Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84351) dragon1993 válasza Soulfly842 (#84350) üzenetére


dragon1993
őstag

Nálam is így írta be az ügyintéző.
Pécs (Magyarország)

(#84352) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem változott a lakcímem... akkor így már kénytelen vagyok bemenni...?

Meg is kérdeztem kérték, hogy csúcsidőm kívül menjek..., mert mire mindegyiket leegyeztetik....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84353) RedCactus válasza Vangelis (#84352) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nekem online nem kérte.

(#84354) Vangelis válasza RedCactus (#84353) üzenetére


Vangelis
nagyúr

akkor megpróbálom

Csak pörög pörög semmi....

Soha nem fog a honlapjuk rendesen működni az tuti...

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84355) dptrsk válasza Vangelis (#84354) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem ismerem a rendszert, de ha állami adatbázisban tudja ellenőrizni a személyit, akkor lehet, hogy az állandó lakcímet is.

Feltételezem, ha szükséges lenne a cím beírása, akkor úgy lenne megcsinálva a honlap.

(#84356) 1egaly


1egaly
aktív tag

Megint nem lehet belépni kibeb*szo..oldalukra... :F

(#84357) -secret- válasza 1egaly (#84356) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem sem lép be.

(#84358) tylerddd


tylerddd
veterán

Kolléganőmnek J5-ös Samsungja van a szolgáltatótól. Állítása szerint eddig mindig kapott SMS-t a nem fogadott hívásokról vagy ha pl. valaki beszélgetés közben kereste. Ez most egyik percről a másikra megszűnt. Ez telefon beállítási hiba lehet (néztem, nem találtam erre semmit) vagy szolgáltatós probléma? Köszönöm!!!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#84359) dptrsk válasza tylerddd (#84358) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telefonbeállítási hiba.
A hívásátirányításokat kellene megnézni.

(#84360) tsteve válasza tylerddd (#84358) üzenetére


tsteve
senior tag

nézze meg azt is az illető, hogy a telekom alkalmazásban a "hívásátiranyitás" funkció működik-e az "előfizetések testreszabása " menüpontban..legyen
ott a pipa... tehát ez legyen bekapcsolva feltétlenül ha sms értesítést akar kapni... a telekom rendszere sajnos mostanában elvégzi az átirányítást kikapcsolt funkció esetén is, de sms értesítést nem küld... sajnos elég zűrzavaros egy ideje...

ezen felül - ahogy az előttem szóló is irta- ez lehet beállitási hiba is, ha pl. nem a hangposta számra vannak átirányítva a bejövő, (de nem fogadott) hívások...
+36309888333 a helyes szám

[ Szerkesztve ]

(#84361) dptrsk válasza tsteve (#84360) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem hangpostát szeretne, hanem hívásértesítő SMSt, amihez a helyes szám, ha jól tudom:
+36309876543

(#84362) tsteve válasza dptrsk (#84361) üzenetére


tsteve
senior tag

ez a szám csak foglaltság esetére állítható be tudtommal, ezen kívül pedig (szerencsére) hangpostára futás esetén is küldi az sms-t a telekom, ha engedélyezve van az átirányítás a telekom alkalmazásban

[ Szerkesztve ]

(#84363) KZP válasza tylerddd (#84358) üzenetére


KZP
őstag

(#84364) 313313 válasza Cilindrik (#84322) üzenetére


313313
addikt

Én se lettem okosabb, keresgéltem, de nem találtam semmit.
Meg kell kérdezni üzletben, hogy HTC mit szokott ilyenkor csinálni (garanciális feltételekről lesznek szívesek tájékoztatni), vagy írásban, de az hosszabb ideig fog tartani.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84365) csako válasza tylerddd (#84358) üzenetére


csako
veterán

Telefonon a Tárcsázó app-ban a Hívásátirányításoknál valahogy így nézzen ki:

Illetve ahogy írták a Telekom weboldalon vagy app-ban meg kell nézni, hogy a Hívásátirányítás vagy Hívásértesítő be van-e kapcsolva az adott előfizetésre.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#84366) 7s26c


7s26c
senior tag

Havonta jön sms, hogy változnak a szolg. feltételek. Fárasztó mindig elolvasgatni, mi változik.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#84367) Slavia


Slavia
aktív tag

Üdv! Biztosan volt már de még 1*leírom!

Az adategyezetetésnél:

A nevetek: Pl: CSEKE BURTUS

A születési hely: Pl: KISTÁKOLMÁNY (MAGYARORSZÁG)

Anyja Neve: Pl: KIS NAGY IRÉN

Tehát gyakorlatilag úgy ahogy az igazolvány hátulján szerepel!

[ Szerkesztve ]

(#84368) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

Sziasztok!

A mobilelőleget bele lehet forgatni a havi díjas előfizetésbe? Értem ez alatt a vele való számla kifizetését, aki nem értené. :)
És már az elején vagy pedig a hűségidő végén használható fel a mobilelőleg?

A választ köszönöm előre is! :R

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#84369) Donki Hóte válasza Slavia (#84367) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Aki ezt így kitalálta, az egy orbitális nagy barom volt :W

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84370) dptrsk válasza Donki Hóte (#84369) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Miért is?
S akkor az micsoda, aki annak ellenére, hogy azt kéri, hogy azt írd ami a hivatalos dokumentumon szerepel, mégis a felét kihagyod...

Ennyi erővel minek minden adat, megadom a személyi igazolvány számát, a többit meg kérdezze le nem?
Ha nálam van egy lopott személyi, akkor tudok róla minden adatot...

(#84371) 4Grider válasza Donki Hóte (#84369) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ellenőrzés maga nem a szolgáltató rendszerében történik. Azaz a szolgáltató csak visszakapja az ellenőrzés eredményét, nem ő tehet róla, hogy case sensitive az elvárt adat. Ettől persze még nyugodtan használhatnák az upper függvényt az adatbeviteli maszknál, azaz egyik oldalon sem szeretnek igazán gondolkozni...

(#84372) Slavia válasza Donki Hóte (#84369) üzenetére


Slavia
aktív tag

Nekem mondod, kb a 15. próbálkozás után esett le hogy teljesen úgy kell beírni az adatokat mint ahogy a személyim hátulján van.Nekem máshogy nem volt hajlandó elfogadni.

(#84373) tomy86 válasza Slavia (#84372) üzenetére


tomy86
addikt

Én születési helyhez csak Budapestet írtam és elfogadta. Legalábbis az oldal azt dobta, hogy az adatok egyeznek (vagy valami hasonló szöveget). Ezek után kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.

(#84374) TannerHUN válasza TannerHUN (#84368) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Tárgytalan, már megtaláltam az oldalon. :) Azért köszönöm! :R

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#84375) anadroid válasza Slavia (#84372) üzenetére


anadroid
senior tag

Elfogadta vegyes nagy- és kisbetűvel. Ahol kerület volt, ott oda kellett írni, pl. Alsókisbürgözd-Felső 03 formában.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#84376) anadroid válasza Donki Hóte (#84369) üzenetére


anadroid
senior tag

Ezt gondolom a rendelet kiötlőire érted. Mert azok. Nem csak voltak.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#84377) Donki Hóte válasza dptrsk (#84370) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért is?
S akkor az micsoda, aki annak ellenére, hogy azt kéri, hogy azt írd ami a hivatalos dokumentumon szerepel, mégis a felét kihagyod...

Töltöttél már ki adóbevallást elektronikus formában :F

Gondolom, hogy nem, mert akkor tudnád, hogy még a NAV (amely szerv pedig a legkukacosabb Magyarországon) sem kéri azt, hogy a születési helyed után írd oda, hogy (MAGYARORSZÁG) :((

Arról nem is beszélve, hogy a születési hely sima városnévvel történő beírása után megjelent a zöld pipa a sor mellett és semmilyen hibaüzenet nem jött arról, hogy miért nem fogadta el a TKOM az adategyeztetést.

Ha odaírnák, hogy hol a hiba, akkor az ember csak rájönne, hogy mit akarnak, de semmi visszajelzés :O

Ha lenne valami kitöltési útmutató, akkor be lehetne írni, hogy mit kell ebbe a rovatba írni. De mivel nincs, az ember megy a józan esze után, de a józan ész nem kompatibilis a TKOM rendszerével :W

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84378) k-adi válasza Donki Hóte (#84377) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én nem írtam utána és simán elfogadta a várost.

(#84379) 4Grider válasza Donki Hóte (#84377) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint írtam, NEM a Telekom rendszere ellenőriz. Ők csak továbbküldik az általad beírt adatokat és egy eredményt (elfogadva vagy nem) kapnak vissza.

(#84380) k-adi válasza 4Grider (#84379) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez igaz, de ennek ellenére csinálhattak volna egy útmutatót a gyökereknek, mert látod mennyi embernek nem sikerül helyesen kitölteni

(#84381) Donki Hóte válasza k-adi (#84378) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A személyidben be van írva a városnév után?

Azt mondják, hogy sok embernek nincs odaírva a város után a (MAGYARORSZÁG) pontosítás, nekik nem is szabad beírni ezt, mert ha beírják, akkor az lesz a hiba oka :O

Agyrém :W

Ja, egyébként a születési hónapot arab számmal, római számmal, betűvel, rövidítve, vagy teljes egészében kell írni :F Ebben is lehet hiba :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84382) DFlash


DFlash
tag

Harmadik szám ellenőrzésénél simán ment minden, a születési helynél csak a várost írtam, s nem reklamált.

#84381 Donki Hóte: Születési időt én így adtam meg: Év.hó.nap. Mindet számmal. pl: 2017.04.24.

[ Szerkesztve ]

(#84383) Donki Hóte válasza k-adi (#84380) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Elfogadom, hogy gyökér vagyok, de akkor sincs rendben az, hogy ennyire elbonyolították ezt az adategyeztetést :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84384) k-adi válasza Donki Hóte (#84381) üzenetére


k-adi
nagyúr

Római számmal..persze... atyaég. :U

(#84385) Slavia válasza k-adi (#84380) üzenetére


Slavia
aktív tag

(PH! addikt) létedre nálad is kicsapja a biztosítékot az értelem ahogy látom.De hát a PH már csak ilyen.... NE kérdezz,ne segíts mert tele van gyö......

(#84386) Donki Hóte válasza DFlash (#84382) üzenetére


Donki Hóte
veterán

És neked számmal van írva a hónap? Mert nekem betűvel van írva.

Azt írták itt korábban, hogy karakterről karakterre úgy kell beírni, mint ahogy a személyin van, mert különben nem lesz megfelelő az adat :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84387) Soulfly842 válasza Donki Hóte (#84383) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem ők bonyolították túl, hanem hivatalos okmányellenőrzés zajlik. Néha az okmányirodás Magdika is vad dolgokra képes :)

(#84388) Slavia válasza Donki Hóte (#84377) üzenetére


Slavia
aktív tag

(de a józan ész nem kompatibilis a TKOM rendszerével) end of story .:)

Legközelebb nyomok egy screenshotot.

[ Szerkesztve ]

(#84389) Donki Hóte válasza Slavia (#84385) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Látom, hogy te nagy szakértő vagy.

Akkor magyarázd már meg, hogy szerinted csak a (MAGYARORSZÁG) beírással működik a dolog, de itt legalább két ember írta, hogy neki anélkül működött :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84390) Slavia válasza Donki Hóte (#84389) üzenetére


Slavia
aktív tag

Elsőnek soha nem írtam hogy CSAK azzal működik,másodszor pedig csak azért írtam hogy ha valaki belebotlik ilyen hibába majd utána olvasva megtalálja. hülyeségeket meg ne írkáljál...

(#84391) k-adi válasza Donki Hóte (#84389) üzenetére


k-adi
nagyúr

Bár totál őrültség lenne, de lehet a fővárosokat tudja a rendszer azaz pl. Budapest -et felismeri egyből.

(#84392) Donki Hóte válasza Slavia (#84390) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nézd meg, hogy mit írtál #84367-ben!

Na jó, befejezem, itt igazából senkinek sincs fogalma, hogy ha működik, akkor mitől működik, ha meg nem működik, akkor mitől nem működik, de a más lehülyézése az megy ezerrel :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84393) DFlash válasza Donki Hóte (#84386) üzenetére


DFlash
tag

Számmal adtam meg, s elfogadta. :R

(#84394) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Minek kinlódtok ezzel a sza**al, T-pontokban a kutya sincs, megcsinálják 1 perc alatt.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#84395) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Az új csomagoknál, konkrátan a Mobil M, az sms is ingyenes hálózaton belül vagy csak a hívás?

Csak, mert ebből nekem nem egyértelmű:

"A Mobil M díjcsomagban foglalt hálózaton belüli korlátlanság a Telekom mobilhálózat előfizetői felé indított alapdíjas hanghívásra érvényes belföldön. Egyéb esetben a fenti további perc és SMS-díjak érvényesek belföldön és EU roaming helyzetben, alapdíjas irányokban."

[ Szerkesztve ]

(#84396) tsteve válasza kory24 (#84395) üzenetére


tsteve
senior tag

csak telekom mobil irányú hanghívásokért nem kell plusz pénzt fizetned... minden másért igen (sms-ekért is)

(#84397) csako válasza kory24 (#84395) üzenetére


csako
veterán

Az ÁSZF-ből azt vettem ki, hogy az sms-ek is ingyen vannak hálózaton belül (7. oldal).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#84398) tomy86 válasza k-adi (#84391) üzenetére


tomy86
addikt

Más lehet az ok (ha van egyáltalán értelmes magyarázat). Én csak Budapestet írtam, mint eddig minden hivatalos iratra, pedig a személyin Budapest 12 (Magyarország) szerepel. Három sim kártyából egynél sem reklamált a rendszer.

(#84399) kory24 válasza csako (#84397) üzenetére


kory24
őstag

Az ÁSZF-ből tényleg már egyértelmű 0 Ft.

Csak akkor érdekes az előtted hozzászóló se tudja pontosan, hiszen ő meg azt írta csak a hívás ingyenes...

Fogalmazhatnának pontosabban honlapon ne áfsz-t kelljen bújni:)

Köszi segítséget! :R

(#84400) dptrsk válasza Donki Hóte (#84377) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Elküldés előtt a rendszer, mint minden hasonló rendszer azt jelzi zöld pipával, hogy kitöltöttél egy mezőt s a karaktertartalma megfelelő, azaz nincs benne kukac jel pl.
Csak a pontosság kedvéért nem a TKOM, hanem a központi nyilvántartó utasította el az adategyeztetést.

Töltöttem már ki nem egy adóbevallást, az adóhatóság elírásokat automatikusan javít, ha pl. a név hibás...

Az ugye világos, hogy ha kitöltés közben jelezné a hibát barkochbázni tudna bárki, s nem saját névre is aktiválhatna SIMet.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.