Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84451) Bferibörs válasza kory24 (#84450) üzenetére


Bferibörs
addikt

Maratonnal az ajándékot kezdi el használni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#84452) kory24 válasza Bferibörs (#84451) üzenetére


kory24
őstag

Az jó akkor.

És ha még most áprilisban aktiválok egy megújuló net csomagot akkor az ugye működni fog a jövőben, attól hogy lezárásra került? Gondolom amíg lesz mindig egyenleg megújulni?

(#84453) Black_Raven válasza kory24 (#84452) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor elvileg marad(teljes megszüntetésig), de nem szünik akkor sem ha a forduló napon nincs elég pénz rajta, mert megvárja a feltöltést vagy a végleges lemondást. Legalábbis nálam volt már olyan hogy nem töltöttem rá pénzt, és így nem tudta levonni, csak pár nappal később, amikor raktam rá.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#84454) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Vasárnap rendeltem előfizetést telefonnal amit ma kellett volna hozni a futárnak, felhívtam a telekomot kiderült valami hiba van náluk még ki se adták a futárszolgálatnak és nemtudja megmondani mikorra javítják a hibát és mikor kapom meg. Ilyennel találkozott már valaki? Mire számítsak mikor kapom meg a telefont?

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#84455) radio100jozs válasza TomPack (#84445) üzenetére


radio100jozs
őstag

Akkora átejtés ez, hogy most próbálnak rádumálni ügyfeleket Dominó helyett ezekre a szerintem rosszabb előfizetéses csomagokra.

Melyik előfizetéses csomagban jön ki 9-19 Ft-os percdíj, meg sms díj? Főleg ez a 80 perces csomag átejtés, ahol 2000 Ft-ért kapsz 80 percet vagy SMS-t, ez kemény 25 Ft/perc vagy db ár, és ha elhasználod, fizethetsz tovább 35 Ft/perc vagy sms db. áron! Miközben még a Domino fix a Most opció nélkül is végig 25 Ft áron számol. A net meg vicc, hogy 400 MB-ot adnak 1000 Ft-ért 1 hónapra, miközben a Maratonnal 4000-ért 4 GB-ot adnak, és ezt addig használod, míg el nem fogy.

Mindhárom szolgáltató feltöltős csomagjait nézve jelenleg csak akkor szabad előfizetéses csomagot kötni, ha havonta legalább 4-5 óránál többet telefonál valaki, az alatt csak ráfizetés jelenlegi percdíjak mellett. Főleg ha figyelembe vesszük akár a beragadó perceket, vagy MB-okat is egy havidíjas csomagba, akkor meg pláne csak a szolgáltatónak éri meg a havidíjas csomag.

Azzal, hogy a Voda a Tutival levitte 19 Ft-ra a perc és sms díjat, majd követte a többi, egyértelműen kinyírták az elfizetéses csomagot a mobilhasználók többségénél. Persze nem kell félteni a szolgáltatókat, sokan az impulzusok alapján vásárolnak, és meglátják a tetszetős telefont, és rohannak boldogan aláírni 2 év rabságot akármennyi havidíjért, csak legyen egy az áhítatot mobilból.

(#84456) Beca1990 válasza radio100jozs (#84455) üzenetére


Beca1990
senior tag

+1

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84457) cris78


cris78
őstag

A társ kártyás csomagok is megszüntek? Fun s, net&roll? Semmi nincs helyettük?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#84458) Beca1990 válasza cris78 (#84457) üzenetére


Beca1990
senior tag

semmi...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84459) Zeki válasza radio100jozs (#84455) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bementem ma a telekom partnerbe, megkérdeztem hogy 60-ig mit ajánlanak ami 8 magos. Semmit. Már Dominóval.
Jó akkor megyek az edigitalba, és akciósan, függetlenül megveszem a Samsung J7-et.
De akár részletre is vehetném.
Jó a független telefon, az olcsó percdíjakkal.:)

(#84460) btudos válasza cris78 (#84457) üzenetére


btudos
veterán

20/25 % kedvezményre vagy jogosult, függően attól, hogy milyen szolgáltatásokat kombinálsz. Lényegében nincs direkt társkártyás díjcsomag, bármilyen csomagra kaphatsz kedvezményt, cserébe az a hátulütője a dolognak, hogy minden hónapban a legdrágább listaárú csomag lesz a főkártya.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#84461) Beca1990 válasza Zeki (#84459) üzenetére


Beca1990
senior tag

ennyi!
az előfizetéses csomagokat meg dobják a levesbe...
ha 2-3 ezerért adnának korlátlan beszéd és sok GB-os csomagokat és emellett lehetne féláron vagy akár ingyen elhozni telefonokat akkor nagyon sokan lennének előfizetők.
szerintem...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84462) k-adi válasza Beca1990 (#84461) üzenetére


k-adi
nagyúr

Persze és még adjanak mellé egy hostess-t is aki reggelente kávét főz neked, mi? :))

(#84463) albiosz


albiosz
őstag

Adategyeztetés: múlt csütörtökön megvolt részemről, jöttek a pipák. Jóapámnak szombaton detto.

Visszaigazolást azóta is kummantanak küldeni. Ez normális?

(Bocs, nem olvastam vissza, ha téma volt esetleg)

(#84464) k-adi válasza albiosz (#84463) üzenetére


k-adi
nagyúr

Még én sem kaptam róla semmi. Se sms, se email se postagalamb. :N

(#84465) Beca1990 válasza k-adi (#84462) üzenetére


Beca1990
senior tag

nem kértem többet mint amit a környező országokban adnak. :D

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84466) k-adi válasza Beca1990 (#84465) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát de az a helyzet, hogy nem a környező országok egyikében laksz, hanem itt. Márpedig itt az ittlévő piacot kell figyelembe venni (elsősorban persze)... ami rád, mint user szarul hat.

(#84467) lugosi válasza Beca1990 (#84465) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A környező országokban van 2-3 ezerért korlátlan csomag sok GB-tal?

(#84468) gianone válasza lugosi (#84467) üzenetére


gianone
őstag

Van, pl. lengyeleknél. 74 forint egy zlotyi. 2900-ért korlátlan csomag 13 GB-tal, ha jól látom.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#84469) #08205312 válasza lugosi (#84467) üzenetére


#08205312
törölt tag

Pl. digi románia: 1 előfizetés megkötése esetén a havi díj 4,8 euró, korlátlan belföldi hívás + 3000 perc EU + 50 GB
4 előfizetés megkötése esetén ugyanez csak 2,88 euró/hívószám

[ Szerkesztve ]

(#84470) lugosi válasza gianone (#84468) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az kemény.
8: az is.

(#84471) TomPack


TomPack
őstag

Nekem tegnap reggel óta -mióta telekomos vagyok- karbantartást ír a telekom mobilappja, és a weboldal is ha belépek. Van ennek valami átfutási ideje amíg működni kezd, vagy másnál se megy? A vodánál 3 hétig nem ment, úgyhogy már semmin sem csodálkozom.

(#84472) dptrsk válasza lugosi (#84470) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Márcsak az a kérdés, hogy adott országban milyen adók és díjak terhelik a szektort?
Illetve milyen a lefedettség, 4G van-e?

(#84473) tsteve válasza dptrsk (#84472) üzenetére


tsteve
senior tag

hát igen... ők ott Lengyelországban és Romániában nem perkálnak minden lebeszélt perc és elküldött sms után 2 Ft-ot az államkasszába távközlési különadó címén, mint a magyar szolgáltatók ... nesze neked "rezsicsökkentés" :(

[ Szerkesztve ]

(#84474) Zeki válasza tsteve (#84473) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lehet ezért lesz biznisz a netes duma. Pláne, ha az ő alkalmazásukon keresztül megy majd.

(#84475) tsteve válasza Zeki (#84474) üzenetére


tsteve
senior tag

én is már rég áttértem a voip-re, mivel tisztelt "ártunk és ormányunk" ennyire nem szereti a hagyományos voice hivásokat, sztem is csak ez a lehetőség amíg ők garázdálkodnak a távközlésben is

[ Szerkesztve ]

(#84476) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ez nem ide való, vannak erre topicok.

Más.:

A mai naptól elindul a VoLTE szolgáltatás 'demója'. Fokozatos a bekapcsolás, illetve a szükséges op. rendszerek frissítési elérhetősége, frissítési lehetősége

Induláskor S7, S7 Edge, S8, S8+ -on lesz elérhető, a kör folyamatosan bővülhet majd :)

Kizárólag a Telekom által támogatott OP rendszeren működik.

Az újonnan vásárolt és a meglevő készülékek esetén is az operációs rendszer frissítése után válik elérhetővé a VoLTE opció.

Kizárólag a Magyar Telekomnál vásárolt készülékeken vehető igénybe a szolgáltatás.

Más szolgáltatónál, illetve nyílt piacon vásárolt (pl. Media Marktban) vásárolt készülékeken nem működik.

A 4G Hang - VoLTE szolgáltatást kizáró tényezők:

Jelenleg a feltöltőkártyás szerződéseken nem aktiválható a VoLTE opció. (természetes a jövőben ez is bővülhet majd, erre információ nincs!)

Blue Mobile és Mol Mobile szerződések esetén az opció nem lesz elérhető.

Flottáknál sem egyelőre (telemátrix szolgáltatás miatt)

A VoLTE opció nem igényel mobilinternet szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#84477) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#84476) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez jó, érdemes a Telekomtól S8-cat venni. :D
Honnan tudom, hogy VoLTE-t használ a készülék?
Az a 4G+?

A beállításoknál be van kapcsolva, hogy engedélyezve van.

(#84478) Vangelis válasza Soulfly842 (#84476) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez egyébként a felhasználóknak vagy a telekomnak lesz jó?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84479) Soulfly842 válasza Ateszpapa (#84477) üzenetére


Soulfly842
addikt

Onnan, hogy hanghívásnál nem kell a telefonnak kínlódnia a 3G-vel (hanghívás a 4G-n). Sok hálózati gondtól mentesülhet így az ügyfél majd :)

Ennek a 4GAdvanced/4G+-hoz nincs köze... pusztán a 4G-n történő hanghívásokra irányul :)

(#84478) Vangelis

Lásd fent. :)

[ Szerkesztve ]

(#84480) dptrsk válasza Ateszpapa (#84477) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

4G+ az más.
Szerintem onnan tudod, hogy hívásnál nem dob vissza 3Gre

@Soulfly842
Én jobban örülnék, ha minden készülék ami képes rá megkapná...
Kb. az a kör van kizárva, akiket érdekel a téma és nem marketing készüléket vesznek..

[ Szerkesztve ]

(#84481) radio100jozs válasza Soulfly842 (#84476) üzenetére


radio100jozs
őstag

Érdekesek a követelmények, mert pl. majd egy Honor 8 DS, ami Telekomnál előfizetéssel hűségre vett, de gyári független, és nincs is belepiszkálva a Telekom részéről, akkor majd ezen feltételek szerint hová lesz besorolva a VoLTE használhatóságnál?

(#84482) Vangelis válasza Soulfly842 (#84479) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Értem én..

Akkor így a telekom már a 4g-n tudja (netes hívás?) dumáltatni az ügyfeleket... és nekik is olcsóbb lesz a percdíj :D

Olyan lesz mint a viber ;] , most hallasz most jó :D?

Csak viccelek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84483) tsteve válasza Vangelis (#84478) üzenetére


tsteve
senior tag

- HD hang
- 4G rendelkezésre áll hanghívás alatt is
- akkumulátor kímélése (akár 25%)
- gyorsabb hívás felépülés

[ Szerkesztve ]

(#84484) dptrsk válasza radio100jozs (#84481) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Attól, hogy független, lehet szolgáltatós FW rajta.
Lásd S8

(#84485) dptrsk válasza tsteve (#84483) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

HD hang 3G-n is van...

(#84486) goop válasza dptrsk (#84484) üzenetére


goop
őstag

Honor 8 nem ilyen, és mivel nekem is ez van, remélem hogy imei alapján megy majd a dolog.

(#84487) tsteve válasza dptrsk (#84485) üzenetére


tsteve
senior tag

és ha 2g-re vált vissza? akkor bizony nincs...egyébként a 3g hd-nél is kicsit jobb minőséget ígérnek itt

[ Szerkesztve ]

(#84488) radio100jozs válasza Soulfly842 (#84476) üzenetére


radio100jozs
őstag

Itt a hivatalos a VoLTE-ről a Telekomtól:

[Telekom-VoLTE]

(#84489) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Köszi, akkor figyelni fogom.
Azt hittem a 4G+ az. :B

(#84490) StLui


StLui
veterán

Megörültem ennek az összerendezhető csomagoknak, irodában van egy mobil amit csak beszédre használunk, net fölösleges, még wifit sem használunk rajta, nemhogy mobilnetet. De nem tudom kiválasztani a 0 net opciót a mobil L csomag mellé, valamennyi netet mindenképpen adni akar, nincs valami ötletetek? még van egy év hűség erre a csomagomra pont, minimum 3900Ft/hó összegre

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#84491) Zeki válasza Soulfly842 (#84476) üzenetére


Zeki
nagyúr

+ kizárólag hétfőn, szerdán és pénteken reggel 6-tól fél 7-ig, és csak az azokon a napokon született emberek, de hétfőn azokból is csak a nőneműek.

(#84492) dptrsk válasza StLui (#84490) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak a teljesen korlátlan csomag mellé lehet netnélküliséget választani.

(#84493) StLui válasza dptrsk (#84492) üzenetére


StLui
veterán

Ez sajnálatos, a 3000Ft-ot sem beszéljük le szinte soha teljesen. Persze 4 számunk közül ezen az egyen van hűség, és nem tudom dominóra tenni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#84494) KZP válasza Ateszpapa (#84489) üzenetére


KZP
őstag

Nem kell figyelni, ott van a tájékoztatóban, hogy küldenek SMS-t azoknak, akiknél ezt bevezetik. :)

(#84495) dptrsk válasza Zeki (#84491) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezen jót nevettem..
De sajnos igaz... :W

(#84496) Beca1990


Beca1990
senior tag

az ászf módosítást amit most küldenek ki SMS-ben hol tudom megnézni?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84497) Huroq válasza Zeki (#84491) üzenetére


Huroq
senior tag

Valami ilyesmi fogalmazódott meg bennem is.
Legalább stabil lesz a szolgáltatás, hisz ilyen árazás mellet nem sok ember fog készüléket venni tőlük. (DE)

(#84498) lm83


lm83
őstag

Ez a netes adategyeztetés csak akkor megy ha saját néven van a kártya?
Ha másén akkor személyesen kell bemenni?

(#84499) radio100jozs válasza StLui (#84493) üzenetére


radio100jozs
őstag

Pont ez volt tegnap téma, hogy miért is akarják az üzletekben, hogy előfizetést kössél feltöltő helyett, mert ahogy írod, bentragadnak percek, így ez tiszta haszon a szolgáltatónak.

Viszont hűség alatt is lehet váltani, csak ki kell fizetni a kötbért, ami lehet készülék kedvezmény, vagy díjcsomag havidíj kedvezmény. Ha sok van a hűségből hátra, akkor lehet megéri inkább kifizetni a kötbért, mert még akkor is olcsóbb, mint hosszú ideig fizetni a havidíjat, ami nincs kihasználva.

(#84500) Indian74 válasza radio100jozs (#84499) üzenetére


Indian74
senior tag

Csak egy kérdés és ha sok van még a hűségből,kb 1 év,akkor mennyi lenne a kötbér??
:R

NAGYPAPA

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.