Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#571) Mate válasza mrgergoke (#569) üzenetére


Mate
nagyúr

Vettem a telefonomhoz 3db fóliát. Ez aránylag drága volt, de mint kiderült a csomagolásából jól döntöttem. Bár Kínából rendeltem, Japán gyártmány. Tökéletes csomagolás, minden szükséges eszközzel, kiváló minőségben.

LED-es elemlámpa. Az általad is bemutatott. Ha beválik lehet rendelek még. Lehet kapni 10-es csomagolással is és úgy olcsóbb :D

USB-s morzsaporszívó. Nincs sok elvárásom az irányába, majd kiderül milyen.

90°-os hdmi vég. TV-hez kell, mert állandóan kitöri a tv-m hdmi-ét, mert a kábel hátulról jön, míg a csatlakozó oldalra néz. Ezzel remélhetőleg megoldódik a probléma.

Zselés egérpad. Mindig is ilyen használtam idehaza 1500 Ft, így hát beruháztam egyre 222-ért Kínából :D

Jó nagy, vékony nagy érzékenységű egérpad. Merészen ezért is 222-t fizettem.

Unokahúgomnak világító delfines vízi játék. Ez már drágább volt, 230-at kellet fizetnem érte

Antisztatikus kesztyű gépszereléshez. Idehaza ilyet nem igen találtam vagy amit találtam az is 8000 Ft. Itt a 222-es kategóriába volt.

Műanyag gyerekjáték, sárga kacsa. Nem a mindenki által ismert, ennek a hátán lakik további 3 kacsa :D 450 Ft körüli összegért.

Falra ragaszható matrica. Gyerekszobába kell majd. Ez körülbelül 2500 Ft volt szállítással együtt.

Fülhallgató. Ismerem a típust, idehaza 2000 Ft körül van, én 700-ért rendeltem.

Fülhallgató 3db 600 Ft-ért. Semmi extra, de telefonhoz rádiót hallgatni nem is kell más. Úgy is meg fog törni a vége és kuka, ahogyan a drágákat is mindig megtöröm. De ezért nem kár.

Vezeték nélküli egér: Testvérem gamer egerének vezeték nélküli verziója. 1500 Ft körül. Kíváncsi leszek mit tud majd.

Előlapi USB 3.0 kivezetés. 1800 Ft körül, idehaza 3000-3500 Ft. Régóta terveztem már ezt is, ha már van usb 3.0 a gépben, akkor nem árt kihasználni. Már csak pendrive kell, ami valószínűleg szintén ebay-es lesz :)

A többi cucc semmi extra, nem igen van hírértékük :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.