Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84601) milenda válasza tsteve (#84600) üzenetére


milenda
tag

Legalább 2.000 Ft volt mindkettőn, ez nem lehetett akadály. Köszönöm a gyors válaszaidat.

(#84602) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Van arra mód, hogy egy telekomos simkártyának az otthoni vezetékes telefonszámom legyen a száma?
Természetesen egy néven lenne a sim kártya ás az otthoni telefon is.

(#84603) tsteve válasza margithid (#84602) üzenetére


tsteve
senior tag

nincs.. de átiranyíthatóak egymásra...igaz, hogy ez sajnos nem ingyenes

[ Szerkesztve ]

(#84604) margithid válasza tsteve (#84603) üzenetére


margithid
veterán

Vagyis ha hívják az otthoni számot akkor a simkártyás is csörög? Vagy csak az?
Ja, ha nem ingyenes akkor nem is érdekel.
Kár, azt hittem házon belül lehet ilyesmit csinálni telekomnál...:(

[ Szerkesztve ]

(#84605) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy április 20.-án beszéltem egy illetővel, ő hívott, de sajnos nem mentettem el a számát, és a telefonomba sincs már benne. Valahogyan ezt a számot kitudom deríteni? Néztem a Telekom oldalát, hogy lehet kérni híváslistát, de ez a bejövő hívásokat is listázza, vagy csak azokat a számokat amelyeket én hívtam? Esetleg más alternatíva? Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! :R

(#84606) tsteve válasza szatomi30 (#84605) üzenetére


tsteve
senior tag

nincs rajta a téged hívók száma a híváslistán

(#84607) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Megtudná mondani valaki, hogy lehetséges e Domino egyenlegről feltölteni egy másik Dominos egyenleget?

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#84608) tsteve válasza schulc99 (#84607) üzenetére


tsteve
senior tag

nem

(#84609) szatomi30 válasza tsteve (#84606) üzenetére


szatomi30
tag

És valahogyan nem tudom kideríteni a számot?

(#84610) ACE- válasza szatomi30 (#84609) üzenetére


ACE-
addikt

nem

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#84611) schulc99 válasza tsteve (#84608) üzenetére


schulc99
tag

:R

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#84612) gebro válasza jbnd-007 (#84546) üzenetére


gebro
aktív tag

Nekem is jött válasz e-mail, de csak egy sablon üzenetet kaptam.
A 1430-on felvették a hibát, és utánanéznek.

(#84613) szatomi30 válasza ACE- (#84610) üzenetére


szatomi30
tag

Rendben, köszönöm a válaszaitokat! :R

(#84614) margithid


margithid
veterán

Rendeltem pár napja egy telekom fix extra simet, most be akartam kapcsolni a netet rajta, de semmi :F
Ez, hogy lehet?

(#84615) tsteve válasza margithid (#84614) üzenetére


tsteve
senior tag

a telekom web-es felületén látható a net, ami a csomaghoz van rendelve...ott van a hivatalosan járó mennyiség?

(#84616) margithid válasza tsteve (#84615) üzenetére


margithid
veterán

látom, azért is rendeltem, de most meg, semmi nincs...
Telekom alkalmazásom meg nincs, mivel ugye el kéne menni boltba, hogy a nevemre írassák, de ha jól tudom iylen ajándék netet nem lehet nyomon követni az alkalmazásban, nem?

(#84617) tsteve válasza margithid (#84616) üzenetére


tsteve
senior tag

ha ott van (azaz a web-es felületen látható a mennyiség) akkor elméletileg működnie kell belföldön... ha mégsem akkor ellenőrizd a telefonodon a beállításokat, s ha az is OK, reklamáld meg... hanghívás megy róla?

[ Szerkesztve ]

(#84618) margithid válasza tsteve (#84617) üzenetére


margithid
veterán

Webes felületen sajnos nem tudom ellenőrizni ugye, de a hanghívás megy gond nélkül.

(#84619) tsteve válasza margithid (#84618) üzenetére


tsteve
senior tag

pedig tudnád, ha akarnád, hisz most is netezel... másik kártyával képes netes forgalmat bonyolítani a telefon? ha igen, akkor reklamáld meg a telekomnál a fix kártyát...

[ Szerkesztve ]

(#84620) margithid válasza tsteve (#84619) üzenetére


margithid
veterán

űrégi telekom kártyával ment.
Megkérdezem tőlük majd.
Én úgy tudom, hogy az ajándék netet nem látni a webes felületen.

[ Szerkesztve ]

(#84621) tsteve válasza margithid (#84620) üzenetére


tsteve
senior tag

dehogynem... lépj be web-en (telekom oldalán) a telefonszámmal, s látni fogod..igazából csak ott látható

[ Szerkesztve ]

(#84622) margithid válasza tsteve (#84621) üzenetére


margithid
veterán

Hm, érdekes, ott ott van az 1 GB, akkor nem tudom mi lehet, lehet atelefonom adta be az unalmast... :F

(#84623) margithid válasza margithid (#84622) üzenetére


margithid
veterán

A telekom alkalmazásban ezt miért nem látom, mármint, hogy mennyi van még anetemből vissza?
Időközben újraindítottam a telefont és msot már jó a net!

(#84624) Bferibörs válasza margithid (#84623) üzenetére


Bferibörs
addikt

mert valami car- ott nem jelenik meg az ajándék 1 GB csak a webes felületen

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#84625) margithid válasza Bferibörs (#84624) üzenetére


margithid
veterán

:R

(#84626) milenda válasza tsteve (#84621) üzenetére


milenda
tag

Én bizony nem látom a weben se az adatot, se a percet. Többször, több napon át próbáltam, csak az látszik, hogy egyenleg nulla és a most opció aktív.

(#84627) tsteve válasza milenda (#84626) üzenetére


tsteve
senior tag

nézd meg alaposabban... valamit nyilván nem vettél észre... ott van az info domino fix kártya esetén

[ Szerkesztve ]

(#84628) milenda válasza tsteve (#84627) üzenetére


milenda
tag

Melyik fül alatt? Mert ma is kerestem, de nem találtam, csak annyit, hogy az egyenleg nulla.

(#84629) tsteve válasza milenda (#84628) üzenetére


tsteve
senior tag

az "aktuális egyenleg"-nél látod a maradék adatot (perceket nem)

[ Szerkesztve ]

(#84630) Zeki válasza tsteve (#84629) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már aki. Én se. Se appban, se weben.

(#84631) tsteve válasza Zeki (#84630) üzenetére


tsteve
senior tag

akkor passz... appban én sem látom, de a weben ott van.. akkor a szokásos telekom weboldali hiba van itt is

[ Szerkesztve ]

(#84632) margithid válasza Bferibörs (#84624) üzenetére


margithid
veterán

Az ajándék perceket se lehet látni, vagy csak én nem találom az webes felületen?

(#84633) -secret- válasza margithid (#84632) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem mutatja.

(#84634) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Csak nálam rossz a mobilnet? Kiírja hogy 4G de mégsincs semmi
Ha lecsatlakozok és vissza akkor rögtön működik
Egy hete ilyen kb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#84635) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma végre sikerült az adategyeztetés.

Karakterről-karakterre úgy írtam mindent, ahogy a személyin szerepel (kivéve a születési hónapot, mert az a személyin betűvel szerepel, az egyeztető adatlapon pedig ez választható egy legördülőből és ott csak számok vannak).

Végig nagybetűvel írtam mindent (mert a személyin is úgy van :K ), a születési helyhez beírtam a város után a (MAGYARORSZÁG) pontosítást.

Szerintem a Telekom nem küldi sehová az adatokat, a saját rendszerükön belül egyeztetnek, mert ugyanis, amikor rányomtam a küldés gombra, akkor egy képernyőfrissítésnyi idő (kb. 0,25 másodperc) múlva már ott volt a felirat, hogy az adategyeztetés sikerült :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84636) Soulfly842 válasza Donki Hóte (#84635) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez sokszor azon múlik, hogy az okmányirodás Magdika kiabálós kedvében van mindig (beragadt a caps lock), vagy sem :)

Teljesen szöveghűnek kell lenni minden paraméterben :)

(#84637) Beca1990 válasza Soulfly842 (#84636) üzenetére


Beca1990
senior tag

azt meg tudod mondani pár embernek miért nem sikerül az adategyeztetés aki előfizetésről Dominora váltott? :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84638) Soulfly842 válasza Beca1990 (#84637) üzenetére


Soulfly842
addikt

Biztosat nem tudok mondani, de erős a gyanúm, hogy azoknak, akiknek idén történt a domino kártya vásárlás ill. A dominora váltás már csak jövőre lesz szüksége adategyeztetésre.

Én nem stresszelném túl a helyükben/helyetekben úgy is küldenek egy csomó sms-t azoknak, akiknek aktuális az adategyeztetés.

(#84639) hacki87 válasza Soulfly842 (#84638) üzenetére


hacki87
senior tag

En iden valtottam marciusban elofizurol dominora es ugyanugy adategyeztettem amit elfogadott.

(#84640) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Ma voltunk apukámmal a T-Pontban, és díjcsomagot váltottunk neki, Mobil L, 400 mega net, 6500 forint lett volna, de nem készülékkedvezményt kértünk, hanem havidíjkedvezményt, így 5000-re jött ki.
Itthon a honlapon azt látjuk, hogy 5000 forint (7500 Ft vállalt minimum havi díj). Na, ettől megijedtünk. Mi a 7500 forint? Ugye 5000-et kell majd fizetni havonta akkor is, ha senkit nem hívunk, és akkor is, ha rengeteg 30-as emberrel beszélünk?

(#84641) tsteve válasza lesaux (#84640) üzenetére


tsteve
senior tag

nyugi.. 5000-et kell fizetni, de hűség alatt csak 7500-nál magasabb vagy azzal azonos listaárú csomagra válthattok.. lefele pedig csak kötbérrel

[ Szerkesztve ]

(#84642) Beca1990 válasza Soulfly842 (#84638) üzenetére


Beca1990
senior tag

én tavaly decemberben váltottam és nem engedte, hiba üzenet hogy nem dominos a szám vagy helytelenül adtam meg.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84643) ACE- válasza Donki Hóte (#84635) üzenetére


ACE-
addikt

De ellenőrzi a hatósági nyilvántartásban, de az nem percek kérdése, hanem egy lekérés, ami adott esetben lehet nagyon rövid idő is.
Én szoktam lekérni a nyilvántartásból és ha név + születési időt megadsz, ahogy lenyomod az entert már meg is jelenik az eredmény. Tehát nem órákig keresi... Annyira azért nem nagy adatbázis. :)

Más, aki idén vásárolt annak már nincs szüksége adategyeztetésre, mivel januártól már csak így lehet vásárolni SIM kártyát.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#84644) tsteve válasza ACE- (#84643) üzenetére


tsteve
senior tag

ettől függetlenül engedte egyeztetni a telekom rendszere a fix kartyamat.. pedig csak 1 hónapos... igaz 2 percig sem tartott a művelet... szóval aki akarja, annak hajrá.. elvileg vmi hétvégi ingyen duma is jár mellé, bár arról én speciel nem kaptam sms-t a sikeres egyeztetés után sem

[ Szerkesztve ]

(#84645) ACE- válasza tsteve (#84644) üzenetére


ACE-
addikt

Lehet azért, mert most már ugye a SIM kártya átadását/eladását is jelenteni kell a szolgáltatónak, és így lehet jelenteni is...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#84646) jbnd-007


jbnd-007
tag

Úgy tűnik, javították a hibát. Sikerült végre hozzáadni az új előfizetést a Telekom fiókhoz és most már az adategyeztetés is működik.

(#84647) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!

Most, hogy jönnek ezek az új csomagok így a jelenleg is használt Korlátlan böngészés opció is megszűnik? Vagy amíg tart az előfizetésemen (Next S) a hűség addig a fenti opció is elérhető lesz rajta? Ha nem akkor pedig nekem is lelövik a netet ha túllépem a korlátot, vagy rám még a Next S adatsebesség-korlátozása vonatkozik?

(#84648) Deck válasza Peetey91 (#84647) üzenetére


Deck
titán

Amig nem változtatsz a csomagodon addig marad minden ugyanúgy.

PS5

(#84649) tsteve válasza Peetey91 (#84647) üzenetére


tsteve
senior tag

rád a next s szabályok fognak vonatkozni továbbra is... azaz a lassítás... a jelzett opció csak az új előfizus csomagokhoz (mobil s és társai) nem választható és külföldön sem használható (továbbra sem)

[ Szerkesztve ]

(#84650) Peetey91 válasza Deck (#84648) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszönöm és tsteve-nek is! Legalább egyelőre nem kell gondolkodnom milyen csomagot válasszak. :C

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.