Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74851) ReFleXx válasza Czimby (#74820) üzenetére


ReFleXx
addikt

:DDD made my day

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#74852) fateless válasza ReFleXx (#74851) üzenetére


fateless
veterán

Az IKEA-dílerek már a spájzban vannak ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74853) csucsotke válasza dugesz77 (#74849) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Részben pont ilyen céllal vettem az imaxb6-ot, de az enyém az ólomakkut úgy tölti hogy fix áram mellett emelkedik a feszültség és ennyi. 14,4V-nál ki kéne kapcsolnia, az akkuk egy részénél az van megadva, de nem kapcsol ki, lehet emelkedik 14,7-ig ami más akkuknál lehet opció, de az is lehet hogy a végtelenségig. Csepptöltés, gyakorlatilag nincs, elméletileg talán, de mivel nem kapcsol ki, állandóan figyelni kell, így elég fapados megoldás. Már kitanultam a töltészeti szakmát hogy feltöltsek vele egy tecsós nimh-t szóval,áá. Nem értem miért tartják olyan univerzálisnak, esetleg modell-akkukhoz használható.

(#74854) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Használt valaki hasonló vagy ugyanilyen wireless mikrofon szettet?
esetleg más ötlet rá? árban nem szállnék el jobban.

(#74855) maestro87 válasza M@rdel (#74847) üzenetére


maestro87
őstag

Cikk: "Mert az akkutöltés azért nemcsak annyiból áll, hogy rányomunk valamivel több mint 12 (valójában 13,8 voltot) az akksira, aztán ha szól a Ruhla-vekker, levesszük."
Pedig fater pont ezt csinálja a ruszki tirisztoros fémházas, földeletlen! töltőjével aztán csodálkozik, hogy csak 3 évet bír ki az akku. Mikor mutattam neki a LIDL-s töltőt, kinevetett és azt mondta rá "olyan is az".:D

(#74856) pethYeti


pethYeti
addikt

Békéscsaba Logisztikai Pont, Küldemény információ, Kiegészítő információ: megőrzésre OLK-ba

Szerda óta itt dekkol a csomagom? Ez mit jelent? Kipróbálják a srácok és majd egyszer kihozzák?

(#74857) DJ. Ru$y válasza pethYeti (#74856) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az koránt sem jó, hogy volt már Békéscsabán és most az OLK-ban van, ugyanis az az országos elosztóközpont, hívd fel őket mindenképpen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#74858) dugesz77 válasza csucsotke (#74853) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen 14,7V-nál leállítja a töltést , utána kikapcsol. Tény,hogy nem az a fajta amin napokig rajta lehet hagyni, csepptöltést nem tud. Nimh és Liion-os barkácsgép akkukat én is szoktam vele tölteni,még nem hibázott. Annyi,hogy menüben kell a beállításhoz lépkedni de ez érthető a tudása végett. Aki csak autó akkuhoz venné annak nem biztos,hogy megéri a plusz árát azt aláírom. Ha kellenek az extrái akkor viszont megéri.

(#74859) fateless válasza AndrewTdi (#74854) üzenetére


fateless
veterán

Beszédmikrofonként - ha nem fontos a jó minőségű hang - megfelelhet szükségmegoldásnak. Egy keverővel végül is ki lehet hozni belőle használható hangot, ha épp elromlott a rendes mikrofon, csak ne legyen nagy a távolság a mikrofon és a vevő között. Úgy értem, tényleg ne, tehát olyan max 2 méter.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#74860) fecus


fecus
őstag

Olyan ruhafestéket, tollat keresek ami bírja a mosást. Meg szeretnék jelölni ruhákat. Jó lenne ha nem ütne át az anyag másik oldalára!

Van valakinek konkrét tapasztalata?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#74861) Kernel válasza gabe_ (#74844) üzenetére


Kernel
nagyúr

Autós akkutöltő, eBay:

https://prohardver.hu/tema/re_brogyi_ctek_akkumlator_tolto_es_masolatai/hsz_3202-3202.html

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#74862) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok,

eddig a monitorom talpába volt beépítve a wireless töltő, de azt lecseréltem, így a hagyományos utat járnám. Ebay-ről vagy társairól rendelt valaki wireless töltőt ami támogatja Galaxy S7 edge esetében a gyorstöltést? Kintről ahogy látom 5k körül meglenne ami azért nem mindegy, csak olyan eladó kéne aki tutira eredetit küld (meg tényleg fast charge legyen). :F
Tapasztalat?

https://geekpulse.hu

(#74863) Imy válasza LógaGéza (#74813) üzenetére


Imy
veterán

Milyen fejhallgatót ajánlatok banggoodról vagy gearbestről? Nem akarok rá sokat költeni, de ne is legyen használhatatlan.

(#74864) zsiz válasza bul07 (#74788) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is megérkezett valamelyik nap. De nem sok mindenre való, max 500mA-rel töltötte a telefonom, de inkább 2-300mA-rel. A töltő leadja, a telefon felveszi a 2000mA-t, úgyhogy a kábel a szűk keresztmetszet. Ugyan mérőm nincs, csak a telefon méri a töltést.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#74865) FingR86 válasza Imy (#74863) üzenetére


FingR86
őstag

sokat láttam itt ezt a típust: Rock Zircon
elég jókat írtak róla az árához képest

[ Szerkesztve ]

(#74866) trebrona válasza Imy (#74863) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hátha találsz megfelelőt: A nagy kínai fülhallgatóteszt II.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#74867) veze válasza zsiz (#74864) üzenetére


veze
őstag

Nekem kb 2 napja jött meg ez [link]
1800mA -el tölt, ugyanannyival, mint a telo eredeti gyári töltőkábele töltött. (LG G2)

(#74868) chatran


chatran
őstag

Erre a Blitzwolf mini power bank-ra van jelenleg valami kupon? Kellene egy ezüst ajándékba. Én még 8 dollárért vettem.

(#74869) maestro87 válasza chatran (#74868) üzenetére


maestro87
őstag

12blitzw

(#74870) Imy válasza trebrona (#74866) üzenetére


Imy
veterán

Nem fülhallgatót, hanem fejhallgatót akarok venni.
Van fülhallgatom, xiaomi piston 3, azzal meg vagyok elégedve...

[ Szerkesztve ]

(#74871) bul07 válasza zsiz (#74864) üzenetére


bul07
nagyúr

Na leteszteltem
Tényleg egy hulladék kábel, még normális feszültség mellet egy ampert se tud

Ki is bővíttettem vele a tesztet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74872) Predator2 válasza Imy (#74870) üzenetére


Predator2
addikt

+1 engem is érdekelne a dolog

Illetve még valami:

Ti melyik tesztert vennétek? [link] vagy [link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#74873) maestro87 válasza bul07 (#74871) üzenetére


maestro87
őstag

Még mindig rossz a kábelhez vezető link. :N

(#74874) Imy válasza Predator2 (#74872) üzenetére


Imy
veterán

Én az LCD kijelzőset. De miért nem veszel egy multimétert? Azt több mindenre tudnád használni.

(#74875) bul07 válasza maestro87 (#74873) üzenetére


bul07
nagyúr

Törölte a kábelt már nem árulja, nekem bejön a kábel oldala ha be vagyok jelentkezve :)

De csináltam egy oldal menést és azt rakom be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74876) DJGABI válasza zsiz (#74864) üzenetére


DJGABI
addikt

same. azt hittem az én készülékemben van a hiba, de max 500mAh-val tölt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74877) huliganboy válasza bul07 (#74871) üzenetére


huliganboy
addikt

Kár érte.. Pedig jó az anyaga, a csatlakozók is megfelelőek...

Egyébként nekem max 4.98V / 0.6 A volt s max teljesítmény. :W

[ Szerkesztve ]

(#74878) maestro87 válasza bul07 (#74875) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor másik eladótól linkeld be, mert azt a linket csak te tudod megnyitni. Esetleg zárójelben linkeld be az eredeti store-t ha gondolod.

(#74879) Batib válasza huliganboy (#74877) üzenetére


Batib
őstag

Nekem innen ( spedu ) van de még nem használtam és nem is mértem. 38 cent volt akkor kedvezménnyel.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#74880) Dluinet válasza Imy (#74812) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Invotone HD2000

itthon is megkapod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74881) Saccco válasza Imy (#74870) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha nagyon buci kell, akkor meg Superlux HD681 EVO. Nekem a bazi nagy füleimre is szépen passzol és nagyon jól szól. Fejhallgatós topik egyik ajánlott fejese. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74882) drag válasza Vertigo18 (#74796) üzenetére


drag
tag

ilyesmi kamera engem is érdekelne, mondjuk nekem elég ha beltéri is éjjeli funkció se feltétlen szükséges. a lényeg hogy mobilról tudjam nézni.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#74883) Zola007 válasza bul07 (#74871) üzenetére


Zola007
veterán

melyiket érdemes akkor kábelből venni szerinted, ami azért a strapát is bírja?
színe, szaga nem érdekel, tudjon 2A-t és bírja, hogy gyakran van 8-10cm átmérőjű karikába feltekerve

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74884) Kernel válasza Predator2 (#74872) üzenetére


Kernel
nagyúr

https://prohardver.hu/tema/akkumulator_toltot_digit_fenykepezogephez_de_milyet/hsz_11850-11850.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#74885) Imy válasza Dluinet (#74880) üzenetére


Imy
veterán

Majdnem jó, de vezetéknélküli fejhallgatót keresek, nem vezetékeset.

(#74886) Imy válasza Saccco (#74881) üzenetére


Imy
veterán

Sajnos ez sem jó, mert vezetéknélkülit keresek. Az az egyik fő szempont.

(#74887) Saccco válasza Imy (#74886) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nézd meg a Rapoo termékeit.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74888) bul07 válasza Zola007 (#74883) üzenetére


bul07
nagyúr

1m-be simán vállalható a CHOETECH 5V 2.4A (1m)

Vagy Ugreen kábelei [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74889) Saccco válasza bul07 (#74888) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én nem ajánlom annyira a Choetech kábelt, nekem nem jött be. :(
Jó jó, de nem annyira.

Lassabb, mint egy Tronsmart.
Persze árában és minőségben sokkal jobb, mint a többi generic cucc.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74890) dugesz77 válasza Saccco (#74889) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam meg a 2. legjobb kábel amit mértem. Csak a 0,5m alu csatlakozós Ugreen verte meg kis különbséggel. De a két kábel között csak 0,1V esés van szerintem több mint jó (2A terhelésnél 4,7-4,8V körül mértem). Valószínűleg a tied hibás mint ezt már a múltkor megállapítottuk.

(#74891) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Tudom, hogy a mágneses micro USB-s kábelek között van néhány "ajánlott" típus, viszont nem sok mindent találtam ugyanebben a témában Type C-s USB kábellel kapcsolatban. Van valakinek esetleg tapasztalata bármilyen típussal? Kicsit keresgéltem, de nem sok mindent találtam. Talán ez (Lephee) tűnik a legminőségibbnek közülük, de nem tudom, hogy be merjem-e vállalni. OnePlus 3T-vel használnám.

(#74892) Dluinet válasza Imy (#74885) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akg k912
itthon 12K
ha gyenge az akku, akkor zajos
ami ennél jobb, az már 40K körül van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74893) ReFleXx válasza Imy (#74885) üzenetére


ReFleXx
addikt

Fejhallgatos topikba nezz be.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#74894) csadi0011


csadi0011
őstag

1 USB-s vagy microusb kábeles fali töltőt, ami tud kb. 2A-t, van ajánlott? Nem kell se QC, se több USB.
Ezt a NILLKIN-t néztem, ami azért nem túl biztató , és igazából olcsóbban is keresek.
Inkább 2 portos BlitzWolf? Annál olcsóbban lehet kapni ajánlottat?

(#74895) Zola007 válasza csadi0011 (#74894) üzenetére


Zola007
veterán

"Ezt a NILLKIN-t néztem, ami azért nem túl biztató"

Arra szeretném felhívni a figyelmed, hogy jelen esetben egy házhoz szállítással 1.500 - 2.000 Ft-os töltőről van szó.
Nemzetközi mértékegységbe öntve egy tál gyros / mozijegy áráról beszélünk. Ennyi pénzért több mint korrekt.

" igazából olcsóbban is keresek."
Javaslom, vesd össze a töltő értékét annak az eszköznek az árával, amihez majd használod. :K Egyből más megvilágításba tudja helyezni az árazást, mikor keresik az ezer Ft-os kínai töltőt a 120 ezres S6-hoz

nekem van mindkettő (Nillkin és Blitzwolf), mindkettő szépen üzemel napi használatban.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74896) dugesz77 válasza csadi0011 (#74894) üzenetére


dugesz77
őstag

Egyes alap töltőből talán most a Choetech-et mondanám. Nekem még nincs csak úton van egy de nagyon feltörekvő márka és jók az értékelések is. Bocs jelenleg nem kapható itt.
Kipróbált töltőből meg az egyes Ugreen-t mondanám. Igaz QC 2.0-ás de lefele kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#74897) Jofi81 válasza csadi0011 (#74894) üzenetére


Jofi81
őstag

Ez a Nillkin teljesen jó, évek óta napi használatban van egy ilyen nálam.

(#74898) bul07 válasza Saccco (#74889) üzenetére


bul07
nagyúr

Choetech árához képest verhetetlen, Ugreen dupla annyiba kerül de nem dupla olyan jó (1m esetén)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74899) dugesz77 válasza bul07 (#74898) üzenetére


dugesz77
őstag

Megérkezett a héten egy Choetech Lightning kábel is mivel nem nekem kellett csak tolmácsolni tudok "tökéletesen működik, jó minőség".

(#74900) Batib válasza dugesz77 (#74896) üzenetére


Batib
őstag

Nekem van itthon, akor még 3 dodo volt. 2.5 A-t mértem rajta. (két fogyasztót dugtam rá egy dupla kimenetes mérővel) Azóta használom , minden OK.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.