Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74501) MittuDomain_ válasza bazsimano (#74500) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Jó cucc, én kifejezetten szeretem, de anno DD4-en 12-13USD volt...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#74502) bazsimano válasza MittuDomain_ (#74501) üzenetére


bazsimano
őstag

gondolom azota jol felment az ara...ennek akkor ilyen vekonyak a bit fejek?

meg a 20 dollarbol 30%kot le tudok faragni pontokkal.

(#74503) beg


beg
veterán

Nem kell az off-gombot nyomogatni, ezek a hsz-ek simán jöhetnek on-ba is :) , most visszakapcsolgattam őket, hiszen simán beleférnek a topik témájába.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74504) MittuDomain_ válasza bazsimano (#74502) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Anno 11,99ért rendeltem, de most is csak 13,99, eszedbe ne jusson GB-n venni.

<Katt>

A bitek jók. 5 v 6mm a szár ami a mágneses fejbe megy.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#74505) XtremLor


XtremLor
őstag

Tegnap jott alirol egy hagyomanyos borotva, vartam mar nagyon, nem is csalodtam benne. Baili
Teljesen korrekt anyagminoseg, vastag a szara, suly is van hozza 70.23g, megbocsato nem harapos, feature pengevel teszteltem, a szokasos fertotlenites utan. :D
Allvanyos verziot szerettem volna direkt, nem volt elsore eppen szimmetrikus, de kicsit hajlitottam a felso villan, majd ezutan zsugorfoliaztam, elszorakoztam vele hogy lenne a legjobb, nem akartam hogy a bevonat-bevontal erintekezzen, 10.32$ amikor rendeltem, szokott lenne kupon is, es app-bol meg par cent faraghato.
[kép] [kép]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74506) macilaci78 válasza XtremLor (#74505) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mennyivel jobb egy ilyen egy Gilette Mach3-nál?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#74507) XtremLor válasza macilaci78 (#74506) üzenetére


XtremLor
őstag

Valaki egyaltalan nem szereti, ovatosabbnak kell lenni az biztos, de nekem jobban bevaltak a hagyomanyos borotvak, a jo par napos mar nagyobb borosta se hatja meg oket, mach3 volt addig, de a kis rimeit amiota megvettuk, nem is hasznalom. Par heten belul elvalik a baili lesz e olyan jo, de ezt egy borotvalkozasbol nehez megmondani.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74508) szuszinho válasza XtremLor (#74505) üzenetére


szuszinho
őstag

Majd írhatnál róla később, mik a tapasztalatok.

(#74509) Vertigo18 válasza macilaci78 (#74506) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnos van, akinek olyan a pofáján a szőr, hogy két-három borotválkozást bír ki egy hiper-szuper borotva! :( Vagyis vagyunk páran...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74510) Feketelaszlo válasza macilaci78 (#74506) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Attól függ, milyen pengével használod. A legélesebbel is olcsóbban jössz ki hosszú távon, s szerintem egy rendes borotvának a fogása is minőségibb, kellemesebb, mint az eldobható műanyag nyélnek. Viszont kell egy kis idő, míg beleszokik valaki - addig nem érdemes a durva pengékkel játszani, valamint szárazon borotválkozni sem egy élmény.

(#74511) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, szerszámos ládát, csavarokat, tiplit érdemes lehet kint keresni? Szerszámos ládából nem kell semmi extra (pár alap szerszámnak, fogók, kis kalapács, csavarhúzó, páka, olfa kés, stb.).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74512) XtremLor válasza szuszinho (#74508) üzenetére


XtremLor
őstag

:K Rendben megbeszeltuk!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74513) w.miki válasza Real_Necro (#74337) üzenetére


w.miki
veterán

bocs nekem így csak 40 pont-ot ír ki.
Honnan van még 100?

+10 10 G points for uploading avatar first time
+20 Completed personal profile.
+10 Register successfully and get 10 points

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#74514) werszomjas válasza w.miki (#74513) üzenetére


werszomjas
őstag

megerősítetted az email címed? a regisztrált címedre kaptál elvileg emailt, az kell + minden adatot kitölteni + avatart feltölteni, pakk 140pont

[ Szerkesztve ]

üdv

(#74515) macilaci78 válasza XtremLor (#74507) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nálam a centis borosta sem akad el a Mach3-ban, igaz, én álló vízben mosom le.

Feketelaszlo: a Gilette nyelem 10+ éves. Lehet, hogy minőségibb egy hagyományos borotva fogása, de attól félek, ennyi idő után nem állna rá a kezem. És a Mach3 nem eldobható borotva, hanem cserélhető fejes.
Borotvahabból meg az alap "érzékeny bőrre" Nivea borotvagél vált be, semmi mással nem vagyok hajlandó próbálkozni. Amikor Párom egyszer mellényúlt a Rossmannban, adtam egy esélyt másnak, de a 3 palack ment is valamelyik családtagnak, nem vált be.

CactuS: Tesco, Lidl, stb helyekről vettem 1-2k értékben szerszámos ládát az elmúlt kb 15 évben vagy 4-et. Otthon ezekben vannak a szarjaim és a szekrény aljában vannak. Mivel nagyon ritkán viszem ki őket a lakásból, így épek. Ha hurcolni akarod, akkor mindenképpen vegyél egy minőségibb darabot, ami bírja a mostohább bánásmódot és a súlyt. Ilyet talán már érdemes lehet nézni kintről a magasabb ára miatt, de a szállítási költséggel együtt lehet, nem jársz jobban. Az olcsóbbakra sincs ingyen posta a nagy térfogat miatt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#74516) w.miki válasza werszomjas (#74514) üzenetére


w.miki
veterán

jogos, most jó:
+100 Verify account successfully, get 100 G points.
Mégse, most azt nem találom, hogy a kupon után hol tudom a pontokat megadni?
jah látom, a Chekout után lehet csak, a cím, és a szállítás végén, a PayPal fizetés előtt.
Úgy néz ki sikerült :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#74517) #27813376 válasza Ra3 (#74489) üzenetére


#27813376
törölt tag

De én azt kérdeztem, jobb-e a fénye mint egy halogénnek.
Nem azt, hogy tilos-e használni vagy sem, vagy hogy mennyien írtátok be azt amit nem kérdeztem. ;)

Távolságiba fogok rakni ilyet. A tompítottam bixenon, plusz van halogén távolsági, ami ezzel jobb lehet. Függetlenül attól, hogy engedélyezett vagy sem. A reflektorral úgyis elvakítasz bárkit, akár ledes akár halogén. Senki nem mondta, hogy ez most itt tompítottba van rakva. :O Ha pedig megbüntetnek miatta akkor kifizetem. Balesetet okozni így ezzel kizárt.

(#74518) #27813376 válasza Real_Necro (#74490) üzenetére


#27813376
törölt tag

Eléggé érdekes ezt egy olyan oldalon olvasni, amelyik xenon szetteket árul, amit egy nem xenonos fényszóróba ajánl, ami teljesen illegális. ;] Ettől függetlenül nem ír hülyeséget, da azt gondolom ennyi esze mindenkinek van, hogy rájöjjön, a vetítési kép sose lesz olyan ha egy nem odavaló izzó kerül bele. Ezeket eddig is tudtam, nem írtam sehol, hogy nem vagyok tisztába a led felhasználásával, de köszi azért :B

[ Szerkesztve ]

(#74519) Real_Necro válasza #27813376 (#74518) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem bántásból írtam, csak senki nem szeret sem balesetet okozni, sem bírságot fizetni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74520) Samus


Samus
addikt

Jött négy csomag.

Megjött a Blitzwolf BW-S2 töltő cseredarabja, ráakasztottam egy 10k-s Xiaomi bankot és telefonom, már 10 perce tölti, még működik. (Az előző pár perc után megadta magát)

Pici TD-V26 rádió (barátnőmnek), valami eszméletlen aranyos cucc, igaz, sokkal kisebb, mint gondoltam, de jól szól. Az árát simán megérte.

Jött szilikon krém kinyomó, nincs hozzá fúvóka, ezt nem vettem észre rendeléskor...

Jött 3 db, LED-es GU10 foglalatba való fényforrás is. A természetes fehéret kértem (kb. 4000k), a sima halogénhez képest kicsit fehérebb, de a 6000 Kelvineshez képest sárgább, tényleg napfény színe van. 8Wattos a leírás szerint, igen impozáns fénye van neki. Ha egy évig bírják, már megérte.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74521) Xantomas


Xantomas
őstag

Új rekord kínából. 19-én rendeltem, 20-án feladták, tegnap már a céges postán volt.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#74522) #27813376 válasza Real_Necro (#74519) üzenetére


#27813376
törölt tag

Tudom, köszönöm :R

(#74523) gagyilovag válasza Samus (#74520) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A rádiót ebay vettem kb 1000-1100ft-rt.
A led gu 10 már 2 éve nyúzom,igaz a teljesítménye nem annyi ami rá van írva.

(#74524) Hali1975 válasza zolikaDB (#74457) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,
passatba ,asszem 15 eves.
Nem nagy gond, csak tesom hasznalja nem en.
Majd megkerem hogy fotozza le

(#74525) Hali1975 válasza Ra3 (#74461) üzenetére


Hali1975
tag

Szia,
ahogy irtam is: tesom kocsijaba lett veve.

Igaz azt nem irtam ide, hogy en mondtam neki hogy nem OK itthon a tema.

Azt mondta bevallalja.
reszemrol ez a tema zarva-hiszen en tisztaban vagyok az itthoni szabalyozassal

(#74526) Hali1975 válasza kmarci25 (#74466) üzenetére


Hali1975
tag

(#74527) Hali1975 válasza #27813376 (#74487) üzenetére


Hali1975
tag

Csak annyit mondott ,hogy nagyon nagyon szuper a cucc.
Mar probalt sok mindent, de ezt most nagyon dicseri:-)
es igen tudja es en is tudom ,hogy ebbol gondja lehet a hatosagnal

(#74528) sambenez válasza Hali1975 (#74527) üzenetére


sambenez
addikt

Csak azt nem veszi figyelembe, másokat elvakít.
Szóval ez elég furcsa hozzáállás, és akkor még finom voltam. Ha valaki meghal miatta azt is bevállalja?

(#74529) beg válasza Hali1975 (#74527) üzenetére


beg
veterán

Ugyanazt leírtad 4x.
Erre legközelebb figyelj légyszíves. Ha egy mondnaivalód van, azt címezheted egy hsz-ben több embernek is. (Ha külön téma akkor mehet külön)

Mellesleg remélem a tesód mögött Körmendtől Miskolcig egy hasonlóan "l.szrom ha szabályellenes is, racsingul lássak oszt kész" mentalitású ledes lámpás cimbora kíséri majd egyszer. Vegye, használja, de ne kardoskodj mellette főképp akkor ha az se nem etikus se nem legális még akkor sem ha Ferihegyre hívják amikor ott áramszünet van a gépeket landoltatni olyan klassz fénye van.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74530) g4bb3r válasza sambenez (#74528) üzenetére


g4bb3r
tag

El nem tudom mondani mennyire utálom hogy a magyar utakon az autósok elég nagy százaléka "illegál" LEDes tompítottal megy vagy eleve sz.ul van beállítva a fényszórója.. Akit sokat jár este a 4-esen vagy hasonló forgalmú főúton azthiszem átérzi ezt. Kifolyik a szemem mire felérek az M5-re.. :((( :(( :(

[ Szerkesztve ]

(#74531) Hali1975 válasza beg (#74529) üzenetére


Hali1975
tag

A 4szeres hozzaszolasert: bocs!

A masik tema:
kiemeltem: nem en hasznalom es jeleztem is fele ,hogy nem legalis a hasznalata.
Ennek fenyeben azt mondani, hogy en az eszkoz mellett kardoskodom kicsit eros.

Tesom nem azert vesz dolgokat ,hogy "csicskuljon" az uton. Ez sem azert kellett neki, hogy jobban mutat a kocsi tole, hanem hogy ejjel /amikor altalaban dolgozni jar/, jobban lasson.
De tovabbitom neki a meglatasokat.
koszonom mindenkinek a hozzaszolasokat.
Udv

(#74532) kcsa válasza g4bb3r (#74530) üzenetére


kcsa
veterán

ledesek zömének elég ratyi a fénye, xenon lesz az.

@Hali1975: gondolom te is belátod, ha ő jobban lát, a több szórt fény miatt mások pont kevésbé fognak látni.

[ Szerkesztve ]

(#74533) #27813376 válasza Hali1975 (#74527) üzenetére


#27813376
törölt tag

Köszi. Ezt akartam tudni. Nem kell itt mentegetőznöd senkinek se, megrendelted, ennyi. Ettől sokkal veszélyesebb dolgok vannak az utakon. Nem a Te dolgod, azt csinál tesód vele amit akar.

(#74534) Hali1975 válasza #27813376 (#74533) üzenetére


Hali1975
tag

Szia, kosz

(#74535) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Két helyről rendeltem meg ugyanazt a terméket (Ali,Ebay).
Ez most melyik lehet?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#74536) beg válasza atyca (#74535) üzenetére


beg
veterán

Az egyik :D

A csomagszám valamelyik oldalon nincs feltüntetve (csomagon a szám az untracked alatt, illetve a címzés feletti sorban a hosszabbik)? Alin pl. néha odaírják. A valóságot akkor tudnád meg ha értenéd a csirkelábakat, mert ott lesz a feladó.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74537) macilaci78 válasza Hali1975 (#74531) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az út-, az időjárási és a látási viszonyoknak megfelelően kell vezetni. Gyertyafénynél is lehet biztonságosan vezetni, csak lassan... Milyen távolságra jár dolgozni, hogy 70-nel, gyári lámpával nem ér oda, de 90-nel ledes lámpával igen? :U Ugye, országúton 90-nel max, autópályán, autóúton meg nincs kerékpáros, rendszerint vad sem, de a forgalom elég sűrű ahhoz, hogy amúgy se kelljen a refit használni.

Én a reflektorral szembe jövő mentőnek is villogtam, mert zavar a refije. Levette, akkor már láttam a szirénát, útpadkára félreálltam helyzetjelzővel, elment egy fél percen belül, én is mentem tovább.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#74538) Vertigo18 válasza beg (#74536) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha valamelyik szám, ami a borítékon van egyezik azzal, amelyik a rendelésednél található, akkor megtaláltad! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74539) Vertigo18 válasza Hali1975 (#74531) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tesód merrefelé szokott mászkálni a kocsival? ;]

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#74540) Hali1975 válasza macilaci78 (#74537) üzenetére


Hali1975
tag

macilaci78ujfent koszonom az eszrevetelt
Vertigo18tolem nem messze ;)

(#74541) csadi0011


csadi0011
őstag

PCI-e usb 3.0 expansion card kütyüt rendelt már valaki? Ma jött meg nekem, de win7 nem tud drivert telepíteni hozzá. Win10 nem kér drivert, azt írja, hogy működőképes, de mégsem történik semmi, ha dugok rá valamit.
Win 7 alatt többféle módon is próbáltam drivert telepíteni, de a windows is azt írja, hogy talál drivert, de nem sikerül a telepítés.

(#74542) atyca válasza beg (#74536) üzenetére


atyca
senior tag

A ref no-ben szereplő King szócska segített,és az eladó neve....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#74543) Ciccuka válasza csadi0011 (#74541) üzenetére


Ciccuka
veterán

Milyen chip van rajta?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#74544) regos válasza csadi0011 (#74541) üzenetére


regos
tag

Én a Driver Pack Solution progit szoktam mindig használni.
Rendszerre ráengedve minden drivert telepít.
Egy próbát megérne.

(#74545) csadi0011 válasza Ciccuka (#74543) üzenetére


csadi0011
őstag

VIA VL805-Q6

@regos: Driver Booster 4 PRO-val próbáltam. Az is talált hozzá drivert. Telepítés végén felkiáltójel, hogy nem úgy mentek a dolgok, ahogy kellett volna. Nem kért engedélyt semmire, szóval nem tudom, hogy miért nem települ a driver.

(#74546) AndrewBlase válasza csadi0011 (#74541) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Épp tegnap volt róla szó. :))

Miért mindig én???

(#74547) csadi0011 válasza AndrewBlase (#74546) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi, de az övén másik chip van, és neki csak a külön csatlakozós bővítő rész nem működött, szóval csak hasonló a problémánk. Próbálgatok én is keresgélni más-más drivereket, hátha valamelyik bejön. Érthetetlen, hogy a CD-n lévő driver és az ebay eladási oldal leírásában linkelt driver sem működik.

(#74548) Imy


Imy
veterán

Vezeték nélküli fejhallgatóból mit ajánlatok? (nem fül, azaz fölbe, fülre rakható, hanem teljen fület elfedő) Esetleg ha mikrofon van rajta az sem gond, sőt. :)

(#74549) AndrewBlase válasza csadi0011 (#74547) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Sorry, figyelmetlen voltam. Csak a "PCI-e usb 3.0 expansion card" és "driverhiba" jutott el a tudatomig, nem is néztem, hogy a tied másfajta. :P

***

Ma megjött a fent nevezett termékhez Samus fórumtárs ajánlására vásárolt PCI-E Riser. Nagy nehezen be tudtam szuszakolni a vga-card hűtőbordái alá, így végre van valós USB3-as portom, és a videókari is megmenekült a farigcsálástól. :DD
Szóval ezer : :R Samus!

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#74550) CactuS válasza #27813376 (#74518) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A lényeget igazából leírtad te magad is. Valójában autónként más a képe egy ilyen Ledes fényforrásnak, mert minden gyártó minden típusa más és más belsővel rendelkezik, így nem lehet biztosat írni, hogy jobb vagy rosszabb lesz. Egy közös csak bennük: a normál izzók fényére optimalizálták őket.

Egyébként a bírság a kisebbik gond, ha rendőrnek éppen sz*r napja van és nagyon bele akar kötni, akkor a forgalminak is lehet integetni, bármennyire is vicc, hogy csak 2 izzóról van szó. A másik apróság a megváltozott teljesítményű fényforrás miatt előjöhet pár hibakód az autóban is, bár ez is típusfüggő.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.