Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94901) fahrii válasza Soulfly842 (#94890) üzenetére


fahrii
őstag

Köszönöm a választ, az egyetlen furcsaság, hogy szeptemberben fizettünk elő. :R

(#94902) farkas63


farkas63
aktív tag

Az internet áfa csökkenése nem vonatkozott a mobilnet-re véletlen? Csak mert még mindig 10k ft a korlátlan mobilnet. :(

(#94903) 4Grider válasza farkas63 (#94902) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha ugyanarról a korlátlan mobilnetről beszélünk, akkor változnia kellett. Ha viszont időközben csináltak egy új korlátlan mobilnet-csomagot (mondjuk több bennefoglalt roaming adatmennyiséggel) és a régi ezzel egy időben megszüntetik, akkor az ár akár lehet azonos is.
Az persze egy dolog hogy ez mennyire etikus akkor, amikor 2022-ig minden év januárjában csökken a szolgáltatók közötti roaming-elszámolás maximalizált díja.

(#94904) kali válasza farkas63 (#94902) üzenetére


kali
legenda

Vonatkozott, illetve vonatkozik, a korlátlan csomag annyiban speciális eset, hogy aki 2017. december 31-ig előfizetett, annak január 1-től csökkentett áfával számlázódik és 10.000 Ft helyett 8898 Ft, aki viszont január 1-től fizet elő, annak már nem az a közben lezárt Net Korlátlan, hanem az újonnan bevezetett Korlátlan Net csomagja lesz, ami az új áfával 10.000 Ft.
Előre jelezték is, hogy; A Net Korlátlan díjcsomag vonatkozásában egyedi előfizetői szerződés 2017. december 31-ig köthető.

[ Szerkesztve ]

(#94905) mouzrr


mouzrr
őstag

Ma sikeresen meg tudtam rendelni a Mate 10 pro-t, az oldalon is azt írják hogy már 489 helyen át lehet venni személyesen is. Köszönöm még egyszer a segítséget! :R

(#94906) kali válasza mouzrr (#94905) üzenetére


kali
legenda

Szuper, akkor napokon belül hozzájuthatsz. :)
Kaptak készletet, mert ma reggeltől már házhozszállítással is rendelhető. (S8+ még mindig nincs.)

(#94907) mouzrr válasza kali (#94906) üzenetére


mouzrr
őstag

Meglévő előfizetésemet újítom meg, nagyobb csomagra váltok, és 15600 lenne a havidíj a készülék részlettel együtt, viszont emailben 19470 Ft-ot ír, az előfizetés árából nem jött le a 25%-os Telekom kedvezmény. Ilyenkor azt kell figyelembe vennem amit az oldal ír, vagy lépjek kapcsolatba velük?

(#94908) kali válasza mouzrr (#94907) üzenetére


kali
legenda

A kedvezmény a számla zárásakor kerül jóváírásra, nekem is eltérőt írtak úgy két előfizetésnél is, amik második és harmadik a kedvezmény tekintetében, de a számlázással azóta sincs gond, mindig levonódik rendesen a Telekom kedvezmény a számlán.
Olyan is van, hogy a fiók és az alkalmazás eltérőt ír, vannak anomáliák, de a számlázással sosincs gond, mert nem azt veszik figyelembe, hanem a valós állapotot.

[ Szerkesztve ]

(#94909) mouzrr válasza kali (#94908) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi! :R
A T oldalán a megrendelésnél még mindig a helyes összeg szerepel, de azért még felhívom ma őket hogy biztos ne legyen semmi gond. :K

(#94910) bexinho23


bexinho23
őstag

Két kérdésem lenne:
1. Dominósként, mielőtt lejár a kártyám, újra rátöltök. Gondolom ekkor az új kártyalejárat dátumáig használhatom szabadon az egyszeri alkalommal feltöltött mobilkeretemet.

2. Ha van még (egyszeri) mobilkeretem, akkor egy újabb 4 GB-os keretvásárlás esetén hozzáíródik az adatmennyiség, vagy felülírja?

(#94911) kali válasza bexinho23 (#94910) üzenetére


kali
legenda

Maraton esetén jól gondolod, az újabb csomag adatkerete pedig hozzáadódik a meglévőhöz, mert több is lehet aktív egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#94912) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok! Van egy dominó kártyám, nem töltöttem rá még semennyit, friss.Ajándék percekkel és 1 GB nettel.
EU-ban lesz roamingom telefonálásra és netre? Vagy amíg nem töltök, nem netezek? :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#94913) Zeki válasza UHHH (#94912) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem az ajándék nem mükszik roamingban, csak saját hálón belül.

(#94914) anadroid válasza bexinho23 (#94910) üzenetére


anadroid
senior tag

2*igen

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#94915) #08205312 válasza UHHH (#94912) üzenetére


#08205312
törölt tag

Működik roamingban.

(#94916) kali válasza UHHH (#94912) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Lényeg itt: Link

(#94917) UHHH válasza kali (#94916) üzenetére


UHHH
senior tag

Kedves 8 és kali! Köszönöm a válaszokat! Akkor viszem a sim kártyát. :) :R

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#94918) Soulfly842 válasza fahrii (#94901) üzenetére


Soulfly842
addikt

A háttérrendszerekben valamilyen utóellenőrzés történhetett, s a fő rendszerben később válhatott teljesített igényre :)

Szerintem megreklamálhatod, ha jogtalannak tartod! :D

(#94919) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Üdv!
Valaki nem tudja Galaxy S8 Arctic Silver-ben lesz-e még? :F

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#94920) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék: feltöltős Telenor-os számomat ebben a pillanatban hordoztam át Telekomra, tehát az átkapcsolás már fél órája megtörtént (szintén feltöltős). A kártyán még egy fillér sincs, de hívást már tudok vele fogadni, viszont SMS-t azt nem. Miért? OTP netbankról pénzt szeretnék rá tölteni, de nem kapom meg az igazoló SMS-t. :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94921) 4Grider válasza Bogyó bá' (#94920) üzenetére


4Grider
nagyúr

Célszerű megvárni a hordozási időablak végét.
Nem árt hordozás során néha újraindítani az eszközt, amiben használod a kártyát.
A hordozást követően a hordozott számra kell (előhívó számmal együtt) feltölteni az összeget.

(#94922) Bogyó bá' válasza 4Grider (#94921) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi, tényleg csak egy újraindítás kellett neki. Most már van 5000 forintom rajta. :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94923) thomas77


thomas77
senior tag

Sikerült dominóról előfizetésre váltani a feleségem és a saját kártyámat. VoLTE bekapcsoltatva. Holnaptól indul az éles teszt.
Annyit már most érzékelek, hogy tényleg gyors a kapcsolás a hívás indításakor. Viszont úgy hallom, hogy a hang egy kicsit többet késik mint 3G-n. De lehet, hogy csak beképzelem. A hangminőség nagyon rendben van két S7-essel. De csak lakásban próbáltam. Kíváncsi vagyok milyen lesz zajosabb környezetben.
Az ajándék havi 10 GB adatnak egyelőre semmi nyoma. Remélem hamarosan bekapcsolják azt is.

(#94924) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Flottás előfizetéseim -is- vannak, amikre a hűség lejárt. Tudom nem új, de régen megtudtam nézni a Telekom fiókban a szerződéshosszabbításhoz vásárolható készülékek árait, de ezt már nem lehet.
Ezt ( mármint a készülék árakat ) minden esetben csak személyesen lehet megkérdezni? Emailben sem lehet?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#94925) dptrsk válasza embe (#94924) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A listaárakat nézve sokat nem tévedhetsz.
Esetleg MobilS+Net500 kombó árait kapod flottásként szerintem.

(#94926) Pietrosz válasza embe (#94924) üzenetére


Pietrosz
addikt

Listaár érvényes mivel kedvezményes az elofizu. Annyi hogy van kamatmentes részlet...

(#94927) Merlini válasza Bogyó bá' (#94920) üzenetére


Merlini
tag

Mikor indítottad (hány napig tartott) a számhordozást?
Mire számítsak, Vodafone Tuti feltöltősről szeretnék hamarosan Dominóra váltani.

(#94928) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok, lehet egy flottás típusú mobilnetet valahogy EU-kompatibilissé tenni?
(BIS3, de a tesón is így járt a Fradi sassal, nem lehetett kint netezni)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#94929) John_Deere


John_Deere
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne, ami talán probléma, igazából nem tudom. :F

Január 08.-án reggel online meglévő előfizetés megújítását igényeltem, mely mellé egy terméket is bekértem, mely itt, Nálam, Debrecenben akkor nyilván nem volt, de elérhető volt a termék az országban.
Leadtam a megrendelőt, A-ból B-be (ahol B a debreceni Telekom Ü.SZ.) GLS viszi, amiről én is kaptam értesítést (a GLS-től).
A GLS értesítése szerint Ők már január 09.én, tegnap délelőtt leadták a terméket a Telekomhoz, viszont a Telekom oldalán a Rendeléseim menüpontnál még szállítás alatt van jelen pillanatban is és semmilyen plusz értesítést nem kaptam.

Kérdés, hogy ez most teljesen természetes vagy mi a túrós tészta van, mert alapesetben a Telekom is tegnapra, 09.-re ígérte a termék átvehetőségét. :U

(#94930) kali válasza John_Deere (#94929) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A webshop értesítés nem kellően pontos, ha a GLS leszállította a terméket a kért üzletbe, akkor lehet menni érte.

[ Szerkesztve ]

(#94931) lupus_l válasza John_Deere (#94929) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Én múltkor bementem, hogy "tegnapra" kaptam az értesítést, hogy megérkezik és a csomagkód alapján meg is érkezett. Szó nélkül bementek hátra és kihozták a rendelést. Úgyhogy, menj nyugodtan! :)

(#94932) John_Deere válasza kali (#94930) üzenetére


John_Deere
tag

Oh, oksa, köszönöm szépen. :)

lupus_l Neked is köszi, rendben. :)

[ Szerkesztve ]

(#94933) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

a maraton csomagban foglalt adatmennyiség felhasználására van időkorlát?

(#94934) kali válasza Sanyi.mTs (#94933) üzenetére


kali
legenda

A Domino előfizetésed rendelkezésre állási ideje az időkorlát.

[ Szerkesztve ]

(#94935) Bogyó bá' válasza Merlini (#94927) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Múlt héten csütörtökön indítottam személyesen a helyi ügyfélszolgálatnál. Adtak egy SIM-et, és kaptam időablakot tegnap este 20.00-24.00 h közöttre. Tegnap 20.30-ra készen is volt az egész, tudtam rá pénzt feltölteni internetbankon keresztül. Ma bementem a szolgáltatóhoz és megkötöttük a szerződést (csütörtökön csak a számhordozási kérelmet írtuk meg).

szerk: Más. Az online ügyfélszolgálat (fiók) másnál sem működik most? Létrehoztam egy fiókot e-maillel és jelszóval és nem tudom hozzáadni a telefonomat (igazából be sem tudok lépni). A 1777-en létrehoztam az 5 jegyű Dominó jelszót is. Hiba: PC-ről próbálva technikai hibára hivatkozik, telefonról próbálva meg mintha belépne, de az "adja hozzá előfizetését" -nél nem jutok tovább...

Megint más: előfizettem a 4GB-os Marathon adatcsomagra, le is vonta a díját, tehát elvileg ez rendben volna. Kérdésem: hogyan tudom ellenőrizni a még meglévő adatmennyiséget?

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94936) Soulfly842 válasza Bogyó bá' (#94935) üzenetére


Soulfly842
addikt

Online platform, telekom alkalmazás esetén másnál is volt most hiba tegnap, tegnap előtt :) (sikeres automatikus, vagy jelszavas beléptetést követően pár mp-vel hibaüzenettel kidobott sokakat)
Ünnepek alatt nem szokta úgy zargatni a telekom sem az ügyfeleket a következő felszólítási lépésekkel, s most tömegesen kaptak felszólítókat, ill. indultak korlátozások. Erős a gyanúm, hogy extrém forgalom is generálhatja ezt, mert egy ilyen folyamatban az össz-ügyfélszám szignifikáns része érintett Mo-n :)

Nyugalom, menni fog rövidesen :)

[ Szerkesztve ]

(#94937) thomas77 válasza Bogyó bá' (#94935) üzenetére


thomas77
senior tag

Próbáld az alkalmazást. Előfordul, hogy a webes felület halott de az alkalmazás működik. Ott a felhasznált adatmennyiséget is látnod kell.

(#94938) Bogyó bá' válasza thomas77 (#94937) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az alkalmazásba ugyan belép a telón, de az "adja hozzá előfizetését"-nél nem jut tovább sajnos. Szóval nem jutok el a "testreszabás" és egyéb lehetőségekig sem. Automatikus bejelentkezés 0-100% --> "Hello István" --> "Add hozzá az első mobil, otthoni.... " --> "Telefonszám , Jelszó (ide gondolom az 5-jegyű Domino kódot kellene(?)) ---> klikk az Előfizetés hozzáadására ---> legalul üzenet: "Már létrejött a Telekom fiók kapcsolat" --> vissza ugrik a telefonszám / jelszó megadására, és nem történik semmi sem. Mit csináljak?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94939) Soulfly842 válasza Bogyó bá' (#94938) üzenetére


Soulfly842
addikt

Elsőként olvass. :) Mondjuk engem :D

de próbáld meg fordított irányból is, próbálj meg tel szám+jelszóval belépni és ott hozzáadni telekom fiókhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#94940) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#94939) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Különösen ajánlott vagy!
:))

(#94941) Bogyó bá' válasza Soulfly842 (#94939) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Elolvastalak, a webes (PC-ről) felülettel fel is hagytam, nem erőltetem. de alattad írta a topiktárs, hogy a telóról, a Telekom alkalmazásból működnie kellene jelenleg is. Na, nekem az sem megy... ...ráadásul fontos lenne a dolog. (nem tudom milyen opciókat állítgatott be a csirke az üzletben...)

szerk: a telefonszámmal meg nem tudok fiókot létrehozni, nem fogadja el a 1777-en beállított 5-jegyű kódomat. (És igen, helyesen írtam be).

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94942) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!

Ha részletre veszek telefont akkor később bele lehet törleszteni egy nagyobb összeggel? Csökkenteni a havi törlesztőrészletet?

Nem vagyok normális. Na és?!

(#94943) Sofian válasza Szólista (#94942) üzenetére


Sofian
őstag

Csökkenteni nem lehet maximum előre kifizetni többet.

(#94944) Soulfly842 válasza Bogyó bá' (#94941) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért írtam az alkalmazást is, mivel több ügyfél készüléken is láttam - típustól függetlenül (S7, huawei), hogy sikeres belépés után technikai hibával kidobta.

Ez nem a csí'ke függvénye szerintem most :D

Az nem lehetséges, hogy - annak ellenére, hogy nem akarta elfogadni - túl sokszor próbáltad, túl rövid idő alatt?

Mert ha igen, akkor 24 órára zárolja a logint a rendszer... Lehet egy napos pauzát tartanék az ügyben, ha meg van ennek is az esélye.

(#94942) Szólista

Bármikor lehet csökkenteni (az egyes törlesztők összegét nem, de ha hamarabb befizeted pl. postai közvetlen számlabefizető pontokon, akkor a darabszámot mindenképpen :)) ) Máshogy, más úton-módon nincs rá opció :D Csak olyat lehet, h. többet fizetsz érte, ha növeled pl. az extrákat, a forgalmat, vagy ha veszel még valamit mellé, de az aláírt szerződést nem írja semmi felül ;]

[ Szerkesztve ]

(#94945) Bogyó bá' válasza Soulfly842 (#94944) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mondjuk összesen (alkalmazás + webes felület) 50x biztosan próbálkoztam, mindegyik módszerrel. Most fogom falhoz vágni szegény vadiúj Xiaomi-mat...

A "csirkét" azért emlegettem, mert kértem a díjmentes Most opciót, amivel a percdíjak 25 helyett 9/19 ft-ba kerülnek, de nem hiszem hogy bekapcsolta. Ennek járnék utána. Nem kaptam sem SMS-t sem semmi egyéb üzenetet erről. A *102#-tel meg csak a Ft egyenlegemet tudom lekérdezni, semmi mást nem.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94946) Soulfly842 válasza Bogyó bá' (#94945) üzenetére


Soulfly842
addikt

Akkor egy jótanács :D Tedd le a telefont menj arrébb, s ha ösztönsen próbálnád egyszer is akkor ülj még arrébb :D

Én 24 óráig biztosan hagynám a fenébe! - szerintem biztonsági okokból tuti fix, h. zárolt a rendszer :)

1777-es számon vagy a *111# -es USSD kóddal a kedvezmények menüben letudod checkolni a Domino Most-ot (ne a díjcsomagok menüpont alatt keresd! mert nem díjcsomag, hanem egy kedvezmény, egy kapcsolódó opció).

Ehhez nem kell jelszó

[ Szerkesztve ]

(#94947) Szólista


Szólista
senior tag

Soulfly842 és Sofian köszönöm a gyors válaszokat. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#94948) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

De jó elfogyott az összes S8+ :O remélem jövő hónap elejére szereznek be és nem csak feketét :K

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#94949) kovacsmi_74 válasza Soulfly842 (#94946) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Vagy sms-ben +DOMINOMOST a 1414-re, max. visszaír, hogy már be van kapcsolva. Javasolnám a feltöltési bónuszt is bekapcsolni. +BONUSZ

(#94950) John_Deere válasza John_Deere (#94929) üzenetére


John_Deere
tag

Update: Nem, nincs még bent Náluk a termék. :U :N
Mutatom a hölgynek a GLS-es értesítőt, nézi, az igen, elmegy megnézni raktárban, nincs, csak egy iPhone X. Az nekem meg nem kell. :D
Kérdem, ilyenkor mi van? Hát azt Ő nem tudja.
Szóval várnom kell, hogy majd egyszer a Telekomtól szóljanak, hogy amúgy itt a cucc, akkor biztos itt lesz. :U :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.