Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94701) dptrsk válasza -Ben- (#94698) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

írd le milyen csomagban vagy!
Az ÁFA 18%ról 5%ra csökkent, így, ha 6000 forint körüli netcsomagod van, könnyen lehet 700 forint a csökkenés

[ Szerkesztve ]

(#94702) -Ben- válasza dptrsk (#94701) üzenetére


-Ben-
veterán

Net 15GB. Igen, nem voltam képben az áfacsökkentéssel... Lehetséges a 6-700 Ft. Köszi! :R

(#94703) bexinho23


bexinho23
őstag

Legyszives valaki magyarazza el, h mi folyik nalam. Meg október vegen aktivaltam egyszeri 4gb adatcsomagot. Abbol 660 mb fentmaradt, azt kulon kezelte a program. Ma eltunt. Viszont a fennmaradora is holnapot ir hataridonek. Megjegyzem, hogy juniusig hasznalhatom a domino kartyat, es paromnak az 1gb adatcsonagjara 8 honapot ir. Ugye nem azt akarja a program irni, h ezt holnap szepen leszpja az egyenlegemrol?!?!?

[link]

(#94704) dptrsk válasza bexinho23 (#94703) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A karácsonyi net miatt hibás a kijelzés. A SIM érvényessége a Maraton net érvényessége.

(#94705) kapasz válasza bexinho23 (#94703) üzenetére


kapasz
tag

A karácsonyi 5 GB fog lejárni holnap, a többi net tévedésből kapta ezt a dátumot. Nekem is ilyesmit mutat. Szerintem holnaputánra meggyógyul.

(#94706) bexinho23 válasza dptrsk (#94704) üzenetére


bexinho23
őstag

Es a fennmaradt 660mb-ot, amit a maratonban valamiert kulon kezelt (3+1gb), miert tuntette el? Az idoaranyos volt? Csak azert kerdezem, mert jo ideje (karacsonyi kedvezmeny aktivalas utan) mai napot jelolt felhasznalasi hataridonek, es szepen el is tunt a keretem. Páromnak szinten van kedvezmenye, szinten maratoni mobilkerete van, viszont nala megfeleloen jeloli. Ha ejfeltol leszivja a telekom ezt a keretet is, egyaltalan hol tudok reklamalni??

[link]

(#94707) dptrsk válasza bexinho23 (#94706) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

telekom.hu írjon nekünk részen tudsz reklamálni.

Azért van 2 része a Maraton 4GB-nek, mert az egyik rész, amit csak belföldön használhatsz fel.
A másik rész, amit akár EU roaming helyzetben is használhatsz.

(#94708) bexinho23 válasza dptrsk (#94707) üzenetére


bexinho23
őstag

Koszonom. Irok nekik.

(#94709) kali válasza bexinho23 (#94703) üzenetére


kali
legenda

Több dolgot is problémásan jelez ki az alkalmazás, nekem például korlátlan adatcsomagom van, amit már az aktiválás pillanatában leforgalmaztam a kijelzés szerint, azóta ezt mutatja:

K

D

[ Szerkesztve ]

(#94710) dptrsk válasza bexinho23 (#94708) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

webes felületen sem mutatja jól?

(#94711) szabogabor10 válasza kali (#94709) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam is ugyanezt mutatja, szintén korlátlan netcsomaggal.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94712) Ron Swanson válasza Ron Swanson (#94695) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Ehh.. megjöttek emailben a kuponok és be tudom váltani a kiszemelt termékre. :B

(#94713) karl_fischer válasza kali (#94709) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

A korlátlant hogy tudná mutatni?

(#94714) kali válasza karl_fischer (#94713) üzenetére


kali
legenda

Nem mutatta így korábban, hiszen annak nincs adatkerete, de az úgy jó volt, szemben a mostani 0 MB üres skálával és a Többet neteznél? hivatkozással - nem csak a képen látható módon, hanem arra pöttyitve, a részleteknél is -, amire felkínálja az Extra NET 200 MB és 1 GB opciókat, mintha tényleg elfogyott volna az adatkeret és bővítőt kellene vásárolni a további netezéshez, ami egy korlátlan csomagnál csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#94715) karl_fischer válasza kali (#94714) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Jogos, ott a pont :)

(#94716) szoke12


szoke12
őstag

Sziasztok!

Megoldást keresek egy elég összetett problémára. Szeretnék a párommal ingyen beszélni, ami nem hangzik problémásnak, mert már simán találni ilyen csomagot, vagy akár flottába is be lehet lépni.
Viszont.
Ő 30-as, én 70-es vagyok.
Mindketten külön flottában vagyunk. Ő egy családi flottában van, ami nem bővíthető, tehát én már nem tudok belépni. Érthető módon nem szívesen lépne ki belőle, mert a családjától távol lakik, és így tud velük kapcsolatot tartani.
Én egy vodás flottában vagyok, ahol elég jók a feltételek (1gb net, másodpercalap, 100perc + 40 sms hálón belül ingyen, olcsó percdíj, mindez 3300 Ftért - már jó pár éve "hűséges vagyok"). Igazából az nem is lenne nekem fontos, hogy ebben a flottában maradjak, mert a flottában levőket már nem hívom jóideje.

Valami olyan megoldást keresek, amivel optimális ráfizetéssel tudnék olyan csomagba kerülni, hogy ingyen tudjuk hívni egymást. Nem tudom, hogy milyen kiegészítő opciók léteznek... Egy számhordozásos szolgáltatóváltás is érdekelne, ha úgy jobban járok.

Sajnos nem vagyok túl naprakész egyik szolgáltató csomagjaival sem, ezért várom a válaszaitokat!

:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#94717) #08205312 válasza szoke12 (#94716) üzenetére


#08205312
törölt tag

Viber, fb messenger...stb...stb

(#94718) szoke12 válasza #08205312 (#94717) üzenetére


szoke12
őstag

Köszi, az lemaradt, hogy neki nincs internet előfizetése.
(ha wifi-közelben van, azt szoktuk használni, bár a viber sokszor halk, a skype és messenger szaggat meg visszhangos, a hangouts meg néha csak úgy megszakítja a hívást - szóval váltogatjuk őket :) )
De ettől függetlenül is internet-mentes megoldást keresek.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#94719) tsteve válasza szoke12 (#94716) üzenetére


tsteve
senior tag

a flotta kezelőktől érdeklődjetek... ők tudnak erről konkrét infót adni, hogy milyen opciók vannak náluk... mi itt azt sem tudjuk melyik flottában vagytok, azaz nem igazán tudunk segíteni...egyébként létezik egy flottás topic, oda ird meg a flották konkrét nevét, ott talán több infót kapsz...

[ Szerkesztve ]

(#94720) szoke12 válasza tsteve (#94719) üzenetére


szoke12
őstag

Köszönöm!
Megpróbálom. :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#94721) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy lett a move xs havidíjam 2253ft mikor eddig olcsóbb volt és most állítólag áfa csökkentés történt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#94722) Szólista válasza enginev3.0 (#94721) üzenetére


Szólista
senior tag

Ez engem is érdekelne,mert nekem is ennyi lett.(nincs hűség lejárt)
Mennyibe kerül a havidijasból dominóra váltás?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#94723) tsteve válasza enginev3.0 (#94721) üzenetére


tsteve
senior tag

e-pack? itt nem változott valami az esetedben? ez adhat 300 ft különbséget talán...esetleg csúsztál az előző befizetéssel vagy nem elektronikusan egyenlítetted ki, stb....

[ Szerkesztve ]

(#94724) dptrsk válasza Szólista (#94722) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az e-pack a csomagdíj része, ha rendesen fizeted levonásra kerül, de a havidíjad attól még 2000 forint feletti.

1990 a díja, SIM cserével jár, személyesen intézhető.
Ezért a díjért kapsz 80 perc, 5 SMS és 1GB adat egyenleget.

[ Szerkesztve ]

(#94725) Szólista válasza dptrsk (#94724) üzenetére


Szólista
senior tag

Köszönöm a gyors választ. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#94726) kali válasza enginev3.0 (#94721) üzenetére


kali
legenda

Az e-Pack nélkül annyi, e-Pack-kel 1953 Ft, a hang és az adat szétszedve pedig e-Pack nélkül 2118.09 Ft, e-Pack-kel 1818.09 Ft, illetve a 30 MB 134,92 Ft, utóbbira vonatkozik az áfacsökkentés, ami így már 120 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#94727) tsteve válasza kali (#94726) üzenetére


tsteve
senior tag

az Áfa hatása nem csak 1 hónap múlva lesz látható? nálam a decembert számlázta most a cég a mai napon...igaz, hogy az enyém nem move csomag és a részleteket sem látom...

[ Szerkesztve ]

(#94728) dptrsk válasza tsteve (#94727) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

a következő havi (januári forgalomról szoló) számlában lesz érvényes az 5% ÁFA hatása első alkalommal.

De az online felületen mindig mutatja az (elvileg érvényes) fix. havidíjakat a rendszer.

(#94729) kali válasza tsteve (#94727) üzenetére


kali
legenda

Az értékesíthető díjcsomagoknál már az új, áfacsökkentett árakat kell szerepeltetni a honlapon az ajánlatoknál...stb., a lezártaknál meg kiszámolható, de azoknál is úgy számlázódik tegnaptól, a számlán persze csak ezen hónap zárásakor fog először érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

(#94730) enginev3.0 válasza kali (#94726) üzenetére


enginev3.0
félisten

Epack kedvezmény van, eddig is volt, sosem kések a fizetéssel

Eddig 1870 vagy 1970 volt a move xs díja epackkel, most meg 2253 lett

Ráadásul Bnőmnek is ennyi lett és neki nincs kedvezménye epackre

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#94731) kali válasza enginev3.0 (#94730) üzenetére


kali
legenda

Az ászf szerint nem változott az ára - kivéve persze az áfacsökkentést -, a rendszer írhatja ki rosszul, ha mást látsz.

M

Forrás: Link

Most nézem, már a lezártat is aktualizálták az áfacsökkentés szerint, akkor nem is kell a netnél külön levonogatni.

[ Szerkesztve ]

(#94732) fornettisuti válasza enginev3.0 (#94730) üzenetére


fornettisuti
veterán

Csatlakozom.
MoveXS+epack=2253 lett
Valamiért drágult, 19xx akármennyi szokott lenni.

Update:
Netplussz XXL 5GB 2715-ra csökkent.
A múlt havi számlám és a mostani számlám is forintra pontosan megegyeznek.
Gyakorlatilag, amit egyik kezével adott, másikkal elvette a Magenta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94733) tsteve válasza fornettisuti (#94732) üzenetére


tsteve
senior tag

2270 Ft volt 2017-ben a move xs e-pack kedvezmény nélkül... ez az összeg csökkent most 17 Ft-tal 2253-ra...az áfa változás hatása ez...
e-pack esetén az összeg 1953 Ft lett az eddigi 1970 Ft helyett...

[ Szerkesztve ]

(#94734) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Valaki tud valamit egyébként, mikor fog működni újra a webshopos kiszállítás?
Kicsit kezd már idegesíteni ...:) Legalább valamit mondanának ...

(#94735) prozodus válasza Keem1 (#94654) üzenetére


prozodus
őstag

Töröko-ban viszont vszleg csak egyszer tudtad ezt eljátszani...
Ott él ui egy törvény, h tr kártyával csak 4 hónapig használhatsz egy regisztrálatlan telefont. Regisztrálni persze macerás, meg fizetni kell érte. És az adott kártyát is csak az adott telefonban használhatod, különben go to 1.
Szal mindig csak új telóval menj oda nyaralni :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#94736) #04441088


#04441088
törölt tag

Valaki meg tudna nézni, hogy Mobil L + a 15 GB net mennyit változott?
Cégnél nem tölti be a Telekom honlapot. :R

(#94737) kali válasza #04441088 (#94736) üzenetére


kali
legenda

A 15 GB korábban 7182 Ft volt, tegnaptól 6390 Ft.

(#94738) enginev3.0 válasza tsteve (#94733) üzenetére


enginev3.0
félisten

De nekem van e pack kedvezményem, még is a kedvezmény nélküli árat írja, de majd első számlából kiderül, remélem csak elírás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#94739) bexinho23 válasza dptrsk (#94710) üzenetére


bexinho23
őstag

Webes felületen nem mutatja, hogy meddig használhatom, csak hogy mikor kérdeztem le. Viszont ott megjeleníti az app-ból eltűnt 660 MB adatomat. A telekom app-ban most azt írja, hogy holnap lejár. Mindenesetre írtam a Telekomnak, hogy nézzenek rá, vagy kezdjenek valamit az app-jukkal, mert ebben a formában használhatatlan a téves információnyújtás miatt.

(#94740) -Ben-


-Ben-
veterán

Skype/messenger beszélgetés kb. mennyi adatot zabál? Vannak tapasztalataitok ilyen téren?

(#94741) #08205312 válasza -Ben- (#94740) üzenetére


#08205312
törölt tag

~0.5 MB/perc

(#94742) -Ben- válasza #08205312 (#94741) üzenetére


-Ben-
veterán

Akkor jól éreztem, hogy alig fogyott belőle valami. Pedig 1,5 órát skypeoltam 4G -n

(#94743) mecsek20 válasza prozodus (#94735) üzenetére


mecsek20
tag

Jó áron lehet bérelni mobil wifit kártyával, szálloda recepciora kérheted. Keress rá ha érdekel

(#94744) prozodus válasza mecsek20 (#94743) üzenetére


prozodus
őstag

Ha megyek, akkor a barátaimhoz, és van annál jobb áron :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#94745) fornettisuti válasza enginev3.0 (#94738) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94746) Zeki válasza szoke12 (#94718) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha neked van net előfizetésed, akkor 2 (általam ismert) lehetőség is van:
Letöltöd a telódra az immmr.com oldal aljáról az immmr apk-t, és azzal utána ingyen hívhatsz akárkit a saját számoddal. Talán van 200 perc limit /hó.
Vagy a rebtel appot leszeded, előtte a rebtel.com-on beregisztrálsz, USD-re állítva a pénzt, és havi 6USD-ért havi 30 különböző számot hívhatsz korlátlanul. Szintén a saját számoddal.

Ja, vagy van még a skype.com , ahol lehet venni korlátlan csomagokat, és a saját számoddal neten keresztül hívhatsz bárkit korlátlanul. Trükk az USA vpn regisztrálás, és kínai jüanban vásárlás. Akkor jóval olcsóbb lesz.

(#94747) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Eddig aktív volt az a szolgáltatás hogy ha foglalt voltam és hívtak, akkor kaptam egy SMS-t hogy kerestek. Pár napja nem kapok. Megszűnt volna ez a szolgáltatás?

(#94748) -Ben- válasza lugosi (#94747) üzenetére


-Ben-
veterán

Régen akkor is kaptam, ha kikapcsoltam a telefont és ez idő alatt hívtak. Már jó ideje nem kapok ..

(#94749) kali válasza lugosi (#94747) üzenetére


kali
legenda

Működik az, ellenőrizd a telefonodon a kapcsolódó átirányítási beállításokat és amire igényed van, az az opció legyen aktív:

A

[ Szerkesztve ]

(#94750) lugosi válasza kali (#94749) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, de nem változtattam meg semmilyen beállítást. Ezen kívül nálam az átirányítás alatt csak egy opció van, be lehet írni egy számot és kész, különböző ilyen feltételek nincsenek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.