Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84751) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Érdemes megnézi milyen hozzászólások vannak a Facsén csak, az új T-s díjcsomag reklámhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#84752) k-adi válasza zoltanz (#84751) üzenetére


k-adi
nagyúr

spoiler: nem sok jó :D

(#84753) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok! Új telefonom lesz, ami már nano simet kezel. Mikor a jelenlegi telefont vettem, akkor abba kértem micro simet a hagyományos helyett és ingyen cserélték, megmaradt a számom. Ez 2015 novemberében volt. Ha most nano simre cseréltetem a kártyámat, akkor azért már fizetnem kell vagy az is ingyen lesz?

(#84754) Zeki válasza Putyin90 (#84753) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ingyen.

(#84755) Hege1234


Hege1234
addikt

ezeket az új csomagokat mindenkinek cserélik vagy
csak akik most váltanának T-re ?

én most
domino Fix-en vagyok
és van domino mostom is 06.30 -ig

engem is átpaterolnak az új csomagba vagy ilyet nem csinálnak ?
(van rajta annyi pénz hogy meglépjék)

az az elképzelésem hogy
veszek 4gb netet és ami pénz van rajta abból tudok majd telefonálni és sms-ezni úgy mint régen
vagy az új csomagokkal most ugrott minden ?

(#84756) btudos válasza Hege1234 (#84755) üzenetére


btudos
veterán

Az új csomagoknak semmi közük a Domino-hoz, de előfizetésnél is igaz, hogy aki nem akar, nem vált.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#84757) Hege1234 válasza btudos (#84756) üzenetére


Hege1234
addikt

eltévedtem
az e-pack-ett gyanús lehetett volna ...

köszi!

(#84758) Met válasza btudos (#84756) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem Move XS van, jövő júniusig hűséggel.
Akkor nem kell most váltogatnom, maradok ebben? Nézegettem mit lehet de drágább lenne jóval.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#84759) szabogabor10 válasza Met (#84758) üzenetére


szabogabor10
veterán

Maradhatsz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#84760) Met válasza szabogabor10 (#84759) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#84761) btudos válasza Met (#84758) üzenetére


btudos
veterán

Marad minden ahogy van. Én gyorsan feldobtam még a Netplusz XXL-t is (Like S mellé), az XL-hez képest minimális a felára, de így egy darabig nem gondolkodom azon, merre tovább, ha netről van szó.

Az kérdés, hogy az eddig aktivált kiegészítő opciók meddig lesznek aktívak, de az alap csomagokat még évekig viheted magaddal amíg a Telekom meg nem unja, és át nem vált valami újabb csomagba.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#84762) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Mobil M díjcsomagom van, amiben a hálózaton belüli hívások ingyenesek.

A telekom oldalán ezt találtam a bue mobil irányú hívásokról.

Eszerint az is hálózaton belüli, azaz ingyenes.

Ez valóban így van? (tapasztalatra lennék kíváncsi, tudom az van oda írva...)
Nyugodtan hívhatok blue mobilost, nem fogja számlázni más mobil hálózatként?:)

Köszi

(#84763) joelke HU válasza kory24 (#84762) üzenetére


joelke HU
senior tag

Domino most esetén 9 Ft-ért hívok bluest is, szóval szerintem neked is ingyen lesz a hívás.

Motorola G51

(#84764) dptrsk válasza kory24 (#84762) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Next Sben is ingyenes a blue, úgyhogy az új csomagokban is az szerintem.

(#84765) radio100jozs válasza kory24 (#84762) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen a Bluemobile, meg a Mol mobile is ingyenes (hálózaton belüli), mert azok is Telekom szerződések, csak adtak nekik egy márkanevet, de valóságban a Telekommal van az előfizetői szerződés.

(#84766) kory24


kory24
őstag

Köszi mindenkinek infót! :R

(#84767) Gee_-


Gee_-
tag

Sziasztok

Hűség hosszabbítással rendeltem egy telefont pár napja holnap kéne megérkeznie ha minden igaz, vásárlás státusza: Szállításra vár
Szükség lesz még adategyeztetésre?
Ha holnapra ígérték akkor holnap fogom megkapni vagy még lehet hogy csúszni fog?

Szállításkor csak a telefont kapom meg és a garancia meg a számlát a weboldalon tudom majd letölteni? vagy papír alapon is megkapom a telefonnal együtt?

(#84768) ArNick válasza betyarr (#84666) üzenetére


ArNick
tag

Ezen kérdésre a válasz mondjuk engem is érdekelne, de eddig nem olvastam sikeres manőverről, csupán az elmélet az egyetlen kapaszkodó:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#84769) Brandynew


Brandynew
őstag

https://sg.hu/cikkek/it-tech/124999/4g-halozaton-tovabbitja-az-adat-mellett-a-hangot-is-a-telekom

Én ezt most nem értem. Miért csak meghatározott készülékeken érhető el ez a 4G Hang? Ehhez valami spéci szoftver kell, nem elég a 4G-képes mobil?

(#84770) tsteve válasza Brandynew (#84769) üzenetére


tsteve
senior tag

az hogy bizonyos funkciók és szolgáltatások csak az un. "támogatott" készülékeken működnek, az nem új dolog.. ilyen pl. a tvgo is.. egyszerű technikai okok ezek.. ezek köre bővülni fog majd hamarosan

[ Szerkesztve ]

(#84771) polonic válasza Brandynew (#84769) üzenetére


polonic
félisten

Nem elég. VoLTE technológiát ismernie kell a készüléknek.

(#84772) zsoltzsolt válasza polonic (#84771) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Melyek ezek a készülékek?

(#84773) polonic válasza zsoltzsolt (#84772) üzenetére


polonic
félisten

Itt egy lista, a devices résznél.
Nem tudom, mennyire frissítik. De azért van jópár.

Persze a Telekom még más feltételeket is szab. Állításuk szerint későbbiekben a nem náluk vásárolt készülékek is használhatóak lesznek a 4g híváshoz.

[ Szerkesztve ]

(#84774) Indian74


Indian74
senior tag

Azt szeretném megtudni,hogy a domino sim kártyát meddig lehet aktiváltatni??
Mert kb 3 hónapja nem lett beaktiváltatva.

NAGYPAPA

(#84775) zsoltzsolt válasza polonic (#84773) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:R Köszi!

(#84776) Ateszpapa válasza Indian74 (#84774) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha jól tudom ami a vonalkódnál található gyártási évtől számítva 2 évig.

(#84777) matthewKER válasza polonic (#84771) üzenetére


matthewKER
tag

Én olyat is hallottam, hogy első körben nem a széleskörű támogatottságot élvező VoLTE megoldást implementálja a Telekom, ezért korlátozott a készülékek köre és ezért is kell Telekom szoftver a használatához.

(#84778) polonic válasza matthewKER (#84777) üzenetére


polonic
félisten

Nincs más technológia 4G hálózaton való híváshoz, mint a VoLTE.

(#84779) Indian74 válasza Ateszpapa (#84776) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm segítséged,de sajna az ügyfélszolgálat nem találja az adott sorszámon a sim kártyát.
azt mondta az ügyintéző,nincs a rendszerben,ilyen sorszámú sim kártya.
:Y

NAGYPAPA

(#84780) tsteve válasza Indian74 (#84779) üzenetére


tsteve
senior tag

hivatalos módon szerezted be? ha igen, akkor meg kell annak lennie... a hozzá tartozó mobilszámra is rákeresett az ügyintező?

[ Szerkesztve ]

(#84781) matthewKER válasza polonic (#84778) üzenetére


matthewKER
tag

Azt tudom, hogy nincs más technológia, csak a VoLTE. Arra céloztam, hogy olyan verziót implementálnak elsőként, ami jelenleg még a Samsung csúcskészülékekre redukálja a támogatott készülékek listáját (egészen pontosan Exynos (7, ami most kimaradt), 8 és 9 chipkészletre).

[ Szerkesztve ]

(#84782) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Arról már van valami iránymutatás az ASZF-ben, hogy a Domino csomagokhoz rendelhető Maraton NET csomag külföldi használatát hogyan monitorozzák és mikor korlátozzák?

Pl. ha valaki külföldi nyaralás előtt nem sokkal rendeli a Maratont, itthon 10-20 MB-ot használ róla, majd kimegy külföldre nyaralni.

Nem lenne jó, ha éppen valahol külföldön nyaral az ember, akkor elzárják a csapot, mondván, hogy magasabb a külföldi használat, mint az itthoni...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84783) Indian74 válasza tsteve (#84780) üzenetére


Indian74
senior tag

Igen hivatalos úton szereztük be.
Na ott lesz a bibi,hívom is az ügyintézés,és kösz.
:R

NAGYPAPA

(#84784) tsteve válasza Donki Hóte (#84782) üzenetére


tsteve
senior tag

a maraton is csak opció (s mivel a szolgáltató nem jelez külföldi használhatóságot) ezért jelen állás szerint roaming-ban nem használható a Maraton a jun. 1-i domino Ászf alapján
az alaphelyzet ugyanis az, hogy az opciók és bónuszok nem használhatók külföldön, hacsak ezt a szolgáltató külön nem jelzi, s a Maraton esetében nincs ilyen jelzés Ászf-ben

[ Szerkesztve ]

(#84785) nmy1212


nmy1212
tag

Sziasztok!

Valakinek sikerült már a még hűségidős előfizetését ezekre az új "moduláris" csomagokra lecserélnie, kötbérfizetés nélkül?

A chat-es ügyintéző azt írta hogy amit néztem arra megoldható és csak a 2 év indul előről.
Előtte írtam az ügyfélszolgálatnak emailt is, tőlük ma jött a válasz hogy mindenképpen kiszámlázzák a kötbért de még a telefonét is...

Üdv!

(#84786) tsteve válasza nmy1212 (#84785) üzenetére


tsteve
senior tag

drágább listaárúra válthatsz csak kötbér nélkül.. hacsak nem mást ir az eredeti szerződésed.. a chat-es ügyintéző tévedett vszinűleg ha mást írt...

[ Szerkesztve ]

(#84787) nmy1212 válasza tsteve (#84786) üzenetére


nmy1212
tag

Igen abban biztos voltam hogy drágábbra nem fognak haragudni.

Ezt írta még a chat-es ügyintéző:

"Ha ezt a csomagot kéred, akkor a tarifakategórián belül maradsz, minden kötelezettség nélkül átválthatsz erre a csomagra."

Jelenleg egy next M csomagom van, de abszolút nem használom ki a beszélgetés részét.
Erre szerettem volna váltani: "Mobil L + 10GB " itt ugyan van árban különbség lefelé, de nem jelentős.

Üdv!

(#84788) tsteve válasza nmy1212 (#84787) üzenetére


tsteve
senior tag

sztem nem válthatsz erre kötbér nélkül... de nézd meg mekkora összeget tartalmaz a szerződésed pontosan

(#84789) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata? Webshop! Április 28-án vettem fel Pick-Pack pontról az Online rendelt telefont és még az nap visszavittem! Mennyi idő alatt iktatják ki a rendszerből? Mert még mindig ott van ha belépek az oldalamra! 0 Ft-ért hoztam el!

Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#84790) nmy1212 válasza tsteve (#84788) üzenetére


nmy1212
tag

(12 600 Ft vállalt minimum havi díj) és 12.000ft lenne az új csomag. Akkor ezek szerint emiatt a 600 forint miatt akarnak kötbérezni? :S

(#84791) radio100jozs válasza nmy1212 (#84787) üzenetére


radio100jozs
őstag

Jelentős vagy sem, akár 1 Ft-al is olcsóbb az új csomag akkor kötbérezés. De, hogy mennyi a kereted, nézd meg a szerződésben, mert az alá nem mehetsz.

(#84792) radio100jozs válasza nmy1212 (#84790) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen, neked az új csomag nem lehet kevesebb 12600-nál. Egyedül pl. Mobil M + 30 GB csomagra válthatnál (13000 Ft/hó)

(#84793) tsteve válasza nmy1212 (#84790) üzenetére


tsteve
senior tag

az un. "tarifa-kategória" szerinti váltás (ahol lehetett régebben párszáz ft-tal olcsóbb csomagra is váltani) csak élő (nem lezárt) csomagok közt működött korábban is... tudtommal legalábbis... persze lehet hogy tévedek, majd cáfolnak itt, ha rosszul tudom... és akkor a kategóriára és nem a konkrét összegre vállaltál hűséget

[ Szerkesztve ]

(#84794) gianone válasza nmy1212 (#84790) üzenetére


gianone
őstag

Viszont akkor nem lehet olyan sok a kötbér.

Őszintén szólva nem is értelek. Kötöttél egy Next M-et 15000-ért havonta, és így kicsengetsz 96000 forintot a havidíjban két év alatt a készülék árán felül, csak hogy legyen telefonod, miközben magát a csomagot ki sem használod. Erre nem is kell mondani semmit, önmagáért beszél.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#84795) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Meg tudja mondani valaki, hogy a Díjcsomagba foglalt adatmennyiség mégis mi akar lenni? :U

:R

⭐ Stella

(#84796) dptrsk válasza radi8tor (#84795) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mivel 18% lett az internet ÁFA-ja ezért különszedték a benne foglalt internet árát, hogy arra érvényesüljön a 18% a 27% helyett.

Move S-ben van 200MB internet ez annak a hozzávetőleges ára.
Így van egy hang havidíj egy internet havidíj s a kettő összege a lebeszélhető, mint ami eddig is volt.

(#84797) tsteve válasza radi8tor (#84795) üzenetére


tsteve
senior tag

a net más áfa-val számolódik... megbontják a számlát emiatt... a dijcsomagokban foglalt megabájtok ára ezért külön sorokba kerül

szerk: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#84798) csako válasza radi8tor (#84795) üzenetére


csako
veterán

200 és 500 MB internet, csak mivel más az áfa, ezért külön sora lett

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#84799) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Oh, köszi. Valóban ki adja a két sor összega a havidíjat. :R

⭐ Stella

(#84800) mecsek20


mecsek20
tag

sziasztok,
lehetséges, hogy még mindig meg lehet rendelni a lezárt Netplusz és korlátlan böngészés opciókat? nálam a weben belépve úgy tűnik lehetne, bár nem klikkeltem rá, de megjelennek az opciók.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.