Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83651) Digitalis


Digitalis
senior tag

Telekom adózott eredménye Bár csak a szolgáltatás mértéke is ennyire eredményes és európai színvonalú lenne. :U

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#83652) Vangelis válasza Digitalis (#83651) üzenetére


Vangelis
nagyúr

40ft/perc ... ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#83653) tsteve válasza gianone (#83650) üzenetére


tsteve
senior tag

ebből amit írsz egyáltalán nem következik, hogy pl. a lezárt dijcsomagok perckeretei is lebeszélhetőek lesznek, EU-n belül, roamingban...ilyen nem következik ebből

a másik az, hogy igenis van kiskapu:
https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/roaming-tariffs

"Operators are not obliged to offer roaming with all tariffs, but if they do, they must apply these price caps"

ez bizony egy kiskapu a lezárt csomagokra is, csak olvasni kell tudni..

fölösleges erőlködnöd, úgysem hiszem el, hogy létezne ilyen kötelezettség a lezárt csomagokra....a Three sem hülye, meglépte volna korábban a módosításokat már, ha lenne ilyen kötelezettsége a lezárt csomagjaira...de nem lépte meg, pedig EU-s országról beszélünk

júniusban minden kiderül..remélhetőleg

[ Szerkesztve ]

(#83654) gianone válasza tsteve (#83653) üzenetére


gianone
őstag

De következik, ha elolvasod a magyar szöveget, le is írják. :D

Tényeken kurva felesleges vitatkozni, júniusban eldől.Már párszor kértük, ne verd magad rajta többet.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83655) tsteve


tsteve
senior tag

http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/money-charges/mobile-roaming-costs/index_en.htm

These price caps apply to everybody – unless you have opted for a specific service or package. Of course, your provider is free to offer you cheaper rates, so it pays to look out for good deals.

Szóval, "kivéve, ha" (unless)...természetesen itt lesznek páran, akik a lezárt csomagok tarifáit nem fogják majd "specific"-nek tartani..én erősen annak tartom ezeket..ezért is várjuk ki a júniust.

részemről befejeztem...a tények nem hangzottak el...csak vélemények és értelmezések

[ Szerkesztve ]

(#83656) goop válasza tsteve (#83655) üzenetére


goop
őstag

Akkora balhét csapsz, mintha a világ sorsa ezen állna. Én spec nagy ívben tojok a roamingra, nem járok külföldre, de ha mennék évi egyszer esetleg, akkor is kibírnám azt a pár ezer Ft plusz tételt. Kis hazánkban olyan sok embert ez nem érint, akit igen, az megoldja, ha meg nagyon sokat jár ki, akkor vesz kinti kártyát, vagy vált az új díjcsomagra. És igen, szerény meglátásom szerint is minden díjcsomagra, feltöltősre is vonatkozni fog.

[ Szerkesztve ]

(#83657) Zeki


Zeki
nagyúr

Kaptam az új cégemtől egy telekomos flottás simet, nem él. Délben már jeleztem feléjük a problémát, azt mondták, majd aktiválódik. Na még mindig nem. Gondolom én intézkedni nem tudok, így max ha hétfőig sem megy fel hálózatra, akkor a cégem reklamálhat. Amúgy mennyi időnek kellene ilyen aktiválásnak lennie?

(#83658) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Mivel még május 1-ig működnek a régi csomagok rendelhetőség/váltás terén, így akkor osztva, szorozva ma át is váltottam az ATK Next S csomagot az ATK Next M-re. Így a havidíj 8310 Ft/hó 2 évvel, és korlátlan belföldön minden (beszéd, sms), és van benne 1 GB net, és még a nyárig felszámítják a romaing többletdíjat.
Ja meg a Fon WiFi is használható ezzel.

De ami lényeges, nyártól már roaming helyzetben is korlátlanul beszélhetek vele az EU-ban, mert eltörlik a többletdíjat.

A képbe meg itt jön be az új csomagok, hogy milyen átverés, mert ezt az opciót jelenleg csak 11000 Ft.ért kaphatnám meg.

Ezért is átejtés, hogy eltörlik az aranykártyás csomagokat, mert akinek van lehetősége, azoknak az új csomag csak is drágább lett, na meg úgy mint nekem is az lenne, mert csak egy SAT TV-m van, így most emiatt vagyok ATK-s, de az új csomagokban meg 0% kedvezményt kaphatnék, mert legalább 2 otthoni szolgáltatás kéne, és nem egy.

Ha majd lesz telekom vezetékesben, mert elméletileg fejlesztenek mifelénk is, akkor meg úgy is Magenta lesz az egész, de addig marad ez.

(#83659) Lucifer6280


Lucifer6280
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémába futottam bele, hogy nem tudom megnézni a számláimat.(Eddig ment, és be is tudtam fizetni az online felületen, meg alkalmazásba is láthatóak voltak a számlák.)
Az előfizetés az én nevemre lett íratva és ehhez lett hozzá rendelve társkártya illetve telefon is lett kihozva. Ebből kifolyólag új jelszavak lettek csinálva, mind fiók mind folyószámla szinten, viszont azóta a számlákat nem tudom elérni, egyfolytában ezt az üzenetet kapom: "Hiba történt a kérés feldolgozása közben,Technikai hiba" hiába próbálkozok az alkalmazáson vagy az online webes felületen.
Valaki találkozott-e már ilyennel? Ha igen hogyan sikerült megoldani?

Segítségetek előre is köszönöm! :R

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#83660) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

Sziasztok! :)
Hogyan lehet azt beállítani, hogy ne kapjak mindig SMS-t, ha belépek a Telekom alkalmazásba mobilon vagy a telekom.hu-n számítógépen? Kerestem, de nem találtam, és azért furcsa egy kicsit, mert más Telekomos ismerőseim nem kapnak mindig SMS-t, pedig nem állítottak be semmit :F
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#83661) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Pff ez a Telekom folyamatosan visszafejlődik, komolyan mondom. Venni akarok egy tartozékot erre már a megrendelés végén benyögi, hogy "A kosárba tett termékek csak azonnali átvétellel vásárolhatóak meg.", persze az ország másik felén :W Hát akkor fulladjanak lószarba.

(#83662) Deck


Deck
titán

Tegyük fel veszek egy dominos sim-et vagy van.
Ha ehez nekem van mobilnetem és Május elsejéig bekapcsolom a korlátlan böngészés opciót akkor marad is ugye?

A dominosoknál is kikapcsolás lesz vagy lassítás?

PS5

(#83663) Carline válasza thiclyoon (#83660) üzenetére


Carline
őstag

Én míg előfizetős voltam állandóan jött sms, mióta kivittem a számom dominóba azóta egyszer sem jött.
Szerintem ez az előfizetősöknek járó szolgáltatás. Kikapcsolni én sem tudtam.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#83664) Zeki válasza Deck (#83662) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kikapcsolás lesz.
De ha most veszel, és gondoskodsz róla, hogy legyen mindig pénz a kártyádon a korlátlan díjának a levonásához, akkor marad is. Meg a netplusz net is. Mert csak ahhoz lehet igényelni.

(#83665) dptrsk válasza radio100jozs (#83658) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mobil XL + 1GB

Nem tudom hogy számolsz, de ha jelenleg ATK vagy, akkor
8800ft, dupla otthoni vagy másik mobil mellé
8250ft, tripla otthoni vagy Magenta1 mellé.
11000ft, ha semmi más telekom szolgáltatásod nincs, vagy csak 1.

Most olvasom csak SAT TVd van, akkor értem miért 11.000 forinttal kalkuláltál, szerintem ha kérted volna speciális esetben(nem tudsz más otthonit kötni) megadták volna azt a kedvezményt, hogy 8250et fizess.
Egyébként érdekes, hogy még telefon szolgáltatása sincs arra a telekomnak.
Egyébként sokan csak azért kérnek tv mellé alaptelelfont, hogy az összhavidíj olcsóbb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#83675) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ha régi Nextes díjcsomagról aminek még tart a hűségje egy drágább kombinált díjcsomagra újítok, akkor mellé telefont is tudok vásárolni hűségben?

You are not prepared.

(#83676) lugosi válasza DaveNo1 (#83675) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem csak akkor ha előzőleg készülék nélküli volt a next csomag.

(#83677) Watto1991 válasza DaveNo1 (#83675) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ha volt a Next csomagodon készülékvásárlás, akkor 3 hónappal a lejárat előtt tudsz váltani + vásárolni is. Ha Sim Only verziód volt, akkor bármikor tudsz váltani és vásárolni is.

[ Szerkesztve ]

(#83679) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

tsteve és gianone a cicaharcot legyetek szívesek befejezni! Köszönöm.

(#83680) Indian74


Indian74
senior tag

És ez is igaz???

"NetPlusz L
A NetPlusz mobilinternet-csomagokat 2017. május 1-jétől lezárjuk. Így azok a jelzett időponttól már nem választhatók új vagy meglévő előfizetéshez sem. Ajánljuk új Mobil díjcsomagjainkat választható internettel 400 MB-tól 30 GB-ig!"

Ha én NetPlusz L-röl váltok,PL: NetPlusz XL-re,és ha visszaváltanék május 1 után,már nem lehet változtatni???
Ha így van,nagyon érdekes.
:Y

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#83681) dptrsk válasza Indian74 (#83680) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Így van.

NetPlusz helyett vannak az új lekapcsolós csomagok.

(#83682) Indian74 válasza dptrsk (#83681) üzenetére


Indian74
senior tag

Kösz a válaszod.
Akkor a trééé nagyon komolyan nyomja,így szerintem ránk kényszerítik hogy csomagot(kat) váltsunk,ha persze ha önmagunknak nem tetszik valami.
De javítsatok ki ha nem jól mondom.
Én Move XS csomagban vagyok hozzá egy kis NetPlusz L internetcsomag.
Ha én változtatok rajta,mehetek át ÚJ díjcsomagokba ???
Ja és újból KÉT ÉV hűségidő???
Hát ez nekem se hogysem éri meg,akkárhogyan számolok,drágább lesz a fizetnivalom,és terméseztessen aláírtam 2 évet,abból még van hátra 14 hónap KB.
:W

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#83683) dptrsk válasza Indian74 (#83682) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

nincs 2 év hűség, ha nem akarod.
Ha jelenleg van hűséged, akkor az új csomagnak is az lesz a lejárata.
Ha jelenleg nincs hűséged, akkor ha vállalsz 2 évet, kapsz bizonyos összegű havidíjkedvezményt, ha nem kell a kedvezmény, akkor nem vállalsz hűséget.

[ Szerkesztve ]

(#83684) goop válasza Indian74 (#83682) üzenetére


goop
őstag

Rosszul érted, mivel senki sem kényszerít, hogy válts, továbbá ha most van a net plusz szolgáltatásod az is marad, amíg le nem mondod, és azt is rosszul érted, hogy új hűség lenne, ha díjcsomagot váltasz, mert az is marad. Egyedül a variálás esik ki, hogy egyik hónap net plusz l a másik hónap meg m.

[ Szerkesztve ]

(#83685) tsteve válasza Indian74 (#83682) üzenetére


tsteve
senior tag

lezárt csomagba eddig sem tudtál belépni (visszalépni sem) lezárás után.. ez mindig így volt.. sőt.. az egész világon így működik, nemcsak a telekom-nál... én a helyedben nem változtatnék addig felfele sem (ha hűség alatt vagy) amig nem tisztázódnak a június 15. utáni játékszabályok..

[ Szerkesztve ]

(#83686) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Telekom ügyfélszolgálathoz ez az email cím megfelelő?
ugyfelszolgalat@t-home.hu

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#83687) dptrsk válasza embe (#83686) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

mtkapcsolat(kukac)telekom.hu <-- én inkább ezt használnám, főleg, hogy a T-Home otthoni szolgáltatás (volt).

(#83688) Indian74


Indian74
senior tag

OOOOOO
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget,így már érhetőbb a dolog.
:R :R :R

NAGYPAPA

(#83689) embe válasza dptrsk (#83687) üzenetére


embe
nagyúr

Igen, mobil előfizetéssel kapcsolatos a probléma. ( az el nem számolt bónusz ) . Ezzel kapcsolatban szeretnék egy emailt írni.
Köszi! Akkor megy az általad adott email címre.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#83690) namenlos válasza embe (#83689) üzenetére


namenlos
tag

Én itt szoktam írni neki, pár napon belül válaszolnak is:
[link]

(#83691) embe válasza namenlos (#83690) üzenetére


embe
nagyúr

Igen itt szoktam én is, csak most úgy gondolom jobb lenne egy közvetlen email címre írni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#83692) zsoltie14


zsoltie14
csendes tag

Hello

ha május 1 előtt előfizetek a NetPlusz L -re akkor fogom tudni használni a jövőben ezt a havi verziót, hogy belassítják ha elfogy a havi 1GB? Vagy azért vannak az új internet csomagok májustól mert ezt a belassitást akarják eltörölni?

(#83693) erer1000 válasza goop (#83656) üzenetére


erer1000
őstag

lehet te letojod, de én 2 hetente megyek ki Dunaszerdahelyre, úgy azért nem teljesen mindegy hogy fizessek-e +ba , meg hasonló cicók. vagy második sim? akkor is nagy ráfizetés + macera.

a roaming (beleértve az internetet) teljes eltörlése eun belül a legjobb számomra

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#83694) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Múltkor vásároltam Domino Fix kártyát, amihez járt 500 mega net + 40 perc lebeszélhetőség.
Beaktiváltam, regisztráltam is, hozzá is adtam az előfizetést a profilomhoz, viszont ezt a kezdő 500 mega adatot valahol nyomon lehet követni, hogy mennyi van belőle hátra, vagy majd egyszer csak elfogy?
Nem töltöttem még rá semmilyen összeget, ugyanis csak másodlagos kártyának használom e-mailezésre, viszont jó lenne tudni, hogy hol tart.

(#83695) radio100jozs válasza dptrsk (#83665) üzenetére


radio100jozs
őstag

UPC 29-es körzet, nem Telekom körzet, ezért nincs. Most már pár településen van már Telekom optika, de itt még továbbra sem, de majd állítólag lesz itt is, így abban az esetben Magentába mennék már majd át, azaz internet, TV, Telefon, Mobil. De addig akkor jobb ez az ATK Next M csomag árban.

(#83696) radio100jozs válasza DaveNo1 (#83675) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem, már ha készülék vásárlás miatti hűséged van, addig míg az nem jár le, nem vehetsz új készüléket, ezt nekem pont tegnap mondták.

(#83697) embe válasza Norb€€€ (#83694) üzenetére


embe
nagyúr

Tárcsázóba: *111# Majd navigálj a menüben! Kicsit körülményes a dolog.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#83698) goop válasza erer1000 (#83693) üzenetére


goop
őstag

Jó. Írtam a megoldásokat is mellé. Gondolom eddig is megoldottad valahogy, ezután meg csak jobb lesz. De nem ez az általános, hogy 2 hetente megyek külföldre, te azon kisebb többség vagy, aki jár.

[ Szerkesztve ]

(#83699) tsteve válasza erer1000 (#83693) üzenetére


tsteve
senior tag

várd ki a részleteket... a 7.7 eurós szabály miatt a létező csomagokra is változhatnak a játékszabályok a különböző szolgáltatóknál júniusig... lezárt csomagok esetén még nagyobb a bizonytalanság

[ Szerkesztve ]

(#83700) Beca1990


Beca1990
senior tag

A 990Ft-os Fix Extra SIM csomaghoz már nem jár az 1 GB?
Ezt irja a honlap rendelés közben:

TULAJDONSÁGOK
Díjcsomag: Domino Fix 25 Ft / perc és SMS
Rendelkezésre állás: 366 nap aktiválástól számítva
Fix Extra SIM-csomagban: 80 perc minden belföldi hálózatba
Mobilinternet: Választható belföldi internetezéshez

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.