Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94251) kentucky válasza Hegyirabló (#94249) üzenetére


kentucky
őstag

Ez az életük. Aki kitalálta ezt, hogy mi milyen jófejek vagyunk, hogy ennyiért odaadtuk. Vicc kategória

(#94252) Hegyirabló válasza csako (#94250) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nem érted. Szerintük a telefon ára akkor amikor vettem 421 forint volt. Ők adták 261 ezerért, le is írták nekem levélben, hogy ők milyen jó fejek voltak, mert adtak nekem 160 ezer forint kedvezményt a készülékre.

A valóság viszont azt mutatja, hogy a telefon bárhol megkapható volt 250-260 ezer forintos áron. Tehát ha bárhol kapható volt a telefon 250-260 ezer forintért, akkor adtak nekem 160 ezer forint kedvezményt? Az utánad író megértette.

Aquila non captat muscas.

(#94253) gjo válasza 4Grider (#94227) üzenetére


gjo
tag

Szerepelt a weboldalukon? Igen. Tudtam rendelést leadni? Igen. Akkor meg volt hirdetve?? Igen.

(#94254) csako válasza Hegyirabló (#94252) üzenetére


csako
veterán

Ja, hogy már csak arról tárgyalunk, okés, már értem, bocsi :D
Van nekik olyanjuk, hogy kisker árlista, ha megnézed most az iPhone7 32GB 311k, míg máshol jóval kevesebb. Ezt nézegetve valószínűsíthető, hogy akkoriban innen számolták a 128 GB-s kedvezményét. Más kérdés, hogy az ár "irreális" és így igazából kedvezményt nem igazán kaptál, legfeljebb a részletfizetés lehetőségét lehet "plusznak" mondani.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#94255) Hegyirabló válasza csako (#94254) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Pontosan erre gondolok! :D Csak mi van akkor, ha ezt átírásnál találják ki: "Ja, elnézést, igaz, hogy maga kifizetett 260 ezret a telefonért, de kérünk még 160-at, mert nálunk annyi volt a listaára, amikor vette, és most tulajdonképpen idő előtt tetszik felmondani a szerződést az elhalálozás miatt!"?

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#94256) pvt.peter válasza Hegyirabló (#94255) üzenetére


pvt.peter
őstag

Sosem ertettem, hogy mi ertelme van ennek a keszulek "kedvezmenyes" dolognak, egy nagy lehuzas az egesz. Persze jol nez ki, hogy milyen "olcson" hozza lehet jutni.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#94257) Hegyirabló válasza pvt.peter (#94256) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát igen, most már ha megveszem függetlenül sem kell sokkal többet fizetnem, sőt, nulla százalékos hitelek meg mindig vannak, ha épp részletre vágyok. Az biztos, hogy többet így nem veszek telefont, ha nem tudom kifizetni egyben, inkább elvegetálok valami gyengébb készülékkel, amíg nem lesz valahol 0%-os hitel.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#94258) fornettisuti válasza Hegyirabló (#94240) üzenetére


fornettisuti
veterán

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/1497/a_mobil_szolgaltatas_elofizetoje_elhunyt__hogyan_tudom_az_elofizetest_atiratni__vagy_megszuntetni_

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94259) #08205312 válasza fornettisuti (#94258) üzenetére


#08205312
törölt tag

Az agyamra mentek ezzel a linkeléssel!
Ha én linkelni akarok, akkor megtisztelem a fórumtársakat azzal, hogy nem b.szom szét a mobilnézetet ilyenekkel!
Linkelés előtt átváltani teljes nézetbe, és úgy beszúrni egy szó alá az már derogálna?

(#94260) fornettisuti válasza #08205312 (#94259) üzenetére


fornettisuti
veterán

Majd lesz link, ha lesz link gomb mobil nézetben.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94261) Hegyirabló válasza fornettisuti (#94258) üzenetére


Hegyirabló
veterán

A kérdés csak részben ez volt.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#94262) #08205312 válasza fornettisuti (#94260) üzenetére


#08205312
törölt tag

Látom az utolsó mondatot nem sikerült elolvasnod....

(#94263) csako válasza Hegyirabló (#94255) üzenetére


csako
veterán

Szerencsére nem ilyenek, hisz még kötbért sem kell fizetni ilyenkor :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#94264) szabogabor10 válasza fornettisuti (#94260) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem lesz, mobil nézetet már nem fejlesztik.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94265) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Egy kérdés volt, "Ilyenkor mit csinál a Telekom?" -
arra ott a válasz a T hivatkozott oldalán.
Problem?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94266) csako válasza szabogabor10 (#94264) üzenetére


csako
veterán

Ami érdekes, hogy a fototrendes reszponzív nézetet is kell külön fejleszteni ebből a szempontból.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#94267) Hegyirabló válasza fornettisuti (#94265) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Tovább kellett volna olvasnod, és akkor láthattad volna, hogy más kérdés is felmerült. De látom, ezzel a továbbolvasással vannak gondjaid más esetben is.

Aquila non captat muscas.

(#94268) MasterMark válasza csako (#94266) üzenetére


MasterMark
titán

Ez meg mi ez? :Y

Switch Tax

(#94269) csako válasza MasterMark (#94268) üzenetére


csako
veterán

Egyik cikk
Másik cikk

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#94270) fornettisuti válasza Hegyirabló (#94267) üzenetére


fornettisuti
veterán

Alapvető gondjaid vannak az írott szöveg értelmezéssel.
Volt egy hsz., amiben volt egy azaz egy darab állítás és ugyan annyi kérdés arra a kérdésre, válaszoltam.
Rendőr vagy?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#94271) dave182


dave182
senior tag

A coop tartozék kupon hogy működik? Samsung wireless charger-t szeretnék, de nem fogadja el rá... érdemes próbálkozni, hogy hátha jó lesz vagy arra sosem fogja?

(#94272) Soulfly842 válasza dave182 (#94271) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lehetőleg még három topicba írd be... Hátha valaki mást mond...

(#94273) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Magentásként ha felhívom az ügyfélszolgálatot kérhetek/adhatnak kedvezményt az iPhone X-re? Egy összegben szeretném fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#94274) kali válasza 4Grider (#94229) üzenetére


kali
legenda

Elég volt csak az apróra felnéznem, 20 darab felett számoltam olyan új/bontatlan Honor 8-at, amik a hirdetés feladási dőpontja, az árazás és egyéb ismérvek alapján a Telekomtól vannak/lehetnek, ráadásul biztos nem mindenki nepperkedni rendelt, hanem ténylegesen magának. családtagnak, ajándékba karácsonyra...stb., tehát nem keveset kiszállíthatott a szolgáltató a néhány óra alatt megrendeltekből, az utóbbi időszakban ennek a töredékét adhatták csak el, mert amúgy ennyire nem volt már kelendő ez a telefon, szóval nem lehet ebből semmi gondja a Telekomnak.
Sokan azt gondolják a listaáras kiszállítást látva, hogy a Domino csomagos a kupon miatt lett a végén érvénytelenítve - már amelyiknél így történt -, pedig nem feltétlenül, annak is van jogi logikai része, bizonyos tekintetben más szabályok vonatkoznak a listaáras rendelés teljesítésére, mint az előfizetésesére, utóbbiba pedig nem csak a havi díjas, hanem a Domino előfizetői szerződés is beletartozik.
Lehetne még részletezni, de aki nem lát a dolgok mögé is, annak hiába magyarázod, nem érti, vagy nem akarja megérteni...

Hegyirabló: Egyrészt olyan listaárat ír ki minden forgalmazó/szolgáltató, amilyet szinte csak akar, másrészt az általad belinkelt árdiagramm ilyen tekintetben nem hiteles, mert tartalmazza olyan üzletek legolcsóbb árait is, amik nem hivatalos viszonteladók és külföldről behozott, különböző jogdíjakat meg nem fizetett...stb. olcsó árakat írnak ki - nem beszélve sok sufni GSM-ről, akiknél olyan olcsó csalogató legolcsóbb ár szerepel, amennyiért amúgy nem is kapod meg náluk valósan a telefon, ha minden tartozékos, ebbe a régióba szánt...stb., tehát minden tekintetben korrekt készüléke kell.

[ Szerkesztve ]

(#94275) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Tegnap este megkaptam az smst, hogy a honor rendelésem teljesítettre változott. Most reggel meg azt az sms-t, hogy futárnál van, és ma kiszállítják. Na ennyit a T rendszeréről... :D

The Truth is out there...

(#94276) kali válasza Lackooo84 (#94275) üzenetére


kali
legenda

Több hete nem jól működik már a rendszer ilyen tekintetben, olyat is tapasztaltam legutóbb, hogy mást mutat a fiókban a rendelés státuszánál, mint amit e-mail útján kommunikál.
A futárszolgálatos nyomkövetés jobb jelenleg, már ha valaki úgy rendelt, hogy ott lekövethető, bár azzal kapcsolatban is olvasni olyat, miszerint nem történt meg a kiszállítás az általuk jelzett időpontban, de a csúszásuk más téma, az nem feltétlenül a rendszer kijelzéses hibája.

[ Szerkesztve ]

(#94277) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Tegnap véltottam előfizetésről Dominóra, annak rendje és módja szerint leválasztódott a telekom fiókról a hívószám, de azóta sem tudom visszatenni. Be van állítva az 5 jegyű domino jelszó, de még is azonosítási hiba piros üzenettel zárja le a hozzáadási ablak végén, mikor megadom az adatokat, meg az sms kódot, amit kiküld a rendszer. Próbáltam az applikáción, ott meg azt írja ki, hogy már hozzá van rendelve a fiókhoz a hívószám. De sehol nem látható azóta sem. Ennyire hulladék rendszert, hihetetlen.

PUK1 érdekesség, és bosszantó dolog, hogy elfelejtettem, hogy ugye sim csere is volt a dominóra váltás miatt, így bekapcsoláskor elcsesztem, és lezárt PUK kódot kért. A 1414-en automata ügyfélszolgálat bemondja a PUK1 és PUK2 kódot, és láss csodát, 3x próbálkozva sem fogadja el a PUK1 kódot a sim feloldásra, helyette 4. alkalommal megpróbáltam a PUK2 kóddal, s azzal oldotta fel a sim kártyazárat. Ez meg hogy a fenébe lehet? Rossza rendszer, és fordítva van letárolva a PUK1 és PUK2 kód?

Az már csak Telekom smucigság, hogy a Telenornál rajta van a PUK kód akkor a Telekom miért is spórol ezen? Ja, ha nem tudja az előfizető, hogy önkiszolgáló segítségével is megtudja a PUK kódot, akkor fizessen 500 Ft-ot az ügyintézésért.

(#94278) Teaway válasza kali (#94274) üzenetére


Teaway
veterán

És mind kék színű :D

Nincs itthon csokid??

(#94279) Soulfly842 válasza -secret- (#94273) üzenetére


Soulfly842
addikt

Persze, csak Magenta 1 ALL IN-re kell váltani ;]

(#94280) zsolt19900 válasza Lackooo84 (#94275) üzenetére


zsolt19900
őstag

azt az smst pedig azért kaptad, mivel a futár küld neked is sms-t ill emailt is arról a mozgásról, hogy ő a depoból az üzletbe viszi.... ezen én is csodálkoztam, de ez nem hiba, inkább annak mondanám, hogy összezavaró tényező sajnos

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#94281) kutkut válasza kali (#94274) üzenetére


kutkut
addikt

Ha van bővebb infód, én nagyon szívesen hallanám! Legalábbis én ebből a hsz-ből még nem láttam a dolgok mögé. :R Viszont azt nehezen tudom feldolgozni, hogy valakinek törölnek, valakinek meg kiküldenek egy dominós, kuponos rendelést. :F

Meizu MX3 32GB

(#94282) HXY


HXY
addikt

Az 5 óra ingyen beszélgetés csak december 10-ig lehetett megrendelni?
Vagy valamelyik csatornán még elérhető?

(#94283) kali válasza HXY (#94282) üzenetére


kali
legenda

Addig lehetett csak aktiválni az ajándék 5 GB netet vagy 5 óra hálózaton belüli beszélgetést.

kutkut: Nem infóm, hanem véleményem van csak, hiszen nem vagyok Telekomos dolgozó, jogi szempontból írtam a korábbiakat.
Arra is van ötletem, hogy ha azonos rendelési mód és opció esetén szelektálniuk kell, mert muszáj, akkor milyen szempontokat vesznek figyelembe, de mivel ez is csak tipp, így nem akarok vádaskodni és hangulatot kelteni, nem feszegetem inkább.
Bizonyos esetekben megtehetik, akkor meg már mindegy is.

[ Szerkesztve ]

(#94284) kutkut válasza kali (#94283) üzenetére


kutkut
addikt

Na, véleményem nekem is van róluk... :)) Bár arra nincs ötletem, hogy ezt jogilag hogy tehetik meg bizonyos esetekben... De megértem, ha nem szeretnéd tovább boncolgatni ezt a témát ebben a topicban / a szabadidődben. :R Végül is írtam egy szép levelet a telekomnak, válaszolják meg ők ezeket a kérdéseket! :)

Meizu MX3 32GB

(#94285) rasky válasza kutkut (#94284) üzenetére


rasky
senior tag

Nem tudják megválaszolni, egymásra mutogat a cég, helyette jóváírtak 10k-t az egyenlegemen...hogy "kussba" maradjak. Nyilván nem fogok, hiszen legalább ismerték volna el, hogy elárazták és nem kapott volna senki semmit...de így hogy valakinek kiküldik valakinek nem, ezt nem tudja a gyomrom bevenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#94286) Game-over válasza rasky (#94285) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én ügyintézővel beszéltem (aki egyébként tényleg kedves meg korrekt volt), ő vette fel a panaszom.

Még mielőtt kapom az ívet hogy minek próbálkozok, nem is érdekelne az egész, de mivel rendeltem egyet magamnak dominoval + kuponnal azonnali átvételre, egyet meg ismerősnek a saját adataival az ő nevére PP pontra, és az enyémet törlik, az övét meg nem.... :((

Nekem nem ajánlotta fel a jóváírást, mert mondta hogy x összegig ő is jóvá tud írni dolgokat, de ehhez már magasabb hatáskör kell.
Kíváncsi leszek a válaszukra, remélem pozitív lesz a végeredmény.

(#94287) rasky válasza Game-over (#94286) üzenetére


rasky
senior tag

Én már telefonon, személyesen, online és fb-n is. Személyesen leráztak, hogy nem az ő hatáskörük, telefonon meg csak ígérgettek, hogy visszahívnak, ami nem történt meg.

Hivatalos válaszuk elvileg postázva lett sms szerint (21. században, no comment), de látom az egyenlegemen, hogy +10k-val több lett rajta, így gondolom mi lesz a levélben a sajnálatuk mellett.

[ Szerkesztve ]

(#94288) Game-over válasza rasky (#94287) üzenetére


Game-over
aktív tag

Egész gyorsan eszkalálták, nekem 1-2 hetet mondtak mire kapok választ.

Ha megkapod a levelet akkor itt vagy PM-ben oszd meg kérlek a tartalmát, kíváncsi vagyok mit találtak ki kifogásként.

(#94289) kutkut válasza Game-over (#94288) üzenetére


kutkut
addikt

+1 :R

Meizu MX3 32GB

(#94290) MittuDomain_ válasza Game-over (#94288) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is kíváncsi vagyok a levélre; nálunk sem túl biztató a helyzet.
3 napig jóváhagyásra vár volt, most csütörtök délután óta visszahívásra vár, de semmi fejlemény.

(Már csak bolti készlet volt, már kétszer jártunk az üzletben, de nem adták ki, "hátulról kell belenyúlni, várjunk." De legalább manuálisan kitolták további 6 nappal a személyes átvételt, a bolt kedvességét értékelem.)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#94291) balint82 válasza S@c@ (#94075) üzenetére


balint82
senior tag

Milyen készülék az amúgy?

Google Pixel 4a

(#94292) Zeki


Zeki
nagyúr

A Telekomnál december 24-től december 26-án éjfélig azok a szerződéses és feltöltőkártyás lakossági és üzleti ügyfelek, akiknek a csomagjában még nincs benne ezen alkalmazások korlátlan használata, és felhasználható mobilnetegyenleggel rendelkeznek, úgy használhatják a Facebook és Instagram közösségi alkalmazásokat, hogy az nem csökkenti az adatkeretüket. Az adatforgalmi kinullázás nem vonatkozik a fenti alkalmazásokon keresztül elérhető vagy azokba beágyazott videoforgalmakra.

(#94293) csako válasza Zeki (#94292) üzenetére


csako
veterán

Videók nélkül még mindig csak olyan "meh"

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#94294) kali válasza kutkut (#94284) üzenetére


kali
legenda

Mivel a saját magam főnöke vagyok, így mindig akkor van szabadidőm, amikor épp akarom. :))
Jogilag nincs félnivalójuk, inkább amolyan "márkavédelmi", jó hírnévhez kapcsolódó...stb. okokból adnak x összegű jóváírást, ha valaki megfelelően megpanaszolja.

(#94295) -Ben-


-Ben-
veterán

A Net 2GB, ha elfogy, akkor teljesen kikapcsolják, nem? Én így tudom. Elvileg elfogyott, de még mindig működik....

[ Szerkesztve ]

(#94296) sethonore válasza Varszegig (#43004) üzenetére


sethonore
csendes tag

Szia!
Kivételek azért mindig vannak. 2 éve eladtam egy Samsung Note 4 és egy Samsung Galaxy Tab S készüleket melyekre még volt egy pár havi törlesztő. És képzeld voltam annyira gerinces, hogy kitörlesztettem mind a 2 készüléket. Biztos vannak csalók, de nem mindenki az.

Jónás Zoltán 06308855746

(#94297) Drughi válasza sethonore (#94296) üzenetére


Drughi
addikt

Te sem mai hsz-re válaszoltál :D

(#94298) zsoltzsolt válasza sethonore (#94296) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez elmúlt három és fél év
alatt? 😁

(#94299) Zeki válasza zsoltzsolt (#94298) üzenetére


Zeki
nagyúr

De legalább már tudjuk ki az a Köllő Babett Jónás Zoltán. :)

(#94300) HofiZoli válasza Drughi (#94297) üzenetére


HofiZoli
senior tag

régész :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.