Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94051) -Ben- válasza szabogabor10 (#94050) üzenetére


-Ben-
veterán

Mindig iPhone X, hogy legyen stabil összehasonlítási alap.

(#94052) szabogabor10 válasza -Ben- (#94051) üzenetére


szabogabor10
veterán

64 vagy 256 GB-os?

Egyébként nálam is bekér a 256-osra 92 537 Ft-ot, de ezzel még éppen meg tudnék békülni, figyelembe véve, hogy 1 iPhone X törlesztőm már fut.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94053) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#94052) üzenetére


szabogabor10
veterán

Viszont a többi próbált telóra (beleértve a 256 GB-os i8 Plus-t) nem kér előleget.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94054) tsteve válasza Oposzumtoszó (#94043) üzenetére


tsteve
senior tag

az aktuális Ászf szerint domino-ban havi 100 perc hanghívás fogadás ingyenes csak az eu-ban... afölött 4.2 ft/perc extra díj lehet... hogy a gyakorlatban ez hogyan működik, azt nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#94055) -Ben- válasza szabogabor10 (#94052) üzenetére


-Ben-
veterán

64GB, de ránézten az i8 Plus 256-ra is, ott csak 92.784 forintot kér.

(#94056) jotzo01


jotzo01
tag

Üdv mindenkinek,
nem értek valamit a fiókokkal kapcsolatban.
Két előfizetés van hozzákapcsolva, az enyém és a fiamé. Az enyém a számlakezelés jogosultsága. Le akarom választani a fiam előfizetését, (lejárt a hűségideje, önállóan akarja kezelni a sajátját). Viszont csak az én előfizetésemnél van leválasztási opció, sehogy sem tudom módosítani. Van erre valami megoldás vagy arra gondoltam, törlöm az egész fiókot és mindketten megcsináljuk újra magunknak a saját számra.

[ Szerkesztve ]

(#94057) fenergie84


fenergie84
addikt

Hol írja ki a rendszer, h mennyi előleget fognak kérni?
Mert én csak ennyit látok:

(#94058) szabogabor10 válasza fenergie84 (#94057) üzenetére


szabogabor10
veterán

Rakd kosárba, és indítsd el a megrendelést.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94059) fenergie84 válasza szabogabor10 (#94058) üzenetére


fenergie84
addikt

Értem, és ott melyik lépésnél fogja?

(#94060) kali válasza fenergie84 (#94059) üzenetére


kali
legenda

Valamikor már a kosárba helyezés után következő lépéskor, de olyan is van, hogy csak az utolsó oldalon kalkulálja hozzá, ezért az a biztos, ha a legutolsó lépés előtt, a teljes ellenőrzés, illetve a rendelés véglegesítése, konkrét feladása előtti pillanatban - amikor már az átvétel helye, időpontja...stb. is megadva - sincs előleg, vagy csak nagyon elviselhető összegű.

[ Szerkesztve ]

(#94061) Keem1 válasza fenergie84 (#94059) üzenetére


Keem1
addikt

Ugye ez nem volt komoly kérdés? ;]
Az egyiknél... :P A kérdés kiírása helyett a kosárba tetted volna (ahogy a többiek írták), már rég tudnád... :U

(#94062) kali válasza Keem1 (#94061) üzenetére


kali
legenda

De ne most próbálja, mert az ilyen vasárnap reggeleken túl sokan vásárolnak. :DD

[T/IMG][/L]

(#94063) fenergie84 válasza Keem1 (#94061) üzenetére


fenergie84
addikt

De, komoly volt.
Mivel ezelőtt két hete leadtam egy online rendelést, és sehol nem írta ki, hogy előleget kellene fizetnem, majd felhívtak, hogy a 0-ás telóre fizessek be 150e-t...
Bementem üzletbe, hogy akkor hogy is van ez, erre ott megint mást mondtak, mint a telefonban. Igazából már nem tudok kiigazodni a T-n...
Ezért kérdeztem...

(#94064) kali válasza fenergie84 (#94063) üzenetére


kali
legenda

Azt előleg összegének konkrét kiírása nélkül is írja a rendszer, hogy előleg befizetésére szükség lehet, új és/vagy problémás előfizetőnél meg akkor is kér(het)nek utólag, ha a rendeléskor nem tette meg a rendszer, de ezért is figyelmeztetnek a rendszer által a megrendeléskor, még ha az nem is kalkulálja be abban a pillanatban,.
Egyéni elbírálás van később, különböző szempontok alapján, aminek a részét képezi az is, hogy az ügyintézőnek is van mozgástere az összeg megállapításában, ezért lehetséges, hogy más és más összeg születhet, ha eltérő ügyintéző intézi.

(#94065) fenergie84 válasza kali (#94064) üzenetére


fenergie84
addikt

Értem...

(#94066) hacki87 válasza kali (#94062) üzenetére


hacki87
senior tag

Én a Mate10pro-t akartam megnézni, hogy mit kérnének több éves otthoni csomag mellé új mobil előfizetéssel.(apu számát a nevemre akarom venni így neki is jó lenne korlatlan telekom +150perc egyeb 2gb 5887 vs 7900ft jelenleg meg még nextS készülékes árral, gondolom átírással bukjuk, a platina szintet és újnak számít majd) de az oldal elhasalt. :)

(#94067) kali válasza hacki87 (#94066) üzenetére


kali
legenda

Már működik az oldal, rápróbálhatsz most, viszont megint olyan kedvében van, hogy előlegeket kér arany/platina előfizetésre is, amire amúgy nem szokott, csak ha problémásan működik, ezt többször is javították már az elmúlt időszakban, szóval a véletlenen is múlik, hogy jókor akar rendelni az ember, vagy sem...
Nem szabadna persze, hogy így működjön, de az utóbbi időben ezt csinálja néha.

(#94068) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Hi!

Egy meglévő domino-s ügyfél állt át egy előfizetéses konstrukcióra.
Azt szeretnénk, hogy ne csekk formájában küldjék a számlát havonta, hanem bankszámláról vegye le automatikusan.
Ezt hogy tudnánk megoldani?

:R

(#94069) Kbali válasza MATEO6600 (#94068) üzenetére


Kbali
nagyúr

A banknál adsz meg csoportis beszedési felhatalmazást, ehhez kell egy fogyasztói azonosító, ezt kell megtudni a szolgáltatótól.

(#94070) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Mobil S csomaghoz, ha be akarom jelölni a Költség kontroll opciót, akkor csak ennyi jön be és nem megy tovább....

Mi lehet a gond?
Másnál se jó?

Próbáltam Chrome, IE

Azt hiszem közben megtaláltam:

"Az opció utólagos bekapcsolása SIM-kártya cserével jár, ezért fel kell keresned egyik üzletünket. Ha nem Mobil S díjcsomagod van, akkor azt át is kell váltanod."

Bocsi, törölhető....

[ Szerkesztve ]

(#94071) S@c@


S@c@
őstag

Hello!

A Black friday kereteben vettunk telefont edesanyamnak de nem jott be. A kerdedem az lenne,h a keszuleket barmelyik telekom uzletbe vihetjuk elallasi joggal elve? Vagy h mukodik?

Koszonom a segito kommenteket.

(#94072) kali válasza S@c@ (#94071) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az átvételtől számított 14 (naptári) napon belüli postai feladás az elsődleges, itt a nyomtatvány hozzá: Link
Telekom üzletben is megpróbálhatjátok leadni, de csak a nagy/rendes T-Pont jó, Partner üzlet nem.

[ Szerkesztve ]

(#94073) Teaway


Teaway
veterán

Maraton-ból még mindig a 4GB-os a max? Nem várható nagyobb?

Nincs itthon csokid??

(#94074) MATEO6600 válasza Kbali (#94069) üzenetére


MATEO6600
őstag

A fogyasztói azonosítót honnét tudom meg?
Beléptem a telekom fiókba, és nem találtam ilyen nevű adatot.
A számlánál van egy 8 jegyű folyószámlaszám, az lenne az ?

A bankba valami otthon kitöltött telekomos formanyomtatvánnyal kéne mennem?
Mert ez sem tiszta. Itt ír egy formanyomtatványról pl.

(#94075) S@c@ válasza kali (#94072) üzenetére


S@c@
őstag

Koszonom. :R Multheten penteken vettuk at,szoval itt lesz a jovohet eleje visszajutatni. Sztem T-pont lesz.

(#94076) Soulfly842 válasza MATEO6600 (#94074) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nézd meg a számlaképet pdf-ben. Első oldal jobb oldalon középtájon. szövegesen is leírja h. fogyasztó azonosító: ..... jogosult azonosító:......

Erre a két azonosítóra lesz szükséged.

(#94077) MATEO6600 válasza Soulfly842 (#94076) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nincs még számlaképem, mert 2 napja él az előfizetés.

(#94078) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Regisztraltam Viberre, az elmúlt 1 órában 6 olyan ember írt rám, akiről halvány lila fogalmam nincs kicsoda.
Egyiket felhívtam, azt mondta, hogy volt kolléganőjének ez a volt telefonszáma...és azt hitte ő vagyok.
Most ez komoly a telekom részéről? :D Olyan számom van, akit valaki más évekig használt?

(#94079) -secret- válasza #04441088 (#94078) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez az első? Nekem olyan előfizum van, hogy legalább 10 éve megvan ez a szám és 2-3 havonta egyszer betalál valaki ugyanígy.

(#94080) #04441088 válasza -secret- (#94079) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hát eddig nem volt ilyenben részem.
Ilyenkor csak azt sajnálom, hogy nem amiatt írnak, hogy figyelj, tartozok neked 100 k-val adj számlaszámot :DDD

(#94081) KZP válasza #04441088 (#94078) üzenetére


KZP
őstag

Hasonló a szitu... De ez így elég gáz, nálunk a gyereknél lett ez az új szám, erre írogatnak neki idegenek a Viber-en, meg néha hívja is több ismeretlen szám... :(((
A tudakozóban titkos a szám, de ha ki volt már adva előtte, akkor hiába...

[ Szerkesztve ]

(#94082) Heimdallr75 válasza #04441088 (#94080) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Rajtam egy kozmetikát keresnek rendszeresen, meguntam, pár hete ha hívják adok időpontot nekik, mondjuk nem tudom hova és mire de adok :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#94083) kali válasza #04441088 (#94078) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Egy ideig pihentetve van a visszaadott telefonszám, utána újra kiadják, ez minden szolgáltatónál így van.
Számcserés lehetőség: Link

(#94084) #04441088


#04441088
törölt tag

Ah, kiraly. Elvileg en vagyok a Nemzetgazdasági Minisztérium - Gazdaságfejlesztési Programok Végrahajtásáért Felelős Helyettes Államtitkársága. Ez ugyben hivtak pl most. Jo tudni. Meg palyazatokkal keresnek. Megprobalok penzt kihozni belole magamnak. :DDD

Regen amig volt vezetekes telefon, addig naponta 10x hivtak, mert az ovoda szama 1 szammal kulonbozott csak...hogy engedjem el a Pistiket delutan 2 kor...a Jozsika nem tud menni ma, mert beteg es a tobbi. :DDD

(#94085) betyarr


betyarr
veterán

van most valami gebasz a T hálózattal?nem lehet felvenni a hívást,meg a mobilnet is sz@rakodik.más is tapasztalta?

(#94086) kali válasza betyarr (#94085) üzenetére


kali
legenda

Budapesten (Újpesten) nem tapasztalok problémát.
Az ügyfélszolgálat is hívható, ha komolyabb gond van, akkor már ott kibukik általában.

(#94087) 4Grider válasza kali (#94083) üzenetére


4Grider
nagyúr

6500 Ft-ért ez nem lehetőség, hanem egy keményen fizetős szolgáltatás. Aki úri huncutságból akar cserélni, ott megértem az árat. De aki egy használt és eldobott számot kapott, ott minimum ingyenesnek kellene lennie a számcserének.

(#94088) kali válasza 4Grider (#94087) üzenetére


kali
legenda

Pedig elsődlegesen minden szolgáltató a már korábban kiosztott, majd visszaadott, aztán valameddig pihentetett hívószámokat osztja ki ismét, az okát biztos nem kell részletezni...
Valós probléma esetén jó lenne a díjmentesség, de az a baj, hogy díjmentes csere visszaélésre is nagyobb lehetőséget adna, mert nem minden esetben lehet ellenőrizni az előfizetői állításokat, a zaklatást és hasonlókat én (rendőrségi) feljelentési jegyzőkönyvhöz kötném, bár olyanok is akadnak, akiket még a hamis vád és hasonlók sem riasztanak vissza attól, hogy valótlan mondjanak jegyzőkönyvbe és azt alá is írják.

(#94089) ElektrikusDE válasza 4Grider (#94087) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Én már cseréltettem emiatt számot ingyen.

Persze nem itt...
Először persze pénzt akartak kérni érte, de lebeszéltem róla őket!

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#94090) betyarr válasza kali (#94086) üzenetére


betyarr
veterán

itt nyíregyházán meg nagykállóban is érdekes.mire felvenném (vagy a feleségem nagykállóban) addigra megszakad a hívás és jön az sms hogy volt nem fogadott hívás :U

(#94091) kali válasza betyarr (#94090) üzenetére


kali
legenda

Próbáljátok meg más hálózati módban, ha például 3G-n van probléma, akkor 2G-n.
Én alapesetben 4G-n telefonálok, de kipróbáltam a többi módban is és itt nincs gond, de ettől persze bárhol máshol lehet.

ElektrikusDE: Mindegyik szolgáltatónál kiharcolható, csak nem egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#94092) Kbali válasza MATEO6600 (#94074) üzenetére


Kbali
nagyúr

Volt már kibocsátott számla, azon biztosan szerepel ezzel a megnevezéssel. Telefonos ügyfélszolgálat biztosan meg tudja mondani.

(#94093) lugosi válasza betyarr (#94090) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

4G hívás esetén nálam rendszeres az ilyen. (10 hívásból 1 kb?)

(#94094) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nem tudom, mitől függ a VoLTE működése, nálam iPhone-on soha nem volt eddig semmilyen gondom vele. Minden hívásom befutott, mindig tudtam telefonálni, bárhol is jártam az országban.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94095) Soulfly842 válasza betyarr (#94090) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nyíregyháza melyik részén? Ha unblock mindenhol, akkor készülékhiba.

(#94096) kali válasza szabogabor10 (#94094) üzenetére


kali
legenda

Én ugyan csak ~4 hete használom teljességgel, de sosem futottam problémába. (Budapest és vonzáskörete, a készülék Mate 10 Pro)
Hamarosan teszünk vidéken egy nagyobb kitérőt, remélem, ott sem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#94097) lugosi válasza szabogabor10 (#94094) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a gondok jellemzően Szegeden vannak vele. Jön a hívás, csörög kevesebb mint 1mp-ig, majd megszakad és SMS hogy van nem fogadott hívásom. Gyakorlatilag napi szintű probléma volt a volte elején, ma már csak 10-20 hívásonként kb. (iPhone)

[ Szerkesztve ]

(#94098) thomas77 válasza lugosi (#94097) üzenetére


thomas77
senior tag

Hogy lehet látni az iphone-on hogy voltén megy a hívás? A 4G felirat marad a térerő jelző mellett?

(#94099) kali válasza thomas77 (#94098) üzenetére


kali
legenda

Igen, 4G hálóm marad telefonálás közben, ellenkező esetben átkapcsol olyankor 3G vagy 2G módba.

(#94100) thomas77 válasza kali (#94099) üzenetére


thomas77
senior tag

Ehe, akkor ki tudom próbálni egy másik telefonnal...
Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.