Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84401) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Online felületen történő adategyeztetés során a lakcimnélküli státuszt hogy kezeli le a rendszer?

Pl "békafalva" lakcimnélküli státuszt.

tehát telepűlés szintűt.

(#84402) radio100jozs válasza aprokaroka87 (#84401) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem is kell megadni lakcímet! Csak név, születés hely idő, anyja neve, és egy igazolvány szám.
Jól néznénk már ki a lakcímmel, külföldi is vásárolhat útlevéllel feltöltős kártyát, sőt lakcímkártya nincs is minden országban.

(#84403) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Bocs ha rossz helyre írtam volna. :R
Mit lehet tudni erről a Telekom fon ingyenes wi-firől?
Mekkora sebességgel él ez?
Illetve mennyire korlátlan ez, ...stb :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#84404) tsteve válasza makoss (#84403) üzenetére


tsteve
senior tag

(#84405) aprokaroka87 válasza radio100jozs (#84402) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

köszi!

(#84406) gianone válasza tsteve (#84404) üzenetére


gianone
őstag

Ez legalább annyira mobilszolgáltatás, sőt, inkább az, mivel azzal veszed igénybe, és ahhoz is jár.

Egyébként több mint egy hónapja vannak az új mobilos díjcsomagok, de még mindig nem tudják megmondani, melyikekhez fog járni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#84407) jozsi968 válasza makoss (#84403) üzenetére


jozsi968
tag

Ha a Telekom fon szót a google keresőbe írtad volna, az túl nyilvánvaló lett volna?
TELEKOM WI-FI FON INTERNET

(#84408) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.Ha megszűnik a next csomag de aláírtam 2évet módosíthatom (pl.a Mobil csomagra)?

(#84409) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Itt még nem esett szó róla, de a vonatkozó fórumtopicban már igen.

De ha esetleg valakinek kimaradt volna:

A Telekom függetlenül forgalmazza az összes Samsung Galaxy S8, illetve Samsung Galaxy S8+ készüléket :)

Dübörög már az üzletekbe is a kiszállítás, amint az üzletek árlistájába bekerül már készlet is lesz ;)

(#84410) tsteve válasza korcsillio (#84408) üzenetére


tsteve
senior tag

a next-es szerződésedben van egy vállalt minimum összeg, attól felfelé módosithatsz, de listaárat fogsz kapni, telekom vagy egyéb lehetséges kedvezménnyel, de nem vállalhatsz új hűséget, (ami tovább csökkenthetné a díjat) csak ha 3 hónapon belül lejárna a mostani... a jelenlegi hűséged határideje lesz az érvényes továbbra is

[ Szerkesztve ]

(#84411) Soulfly842 válasza korcsillio (#84408) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem megszűnik, hanem lezárásra kerül. Nem mindegy :) Akár maradhat is, addig amég KIVEZETÉSRE nem kerül az ÁSZF szerint... Amelyik a szimpatikusabb aszerint viszont válthatsz a fenti hozzászólás szerint.

(#84412) korcsillio válasza tsteve (#84410) üzenetére


korcsillio
őstag

Lefelé szerettem volna módosítani,de akkor így mindegy.Köszönöm a választ.

(#84413) Vangelis válasza Soulfly842 (#84409) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mennyire sok a piros? :)

lehet a vodának szánt készülékek lennének azok... csak felcserélték.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84414) KZP válasza korcsillio (#84408) üzenetére


KZP
őstag

Az nem mindegy, hogy díjcsomagra, vagy csak előfizetésre írtál alá hűséget. Utóbbi esetben módosíthatsz lefelé is.

(#84415) tsteve válasza korcsillio (#84412) üzenetére


tsteve
senior tag

lefelé nem módosíthatsz hűség alatt, csak kötbérrel maximum... next esetében ugyanis konkrét havidijas összegre szerződsz

[ Szerkesztve ]

(#84416) Soulfly842 válasza Vangelis (#84413) üzenetére


Soulfly842
addikt

Neeem, csak annyira gyorsak ezek a telefonok már, hogy vérszemet kaptak!!! :D

Mivel még nem aktív az értékesítés, ezért csak 1-1 kósza Webshop átvétel volt... kérdezz meg erről 1-2 hét múlva :)

Ha már agyzsibbasztás, múltkor egy céges ügyfélnek mondtam, aki sopánkodott vagy 5 percig, hogy milyen rohadt drága ez az Iphone 7 RED 128 GB-s, de úgysem tudja meggyőzni az asszonyt más telefonról....:

Hát iggeeeeen, A piros alma már Hófehérkének is fájt nem csak neked! :D :D :D :D *trollface*

[ Szerkesztve ]

(#84417) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#84416) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem Tőled vettem át 20.-án a Mammutba a készüléket?

(#84418) Soulfly842 válasza Ateszpapa (#84417) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem, én az ország egy más végletében vagyok :)

(#84419) radio100jozs válasza korcsillio (#84408) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen, csak azt nézd meg a szerződésben, hogy legalább mekkora havidíjú csomagra kell váltanod, hogy ne kelljen visszafizetned az eddigi havidíjkedvezményt kötbérként. Pl. az én ATK Next S-nél 6300 Ft szerepel, azaz biztos, ami biztos megkérdezve még válthatnék Mobil L + 400 MB csomagra, mert az 6500 Ft/hó-ra jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#84420) KZP válasza korcsillio (#84412) üzenetére


KZP
őstag

Együtt nézted a beszéd és a hozzá tartozó adatcsomag díját? Mert úgy számít a havidíj, összeadva a kettőt.

(#84421) korcsillio válasza KZP (#84420) üzenetére


korcsillio
őstag

Úgy néztem.Next s -ről váltanék(készüléket is vásároltam hozzá),de nem tudom van e értelme egyáltalán.

(#84422) KZP válasza korcsillio (#84421) üzenetére


KZP
őstag

Ha úgy látod, jobb a mostani csomagod, akkor ne válts!

(#84423) Zeki


Zeki
nagyúr

Bementem egy viszonteladóhoz, hogy azonosítsam magam a hatóságok előtt, meg nevemre vegyem a gyerekem: Kapott sms-ben értesítést? - Nem. - Akkor nem tudunk még semmit se csinálni. Majd ha kap értesítést.
Ennyi volt. Tovább unatkoztak ketten a bótban.

(#84424) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Ma beléptem a Telekom oldalára az adataimmal, azt írta, hogy 2017.12.11-ig van hűség. De felajánlotta azt is, hogy ha most kötök még 2-év hűséget akkor vehetek készüléket. Erről mit tudtok ez, valami új dolog az új előfizetések miatt? Mert eddig 2 vagy 3 hónappal a hűség lejárata előtt lehetett készüléket venni.

(#84425) radio100jozs válasza Greg-77 (#84424) üzenetére


radio100jozs
őstag

A mostani hűségedet telefon vásárlásával kötötted meg?

Mert ha nem, azaz csak sim kártyát vettél díjcsomag hűséggel, akkor bármikor köthetsz újabb hűségszerződést telefon vásárlásával.

(#84426) kory24 válasza radio100jozs (#84425) üzenetére


kory24
őstag

Én telefonnal vettem, hűség 2018.03 tartott volna.

De vehettem másik telefon új dijcsomagra váltással 2 év hűséggel (4500ft kötbér kellett vissza fizetni kedvezmény különbségek miatt)

[ Szerkesztve ]

(#84427) Beca1990 válasza Greg-77 (#84424) üzenetére


Beca1990
senior tag

nekem is felajánlja és még van több mint 1 év hűség.
lehet hosszabbítani kötbér visszafizetése mellett.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84428) Indian74 válasza kory24 (#84426) üzenetére


Indian74
senior tag

Akkor csak én vagyok ilyen szerencsétlen??
Chat-en beszélgettem t-mobil -os munkatárssal,ezt mondta nekem:

Info
13:10, Ápr 26:
A kapcsolat Peti ügyintézőnkkel létrejött.
Peti
13:10, Ápr 26:
Peti
Üdvözöllek! Peti vagyok, miben segíthetek?
Ön
13:10, Ápr 26:
Szia!!
Ön
13:11, Ápr 26:
elöfizetéses vagyok de még hüségidö van kb egy évig
Ön
13:11, Ápr 26:
de váltanék más dijcsomagra,és van lehetöségem telefont is vásárolnom???
Peti
13:12, Ápr 26:
Peti
Nincs sajnos.
Csomagváltástól függetlenül, csak az utolsó 90 napban nyílik meg a készülék csere egy előfizetésen.
Ön
13:12, Ápr 26:
Kötbér megfizetésével sincsen???
Peti
13:13, Ápr 26:
Peti
De igen
Peti
13:13, Ápr 26:
Peti
De az a teljes kötbér lenne
Peti
13:13, Ápr 26:
Peti
ami az előfizetésre a telefonra és a törlesztőkre is vonatkozik
Peti
13:13, Ápr 26:
Peti
Ez az összeg a szerződésen feltüntetve szerepelnie kell
Ön
13:13, Ápr 26:
Vagyis több 10000 ft??
Ön
13:13, Ápr 26:
akkor az nekem nem jó
Peti
13:13, Ápr 26:
Peti
Inkább úgy mondanám, hogy több mint 80.000
Ön
13:13, Ápr 26:
Sok
Peti
13:14, Ápr 26:
Peti
Igen az

Bocs a sok írásért.

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#84429) gianone válasza Beca1990 (#84427) üzenetére


gianone
őstag

Elég rossz biznisz biznisz T-nél telót venni. Minél nagyobb a csomag, annál kevésbé éri meg. Mobil XL-nél 96000-t kell pluszba a havidíjban fizetni, ha veszel telefon, mintha nem, miközben S8-ra is csak 36000-96000 kedvezmény adnak. Többe kerül összesen, mint listaáron. Ha Mobil XL + 4GB-ot fizet elő valaki, akkor kapja listaáron a telefont, kisebb nettel még bukik is... Nevetséges.

Indian74

Ha vettél telefon az előző díjcsomagra, akkor nyilván nem vehetsz másikat, csak kötbérrel. Itt azokról van szó, akik nem vettek, csak aláírtak hűséget. Vagy ha kicsi csomagban volt, kevés kedvezményt kapott, kicsi a kötbér.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#84430) Indian74 válasza gianone (#84429) üzenetére


Indian74
senior tag

:R :R :R
Bocs és kösz.
Kicsit fáradt vagyok,kicsit nagyon.

NAGYPAPA

(#84431) kory24 válasza Indian74 (#84428) üzenetére


kory24
őstag

Neten lépj be és nézd meg mit kínál.

Én is meglepődtem, hogy engedte.

De gondoltam ezzel motiválnak váltsak régi move csomagról az új mobil egyikére.

(#84432) Indian74 válasza kory24 (#84431) üzenetére


Indian74
senior tag

De gondolom te nem vettél részletre telefont,pl???
De kösz megnézem.
:R

NAGYPAPA

(#84433) kory24 válasza Indian74 (#84432) üzenetére


kory24
őstag

De vettem, és még le se telt részlet se. Most 2 telefon részlet esedékes így.

(#84434) Indian74 válasza kory24 (#84433) üzenetére


Indian74
senior tag

Az komoly,akkor jól jártál,nekem nem engedi.
:C

NAGYPAPA

(#84435) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok!

Telenortól számot akartam hordozni a Telekomhoz, Dominóra. WestEnd, földszinti üzletükben azt mondták, hogy nincs ilyen SIM kártyájuk már régóta, csak havidíjas előfizetéssel tudnák átvenni, vagy kapok egy másik számot, Dominóban. Kérdeztem, hogy mégis mi ez, nem válaszoltak, csak célozgattak, hogy felsőbb utasítás. Kérdeztem sehol sincs lehetőségem Dominóra váltani, mondták sehol. Az 1. emeleti üzletben, rövid tanakodás után tudtam a számomat Dominóra hordozni. Mi a fene ez? Próbálják az új számhordozott, ügyfeleket havidíjas előfizetésre kényszeríteni? Nem tudom, hogy ez mennyire szabályos.

[ Szerkesztve ]

(#84436) kory24 válasza Indian74 (#84434) üzenetére


kory24
őstag

Nemtudom, akkor csak hiba lett volna?
Mindegy, akkor még jobban örülök neki.

(#84437) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Lejárt a hűség és egyéni díjcsomagba került át a kártyám. Online próbáltam átállítani Domino-ra, de csak havi előfizetéses csomagokat dob ki. Ezek szerint be kell mennem valahova elintézni? :R

(#84438) Indian74 válasza kory24 (#84436) üzenetére


Indian74
senior tag

Lehet hogy az volt,de jól csináltad,a szerencsés :C :Y
De akkor ezt hogy sikerül neked??
Számomra nagy talány,és ne értsd félre.
:C

NAGYPAPA

(#84439) anadroid válasza Zeki (#84423) üzenetére


anadroid
senior tag

Ez habos h*lyeség. Az általam kezelt 10 kártya közül eddig 2 kapott értesítést, mégis mindegyiket tudtam nevesíteni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#84440) anadroid válasza pinnacle (#84435) üzenetére


anadroid
senior tag

A Westend földszinti üzlet nem Telekom, hanem "partner". Már ha annak lehet nevezni az ilyet.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#84441) makoss válasza jozsi968 (#84407) üzenetére


makoss
addikt

És ez NET+S esetében is igaz?
[link]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#84442) radio100jozs válasza pinnacle (#84435) üzenetére


radio100jozs
őstag

Az csak partner üzlet, nem Telekom T pont, így nekik csak az éri meg, ha zsíros előfizetést kötsz 2 évvel a jutalék miatt. A Telekom hivatalos T pontja az emeleten a végében van a MM és a Vodafone mellett a Westendben.

(#84443) pinnacle válasza anadroid (#84440) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi anadroid, radio100jozs! Először az emeletire mentem, csak nagyon sokan voltak, ott mondták, hogy számhordozást bárhol, akár a földszinten is meg tudom csinálni. Éreztem, hogy valami itt nem tiszta, készültem, arra, hogy üzletvezetőt, panaszkönyvet fogok kérni. Igaz itt is bizonygatta az eladó, hogy a Dominó nem éri meg. Veszek 4GB internetet, feleségemnek elég lesz 1 évig, Whatsappra, Viberre, telefon meg majd kiderül.

(#84444) Zeki válasza anadroid (#84439) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor sz.rtak bele a munkába.

(#84445) TomPack válasza pinnacle (#84435) üzenetére


TomPack
őstag

Én a DunaPlaza-ban voltam hordozni. Másodjára sikerült is. Mondtam, hogy Fix-et akarok Maraton 4Gb-al. Erre mondja az ügyintéző, hogy néz nekem valami jobb ajánlatot. Mondtam kösz nem, nekem ez tökéletes lesz. 5 perc pötyögés után megkérdezte, hogy mennyit szoktam beszélni. Azt mondtam max 5-10 percet, mert viberezek, meg messenger hívásozok általában. Erre benyögi, hogy összerakott nekem egy tarifacsomagot, mit szólnék 80 perc beszédhez meg 1Gb internethez 4 ezer valahányszáz forintért. Kérdezem, hogy ebben mi a jobb ajánlat?! :D De náluk legalább van hordozható domino sim, kettőt kaptam, mert az elsőt visszadobta a voda lakcímnemegyezés miatt, pedig direkt bementem hozzájuk a számhordozás előtt. Másodjára sikerült csak átírnijuk, azt mondták hogy a belső rendszerbe nem volt átírva, csak a külsőbe. :O

(#84446) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Akkor mindenki figyeljen oda Tkom személyes adategyeztetésnél feltett kérdésre, : Kapott SMS-t,?----IGEN, a helyes válasz! (pedig én sem kaptam, de megcsinálták.:) )

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#84447) k-adi válasza TomPack (#84445) üzenetére


k-adi
nagyúr

Aztakur.... :C

(#84448) dptrsk válasza TomPack (#84445) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akkor a vodának mehet a kötbérkérelem, 5000 forint elvileg, mert az ő hibájukból hiusult meg az első hordozás.

(#84449) pinnacle válasza TomPack (#84445) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Régebben ha szolgáltatói hiba miatt nem sikerült a hordozás 5000Ft-t járt az ügyfélnek. Most is van még ez? Én 2x is kaptam. Mindig ráírattam az új hordozásra, hogy hiba történt, jóváírást kérek.
Most is jön SMS éjfélkor ha elfogadták a hordozást? Nekem azt mondták, hogy akkor jön ha nem sikeres.

[ Szerkesztve ]

(#84450) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Ha veszek egy dominó sim kártyát, amihez ugye jár az 1gb ajándék net. De megrendelem rá az egyik megújuló net csomagot, akkor a 2 net nem akad össze?

Gondolom az ajándék 1gb-ot így sose kezdi el, de az nembaj...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.