Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84301) dptrsk válasza albiosz (#84299) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem nincs ilyen szabály, volt már, hogy hibabejelentéssel egybekötve hosszabbítottam éjjel fél 12 körül.
Igaz az 1430 volt, de szerintem ugyanoda vezet...

Arra tudok gondolni, hogy aki épp vonalban volt ő dolgozott 10ig, s nem akart túlórázni...

(#84302) albiosz válasza dptrsk (#84301) üzenetére


albiosz
őstag

10:01-kor volt meg a módosítás. A második hívás kb. 10:06-kor futott be. Azt mondta a kiscsaj, hogy ,,a mobilis kollégák 10-ig voltak." Lehet, hogy igazad van és le akarta rázni. :D De mindjárt megpróbáljuk újra.

szerk.: meg is volt a hívás, fickó volt. ,,Műszaki ügyeletet tartanak, díjcsomagváltás nincs." Reggel 6-tól.

[ Szerkesztve ]

(#84303) k-adi válasza albiosz (#84302) üzenetére


k-adi
nagyúr

Felvesznek minden hívást nem? panaszold be az ilyet.

(#84304) albiosz válasza k-adi (#84303) üzenetére


albiosz
őstag

Ha kettő is ezt mondta, akkor gondolom valóban nem tudnak segíteni.

Panasszal mit érek? Reggel majd hívjuk újra és megoldják.

szerk.: késő van, nem fog az agyam már. gondolom az elsőre írod, aki elcseszerintette a csomagot. Feleségem az előfizető, ő nem akar ártani a légynek se, de lehet én se szórakoznék panasszal, csak plusz idő az is. Kedden szülünk. :D

[ Szerkesztve ]

(#84305) DFlash


DFlash
tag

Ó Te csodás adat egyezetető baromság.
A megadott adatok nem egyeznek meg a központi nyilvántartás adataival!
Kellett idén az a vacak új személyi :(((
Ilyenkor mi van, Személyes? :R

(#84306) k-adi válasza DFlash (#84305) üzenetére


k-adi
nagyúr

Aha. :K

(#84307) DFlash válasza k-adi (#84306) üzenetére


DFlash
tag

Csodálatos.
Köszi az információt. :R

(#84308) k-adi válasza DFlash (#84307) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha az adataid nem egyeznek meg, akkor azokat újra meg kell adnod online vagy a +36-80-630-045-ös telefonszámon. Sikertelen adategyeztetés esetén hívószámod 2017. július 1-jén megszűnik.

Hívhatod őket, de gyorsabb ha bemész szerintem. De mostanában annyira nagy a káosz, hogy még a személyes ügyintézés se mindig sikeres :D

(#84309) Gedeon31 válasza k-adi (#84308) üzenetére


Gedeon31
addikt

Egyik nap online egyeztettem az adataimat, majd nem jött semmi értesítés, hogy sikerült gondoltam tegnap ingyenesen hívható telefonszámom is megpróbálom. Sikerült ott is. Hát valami nem kerek az online rendszernél, mert a telefon hívás előtt engedte volna újra arra a telefonszámon egyeztetni.
Most sem jött a telefon hívás után sem semmi, hogy vagyunk egymással. Kell e még személyesen is bemenni biztos sikerüljön.

(#84310) radio100jozs válasza dptrsk (#84292) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez a lényege az egésznek az új csomagokban, azaz akinek nincs legalább 2 otthoni szolgáltatása, azoknak drágább az új csomag, mint a régi. Ne felejtsük el a régi csomagokban is ingyenes lesz az EU roaming június 15-től, azaz ez sem lesz előny az új csomagokban.
De visszatérve, ha 1 otthoni előfizetésed van (pl. nekünk csak Sat érhető el), akkor már megkaptad a kapcsolat kártya kedvezményt, amire tudtál aranykártya díjcsomagot kérni, most viszont már nem, csak ha 2 otthonid van, de mit csináljon az ember, ha nincs vezetékes Telekom, akkor honnan varázsoljak 2 otthoni szolgáltatást.

Na mindegy, most fut még az ATK Next M csomagom a tavaly márciusi kedvezménnyel 8310-ért, aztán meglátjuk mi lesz a hűség lejártával, mert akkor már 9810-re vált át (2 évig kapom az 1500 Ft-ot, és 1 évig volt még a + további 1000 Ft).

(#84311) tsteve válasza radio100jozs (#84310) üzenetére


tsteve
senior tag

arra nagyon ne vegyél mérget hogy a lezárt csomagokban is használhatóak lesznek eu-ban is majd a bennefoglalt percek és a gigabájtok... a Voda is csak belföldi használatot enged a lezárt csomagjaiban a jun. 15. után érvényes ÁSZF-ben... a Telekom választhat persze más utat is elvileg, de előre ne igyál a medve bőrére

[ Szerkesztve ]

(#84312) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

HVG már megint hülye: [link]

(#84313) aprokaroka87 válasza r3dsnake (#84312) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az nem csak az előfizetéses ügyfeleket érinti?

(#84314) dptrsk válasza aprokaroka87 (#84313) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak az új havidíjas Mobil csomagosokat érinti, s nekik is egyedi fordulónapjuk van...

(#84315) aprokaroka87 válasza dptrsk (#84314) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

eleve szerintem a 30 nap végéig meg se tehetnék.
Vagyis forduló napig.

(#84316) r3dsnake válasza aprokaroka87 (#84313) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Senkit se érint, csak az április 1 után kötött új előfizetéseket. Abból meg nem sok van.

(#84317) South Velen válasza r3dsnake (#84312) üzenetére


South Velen
addikt

Nem is kéne foglalkozni ilyen blikk kategóriájú bulvármagazinokkal.

(#84318) Beca1990 válasza South Velen (#84317) üzenetére


Beca1990
senior tag

miért? végülis az igazat írták le: nincs lassítás mostantól, az új csomagokban, de előbb utóbb mindenki abban lesz. :D
már aki Telekomos marad...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84319) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Ledatam szervizelni egy HTC A9 telót amoled beégéssel (navigációs sáv és állapotsáv). Múlt héten bebattyogtam érte de a zacsiból kivéve ugyan ugy benne volt a beégés ezért kis sem jöttem az üzletből és visszaküldtem. Az érdekes hogy pötyögtelk valamit a gépen de az eredeti jegyzőkönyvbet nyomtatták újra, valamit a szervíz jegyzőkönyv szerint a telefon a méréseknek megfelelően működik.

Azt azért nem hi.szem hogy a beégés egy üzemszerű valami.

Remélem másodjára már javítják, de ha nem akkor mikor lehet cserét kérni?

köszi

(#84320) 313313 válasza Cilindrik (#84319) üzenetére


313313
addikt

El kell olvasni HTC garanciális feltételeit, hogy ők mit mondanak.
Beégést lehet természtetes elhasználódásnak veszik és nem cserélnek kijelzőt. Továbbá nem emlékszek mennyi idős a telefon, pedig mondtad, az is döntő tényező lehet.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84321) L4ck091


L4ck091
csendes tag

Sziasztok!

Jutott már valaki közületek úgy telefonhoz (havi díj csökkentéshez, bármi máshoz), hogy bementetek és megmondtátok, hogy felmondjátok a szerződést, ha nem adnak ajánlanak valamilyen kedvezményt?
Csak azért kérdezem, mert két kollégám flottás csomagban eljátszotta ezt, és egyikük egy LG G4-et, a másik pedig egy Huawei P10-et (!!!!!) kapott most a Vodafone-tól.

Van értelme rápróbálkozni vagy esélytelen a dolog? 5 előfizetés van a nevemen, havi 20e + a számla, valami kis kedvezményt adhatnának, mert elég drágán árazzák a telefonokat és az internetet...

Köszi a válaszokat! :R

(#84322) Cilindrik válasza 313313 (#84320) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

A HTC oldalán ilyen infot nem nagyon találok. A telefont tavaly május 26.-án vettem

(#84323) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Lehet hülyeség és semmi köze a kettőnek egymáshoz: ma le akarom telefonon mondani a készülékbiztosításom. Ez a módosítás érinti-e az előfizum (Move XS + NetPlusz XXL), tehát kell-e ezek közül az új csomagokból választanom?! Hűségem egyébként még októberig van. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#84324) Ateszpapa válasza tylerddd (#84323) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Nyugodtan lemondhatod akár telefonon kersztül is, nem érinti a jelenlegi előfizud.

(#84325) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Kaptam az imént egy ilyen sms-t.
Én nem rendeltem semmit, akkor ez valami grátisz?

[ Szerkesztve ]

(#84326) goop válasza n@p@lm (#84325) üzenetére


goop
őstag

Online adategyeztetés után szokták adni.

(#84327) n@p@lm válasza goop (#84326) üzenetére


n@p@lm
őstag

Na, az valóban volt a napokban.

(#84328) Donki Hóte válasza n@p@lm (#84325) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hmmm...

Az április 24-e utáni következő hétvége az elvileg 3 napos lenne, de a kis fukar Telekom előre rögzíti, hogy csak szombaton és vasárnap él a kedvezmény :P

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84329) DFlash válasza k-adi (#84308) üzenetére


DFlash
tag

Bementem ma a T-hez az ajtóban közölte velem egy csajszi 40perc! a várakozási idő, jött egy faszi, hogy 1 óra az a 40 perc, jöjjek vissza holnap, átgurultam a T partnerhez ott meg egyből megcsinálták :DDD
Csaj első kérdése kaptam-e sms-t róla, mondtam neki nem tudom, azért megnézhetné.
Rendben vagyok, juhé. ;], akkor már az otthoni szolgáltatáshoz is beírattam vele az új szig számát.

(#84330) Kbali válasza Cilindrik (#84322) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igaz Lumia, de nekem kétszer vagy háromszor cseréltek a garanciális időtartamon belül kijelzőt beégés miatt.

(#84331) ittakary


ittakary
nagyúr

BME Q épület körül hálózat szarakodik, eltűnik folyamatosan, "Keresés..." üzemmódba vált az iPhone

nektek?

(#84332) radio100jozs válasza Donki Hóte (#84328) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez nem fukarkodás, hanem hazai mentalitás, azaz a kezemet nyújtom,d e a karomat akarják felfogás esetedben szerintem.

A nevéből is adódik, hogy a hétvége az a hétnek a vége, azaz szombat és vasárnap. A hétfő az a hét eleje, sőt a hétfő az ünnepnap. Valamint le is írják, hogy két napot adnak ingyen, nem hármat. Azaz nem arról van szó, hogy hétvégére és ünnepnapra használhatod fel a kedvezményt. Mekkora felháborodás lenne már, hogy valaki 3 napot beszélhetne ingyen, mert úgy jön ki,más meg csak 2 napot. Sőt ha jövőre is lesz, akkor ott lesznek a bedolgozó szombatok, akkor ők meg csak 1 napot kapnának a vasárnap, mert a szombat munkanap?

Ha megnézed a szolgáltatóknál, de a Telekomnál is ilyenkor nem nézik, hogy a hétvége, hogyan esik, az szombat és vasárnap, ennyi, nem kell itt hümmögni...

(#84333) dptrsk válasza ittakary (#84331) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem 14 óra körül semmi gond nem volt.
Lehet a Telekomosok az Infoparkban tesztelnek valamit.

(#84334) Cikó válasza ittakary (#84331) üzenetére


Cikó
tag

16 óra után nekem se volt szolgáltatás Miskolcon

(#84335) Roxbury válasza Cikó (#84334) üzenetére


Roxbury
őstag

15:50 utan nekem sem Szekesfehervaron. 16:10-re jott kb. helyre.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#84336) r3dsnake válasza ittakary (#84331) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szegeden szintén ezt csinálta. iPad fenn volt hálózaton, iPhone nem.

(#84337) goop válasza ittakary (#84331) üzenetére


goop
őstag

Pécsett is rosszalkodott a net 16h körül.

(#84338) Bferibörs válasza goop (#84337) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha jól tudom a hétfő az karbantartási nap, előfordul,hogy kaki a net

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#84339) SUPREME7 válasza Bferibörs (#84338) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hétfőtől péntekig karbantartás, hétvégén meg nem dolgoznak :DDD

(#84340) nobiand


nobiand
aktív tag

Ha egy hónapja előfizetésről dominóra váltottam, akkor is kell adategyeztetés?
Köszi.

(#84341) goop válasza Bferibörs (#84338) üzenetére


goop
őstag

Szép. :D
Eddig nem tűnt fel, de akkor hétfőnként majd jól átállok a telenoros netre. :D

(#84342) Bferibörs válasza SUPREME7 (#84339) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem nem szokott kaki lenni, néha hétfőn észre veszem, hogy car, valahol olvastam, hogy akkor van a tornyok stb. karbantartása,persze gondolom nem egyszerre és nem minden hétfőn minden torony stb.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#84343) lugosi válasza r3dsnake (#84336) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ebből most pont kimaradtam ezek szerint, szerencsére. Újabban az összes ilyen kimaradást kisebb-nagyobb mértékben megszívtam, de ezt most nem.

(#84344) _q


_q
addikt

A telekomnál ez az online adategyeztetős dolog érdekes. SMS nem jött róla és sokan vannak akik a honlapot nem is olvassák én is véletlen olvastam az előbb. Erről vajon jön majd sms is?

(#84345) 4Grider válasza _q (#84344) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze. Mindegyik szolgáltató fog az adategyeztetéssel kapcsolatban sms-t küldeni.

(#84346) _q válasza 4Grider (#84345) üzenetére


_q
addikt

Köszi.

(#84347) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Új személyikhez kapcsolódóan (adategyeztetés):

Nagyon sok személyin zárójelben szerepel az ország is, ezt formailag ugyanúgy kell feltüntetni, s úgy elfogadja!

(#84348) k-adi válasza nobiand (#84340) üzenetére


k-adi
nagyúr

Előfordulhat. Kérdezd meg telefonon azért.

(#84349) Donki Hóte válasza Soulfly842 (#84347) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amit nem kérdeznek azt hol kell megadni :F (Mert ilyen kérdés biztosan nem volt.)

Hova kell ezt beírni és hogyan :F

Nekem se akar az istennek se sikerülni az adategyeztetés :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84350) Soulfly842 válasza Donki Hóte (#84349) üzenetére


Soulfly842
addikt

Születési helynél!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.