Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75651) FingR86


FingR86
őstag

ez sem rossz mondjuk :D Middle Finger Umbrella

szerk: megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#75652) anorche1 válasza FingR86 (#75651) üzenetére


anorche1
őstag

Vagy van samuráj kardos is :DD

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75653) GZoli7 válasza kcsa (#75650) üzenetére


GZoli7
senior tag

Valóban. Viszont olcsó, jó esernyő.

(#75654) dugynok válasza anorche1 (#75652) üzenetére


dugynok
senior tag

Ennek a linkjét azért betehetnéd... :)

(#75655) Samus válasza anorche1 (#75652) üzenetére


Samus
addikt

Ezt már vagy fél éve nézegetem. Senki nem vett még belőle?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#75656) Ittnemaz válasza Samus (#75655) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

de én kettöt.

elsö elhagytam. :W van belöle ekkora és összecsukhato méretű is.

(#75657) Samus válasza Ittnemaz (#75656) üzenetére


Samus
addikt

Tényleg úgy néz ki, mint a képen? Hozza az ezer forintos fa fogantyús kínaiban kapható esernyő minőségét legalább?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#75658) Zola007 válasza GZoli7 (#75653) üzenetére


Zola007
veterán

Monsoon márkájú esernyőt keressetek, egyik ernyőm se bírta még ilyen sokáig.
vagy ha van a közelben, akkor a Decathlon sajátmárkás esernyője és strapabíró 3e Ft és adnak rá 2 év garit

Egyébként szerintem ez sokkal durvább :) [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75659) Papa-Georgo válasza jupp008 (#75647) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Családban van ilyen visszafordítós ernyő, nem rossz darab.
Mondjuk a miénk eleve törötten jött sajna (egy részét refoundolták) így már járt ernyő javítóban (potom 200Ft-t kértek...)
Legalább tudjuk, hogy javítható.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#75660) oszy


oszy
veterán

Vásároltatok már Naviforce órát? Jó minőségűnek mondható?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#75661) bazsimano válasza oszy (#75660) üzenetére


bazsimano
őstag

jok! nekem van...itt van topic

mindenki azt irja rendben vannak.
udv
b.

(#75662) DrojDtroll válasza oszy (#75660) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nekem nincs bajom a minőségével.

(#75663) Donki Hóte válasza Jarod1 (#75623) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerencsére első nekifutásra nem írtam le, hogy tévedsz, mert mint kiderült, részben igazad van :K

Próbáltam a dolgot úgy is a távirányító megérkezésekor és persze nem működött. Aztán ma kipróbáltam a tabletemmel is, és csodák csodájára a tablettel működik :U

Szóval mi lehet az oka, hogy van egy bluetooth-os távirányító, ami egy Samsung tablethez azonnal és minden alkalommal kapcsolódik, de egy Redmi Note 2 telefonhoz meg nem kapcsolódik sehogyan sem :O

Mindkét eszközben jó a bluetooth, mert pl. egy bluetooth speakerhez mindkettő gond nélkül kapcsolódik.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#75664) Ittnemaz válasza Samus (#75657) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

széllálló és erös anyagbol van enyém.

lassan két éves.

(#75665) retesz147 válasza Donki Hóte (#75663) üzenetére


retesz147
addikt

Selfie bottal jártam így. Androidhoz kapcsolódott, iphone látta, de nem csatlakozott.
Felvettem az eladóval a kapcsolatot, küldött újat, ami ugyan ezt csinálta,néztem yt videókat, ott meg működött iphone-nal is.
Azóta is megoldatlan a probléma.

Xiaomi 13 eu dev...

(#75666) haten


haten
tag

Soha ne add fel!
Ma megjött a november eleji megrendelésem! :D
Pont 3 hónap alatt!
:D

(#75667) petipetya válasza haten (#75666) üzenetére


petipetya
nagyúr

Detto. Legkésőbb december elején kellett volna megérkeznie egy cuccnak, és már az árát is visszakaptam. Erre ma megjött...

"nincs rá lezsóidő"

(#75668) bexinho23 válasza Donki Hóte (#75663) üzenetére


bexinho23
őstag

Nálam egy 2016-os gyártású DENON erősítővel van hasonló problémám. Eddig minden okoseszközzel össze tudtam szinkronizálni bluetooth-on keresztül (még egy Huawei P8-cal is), viszont a párom Huawei Mediapad M2-vel nem sikerült. Egyszerűen nem csatlakozott rá, pedig látta.

(#75669) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok! Ausztriaban elo vagy dolgozo forumtarsat keresnek egy kis segitseg kellene. Ha van ilyen privatban megkoszonnem ha megkeresne.

(#75670) petipetya válasza petipetya (#75667) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt a betyár mindenit!

A trackitonline.ru alapján visszakövettem a csomagot, csak a főbb állomásokat írom le:
- rendelés leadása: 2016.11.03.
- 04.11.2016 01:16 Csomag adatokat regisztrálták
Customer
- 18.11.2016 03:37 Megérkezett a postázóba
Hun
0.11.2016 03:37 Ütemezett szállítás
End Of The Tracking
- csomag érkezése: 2017.02.06.

Összesen 90 nap, de a legszomorúbb az, 2,5 hónapig itt volt az országban és nem mozdult a csomag.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#75671) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ma jött. Egész hamar. 28 nap.

Lenovo P70 TPU Cover

Passzol rá, a minőség rendben van, ajánlom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#75672) Beni2360 válasza Bendegúz98 (#75669) üzenetére


Beni2360
félisten

Pl Ő : djpundro

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75673) Mr.Csizmás válasza petipetya (#75670) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

örülj hogy megjött, és nem lopták el a zöld koboldok :U

irónia off:
más: valaki rendelt az utóbbi időben sincerety-től?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75674) DrojDtroll válasza Mr.Csizmás (#75673) üzenetére


DrojDtroll
addikt

memóriakártyát rendeltem

(#75675) anorche1 válasza Mr.Csizmás (#75673) üzenetére


anorche1
őstag

Tegnaphoz egy hétre egy pendrive -ot.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75676) Mr.Csizmás válasza DrojDtroll (#75674) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

b..ki látszik álmos vagyok :W bocs

az lett volna a kérdésem, hogy meg is jött? nekem jan 17. óta jön 7k huf-ért sd kártya....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75677) DrojDtroll válasza Mr.Csizmás (#75676) üzenetére


DrojDtroll
addikt

milyen gyorsan telik az idő

jan 8. rendelés 20-ra itt volt.

(#75678) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Androidos telefonnal működő endoszkópot tudnátok javasolni? Max 2500-ért nézelődök, a hossza nem lényeg.
Eddig ezt találtam ,ebből is a 2m-es 5,5mm átmérőjűt, csak nem tudom, hogy ez mennyire biztosan működik androiddal...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#75679) fo_di


fo_di
őstag

én pénteken január 21-i rendelést kaptam meg, ami majdnem abszolút rekord nálam, pedig újév is volt

(#75680) nimfas


nimfas
addikt

Andoer LH-811 Bluetooth 3.0 + EDR Headphone earphone 4 in 1 Hands-free Deep Bass Built-in Mic /MP3 Player /MicroSD /Music FM Radio -Gold erről van valakinek valami tapasztalata? Kemény 16 usd+posta. Nyilván nem hifi. :)

Lehet BT vagy 3.5 jack.

(#75681) solor válasza AllTheBest (#75678) üzenetére


solor
tag

Nem az androiddal van a gond. Bizonyos procik (pl mediatek) nem támogatják a kamerát. Nálam csak egy S4-gyel és egy atom procis tablettel működik. Mtk-s és snapdragonos telóval nem tudtam használni...

(#75682) Terentius


Terentius
őstag

Jött ma egy Cree Ultrafire zseblámpa, ilyen:
[link]
Ebbe milyen aksit ajánlanátok? Lehetőleg minél olcsóbb legyen és minél megbízhatóbb, plusz egy töltő ami nem kerül egy vagyonba.

Poco F5 12/256 Gb

(#75683) Batib válasza Terentius (#75682) üzenetére


Batib
őstag

Töltőnek szerintem ez jó lenne.
Esetleg a kistestvére a Liitokala Lii-100.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#75684) Monoton válasza Mr.Csizmás (#75676) üzenetére


Monoton
tag

Nekem pont ma jött meg a jan 17. vagy 18. memóriakártya rendelésem.

(#75685) jj67


jj67
kezdő

Hello! Pendriveokat szeretnek venni. A sebessege nem annyira lenyeges, inkabb csak legyen 16-32 gigas es olcso. Tudtok ajanlani ebayes eladot? :))

(#75686) Cadal válasza Monoton (#75684) üzenetére


Cadal
őstag

Srácok, nemrég vettem egy Onda V80 plus tabletet GB-ről. Ott azt írják, hogy valami TF kártyával lehet bővíteni?
External Memory: TF card

Ez milyen szabvány? vagy vegyek bele sima micro SD kártyát? vagy mi ez a TF card? Esetleg ha már beszélünk róla tudtok ajánlani? köszi. :R

(#75687) wwenigma válasza Cadal (#75686) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

TF=TransFlash=microSD , ezt a 32G-s Samsung EVO+ -t tudom ajanlani, 12$. Ha nagyobb kell, szintén EVO+, ugyanonnan.

jj67: mi az atyaúristennek akarod szivatni magad lassu és olcsó pennel? 32gigát megpakolni 2-3Mbyte/sec irasi sebességgel megéri neked hogy 1$-t spórolj? Vedd meg inkább ezt ha jót akarsz:TRANSCEND JETFLASH 790 USB 3.0 32GB, 11$

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75688) anorche1 válasza Cadal (#75686) üzenetére


anorche1
őstag

tf card =micro sd
valamiért a kínaiak így hívják

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75689) tahepa válasza jj67 (#75685) üzenetére


tahepa
senior tag

(#75690) jj67 válasza tahepa (#75689) üzenetére


jj67
kezdő

Koszi, rendeltem is! :)

(#75691) wwenigma válasza jj67 (#75690) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szabad megkérdezni melyiket? Csak érdekelne. ;)

Latom hogy nagyon pörög ez az Eaget valami, de lassucska 3-6MB/s, Beni az USB3-ast tesztelte 16-nak.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75692) jj67 válasza wwenigma (#75691) üzenetére


jj67
kezdő

(#75693) wwenigma válasza jj67 (#75692) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gyors gugli után jónak tűnik. Több ismerősöm szaladt már bele a lassú iras problémába, azóta inkabb szolok mindenhol. Köszi. :R

Dluinet: YT videoban 16MB/s körüli sebesseget mutattak.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75694) Dluinet válasza jj67 (#75692) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem gyors, de legalább lassú
ami nem USB3 az csak lassú lehet

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75695) jj67


jj67
kezdő

Koszi a tanacsot! Igazabol nem tul gyakran hasznalatos eszkoz ez nalam csak azert nem art ha van 1-2 itthon. :)

(#75696) Cadal válasza wwenigma (#75687) üzenetére


Cadal
őstag

és anorche1 Köszönöm! :R

(#75697) DeFranco válasza Dluinet (#75694) üzenetére


DeFranco
nagyúr

usb 2 porton (hosszabbító kábellel) random pedigrés usb2-es kulcs hozott 4-5mbyte/s-t, ugyanezen a porton-kábelen az usb 3-as kulcs 10 mbyte/s

akkor se mindegy a pen usb szabványa, ha a fogadó nem usb3-as

(#75698) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Sok minden jött amivel "el vagyok maradva". Egy kis beszámoló:

ACE 4 kemény tok Sajnos vastagabb, mint, ami kényelmes lenne. Elég bumfordi lesz benne a telefon, egy-két napig rajta volt, de aztán le is szedtem. Amúgy illeszkedik, és nem lötyög benne a telefon, ha valakit az említett dolog nem zavar, simán jó lehet. November 11-én rendeltem, és 01.29-én jött meg...

Orico és Ugreen kábelek. Nincsen mérőm, de működnek. :)

Dínós falmatrica Nem túl nagy, de nem néz ki rosszul. Kicsit meggyűrve érkezett, most "egyengetem" vágódeszka alatt. Festés után kerül csak ki, így többet egyelőre nem tudok hozzászólni.

"Nato szíjak" [link] ill. [link] Nem látszik túl nagy különbség köztük, hiába drágább a második. Egyébként kicsit vékonyak, de kényelmesek és eddig bírják. Egyik egy Yazole olcsó órához került, mert ennek a szíja elég hamar belefáradt a napi viseletbe, és egészen feldobta. A másikat egy Curren órához vettem, de ehhez picit kicsi. Túlságosan "megrövidül" a csatos rész, és már kicsit kényelmetlen helyre kerül. Mondjuk ennek az eredeti szíja is jobb, így lehet, hogy visszakerül rá.

Magnetizáló, csak, mert dicsértétek... :)

p9 lite tok Megtetszett, kipróbáltam, eddig beválik. Passzol a telefonra szépen, talán a gomboknál áll el egy picit jobban a kelleténél. Kicsit "rejtett gombokat csinál -nincs kivágva a helye, csak "domborítva", egy kicsit szokatlan volt az elején -, ami kicsit furcsa volt kezdetben, de már megszoktam. Alig csúszik a telefon a tokban, autó műszerfalán pl. ott merem hagyni: eddig még nem esett le.

Elnyűtt fejes csavar kiszedő készlet Eddig nem próbáltam, tokban kaptam, ránézésre jó lesz.

szike Kaptam szikét meg 6 pengét. Kicsit könnyebb, mint, amire számítottam, de lehet vele dolgozni. Kartont is simán átviszi, pontosságot vagy nekem kell gyakorolni, vagy a súlyából adódóan nehezebb. Ezt nem tudom, mert másikat még nem próbáltam. :D

Xiaomi egérpad Nem rossz, bár kicsit fényes, ami szokatlan elsőre egy Qck mellett. Egyelőre visszacsomagoltam (nekem nem gyűrték össze, igaz ez kisebb is volt, mint a tietek..)

Mágneses kábeltartó A hozzáadott ragasztó nem igazán tartotta meg függőlegesen, ahogy én szerettem volna, de másik kétoldalú már szépen megfogja. Kábeleket könnyű belerakni, abszolút jó megoldásnak tűnik.

nyakörv Ezt meg csak azért kellett megrendelnem, mert akciós volt, és felhívtátok a figyelmet rá... :) Kutyámra kicsi lesz, a lábamra (biciklizéshez) meg nagy... Egyelőre a fogason díszeleg, de keresek valami kisebb kutyás gazdit, aki örülne neki...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#75699) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma ezek érkeztek:
FM rádió kit. Már nézegettem régebben is, apámnak rendeltem ő még a kisrádiós/zsebrádiós korosztály képviseli de összerakni valószínűleg én fogom neki . Értékelések szerint jó kis rádió ami a lényeg batár nagy számokkal jelzi ki a frekit/időt. január 14. rendelés.
Digoo DG-TH1180 külső/belső hőmérő . Kellemesen nagy számokkal jelzi ki a hőmérsékletet, két falon keresztül kb. 6m távolság nem gond a külső szenzornak. Január 21. rendelés.
Csoki ,sajt reszelő. Jónak tűnik a minősége,kellően élesek a vágóélek, a keményebb sajtot is szépen viszi. A nyele gumis jó fogású. Január 8. rendelés.
Bean teddy mackó. 2,99$ volt még december 16.-án. már azt hittem meg sem jön. Mondjuk küldtek ajándékba mellé egy szilikonos karkötő készletet is . Maga a maci egy csöppet szteroidos változat, a hátát ki lehet bontani ,majd alakítok egy kicsit rajta.
Befutott a zsebcsúzli is , hát elsőre érdekesnek tűnik holnap kipróbálom. Január 10. rendelés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.