Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94201) tusik válasza kali (#94197) üzenetére


tusik
tag

USB mobil stick. Voda, Telenor kártyával volt próbálva.

(#94202) kentucky


kentucky
őstag

Magenta 1-nél semmi esetben sem lehet iPhone-ra kérni a kedvezményt?

(#94203) -secret- válasza kentucky (#94202) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De, 10k-t. :D

(#94204) kali válasza tusik (#94201) üzenetére


kali
legenda

Jelezheted a problémát a telefonos ügyfélszolgálaton (1414), vagy írásban online: Link (Utóbbinál érdemes lehet a; mobiltelefon előfizetés / Készülék és műszaki beállítások / Hibaelhárítás, hibabejelentés és szerviz kategóriát használni)

(#94205) tusik válasza kali (#94204) üzenetére


tusik
tag

Köszi de nem vagyok ügyfelük már és nem tudok megadni T-s számot.
Ha az utóbbit választom

[ Szerkesztve ]

(#94206) Tangerine


Tangerine
senior tag

Van egy régi Domino net kártyám amit tabletben használtam. Egy pár hónapja lejárt, de maradt rajta elég sok pénz (5-6e Ft)
Próbálnám visszaigényelni de nem engedi:

Hiba!
Nem prepaid/MIX telefonszám!

Csak a beszélgetős dominó egyenlegét lehet visszakérni? Vagy valami más oka lehet? :F

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#94207) Deck


Deck
titán

Sziasztok!

Fateromnak jelenleg egy 4ezres mobilnet csomagja van ami a 4GB-os. De ez elég kevés már neki. Hűség idős a csomagja így mennyi lenne a korlátlan net neki?

Iletve ha van neki egy dominosa akkor arra belehet még aktiválni valahogy a korlátlan böngészés és email opciót?

PS5

(#94208) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Fél hónapja szeretnék megvenni egy Samsung vezeték nélküli töltőt (más termékekkel együtt) a telekom webshopjában, de a coop törzsvásárlói kuponomat nem tudom beváltani rá. Már többször jeleztem a hibát, de mindig csak a standard válasz jön, akár szóban, akár írásban:

"Tájékoztatjuk, hogy technikai okok miatt sajnos nem rendelhető az alábbi termék. A hibán illetékes munkatársaink folyamatosan dolgoznak. A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük!

Türelmét és megértését köszönjük!"

Telekoméknál mennyit kereshet egy informatikus? Erősen gyanítom, hogy alulfizetettek vagy nagyon elnézőek velük ... :U
Ha én fél hónap alatt "folyamatosan dolgoznék" egy problémán minden eredmény nélkül a munkahelyemen, akkor már nem kellene a fizetésre várnom.

(#94209) punky10 válasza Fifi (#94208) üzenetére


punky10
addikt

Nemrég belefutottam egy Telekomos kérdőívbe.Volt időm,hát végiglapoztam,feleltem minden kérdésre.A legvégén egy kis rublikában pedig az állt,hogy szivesen vesznek minden javaslatot.Beleírtam az enyémet:
1-az IT-s szakembergárdát páros lábbal kirugni,bíróságtól végzést szerezni,hogy 500 méterre nem közelíthetnek semmiféle Telekomos objektumot.
2-felkeresni a közeli általános iskola igazgatóját,és felajánlani az iskola teljes felokosítását,kivetítőkkel,táblagépekkel,laptopokkal.
3-cserébe az iskola alsós számitástechnikai fakultációs csoportja szerkeszt a Telekomnak egy honlapot,és délutáni foglalkozás keretében felügyeli azt.
Mindenki jobban jár.A Telekom is,a iskola is, mi is... ;]

De úgy érzem,valami miatt nem vettek komolyan... :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#94210) Fifi válasza punky10 (#94209) üzenetére


Fifi
őstag

:C :DDD

(#94211) Drughi válasza dptrsk (#94194) üzenetére


Drughi
addikt

Köszönöm!

Mennyi időn belül (kötelesek) szoktak válaszolni?

(#94212) Lackooo84 válasza Fifi (#94208) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nyugodtan vedd meg az 5000Ft-os Trustot, ugyan úgy tölti a telefonod, és a kuponodért kettőt is vehetsz...

The Truth is out there...

(#94213) gjo válasza punky10 (#94190) üzenetére


gjo
tag

Ez világos, de pont a sok jogi csavar miatt lehetne körülnézni milyen lehetőségek vannak, nem feltétlen a telefon megvásárlására, hanem az ezzel töltött időmnek (tehát a pénzemnek) a kompenzálására. (Egyébként a boltban polcra kitett termék és alatta az ár nyilvános ajánlattétel és kötelesek is a legalacsonyabb jelzett áron értékesíteni, de ez persze most lényegtelen.)

Azért én írok nekik panaszlevelet, ha arra járok még a vásárlók könyvébe is, nagyon unom amit művelnek. Égjen az ő rezsiórájuk is :)

A számom már rég kimentettem domino kártyába hogy közöm ne legyen hozzájuk, de hihetetlen hogy még így is meg tudnak szivatni..

(#94214) 4Grider válasza gjo (#94213) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nézz körül az európai fogyasztói központ weboldalán.
Amíg neked nem igazolja vissza élő erő (tehát nem az automata rendelés-visszaigazolás, hanem ember) a rendelésed teljesítését, addig a vásárlási szerződésed nem jött létre, ergo nincs milyen szerződés alapján kártérítést kérned.

(#94215) punky10 válasza 4Grider (#94214) üzenetére


punky10
addikt

+1
Sajnos...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#94216) Teaway válasza Fifi (#94208) üzenetére


Teaway
veterán

Ez melyik kupon? A 10 000 Ft kedvezményre jogosító tartozék kupon?

Nincs itthon csokid??

(#94217) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy olyan díjcsomagom van, amiben a hozzá tartozó 1GB adatforgalmat nem lehet megosztani személyes hotspotnak, vagy minek hívják? Akárhány telcsin, sticken próbálom, nincs net.

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#94218) 4Grider válasza Hegyirabló (#94217) üzenetére


4Grider
nagyúr

Simán elképzelhető.

(#94219) Fifi válasza Teaway (#94216) üzenetére


Fifi
őstag

Igen, a tartozékvásárláshoz járó 10.000,-Ft-os kedvezménykupont szeretném beváltani.

(#94220) balint82


balint82
senior tag

Sziasztok! Idén ezek szerint nem lesznek adventi akciók? :(

Google Pixel 4a

(#94221) szabogabor10 válasza balint82 (#94220) üzenetére


szabogabor10
veterán

Úgy néz ki nem. :(

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94222) gjo válasza 4Grider (#94214) üzenetére


gjo
tag

Azt már rég tisztáztuk, hogy szerződés nem jött létre, ne azt keressük mivel nem lehet fogást találni, hanem hogy mivel igen!

Nyilván nem hirdethetsz meg bármit bárhogy, annak is megvan a jogszabályi háttere.

A [helyettesítsdbeanevét] áruházat is elmeszeli a GVH ha olyan terméket hirdet meg akciósként amiből 3 db van készleten és 5 perc alatt elfogy.. Létezik pl. tisztességtelen piaci magatartás, stb. Csak kell valaki akinek ez a szakterülete.

(#94223) balint82 válasza szabogabor10 (#94221) üzenetére


balint82
senior tag

Akkor az lenne a kérdésem, ha hosszabbítok készülék nélkül, utána attól még bármikor át tudok állni készülékes díjcsomagra?

Google Pixel 4a

(#94224) szabogabor10 válasza balint82 (#94223) üzenetére


szabogabor10
veterán

Persze.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94225) namenlos válasza madle (#94198) üzenetére


namenlos
tag

De marad, csak be kell mutatnod a diákodat, ha nem teszed/tudod, akkor választhatsz mást.

(#94226) madle válasza namenlos (#94225) üzenetére


madle
őstag

Értem, akkor bemutatom nekik, hátha megint kibírják két évig...

(#94227) 4Grider válasza gjo (#94222) üzenetére


4Grider
nagyúr

Annyira meghirdették a honort dominóval, hogy én is itt a fórumon találkoztam a deallel. Egyébként a bíróságok a beszerzési ár alatti értékesítések esetén korrekt módon ki tudják vizsgálni, hogy hiba vagy szándékosság volt a háttérben. A hazai importőr árainak ismeretében szerintem itt valaki(k) hibáztak.

(#94228) Lackooo84 válasza 4Grider (#94227) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem tudom, de mindenesetre érdekes, hogy sok rendelést elkaszáltak, viszont jópáran megkaptuk, sőt, van akit többet, 4-5db-ot is. Szóval eléggé érthetetlen....

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#94229) 4Grider válasza Lackooo84 (#94228) üzenetére


4Grider
nagyúr

Természetesen az is előfordulhat, hogy volt egy olcsóbb beszerzésük, és amikor az elfogyott, akkor kezdték a visszautasítást. Megtehetik, mert nem köteles egyik kereskedő sem olcsóbban adni tovább az árut, hogy ha már kifogyott az olcsóbb beszerzésből. Ebben az esetben csak azt kell a GVH felé bizonyítaniuk, hogy rendelkeztek az akciós időszakra is megfelelő készlettel. Megfelelő mennyiségű az akciós készlet, ha az akciós időszakot megelőző azonos hosszúságú időszakban eladott darabszámot tudták biztosítani az akciós időszakban is.

(#94230) Lackooo84 válasza 4Grider (#94229) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez tuti nem történt, mivel töröltek olyat is aki előttem rendelte egy órával.

The Truth is out there...

(#94231) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Ha a Telekomos fiókomból automatikusan törlése került egy mobil havi díjas előfizetés (számhordozással átmentem a Telenorhoz) akkor az ehhez tartozó korábbi számlákat hol fogom tudni elérni?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#94232) Kbali válasza 4Grider (#94229) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem ott bukik meg ez a mutatvány, hogy nem volt akciósként hirdetve, amennyire emlékszem, csak egyszerűen túl olcsón volt kitéve a webshopba.

(#94233) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Hmm kb 3 hete vettem domino simmel valamit, akkor 1GB net és 80 perc, a mostanin viszont csak 500MB net és 40 perc van.

The Truth is out there...

(#94234) 4Grider válasza Kbali (#94232) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ebben az esetben már egy db eladása után is mondhatták volna, hogy bocs, de tévedtünk, és nem tudjuk már ezen az áron adni. Az megint más kérdés, hogy a visszautasítva státuszok nem tűnnek túl jó kommunikációnak.

(#94235) 4Grider válasza Lackooo84 (#94233) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha online vásároltad, reklamáld meg. Ha üzletben, ott csak ilyet adnak...

(#94236) Lackooo84 válasza 4Grider (#94235) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Online... de annyira nem izgat, csak így néztem, h wtf.

The Truth is out there...

(#94237) #08205312 válasza Lackooo84 (#94233) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nekem pedig olyan kártyát adtak a boltban, ami 500MB-t 40 percet tartalmazott, valamint a bolti vásárlás és a lejárat közötti időre ! 153 nap ! érvényességet ír a webes felület....

(#94238) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Telefon rendeles utan a Telekom fiokba feltoltott jotalassi jegy nem pecsetelt. Ez baj? :R

(#94239) gjo válasza #04441088 (#94238) üzenetére


gjo
tag

Nem, az senkinek se pecsételt.

(#94240) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Egy ismerősömnek meghalt az anyja (nem Prohardveres). Nagyértékű mobiltelefont vett részletre, de a készüléket előtörlesztéssel már kifizette, de a hűségidő még él.

Ilyenkor mit csinál a Telekom?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#94241) SUPREME7 válasza Hegyirabló (#94240) üzenetére


SUPREME7
őstag

-- bocs, félreértettem. Lehet ha bemutatják a halotti papírokat, akkor méltányosságból kötbérmentesen fel lehet bontani, de ez csak feltételezés.

[ Szerkesztve ]

(#94242) Hegyirabló válasza SUPREME7 (#94241) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szia!

Amit írsz, az szinte biztos, de mi lesz a készülék sorsa? Kifüggetlenítik díjmentesen, vagy visszakérik, annak ellenére, hogy egy szinte a piaci árral megegyező összeg ki lett fizetve érte? :F

Aquila non captat muscas.

(#94243) #08205312 válasza SUPREME7 (#94241) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ez nem méltányosság hanem a jog kérdése: elhalálozás esetén az előfizetés megszűnik, a kötbérek érvényüket veszítik.

(#94244) Vangelis válasza SUPREME7 (#94241) üzenetére


Vangelis
nagyúr

kötelesek

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#94245) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

És a készüléknek mi lesz a sorsa, kollégák?

Aquila non captat muscas.

(#94246) #08205312 válasza Hegyirabló (#94245) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ugyanaz a helyzet, mint az előfizetéssel.

(#94247) csako válasza Hegyirabló (#94245) üzenetére


csako
veterán

Nem kell aggódni, nem veszik vissza, ingyenesen lehet függetleníteni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#94248) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Köszi, köszi, köszi, mindenkinek!

Szerk: Azért nem tudtam én sem biztos választ adni az ismerősömnek, mert egyszer, nem is régen, a Telekom elkezdte nekem magyarázni a saját iPhone7 128GB-ommal kapcsolatban, hogy azt ők nekem egy nagyon kedvezményes áron adták oda 250 ezer forintért, mert egyébként náluk ez a telefon 320 ezerbe kerülne. Akkoriban ez a telefon 260 ezer volt függetlenül. Ezért zavarodtam meg.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#94249) Hegyirabló válasza Hegyirabló (#94248) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Meg is találtam, nézzétek meg, ehhez mit szóltok?

A Telekom szerint az én készülékemnek a listaára február elején 421 ezer forint volt, de ők tök jó fejek voltak, hogy odaadták nekem 261 ezerért, akkor, amikor ez a készülék a boltban 258 ezres átlagáron futott, függetlenül. És majdnem egyben fizettem ki, csak pár hónap részletet kértem. Ettől tartunk a barátommal, hogy kitalálnak egy ilyet, mikor a lemondásra/átírásra kerülne sor.

Aquila non captat muscas.

(#94250) csako válasza Hegyirabló (#94249) üzenetére


csako
veterán

Ha kifizette a telefont már, akkor az a telefon az elhunyt örökösé lesz, a telekom nem kérheti vissza. Teljesen mindegy, hogy máshol mennyiért árulták.
És nem "jófejségből" lett olcsóbb a telefon, hanem az egy előfizetés mellé adott kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.