Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83201) gurabli


gurabli
senior tag

Kedden Szerdán jelentettem be a számhordozási kérelmem online, de még mindig nem hívtak vissza. Érdekes. Ennyire nem kell az új ügyfél? Azt írják egy napon belül keresnek, hát ez már több, mint egy nap.
Nem jó jel, ha már így kezdődik...

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#83202) Soulfly842 válasza Deck (#83200) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért mert a Telekomak van vezetékes internete, tv szolgáltatása. Ez a csomag is csak egyetlen mobilcellában, egy adott helyen érvényes. Ha több cellában használja valaki, akkor game over. :)

[ Szerkesztve ]

(#83203) dptrsk válasza Soulfly842 (#83202) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Jelenleg nincs ez az 1 cellában használhatod korlátozás ebben a csomagban.
Azonban az ÁSZF lehetőséget ad rá bármikor.

(#83204) Beca1990 válasza Soulfly842 (#83202) üzenetére


Beca1990
senior tag

mi más lenne a válasz :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#83205) enginev3.0 válasza Deck (#83200) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha dual simes készülékem lenne még érdekelne is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#83206) 1egaly


1egaly
aktív tag

Egyik előfizumat átváltottam Domino Mixre,jól működik ,csak lenne 2 kérdésem,
1,Az előfizetéseimet tartalmazó oldalon nem látom a dominos számom(régebben volt dominóm,akkor láttam),valahogy rögzíteni kell,vagy később megjelenik?
2,Egyenleg lekérdezés ,0Ft,pedig a csaj mondta van 2000 lebeszélhetőség(25ftért,ha jól értettem),töltsek rá?

Kösz a válaszokat! ;)

(#83207) radio100jozs válasza Soulfly842 (#83202) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nincs ilyen címhez kötöttség a Telenor Hipernet Home csomagnál jelenleg akciósan, ahogy a Vodafone Homenet csomagnál sem.Sőt a Telenor Homenet csomaghoz is rendelhető már az adatmegosztó sim, amit használok is egy külön hordozható WiFi-s modemben.

Az indok, ahogy írták, a Telenornak nincs vezetékes piaca hazánkban, ahogy a Vodának sem, így ezzel a módszerrel tud kvázi teljes szolgáltatást csinálni, azaz mobil+internet+TV.

(#83208) prozodus válasza 1egaly (#83206) üzenetére


prozodus
őstag

Mitől látszana, ha nem regisztráltad?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83209) csako válasza 1egaly (#83206) üzenetére


csako
veterán

Friss tapasztalatom van ebben: a fiókodhoz újra hozzá kell adni, de előtte az 1777-en újra be kell állítanod a jelszavad.
"Válaszd a Díjcsomagok, szolgáltatások/Szolgáltatás és biztonság/Biztonsági és értesítő szolgáltatások/Domino jelszó menüpontot"
Egyenleget nem kaptál, csak ajándék 80 percet (80*25=2000) + 1 GB netet, utóbbit teszteltem.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#83210) prozodus válasza 1egaly (#83206) üzenetére


prozodus
őstag

Az előfizukat és dominókat teljen külön kezeli a tré, de ne kérdezd, miért ilyen béna.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83211) lugosi válasza Deck (#83200) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mert van vezetékes net- és tvszolgáltatásuk.

(#83212) lugosi válasza dptrsk (#83203) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem pontosan, az ászf szerint van korlátozás csak most "ideiglenesen nem alkalmazzák" - szó szerint valahogy így mondta a telekomos ügyintéző, amikor rákérdeztem. Arra, hogy ez meddig lesz így, semmilyen infót nem mondtak. Két év hűségnél meg azért ez jó kérdés lehet.

(#83213) pinnacle válasza pinnacle (#83192) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Erre a 4G-s modemre nincs valami ötletetek? Mostanában már nincs ilyen akciós modem+SIM?

(#83214) toeki válasza gurabli (#83201) üzenetére


toeki
senior tag

az online kérelem gyakorlatilag semmire sem jó, a telefonos ügyfélszolgálat szerint a legjobb megoldás hogy menj be egy Té üzletbe és intézd ott ... :))

(#83215) Kbali válasza pinnacle (#83213) üzenetére


Kbali
nagyúr

Veszel egy használt T-s sticket apróért, meg egy kártyát hozzá.

(#83216) Bferibörs válasza Deck (#83200) üzenetére


Bferibörs
addikt

tudod itt ilyenért hurrogtak le engem :DDD évek óta ilyet használok/tam a telekomnál kisebb adat stb. de volt, most megduplázták az árát 4GB-nak 4000.- (régen 8 GB 3400 körül volt),ha újat rendel valaki. ( rendelésnél a telenornál nem volt még ilyen ). Ehhez a telenoros csomaghoz rendelhetsz a TV mellé még +100 GB éjszakait is ami belefér az előfizetési összegbe 5900 valamennyibe.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#83217) Deck válasza Bferibörs (#83216) üzenetére


Deck
titán

A telekomnak hasonlója sincs ami már jó lenne. Miért nem tud legalább hasonló net ajánlattal elő állni? Na m1 3 hónap és max atmegyek a telenorhoz, +ba még tvzni is tudok majd. Néha jól jönne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#83218) Bferibörs válasza Deck (#83217) üzenetére


Bferibörs
addikt

ilyen áron nincs ez tény (mint telenor) én is a 100 GB vagy flotta korlátlanban gondolkodom, szerencsére nekem van 2 db duos telóm meg mifim is.
TV+100 GB éjszaki 23-08-ig, belefér az előfizetésbe 100 GB-osba.
Én majd augusztusban döntök,ha nem változtat a telekom megyek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#83219) tsteve válasza Bferibörs (#83216) üzenetére


tsteve
senior tag

azért "hurrogtak le" valójában mert stick-es csomagok árát hasonlitgattad a normál telefonos netes csomagok árához.. ami baromira nem fair... gyakorlatilag majdnem minden szolgáltató olcsóbban adja/adta ugyanis a stick-es csomagokat.. az a szerencse igazából, hogy nem korlátoz erre az eszközre a legtöbb szolgáltató... de akit érdekel majd visszaolvas, miért is "hurrogtak le" igazából... emellett a stick-es csomagod sebességre korlátozott és eu-ban sem használható

[ Szerkesztve ]

(#83220) fkenny válasza dptrsk (#83164) üzenetére


fkenny
senior tag

Köszönöm, azt elfelejtettem mondani, hogy ezt ismerem, de a modememnek szüksége van egy "szám"-ra (ez a kitöltendő mező neve) Előző sim-nél (UPC) ez a *99# volt. Telekomnál mi ez, mert nem találom sehol.

Segítséged előre is köszönöm!

Üdv. Ádám

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#83221) tsteve válasza Deck (#83200) üzenetére


tsteve
senior tag

a telekom nem 100 gigát ad otthonra, hanem korlátlan adsl-t... minek versenyezzen a saját otthoni szolgáltatásaival... lefedettségben pedig nagy valószinűséggel veri az adsl a telenor jelzett 100 gigás otthoni szolgáltatását

[ Szerkesztve ]

(#83222) Bferibörs válasza tsteve (#83219) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha ezt vontad le belőle akkor félre értettél
:R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#83223) 7s26c válasza Deck (#83200) üzenetére


7s26c
senior tag

Biztos tud. Csak nem akar :)

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#83224) prozodus


prozodus
őstag

Hát elég gány az új honlap...
Ma belefutottam vmi viccesbe megint: van a családban mobilotthon, megnézem a számlát.
Az egy dolog, h sehol nem jelzi, h a számla ki lett fizetve, és azt lobogtatja kapásból még a komoly túlfizetés ellenére is, de a tré komolyan gondolja, h köt bki is 2 év hűséget, mikor felajánlják neki, h a havidíj az eddigi 0Ft-os hűségtelenség helyett majd 5000 lesz??? És cserébe adna 12000-et készülékengedménynek... Kész röhej...
A másik, h látom ám, h az aktuális percdjlevonás 9Ft. Mi a manó??? Mobilotthonra domino most??? V mi történt? Az ászf szt a percdíj még mindig 11Ft, de 9-et vont. De erről sehol smi infó??? Örülünk, ha 9, bár ennek most nem sok jelentősége van, de a honlap rettenetesen gány...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83225) pinnacle válasza Kbali (#83215) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#83226) Varszegig válasza tsteve (#83221) üzenetére


Varszegig
veterán

adsl? Ez most komoly?:) Mert azt meg sebsségben veri a mobilnet ma már.

(#83227) Genova1983 válasza Bferibörs (#83218) üzenetére


Genova1983
tag

Nekem 6 évig volt mobilnet előfizetésem a Telekomnál.Net n' Roll M,20GB 6990Ft,később bekapcsoltam hozzá a korlátlan böngészés opciót még 1800Ft-ért kb.
Ehez képest most a Telenornál a Home Net M-ért fizetek 4200Ft-ot havonta,(a 20%-on felül kaptam még 500Ft havidíj kedvezményt,mert telefonon kerestek meg az ajánlatukkal) amiért kapok 50GB adatot,alapból korlátlan böngészéssel.Plusz a vásárlási keretből tettem hozzá 100GB éjszakai adatot és egy 30 csatornás alap tv csomagot.
Sebességgel és a szolgáltatások minőségével egyenlőre nincs problémám,úgyhogy nem bánom a váltást.

(#83228) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Csak annyit találok a next s díjcsomagról, hogy május 1-től megszűnik és március 24 volt az utolsó amikor lehetett a csomagra váltani. Azt nem találom, hogy május 1-től minden régi díjcsomagra igaz lesz, hogy adatmennyiség elfogyása esetén nincs lassítás hanem a netet lekapcsolja? Nem csak a next csomagra lennék kíváncsi. Vagy tudtok valami linket ahol ez megtalálható?

(#83229) MK VII válasza bozsozso (#83228) üzenetére


MK VII
veterán

Szia. A régi csomagoknál marad a lassítás. Az újaknál már teljes leállítás van. Legalábbis én amiket itt olvastam abból ezt szűrtem le.

(#83230) #86564352


#86564352
törölt tag

Sziasztok. Jelenleg Move XS csomagom van még egy évig, havi 1000 forint kedvezménnyel arany hűség miatt. A Telekom appban mobilnetre most még látom a Netplusz M, L, XL opciókat és a korlátlan böngészés opciót is ahogy eddig, a kérdés ezek megmaradnak a meglévő előfizetőknek a mostani újítás után is? Variálhatok hónapok múlva is az appban ezekkel? Új telefonvásárlás előtt is állok, ezért 1 GB mobilnet legalább kéne majd. Ahogy nézem a honlapon az új mobilnet árak rendesen emelkedtek!

mostani újban 1 GB 2000 Ft, 4 GB 4000 Ft
régi Netplusz L: 1 GB 1470 Ft, XL 3 GB 2400 Ft, XXL 5 GB 3050 Ft
régiben van tematikus korlátlan böngészés opció 1756 Ft ezzel is mi lesz?

tehát meglévő ügyfeleknek meghagyják a Netplusz opciókat és eddigi árakat?

Másik kérdés, ha meglévő előfizetéssel veszem a telefont, akkor az új 2 éves hűség első évében még továbbra is érvényes lesz a hátralévő havi 1000 Ft kedvezmény?

(#83231) Zeki válasza #86564352 (#83230) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem lesz ilyen korlátlan web és email.

(#83232) 4Grider válasza #86564352 (#83230) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha egy opciót lezárnak, akkor arra már nem tud senki előfizetni a lezárást követően. Aki viszont használja, az addig használhatja, amíg csak lehet. Utólag fizetők ebből a szempontból előnyben vannak, a prepaid előfizetőknek ui. a lezárást követően nagyon kell figyelniük, hogy mindig legyen elég egyenlegük a megújításkor. Különben bukták a lezárt opciót.

(#83233) Roxbury válasza Zeki (#83231) üzenetére


Roxbury
őstag

De akinek jelenleg van ilyen, annak eltorlik, vagy neki marad?

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#83234) Zeki válasza 4Grider (#83232) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én olyat olvastam itt valakitől, hogy amint feltöltöd a Dominód egyenlegét, az új szerződésnek minősül, és az új szabályok vonatkoznak rá.

(#83235) #86564352 válasza Roxbury (#83233) üzenetére


#86564352
törölt tag

Na ez a kérdés, azt persze értem új ügyfeleknek már csak új csomagok. De meglévőknek még elérhető marad a netplusz L, XL és lehet váltogatni? Vagy a jelenlegibe ragadok bele? Azt se tudom a hűség az opciókra is vonatkozik? Úgy nem vehetnék el a régi olcsóbb díjakat. Mert tényleg röhej mennyit emeltek az árakon.

(#83236) goop válasza #86564352 (#83235) üzenetére


goop
őstag

Május 1 után nem tudod ezeket az opciókat megrendeni, ami opciód él máj 1 napján, az addig marad amíg le nem mondod, variálásra nem lesz lehetőséged.

[ Szerkesztve ]

(#83237) Carline válasza Zeki (#83234) üzenetére


Carline
őstag

Ha új szerződés akkor feltöltésenként lehet majd bevonulni adategyeztetésre?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#83238) Bferibörs válasza Carline (#83237) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem, évente kell

(#83234) CineDOG1

igen, a feltöltéstől él az új ászf ha változott, 365 nap után vagy feltöltöd vagy eldobod ha közben nem töltöttél rá összeget

május 01-től változik az ászf , meglátjuk majd, hogy miben

(#83236) goop

ha hűség időd van és arra kedvezményt kaptál akkor h. lejárta után teljes összeget kell fizessél

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#83239) bozsozso válasza MK VII (#83229) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszi.

(#83240) #86564352 válasza goop (#83236) üzenetére


#86564352
törölt tag

Köszi. Akkor még most beállítom fixre Netplusz L vagy XL és akkor remélem az úgy annyi adat és annyi forintért megmarad még pár évig.

Időközben a honlap szokás szerint hibás, néztem a készüléket és meglévő előfizetéssel nem engedi megvenni "hiba, próbálkozzon később" hát köszi... természetesen ha új drágább előfizetéssel akarnám venni már nincs hiba. :U

(#83241) Faterkam


Faterkam
addikt

Mikortól változott a Domino Fix Extra 19Ft-ról 25Ft-ra? Lemaradtam, nem szoktam nézegetni, de a Weboldalon ez van már kint!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#83242) horvathd válasza Faterkam (#83241) üzenetére


horvathd
aktív tag

Mindig is 25 Ft volt, a külön, de ingyen aktiválható Most opcióval lesz 9 / 19 Ft.

"The Kid just rages for a while."

(#83243) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Most hogy még személyesen lehet move csomagokat kötni, Galaxy s8at ki tudnék hozni ilyen csomaggal?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#83244) 313313 válasza Deck (#83200) üzenetére


313313
addikt

Ha Magenta1-es vagy a Telekomnál, akkor jár 2 vagy 3 (egy időben történő használat) készülékre a tv go. A Magenta 1csomag folyószámláján lévő mobil előfizetéseknél a tv nézés korlátlan és ingyenes. Ott van a tematikus csomagok között is, megendelhető bárkinek.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#83245) Carline válasza Bferibörs (#83238) üzenetére


Carline
őstag

Ez most nem tiszta. Ha feltöltöm majd a surf kártyámat akkor már élni fog az új ASZF és nem tudom surfként használni és netplusz sem mehet?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#83246) will5


will5
tag

Valaki múltkor említette, hogy szeretné kihasználni a Magenta1 50000Ft-os készülékvásárlási kedvezményt, de a saját száma megtartásával.
Nem találom erről a részleteket, valaki leírná, hogy valóban meg lehet-e ezt oldani telekomon belül?

Nekem egy flottás előfizetésem van, ennek a számát átvinném Domino-ba, majd 1 hónap után Magenta1-be. Ez így kivitelezhető? Illetve van valami külön díja? És gondolom csak személyesen lehet intézni, ami a honlapon van dupla perc/adatforgalom opció azt nem fogom tudni érvényesíteni.

(#83247) Watto1991 válasza will5 (#83246) üzenetére


Watto1991
senior tag

Tökéletesen leírtad. 1990 Ft-ért átmész Dominoba, 1 hónap múlva mehetsz előfizetésbe 50ezres kedvezménnyel. (ha még nem használtad ki ugye)

(#83248) gianone válasza Watto1991 (#83247) üzenetére


gianone
őstag

Ha 3 hónapra ment Dominóba, akkor kapott havidíjkedvezményt is az előfizetésre visszavitelre is (425-2000-ig). Next S ATK-nál pl. egy ezrest Az új csomagoknál nem tudom, van-e.
Az is lehet, hogy köt egy új szerződést, a régit kiviszi Dominó Mostba. Igaz, 2 kártya, de adott esetben így lehet a legoptimálisabb percdíj.
Egyébként most az 50000-rel együtt kerülnek annyiba a telefnok, mint februárban nélküle...

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83249) Ateszpapa válasza enginev3.0 (#83243) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kevés rá az esély.
Csak akkor sikerület, ha lesz készleten Április 30-ig.

Az előrendelőknek már az új díjcsomagokat hozza ki, csak személyesen lehet a régit intézni, de szűkös lesz az idő.

[ Szerkesztve ]

(#83250) matthewKER válasza Carline (#83245) üzenetére


matthewKER
tag

A feltöltéssel valóban elfogadod az új ÁSZF-et, de ez nem azt jelenti, hogy kikapcsolják a szolgáltatásaidat.
A már meglévő tarifacsomag megmarad, viszont, ha váltasz díjcsomagot már nem térhetsz az előzőbe vissza.
Már meglévő, de lezárt szolgáltatás esetén is ez a helyzet, amíg az egyenleged elegendő a lezárt szolgáltatás igénybevételére, addig megtarthatod, de ha egyszer is nem tudják levonni az időszaki díjat onnantól kezdve már nem aktiválhatod újra a lezárt szolgáltatást.

Más: Ahogy én látom Domino részen nem változik semmi különös Május 1-től.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.