Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74601) werszomjas válasza DJGABI (#74600) üzenetére


werszomjas
őstag

csomagautomatába 500ft

üdv

(#74602) Saccco válasza werszomjas (#74601) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vaterafutár Foxposttal 399ft. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74603) DJ. Ru$y válasza rellif (#74552) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A karácsonyi torlásos visszajelzések miatt az eBay rendszere átállt automatikusan egy hosszabb időtartamra...

Jan. 9-én rendeltem, 10-én feladta az eladó és ez a becsült szállítás rá, ehhez képest ma kézhez kaptam:
"Estimated delivery Feb 23, 2017 - Apr 06, 2017"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#74604) DJGABI válasza werszomjas (#74601) üzenetére


DJGABI
addikt

25km-re van a legközelebbi :(

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74605) mzso válasza dugesz77 (#74585) üzenetére


mzso
veterán

+(#74586) DeFranco

Kösz a tippet. Egyébként ilyenem Fiskars-ban volt/van, de elkoptak a fogai.

[ Szerkesztve ]

(#74606) hodostamas válasza DJGABI (#74600) üzenetére


hodostamas
addikt

Megkerülve még működhet: [link]

(#74607) mirci18 válasza macilaci78 (#74506) üzenetére


mirci18
addikt

Évek óta használok hagyományos pengés borotvát.
Imádom jobb és olcsóbb is mint egy Gilette Mach 3.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#74608) nimfas válasza DJGABI (#74597) üzenetére


nimfas
addikt

IKEA késélező: Tescoban is kapni csak Fiskars
márka alatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#74609) dugynok válasza hodostamas (#74606) üzenetére


dugynok
senior tag

Csak ne felejtsd el, hogy súly függő is a postaköltség + tavalyhoz képest emeltek is... 250g-ig 570Ft, 500g-ig ajánlottan 780Ft. Az élezőre 0,06 kg-ot írnak, az 6 deka. Szerintem elírták. Arra rájön a saját csomagolása + az én extra biztos csomagolásom és simán 250g felett van, de lehhet 500g felett is. Persze csak pontosan akkor derül ki, ha megvettem és be van csomagolva. Ezért mondom előre, hogy kb. a szállítás 1100Ft vaterafutárral, annyival számoljanak, mert az biztos, de ha tudom, akkor olcsobban postázom.

(#74610) ReFleXx válasza macilaci78 (#74596) üzenetére


ReFleXx
addikt

Megneztem most több skalat es olyan 4000K korul van a hófehér, attol kisebbnel sárgás, nagyobbnál meg kékes

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#74611) DeFranco válasza macilaci78 (#74596) üzenetére


DeFranco
nagyúr

max. ha csontozol vele. a vágás a középső-alsó harmadban történik.

a hegyénél mindenhogyan nehéz élezni, megvan rá lehetőség ha rászánod a pénzt egy minőségi cuccra meg az időt a technika elsajátítására meg a szertartásos élezésre, itt a fu , lehet gyakorolni.

a gyakorlatban többet ér, ha minden használatot egy gyors élezéssel kezdesz, nem sok, pár húzás a fenőn majd vágás.

ahogy írtam is ez az ikeás egy borotválkozógép. standard, és nem ad beretvaélt (nem is kell), de hülyebiztos és gyors. én amúgy nagyolásra használom, nekem a morákhoz a skandináv profil pont megfelelő, és "nagy-karbantartásnál" egy bögre alján fejezem be annyira hogy a szőrt vigye. lehetne még bőrözni de minek.

(#74612) Zola007 válasza DeFranco (#74611) üzenetére


Zola007
veterán

nekem egy ilyen van elmebay-ról hatezerért. [link]
Havi egyszer letolom vele a késeket olajos kővel és kész.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74613) kelly416 válasza DeFranco (#74586) üzenetére


kelly416
veterán

Anyámék a konyhát már vagy 30 éve csinálták, akkor még csempe élvédőről nem is álmodtak, úgyhogy úgy csinálták meg az ablakpárkányt például, hogy az egész csempét méretre vágták úgy, hogy a vízszintes rész ráfedjen a függőleges részre. Aztán úgy 10 éve rájöttek, ha ott meghúzzák a kés élét kétszer, akkor borotválkozni ugyan nem lehet, de a paradicsomtól kezdve mindent papírvékonyra tudnak szelni, olyan éles lesz. Azóta talán picit meglátszik a csempén is a majd mindennapi igénybevétel (azért akkoriban lehet, hogy a csempe is időtállóbb volt, mint most), de nem jelentősen, viszont kikoptak a házból a fenők. Jó cucc az.

Én most csináltam a konyhát, én még kést késen élezek (élét a másik fokán), de töröm a fejem, hogyan csináljak egy esztétikusnak mondható fenő felületet. :P

(#74614) pimmi


pimmi
senior tag

esetleg ötlet? olyan fali kapcsolot hogy keressek ami időzithető, ami jó lenne egy elszivóhoz budiba, most kint van egy fali kapcsoló a villanykapcsoló mellett, azzal kapcsoljuk de ugye nem old le, amit itthon néztem elég drágák, köszi

(#74615) DeFranco válasza Zola007 (#74612) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jól néz ki.

@kelly416: ha jól meg tudják húzni (jó szögben jó erővel) akkor amíg a nagyolás kitart addig ez teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#74616) zsiz


zsiz
őstag

Múltkor volt ez a kábel akcióban: [link]
Esetleg más is vett belőle? Esetleg olyan valaki, aki meg is tudja mérni, hogy mit tud?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#74617) dugesz77 válasza Zola007 (#74612) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a fajtát vettem +3000 és 4000 köveket finisheléshez.. Még nem sikerült vele olyan élt húzni mint az "ezerötszázas" IKEA-sal :((( Átolvastam,megnéztem szinte mindent,hogy mit rontok el , nem sikerült rájönnöm. Ikea-sal pár húzás (20-30)a kézfejről gyönyörűen viszi a szőrszálat.
Még egy ilyen Lanskyt még lehet kipróbálok ezt is sokan dicsérik.

[ Szerkesztve ]

(#74618) Beni2360 válasza pimmi (#74614) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg ilyet keresel?
vagy ilyen?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#74619) Zola007 válasza dugesz77 (#74617) üzenetére


Zola007
veterán

melyik az az ikeás?
filctollal szoktad jelölni a kés élét?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74620) mobilizmo válasza mzso (#74580) üzenetére


mobilizmo
addikt

Rendes késélező nem lesz olcsó. Nem éppen ennek a topiknak szereplői.
Nekem Vulkanus van, egy úti változat. Jó hosszú ideig fog szolgálni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#74621) bul07 válasza Zola007 (#74592) üzenetére


bul07
nagyúr

Alvómaszk
Lehet nem erre gondolsz de én ilyen fajtát használok , gumija kb 30 napot bír utána nagyon megnyúlik
Én több éve használok ilyet, mert rendszeresen nappal alszok és nem elég a sötétellés

Make Offer ajánlatot teszel akkor GBP1.3-ért oda adja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74622) mirci18 válasza DJGABI (#74600) üzenetére


mirci18
addikt

Jaja de próbálkozz postán maradó levéllel akkor nem fog emelkedni a díja és ajánlott levélként tudod feladni a cuccot.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#74623) pimmi válasza Beni2360 (#74618) üzenetére


pimmi
senior tag

igen de mégsem, ezekhez még kell kapcsoló is, olyasmit keresek ami fali kapcsoló és az időkapcsoló belevan építve ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#74624) student


student
őstag

hány nap után szoktatok írni az eladóra? dec15-én rendeltem egy sapkát, még nincs itt :U

(#74625) huliganboy válasza student (#74624) üzenetére


huliganboy
addikt

60 :K

(#74626) FingR86 válasza student (#74624) üzenetére


FingR86
őstag

jelenleg még jó páran várnak (köztük én is) novemberben feladott termékekre is.
gondolom te is olvastad, hogy volt egy kisebb felhalmozódás a postán.

(#74627) icemad válasza pimmi (#74614) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kösd az elszivót a villanykapcsolóra vagy a lámpára.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74628) shield válasza FingR86 (#74626) üzenetére


shield
őstag

Érdekes módon a január elején rendelt cuccokból már érkezett meg.
Lehet hogy régebbi csomagokat csak ezek után szortírozzák, amikor idejük engedi?
Pár napja kaptam az egyik eladótól mailt, hogy a csomagomat visszavitték hozzá: :Y

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#74629) Breki


Breki
veterán

Használta már valaki itt ezt Ebayen licitálásra?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#74630) Real_Necro válasza Breki (#74629) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van értelme?

Utolsó 1 percben berakod a legmagasabb összeget, amit megadnál érte és vársz. Ha nem te viszed el, akkor idővel felraknak másikat, amire újra van esélyed, max vársz pár hetet/hónapot. Így elkerülheted, hogy olyan árat fizess érte, amit lehet nem adnál meg, csak a birtoklási vágy miatt kifizetsz a licit végén többet. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74631) retesz147 válasza Real_Necro (#74630) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, ezt játszottam egy órával. 3-4x fölém licitáltak, de bíztam benne, hogy később majd én nyerem meg a licitet, erre 2 hete nem raktak fel újat licitre.... :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#74632) FingR86 válasza shield (#74628) üzenetére


FingR86
őstag

én is kaptam már meg jó pár csomagot november végéről, decemberből sőt még január eleji rendelésekből is.
de pl egy 3db-os akku pakk-om november elejéről tegnap érkezett még csak meg. Mondjuk kollégám azt mondta szerinte akksit nem raknak repcsire és tutajon jött ilyen sokáig.
ez a csomag vissza vivés számomra új...ki állja annak a költségét?

[ Szerkesztve ]

(#74633) Samus


Samus
addikt

Ma két csomag jött:

Mini ANL biztosíték tartó
Prémium hatást kelt, van benne anyag, sorja sehol, pontos illesztések, vastag akril ház, a bekötési pontok masszívak. Január 17.-i rendelés. Megkérdeztem a kis kínait, hogy jár-e hozzá biztosíték, de nem igazán érthette a kérdés "with or without fuse" részét, mert leírta, ami a termékleírásban volt. Egyébként jár hozzá biztosíték.

5M 3528 meleg fehér LED szalag
Jónak tűnik, jobbnak, mint a Banggood-os 2 dolcsis változat (ami azóta drágább lett kicsivel). Elég erős fénye van mosogató és konyhapult fölé. December 31.-i rendelés

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74634) Breki válasza Real_Necro (#74630) üzenetére


Breki
veterán

Egyrészt éjjel kettőkor nem kelnék fel ezért, másrészt nem lehet manuálisan pár másodpercel a vége előtt ilyen gyorsan beírni max. szóval máshogy.

Meg ezt amiről szó van nem biztos, hogy felrakják ugyanígy újra. Különlegesebb dolog.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#74635) Mr.Csizmás válasza Breki (#74634) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

13-15 sec még oké, aztán a ping meg időszinkron miatt úgyis bukó már az új beírása.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74636) Czimby válasza Mr.Csizmás (#74635) üzenetére


Czimby
addikt

Múltkor az utolsó 3s-ben vert rám egy csávó 1 eurócentel, pedig az évtized vásárlása lett volna számomra :-D

Én az utolsó 7s-kor adtam meg a licitem, és visszanéztem ő az utolsó 3s-nél.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74637) bul07 válasza Czimby (#74636) üzenetére


bul07
nagyúr

Na de ha olyan jó áron ment akkor miért nem adsz meg nagyobb árat, 1$-al magasabb áron nem lett volna jó üzlet

Példa
Ha amúgy 25$ és biztos hogy kell akkor simán lehet 23$ licitet tenni, 2$ meg megér esetleg eladót választani
Ha meg csak úgy jó lenne akkor 15$ és ha bejön jó ha nem nem

Lényeg az hogy amúgy is megvenné az ember vagy csak úgy kell mert milyen jó lenne (amúgy pont az ilyen milyen jó lenne dolgok feleslegesek és egy két alkalom után megy a fiókba magamból kiindulva )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74638) Czimby válasza bul07 (#74637) üzenetére


Czimby
addikt

Ez volt nekem a felső határ mivel igazából nem volt rá szükségem csak részben(xbox játékcsomag), de a többit piaci ár alatt eladva is jól jártam volna. Ha nem telefonról vagyok lehet meglett volna, mert volt már hasonló szoros licitem, itt csupán a 15s-es hsz.-re akartam reagálni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#74639) fateless válasza dugynok (#74599) üzenetére


fateless
veterán

Semmi

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74640) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Még december végén 26-án és 29-én rendeltem Sincerity-től pendriveokat és SD + microSD kártyákat , a 26-i rendelésemre legkorábbi megérkezést január 11-et írt, és 13-án meg is jött, szóval irtó gyorsan, viszont a 29-i rendelés, aminek legkorábbi január 13. , legkésőbbi február 7. , a megérkezési intervallum még mindig nem érkezett meg.

Korábban is rendeltem már tőle sokszor és mindig rekord gyorsan 10-14 nap alatt itt volt nálam minden, úgy mint most is az első rendelésnél. Viszont ezzel a 29-ei rendeléssel nem tudom mi lehet, vagy elkeveredett és eltűnt a csomagok fekete-lyukában, vagy a magyar postán valaki szortírozónak megtetszett és úgy gondolta inkább megtartja magának. :(( Ilyenkor gondolom kénytelen vagyok kivárni a február 7-ét, és utána valahogy vissza refund-oltatni a pénzt, de igazából akár annak is örülnék ha újra elküldené a megrendelt cuccokat, bár nem tudom ilyet lehet-e. :F

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#74641) spidersoft válasza spidersoft (#73542) üzenetére


spidersoft
senior tag

Megérkezett a 15-én rendelt villanykörte helyére becsavarható konnektor. Ez is jó gyors kör volt :K Elég jól tartja a villásdugót (jobban, mint az ugyanilyen arcú utazóadapterek -- mondjuk ennyi pénzért tarthatja is ;] ). Az E27 része és a fehér műanyag háza valamelyik LED-es körtéből lett átörökítve, van külső pereme is, ahova a bura rápattanna :D Ha kicsit enyhül az idő, majd bevetem :)

[ Szerkesztve ]

(#74642) Criminal017


Criminal017
őstag

Akinek van ilyen ORICO QSE-5U 5 portos töltője tudna írni róla pár szót? Vagy azt, hogy ne ezt vegyem, hanem egy másikat stb. Köszi!

(#74643) retesz147 válasza Exelsior24 (#74640) üzenetére


retesz147
addikt

én egy január 1-i rendelést várok tőle....máskor 14 nap alatt itt van....még várok....

Xiaomi 13 eu dev...

(#74644) Exelsior24 válasza retesz147 (#74643) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Hmmm hát akkor lehet még van reményem, hogy megérkezik valamikor. Lehet hogy a tiéddel együtt utazik valamerre. :D

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#74645) Real_Necro válasza retesz147 (#74631) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha nagyon kell, tegyél magasabb ajánlatot... én anno egy 800Ł-os tételre vártam 3-4 hónapot, de végül össze jött. 5-6 licitet buktam el közben.

(#74634) Breki

Nyilván ha olyan időszakban van és nem akarsz éjszakázni, akkor pl lefekvés előtt megadod az általad szánt legmagasabb összeget. Ha nagyon kell, adj meg magasabb árat, amire talán már nem tesznek magasabb ajánlatot. Persze még így is benne van, hogy mégis lesz olyan.
Én nem stresszelném magam olyanon, hogy ott izzadok az utolsó másodpercben, meg kaparom az utolsó garasokat a tárcából, aztán fillérekkel fölötte viszik el (mert elviszik), majd azon szívjam a fogam, hogy még 1-2$-t kellett volna érte adni, meg mindenki sz@r szemét mert elvitték jó áron... ;)
Szerinted ha valami nagyon kelendő, hányan fognak beállítani utolsó mp-ben licitálást? Reggelre meg lehet az viszi, aki nem fillérekkel játszott, hanem dobott rá még 10$-t. Szóval csak önnyugtatás, de valójában nem leszel előrébb, nem garantált a siker. ;)

Szerk.:
Más:

Rendeltem pár napja litvánoktól 12V MN27 elemet távirányítóba. Kíváncsi leszek mennyi idő alatt jön meg és mennyit bír.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74646) bexinho23


bexinho23
őstag

Ma megérkezett az alu egérpadom. Nagyon szépen be volt csomagolva, a minőséget is jól tükrözték a képet. Viszont egy a gond. Szürke a pad, én pedig határozottan azért rendeltem a picit drágábbat ettől a vevőtől, hogy feketét kapjak. Ilyenkor mit tudok tenni? Adjak semlegest vagy negatívot? Esetleg lehet értékelés előtt értekeznem az eladóval?

kép1
kép2

(#74647) Real_Necro válasza bexinho23 (#74646) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ott van a leírásban:

"Notice:
The color may have different as the difference display,pls understand."

Szerintem erre fog hivatkozni... persze attól még ez messze van a feketétől.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74648) icemad válasza bexinho23 (#74646) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ehhez a fekete egérhez sokkal jobban néz ki a szürke alátét.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74649) Samus válasza bexinho23 (#74646) üzenetére


Samus
addikt

Ha nem a megfelelő termék jött, első körben érdemes az eladóval értekezni. Általában nagyon segítőkészek. Semmiképp ne adj neki negatívot vagy semlegeset, ha nem beszéltél vele a problémádról.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74650) beg válasza bexinho23 (#74646) üzenetére


beg
veterán

Nem veszítesz vele, partial refund, aztán egyeztettek.
Mellesleg tényleg jobban mutat a szürkén.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.