Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94101) betyarr válasza Soulfly842 (#94095) üzenetére


betyarr
veterán

nyíregyházán nekem jött elő (egyetem,örökösföld),nagykállóban pedig a feleségemnek és a kolléganőjének is.

(#94102) polonic válasza szabogabor10 (#94094) üzenetére


polonic
félisten

Nagyon sok mindentől. Az is számít, hogy a másik fél milyen hálózaton lóg. Kell-e emiatt egy interworking a 2g/3g és 4g között.
Nagyon nem egyszerű összehangolni a különböző egységeket. Na meg az is nehezíti a dolgot, hogy nem egy vendortól vannak az eszközök. Ugye a CS az Ericsson, aztán rádiókból használ Huaweit is. A TAS nem Ericsson, hanem másik gyártó, az IMS-t meg nem is tudom, honnan szerezték.

(#94103) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Egy Domino kupont nem tudna valaki küldeni priviben? :R

(#94104) Soulfly842 válasza betyarr (#94101) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nekem egyik helyen sem volt ilyen problémám.

Milyen régi a sim kártyád? Lehet megérne megpróbálni egy Sim cserét.

(#94105) betyarr válasza Soulfly842 (#94104) üzenetére


betyarr
veterán

augusztusi.
azóta helyre jött :R

(#94106) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Mi van olyan esetben ha a reklamációmat lassan 1 hónapja vizsgálják? Úgytudom 1 hónap van rá, most ez törvényileg vagy csak náluk meghatarozott időpont?! Igen kényes téma, nekem már ráér, csak furcsa, 18-án lesz 1 hónapja.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#94107) kali válasza norberto_th (#94106) üzenetére


kali
legenda

Milyen módon tettél bejelentést, illetve panaszt? (telefonon, személyesen, e-mail útján...stb?)
30 napon belül kivizsgálják, de van olyan, hogy szinte az utolsó pillanatban adják postára, viszont ha már kivizsgálták, de még nem kaptad meg, mert még postai úton van, akkor a telefonos ügyfélszolgálat - beazonosítást követően - tud segíteni a kivizsgálás tartalmát illetően.
Általános leírás és hivatkozások: Link
Üzlettel kapcsolatos: Link

[ Szerkesztve ]

(#94108) fornettisuti válasza norberto_th (#94106) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor van még idejük, amit ki is töltenek, így jártam edigivel is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94109) balint82


balint82
senior tag

Telekom.hu lehalt (503as hiba) , mi van ma, black tuesday? :)

Google Pixel 4a

(#94110) Zeki válasza balint82 (#94109) üzenetére


Zeki
nagyúr

Honor 8-at vesz mindenki, Coop kuponnal... 56-ban megáll Domino sim kártyával.

(#94112) balint82 válasza Zeki (#94110) üzenetére


balint82
senior tag

Wow, megyek én is veszek egyet :D

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#94113) punky10 válasza Zeki (#94110) üzenetére


punky10
addikt

Kösz,hogy írtad.Kupon nélkül is jó ajánlat.Rendeltem is... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#94114) norberto_th válasza kali (#94107) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Igazából telefonon, e-mail-ben és személyesen is. Az összes létező módon, ja és messengeres elérhetőség útján is, előrébb vették az ügyemet, ez volt november utólsó hetében. Elegendő anyagot küldtem nekik, még sokat is :U

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#94115) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. Dominos vagyok. Ha bemegyek egy Telekom üzletbe és kérek a meglévő számomra egy új SIM kártyát (a mostani nem 4G képes), kérnek tőlem személyit? Az a baj, hogy apám nevén van a kártya és ő nem nagyon ér rá erre. Ha kérnek, az még belefér, hogy azonos a vezetéknév?

(#94116) fornettisuti válasza Tomikaa. (#94115) üzenetére


fornettisuti
veterán

Dominósoknak házhoz viszik, csak előfizetéseseknek kell személyesen bemenni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94117) Soulfly842 válasza Tomikaa. (#94115) üzenetére


Soulfly842
addikt

Enélkül el se indulj.

(#94116) fornettisuti

Ezt szeintem olvasd át újra ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#94118) fornettisuti válasza Soulfly842 (#94117) üzenetére


fornettisuti
veterán

"Amennyiben Domino előfizető vagy, és SIM-kártyád még nem 4G-képes, a kártyacserét erre a regisztrációs linkre kattintva egyszerűen és díjmentesen megigényelheted.
A SIM-kártya csere és annak kiszállítása belföldön díjmentes!"

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94119) Watto1991 válasza fornettisuti (#94118) üzenetére


Watto1991
senior tag

"Fontos, hogy csak akkor regisztrálj, ha te vagy a nálunk rögzített előfizetője/felhasználója a telefonszámnak"

(#94120) Soulfly842 válasza fornettisuti (#94118) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem szokott az olyan gyorsan menni :) főleg így karácsonyi időszakban ...

Célszerűbb egy kártyacsere meghatalmazással :)

[ Szerkesztve ]

(#94121) S@c@


S@c@
őstag

Hello!

Nincs kozponti e-mail cim amin az elallasrol lehet nyilatkozni?

(#94122) kali válasza S@c@ (#94121) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Én úgy csinálnám, hogy az ugyfelszolgalat@telekom.hu és a webshop@telekom.hu is szerepelne a címzettek között, az egyik akár másolat formájában.
Postai úton - a korábban linkelt visszáru nyomtatvánnyal -, vagy T-Pontban egyszerűbb lenne viszont, mert úgy szinkronban lenne az elállás és a készülék visszaküldése.

[ Szerkesztve ]

(#94123) MasterMark válasza Tomikaa. (#94115) üzenetére


MasterMark
titán

Most cseréltük nagyapámmal, nem kellett semmi telefonszámot, meg nevet kértek.

Switch Tax

(#94124) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Csak tudnám minek adnak meg tegnapi rendelésnél holnapi szállítást egy készülékre, ha ennyit molyolnak rajta.... jó tudom, hogy azért, mert domino kártya + kupon, de akkor is...

The Truth is out there...

(#94125) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Vásároltam valamit a Telekomtól és kaptam egy Domino Fix Extra kártyát,ez tartalmaz 1gb netet és 80 perc lebeszélhetőséget.
Csak a net az érdekes arra kell. Ha ez elfogy akkor érdemes váltanom Domino most-ra? ezeknek a csomagoknak van havi díja ,vagy csak a netcsomagnak van?

(#94126) Zeki válasza Gsx-rr (#94125) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Domino MOST egy ingyenesen kérhető opció, bármelyik Domino csomaghoz kérheted.

[ Szerkesztve ]

(#94127) kali válasza Gsx-rr (#94125) üzenetére


kali
legenda

Az első pillanattól érdemes bekapcsolni a Most-ot, az csak egy díjmentes opció, de úgy 25 Ft helyett 9 Ft lesz hálózaton belül és 19 Ft más belföldi alapdíjas irányban a percdíj.
Van 5 GB ajándék net is (vagy 5 óra ingyenes beszélgetés hálózaton belül), az alkalmazásban tudod bekapcsolni és január 2-án éjfélig lehet leforgalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#94128) Bferibörs válasza Gsx-rr (#94125) üzenetére


Bferibörs
addikt

ezeknek a csomagoknak van havi díja ,vagy csak a netcsomagnak van?

nincs havidíja , a netnek sincs havidíja ( sem a Most sem a Maratonnak nincs havidíja ) , ez a csomag éves "ciklusú" amig van rajta felhasználható egyenleg addig él és használható - persze ha egy évig 365 napig (napon belül ) nem töltesz rá egyenleget akkor megszűnik, minden feltöltéstől újra kezdődik a 365 nap ( ha jól emlékszem 2500 Ft-os feltöltött összegtől, alatta talán 180 nap csak )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#94129) atees válasza Zeki (#94126) üzenetére


atees
őstag

Mit tud ez a domino most ?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#94130) Zeki válasza atees (#94129) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kali írta feljebb.

(#94131) Roxkex válasza kali (#94127) üzenetére


Roxkex
senior tag

Szia !
Ezt a ingyen netet hol lehet az alkalmazáson belül belőni ? Nekem jelenleg van még 200mb a maraton 1GBből de erre azért felkaptam a fejem :) Se nekem sehol se ad ki ilyen ajánlatot :(
Szerk.:
Domino 5 csomagba vagyok, a

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#94132) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok!

Ha rendeltem egy telefont, szállítási címet meddig lehet módosítani? A rendelés státusza még mindig "jóváhagyás alatt", ugyanakkor 2 sorral lejjebb azt írja, holnap megérkezik a csomag a kiválasztott T-pontba. Egyelőre nem merek változtatni semmit, mert amilyen sz@r a telekom weboldala, ki tudja, hogy nem szállították-e már le, és csak az oldalt nem frissítették... :DDD

Illetve lenne még egy kérdésem - igazából ezért gondolkodom a módosításon: Érdemes Telekom üzletbe kérni a szállítást Telekom Partner helyett, vagy semmi előnyöm nem származna belőle?
Gondolok itt olyanra, hogy egy hivatalos üzletben több darab van raktáron, így talán tudnak egyből adni egy másikat, ha valami nem stimmel a telóval. Ugye volt már olyan, hogy bontottat küldtek ki, a telefonon nem volt fólia stb. :U

Szóval, érdemes még gyorsan cserélni egy hivatalos T üzletre, illetve meddig élhetek ezzel a lehetőséggel? :R

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#94133) kali válasza Roxkex (#94131) üzenetére


kali
legenda

Az alkalmazásban az előfizetés/hívószám főoldalán (lenyitva) látnod kellene az ajándék lehetőséget, utána lehet választani, hogy melyiket szeretnéd.
Friss verziós a Telekom alkalmazás?

kutkut: Szia, Megpróbálod módosítani, ha még engedi a rendszer, akkor mehet a dolog.
T-pontban is annak a függvénye, hogy ott van készleten vagy sincs, ezt a webshopban tudod ellenőrizni általában.
Webshop rendelés esetén akkor sem szeretnek üzletben cserélni, ha van nekik raktáron, mert külön készletből dolgoznak, inkább rábeszélnek az elállásra, persze nem feltétlenül kell hagyni magad.

[ Szerkesztve ]

(#94134) szabogabor10 válasza kutkut (#94132) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Keress rá a csomagodra a GLS csomagkövetőn. A csomagszám a telekomos rendelési azonosító, csak elé írj egy 1-est. Ha még nincs a rendszerükben a csomag, nyugodtan módosíthatod a szállítási címet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94135) kutkut válasza kali (#94133) üzenetére


kutkut
addikt

Köszönöm, kali mester! :) Megpróbáltam, de "technikai hiba történt az oldalbetöltés közben"... Akkor legalább remélem, holnap tényleg mehetek érte. :D

szabogabor10: Köszi neked is! Nincs a rendszerükben, de ugye nem tudom módosítani. Amúgy azt hittem, ez csak a házhoz szállításnál érvényes. Mind1, akkor most már marad így. :R

Meizu MX3 32GB

(#94136) szabogabor10 válasza kutkut (#94135) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Telekom üzletekbe is a GLS viszi a csomagokat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94137) Nordik válasza Roxkex (#94131) üzenetére


Nordik
őstag

Csak december 10ig lehetett aktiválni ha jól emlékszem. Valahol ezt olvastam. :U

(#94138) kali válasza Nordik (#94137) üzenetére


kali
legenda

Igaz, bocsánat, korábban jómagam is írtam, de azt elfelejtettem, hogy már elmúlt 10-e: Link

kutkut: GLS házhozszállításnál szinte az utolsó pillanatig lehet módosítani, de más esetben nehézkes.

[ Szerkesztve ]

(#94139) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Édesapám dec. 7.-én otthoni és mobil előfizetéshez hűségszerződés hosszabbítással vásárolt 2 db telefont.
1db iPhone SE-t, amit a helyszínen átvett és 1db iPhone 6S-t amit "4-5 munkanaponbelül kiszállítanak"

Ma van a 4. munkanap, semmi jelen, hogy akár a héten is szállítanák.A telekom oldalán a 6S nem rendelhető. Felhívtam a telekomot nem tudnak mit mondani. Vagy lesz vagy nem.

Szerintetek van rá reális esély, hogy ez karácsony előtt (ajándékba szánja) megérkezzen?

Én ilyenkor kötelezném a Telekomot, ha bevállalta, akkor teljesítsen. Vegye meg a Media Marktba vagy ahol akarja és teljesítsen az ügyfél felé, ha elvárja, hogy az ügyfél is időben teljesítsen.

A másik meg, hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy a készülék nem elérhető? Mintha én kifizetnék az étterembe egy pizzát, ami nincs, majd lesz. Vagy nem.

Vicc, hogy egy 1996(!) óta telekomos ügyféllel megtesznek ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#94140) rushty


rushty
senior tag

mobilnet bekapcsolása

feltöltős - Napi csomag -
"Bármely hang csomag...amennyiben a csomagodban van már net, vagy ahhoz már rendeltél valamilyen kiegészítő net csomagot."
Ezt a paradoxont nem értem. Mikor mit miért? [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#94141) 4Grider válasza Drughi (#94139) üzenetére


4Grider
nagyúr

Apád is hibázott, hogy olyan készülékkel hosszabbít, ami nincs raktáron. Két évet írt alá, addig biztosan nem kell várnia a telefonra. Természetesen nem teljesítés esetén el lehet állni minden szerződéstől, és vissza kell állítani a szerződés előtti állapotot.

(#94142) kali válasza Drughi (#94139) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Jól értelmezem, üzletben személyesen történt az ügyintézés?
Amennyiben igen, úgy ott és azon az ügyintézőn lenne érdemes számon kérni, ő látta akkor a készletet...stb.
A webshopban ha valaki rendel, akkor sikeres folyamat esetén - amit csak akkor enged a rendszer, ha valóban van készleten - lefoglalásra kerül a termék, így az ténylegesen van és csak idő kérdése a kiszállítás - mert más akadályok azért lehetnek -, de üzletben kicsit furcsa ez a majd kiszállítják dolog, én úgy biztos nem írtam volna alá.
Ettől függetlenül, kiszállíthatják persze és legyen is úgy, de ha az ügyfélszolgálat sem tud mit mondani rá, akkor az úgy elég érdekes, bizonytalanra érdekes volt szerződést kötni, illetve hosszabbítani az ügyintézőnek. (Rosszindulatú leszek kicsit, a jutaléka mindenek felett...)
Túl sokat nem muszáj várni, én sűrűn csesztetném az illetékest, hogy ketyeg az aláírt további hűség, de a szerződés tárgyát készülék is képezi, ami meg sehol, ha nem tudnak x időn belül teljesíteni, akkor bukják a dolgot...
Webshop vagy telefon útján érdemesebb rendelni, úgy kevesebb a macera és 14 napon belül indoklás nélkül el lehet állni.

[ Szerkesztve ]

(#94143) 4Grider válasza rushty (#94140) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tudod használni a mobilnetet rendelés előtt a domino kártyán?
Igen - Akkor megrendelheted
Nem - Nem rendelhetsz ilyen csomagot

(#94144) rushty válasza 4Grider (#94143) üzenetére


rushty
senior tag

A kínálatot nem ismerem. De akkor ez azt jelentheti, hogy Napit csak akkor, ha már volt előtte más netcsomagja (valaha).

Revolut meghívó pü-ben

(#94145) rushty válasza 4Grider (#94143) üzenetére


rushty
senior tag

De nem ilyen egyszerű, hogy nyerek vagy nem nyerek.
Valami előzményt kér hozzá.

Revolut meghívó pü-ben

(#94146) kali válasza rushty (#94144) üzenetére


kali
legenda

Nem valaha, hanem aktuálisan kell lennie valamilyen netes csomagnak, ami alapot képez valamilyen formában a Napi csomag számára.

[ Szerkesztve ]

(#94147) punky10


punky10
addikt

Sziasztok.Mi a fenét jelent egy webshoppos telefon+domino rendelésénél az a status,hogy elbírálás alatt?Már két napja... :U

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#94148) szabogabor10 válasza punky10 (#94147) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!
Hívd fel őket, tapasztalatom szerint tudnak többet mondani egy rendelésről.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94149) punky10 válasza szabogabor10 (#94148) üzenetére


punky10
addikt

Annyit közöltek,hogy a 21. században,egy telekommunikációs cégnél több napig is eltarthat,mire megszámolják a megrendelő nevén lévő dominós előfizetéseket...Mert ha esetleg túllépne valaki a 10 SIM-en,akkor nagy irgum-burgum lenne.Én naív azt hittem,ezt pár billentyű leütésével megtudhatja egy erre jogosult személy,de úgy néz ki tévedtem.

Egyébként üdv,névrokon! :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#94150) szabogabor10 válasza punky10 (#94149) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez tényleg érdekes.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.