a sajátot, aztán irány a a paypal claim 50%-ért

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74721) cris78 válasza zsiz (#74698) üzenetére


cris78
őstag

Köszi ez jó lesz! :R
Ha van egy ilyen USB HUB-om, ezt bedugom egy telefon töltőbe, az mennyire veszélyes?

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#74722) Dluinet válasza cris78 (#74721) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nekem már füstölt el hub amikor töltőnek hasznaltam

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74723) Studi válasza cris78 (#74721) üzenetére


Studi
addikt

Hagyd ki, ezeknek az egyszerű HUB-oknak nem erre vannak tervezve az áramkörei, rádobsz 2-3 nagyobb áramfelvételű cuccot és kifingik. Rosszabb esetben még ki is gyulladhat.

(#74724) RufuszX


RufuszX
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek, hogyan lehet elérni a bannerben elhelyezett 19,79-es árat? :)
Akárhogy mahinálok appban, böngészőben, nekem csak a 22,99 jön össze.

Van ötletetek esetleg? (Nem mintha 23 dodóért ne tetszene, de ha megoldható faragnék az árból )

[ Szerkesztve ]

(#74725) XtremLor válasza cris78 (#74721) üzenetére


XtremLor
őstag

A testverem vett belole, mondtam neki hogy felejtos nem hitt nekem...elso het utan elfustolt a toltoje, oruljon nem gyulladt ki a lakas, 1-2 port mar nem mukodik, van olyan eszkoz ami ne megy rola. Konkluzio kb annyi hogy kidobott penz.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74726) cris78


cris78
őstag

Köszönöm mindenkinek, akkor hanyagolom! :R

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#74727) XtremLor válasza RufuszX (#74724) üzenetére


XtremLor
őstag

Az orosz raktarbol mindig olcsobb igy lehet ott volt annyi, de nezd meg a tobbi eladonal is, 18-19$ a zacsis, a dobozos 21-22$ appbol.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74728) Beni2360 válasza Cavsfan (#74711) üzenetére


Beni2360
félisten

Az áru helye: Más ország (egyéb), Külföld
Meg még rá jön a szállítási költség is.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#74729) Zola007 válasza cris78 (#74721) üzenetére


Zola007
veterán

vegyél 3-5 portos töltőt inkább

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74730) bexinho23 válasza Zola007 (#74720) üzenetére


bexinho23
őstag

Jah hogy az AUD 2 két usa dollárt jelent? Mert eut nem igazan tudtam hova tenni... Vagy érdemes lenne 50%ot visszakerni tole? Vagy a paypal claim eseten hetek mulva visszautaltatja az 50%ot? Sajnos meg ilyen helyzetbe nem kerültem, igy a folyamatot sem ismerem.

(#74731) Studi


Studi
addikt

Srácok,

MicroSD kártyához valami praktikus, kicsi OTG USB adaptert talált már valaki? Egyelőre csak olyanokat lelek, ami kétoldalas, nagy USB és micro a két oldala, de nekem elég lenne az utóbbi, kisebb méretben.

(#74732) Mr.Csizmás válasza bexinho23 (#74730) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ausztrál dollár, kevesebbet ér.

usd az usa dollár.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74733) bexinho23 válasza Mr.Csizmás (#74732) üzenetére


bexinho23
őstag

Ertem. Irtam neki valaszt, hogy csalodott vagyok, hogy nem abban a szinben kaptam, amiben hirdetve lett. Viszont akkor tudnek adni pozitivat, ha 50%ot visszautalna. Lementettem a hirdetest kepekkel es leirassal.

Ebbol adodik a kerdesem:
Ugy fizettem, hogy kartyamat paypalhoz hozzadtam, fizettrm, majd toroltem. Igy, hogy torolve van a kartyam, a penzt meg visszatudja utalni a paypalomra, ugye? Onnan a kartyamra (most nem akarom, csak a jovoben) hogy tudom attenni a paypalon levo penzt?

(#74734) Real_Necro válasza Studi (#74731) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ennyire zavaró az az USB? Nekem ilyen van és praktikus: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74735) winbox válasza bexinho23 (#74733) üzenetére


winbox
senior tag

Szerintem nem szabadott volna törölni, amíg él a visszatérítési idő, a paypal topik összefoglalójában is benne van, hogy nem szabad addig törölni. Esetleg kérdezz rá ott.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#74736) HoTaZo válasza Studi (#74731) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ha nem jön össze a mikro usb-s adapter, akkor tudsz ilyen filléres usb fejbe csúsztathatót OTG adaptert rendelni. Teljes megelégedéssel használom őket.

Real_Necro- A mikro usb fejben benne van mind az 5 láb? Fényképeken csak 4-et látni.

(#74692) pajszer91: Szívesen!

(#74707) nimfas- Na, ez még nekem is tetszik. Azt lehet tudni, hogy melyik a férfi? Mert van olyan, amelyiknél csak a szélén vannak ledek, de van olyan is, ahol középen is van. :F

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#74737) Dluinet válasza RufuszX (#74724) üzenetére


Dluinet
nagyúr

utoljára jan 21-én volt ennyi, azóta megemelték az árát

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74738) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Töltőket csak official shopból szabad rendelni? Kicsivel korábban valaki linkelt egy 5 portos Orico-t pofás áron, viszont ugye az nem a hivatalos shop.

A másik kérdésem, hogy mágneses USB kábellel kapcsolatban most mi az álláspont? Szabad, nem szabad, kinyírja a csatlakozót/telefont, stb? Lehet belőle jó minőségűt kapni? (Asszonykának kéne A5-höz, nekem QIs a telefonom).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74739) Studi válasza Real_Necro (#74734) üzenetére


Studi
addikt

Csak fölösleges méretnövelés, de jobb híján valami ilyesmi lesz, köszi!

(#74736) HoTaZo: köszi, ilyesmiket is találtam már, csak reménykedtem, hogy találtak már közvetlen, pici megoldást is már. :)

(#74740) XtremLor válasza CactuS (#74738) üzenetére


XtremLor
őstag

Tobbszor vasaroltam az orico direct storebol, trackinges csomagot kuld 5$ felett, nyugodtan merem ajanlani.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74741) Zola007 válasza mirci18 (#74622) üzenetére


Zola007
veterán

Én már próbáltam
Levelet nem vesznek fel postán maradóra sima szelvénnyel
Még úgy sem, hogy vittem egy másik ajánlott szelvényt is kitöltve, amin a címzett neve, telefonszáma és a postahivatal címe és levélen 2 centis felirattal "POSTÁN MARADÓ" volt csak, tehát garantáltan nem kellett volna címre kivinni.

24mm fölött nem vesznek semmit

A másikat bele is próbálta a mérőkeretbe, aztán ott hümmögtek rajta a másik nővel, hogy "hmm, nem is tudja, ez határeset"
Mondom határeset a zapád faszánkóját, át tudod dugni rajta vagy sem?
ha igen, akkor miről beszélünk? :(((

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74742) Real_Necro válasza HoTaZo (#74736) üzenetére


Real_Necro
veterán

Benne van. :K

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74743) shield válasza szabifotos (#74708) üzenetére


shield
őstag

És még jó néhány eladónál kb. ennyi az ára.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#74744) shield válasza huliganboy (#74685) üzenetére


shield
őstag

Esetleg nem ILYET akartál rendelni?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#74745) huliganboy válasza shield (#74744) üzenetére


huliganboy
addikt

A termékhez adott átalakító nem volt jó, de valami ilyet kellett volna küldenie :O

(#74746) winbox válasza shield (#74744) üzenetére


winbox
senior tag

Alul az ajánlásokba dobta fel ezt az önvédelmi cuccot, amit lehet khaki színben kapni :F :D [link]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#74747) fateless válasza winbox (#74746) üzenetére


fateless
veterán

Elég durva dolog egy ilyet árulni önvédelmi eszközként. Persze értem én, hogy ha megtámadnak valakit, akkor védekezni akar, csakhogy ezzel kifejezetten súlyos sérüléseket lehet okozni.
A tipikus válasz erre az, hogy ha megtámadnak, nem érdekel, mennyire lesz súlyos az okozott sérülés, de ha egy ilyennel ütsz fejbe egy embert, aki agyi sérülést szenved tőle (könnyedén megtörténhet), akkor te fogsz bíróságra járni, és talán-talán megúszod egy felfüggesztettel.
HA pedig támadóként használ valaki ilyet, komoly súlyosbító körülmény lesz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74748) dugesz77 válasza winbox (#74746) üzenetére


dugesz77
őstag

Khaki=keki szín. Katonai zöldes barna/egész mogyoró színig bezárólag
Már ha a szín elnevezésén vagy kiakadva....

[ Szerkesztve ]

(#74749) winbox válasza dugesz77 (#74748) üzenetére


winbox
senior tag

Szimplán csak viccből írtam, nem hallottam még róla, de mindig tanul az ember :B

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#74750) TheProb válasza dugesz77 (#74748) üzenetére


TheProb
veterán

Én se értem mi a poén, ha tényleg ez, akkor nincs korhatár a fórum regisztrációra?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.