Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83351) kovacss72 válasza SUPREME7 (#83350) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Én magam is tapasztaltam, hogy e-mailben (vagy a honlapjuk bejelentő felületén) csak akkor érdemes írni, ha ráérsz heteket várni a megoldásra. Viszont a telefonos bejelentésre 72 órán belül reagálnak, akár hétvégén is!

[ Szerkesztve ]

(#83352) St3ven válasza kovacss72 (#83351) üzenetére


St3ven
addikt

"ha ráérsz heteket várni a megoldásra"

És/vagy ha a kötbérre hajtasz. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#83353) Merlini


Merlini
tag

Adott egy Dominó SIM. Amivel nem megy a BELÉPÉS ONLINE ÜGYINTÉZÉSHEZ
301234567 formátumban + Dominó jelszó → A megadott jelszó vagy belépési azonosító hibás.
Kiválasztom a „Nem tudom a jelszavam” (pedig tudom :) ). Kiküld SMS-ben egy egyszer használatos jelszót. következő web oldalon megadom ezt, és kétszer az új jelszót.
Ok és dob egy „általános hiba„ üzenetet.
Ugyan ez volt januárban is, és még tavaly év végén is.

A SIM bő 2,5-éves (2014 októberében csomagolták be), tavaly nyáron bontottam ki és kezdtem használni, azóta soha nem tudtam belépni a telekom weboldalán.

Kétszer hívtam ma a 1430-at Dominó jelszóval beazonosítva magamat, a kolleginák mindkétszer továbbkapcsoltak műszakis férfi munkatársakhoz. Próbálták a jelszavammal, Ők sem tudtak belépni. Pedig látták, hogy jó a jelszó.
Javasolták applikációban próbáljam ki. Ott az azonosító nem volt megfelelő.
Felvették hibára, hívnak amikor elhárították.

Ilyen problémáról nem olvastam a fórumon, várom hívásukat.

[ Szerkesztve ]

(#83354) grafikus17


grafikus17
senior tag

Tavaly vettem 2 dominó akciós kártyát a net miatt. Lejárt a 90 nap már nem is használom , nem is akarom feltölteni. Gondoltam felhívom a 1430-at, és megszüntetem, hogy ne zaklassanak adategyeztetéssel. . Életemben először akartam rendes lenni, jogkövető, vagy valami. Na mi volt a válasz? Úgy is megszűnik magától, vagy ha bemegyek személyesen HAMARABB elintezhetem. Hát anyukád. Normáááális Margit.Hat ez eleve hülyeség. Hát személyesen intézve egy csomó időm rá megy. Hogy lenne hamarabb? Ez aztán a segítő hozzá állás. Biztos gyorsabb személyesen. :W
Siralmas.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#83355) grafikus17 válasza Merlini (#83353) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ugyanez van nálam is nekem is felvették hibára , majd hívnak .Új dominó fix.
Semmit n tudnak vele kezdeni. 1 hete szenvednek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#83356) tmobile


tmobile
újonc

Nem tudom olvasta-e valaki Dominora vonatkozó Lakossági Általános Szerződési Feltételeket amelyek most módosultak /módosulnak 2017 április-május elsejétől.
Nekem úgy tűnik , hogy teljes káosz van a weblapon feltüntetett és az Ászf-ben leírt dolgok között és ami a legszomorúbb , hogy az ügyfélszolgálat és a chat dolgozói sem tudják mi van pontosan. Sőt ...
Ha jól olvasom az Ászf-ben a dominosoknak megmaradnak a Domino NetPlusz csomagok (a weben nem ez van). Megmarad a Turbo opció is. A weben eltűnt ezek a csomagok a dominósoknak is.
A másik óriási probléma , hogy au Ászf-BEN a Domino NetPlusz csomagok sebessége 10-150 Mbit/s a weblapon 30-300 Mbit/s , nem kell mondanom , hogy óriási a különbség . Remélem csak elírás.
A Turbó csomagok sebessége nincs már meghatározva , elvileg az alap internetcsomag sebességével megy.
Szóval az igazság odaát van :) de aki tudja mindezek ellenére , hogy mi a helyes álláspont az leírhatná...

(#83357) Merlini válasza grafikus17 (#83355) üzenetére


Merlini
tag

Dominó Fix-et simán be tudtam rakni Telekom fiókba. :)
Ezek szerint régi és új SIM-nél is előjöhet ez a hiba.

Dominó Fix ajándék 1GB internetből meglévő keret is szépen látszik már a Telekom fiókban.

[ Szerkesztve ]

(#83358) 7s26c válasza tmobile (#83356) üzenetére


7s26c
senior tag

Igen, mikor egy tájékozottabb felhasználó sarokba tud szorítani egy ügyfélszolgálatost, akkor az vmit jelent.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#83359) Ralond válasza 7s26c (#83358) üzenetére


Ralond
tag

Flottásként telefonszámot hozzá tudok adni a Telekom fiókhoz?

(#83360) nobiand válasza Merlini (#83357) üzenetére


nobiand
aktív tag

Én semmit se tudok csinálni, se a weboldalon se az app-ban.
Ezt írja: TECHNIKAI HIBA MIATT AZ ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLAT JELENLEG NEM ELÉRHETŐ.

(#83361) Bornie127 válasza Ralond (#83359) üzenetére


Bornie127
senior tag

Igen

(#83362) 7s26c válasza Ralond (#83359) üzenetére


7s26c
senior tag

Úgy tudom, igen.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#83363) zsoltyy válasza 7s26c (#83362) üzenetére


zsoltyy
tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha előfizetést kötök hűséggel, akkor költözés esetén ha a T nem tud az új helyen szolgáltatni felmondhatom kötbér nélkül a szerződést? Internetről lenne szó.

(#83364) btz


btz
addikt

Nem tudom, hogy itt már volt e, megosztom, hátha valaki itt is érdekesnek találja.
A TheVR tech Youtube csatorna készített egy videót (én pedig, egy blogbejegyzést a vidróról :) ) a Telekom hálózati és üzemeltetési központjáról, ahol többek között a mobil hálózat működését is felügyelik. Még három rész várható, amiben a Telekom kulisszatitkaiba leshetünk bele :)

ⓑⓣⓩ

(#83365) 4Grider válasza zsoltyy (#83363) üzenetére


4Grider
nagyúr

Természetesen nem. Nem a szolgáltató tehet róla, ha te elköltözöl. Ha tervben van a költözés, akkor kevesebb hűséget írj alá, vagy köss határozatlan időre szerződést.

(#83366) thesound


thesound
őstag

Aktiváltam magamnak a domino fix + most + maraton kombót. Eddig ok, működik.

Visszaolvasva láttam, hogy ezek után gondok vannak a telekom app-ba való belépéssel. Igen, néha újraindul azóta az app, viszont a neten sem tudok belépni azóta. Van valami megoldása neki vagy tényleg éppen karbantartás van vagy ez ilyen?

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#83367) zsoltyy válasza 4Grider (#83365) üzenetére


zsoltyy
tag

Csak azért kérdeztem, mert a T-nél azt az infót kaptam, hogy költözés esetén, ha nem tudnak szolgáltatni, akkor felmondható kötbér nélkül.

thesound
Nekem semmi gond az appal és weboldallal sem.

[ Szerkesztve ]

(#83368) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sose voltam Telekomos, új előfizetőként szeretnék venni telefont, iPhone 7-et.

A kérdésem a következő, mivel sosem voltam előfizető, mennyi előleget kérhetnek, vagy maximum mennyi lehet ez az összeg?

(#83369) St3ven válasza nobiand (#83360) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem szintén ezt írja, de mivel a T-ről van szó, sosem tudhatod, hogy valóban karbantartanak-e, vagy csak a te accountoddal van a gond. Nekem korábban kb. egy fél éven keresztül azt írta, hogy éppen karbantartás van.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#83370) norbiv8 válasza nobiand (#83360) üzenetére


norbiv8
tag

Nekem is ugyan ez volt a hiba számhordozás után. Panaszt tettem az online bejelentőn és jött is a válasz másnap: "Az online oldalra csak élő szerződés és szolgáltatás esetén lehet bejelentkezni, azonban az Ön által megadott telefonszám nem szerepel a rendszereinkben. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot Telekom üzleteink egyikével." Kicsit pipa lettem, mert ekkor már 4 napja aktív Telekomos voltam. Még egyszer bejelentettem szerződésszámmal. Válasz: "Kérjük, hogy fáradjon be személyes ügyfélszolgálatunkra mert a számhordozási folyamat közben technikai hiba lépett fel. Az ügy rendezésében munkatársaink készséggel állnak a rendelkezésére." . Bemegyek személyesen egy utamba eső T üzletbe (ez pont a Sugárban volt) és elmesélem a bánatomat. Hogy is fogalmazzak.. láttam az ügyintézőn, hogy nem találkozott ilyen problémával. De megpróbált segíteni, majd telefonált, kért tőlem 5 számjegyű jelszót és örömmel közölte, hogy készen vagyunk. Szerencsére még ott helyben kipróbáltam és persze nem volt jó. Mondtam, hogy én addig el nem mozdulok, míg nem javítják ki a hibát. Jött egy hosszabb telefonálás majd ismét 5 számjegyű kódot kértek és végül sikerült helyrerakni a dolgot.

///°°\\\

(#83371) Beca1990 válasza tothjozsi96 (#83368) üzenetére


Beca1990
senior tag

jól gondold meg!
készülék típusától és díjcsomagtól függ, jellemzően 30-50% az előleg...

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#83372) Z()L3


Z()L3
tag

Sziasztok!
Most néztem hogy új csomagok vannak a szolgáltatónál.
A 3000 ft-ért hálózaton belül korlátlan csomag az hogy is néz ki ?
Korlátlanul hívom a Telekomos ügyfeleket, a 3000-ből meg megy le a többi irányú hívás ? Vagy a 3000-ért korlátlan Telekom irányba, máshova meg azon felül fizetem ?

(#83373) csako válasza Z()L3 (#83372) üzenetére


csako
veterán

Máshova azon felül 35 Ft/perc

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#83374) btudos válasza Z()L3 (#83372) üzenetére


btudos
veterán

Utóbbi, hálón kívüli hívások nincsenek benne a Mobil M csomag díjában.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#83375) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

NanoSIM-et nem lehet igényelni meglévő kártya helyett mondjuk webshopban? Egy tájékoztató oldalon azt láttam, hogy meglévő előfizetéshez csak személyesen lehet kérni... Jó lenne, ha lehetne kérni egyet postán majd csak be kéne aktiválni.

⭐ Stella

(#83376) dptrsk válasza radi8tor (#83375) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

havidíjas SIMet csak személyesen a SIM tulajdonosa igényelhet, ha Telekomtól veszel készüléket, akkor ha eltérő méretű SIMed van, akkor küldenek a csomagban megfelelő méretűt.

(#83377) radi8tor válasza dptrsk (#83376) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, ezt tudtam én is. Ajándékba lenne a telefon, az előfizetés az ő nevén van. Akkor majd születésnapja után megyünk be érte. (kártyafüggetlen teló)

Köszi mindenesetre! :R

⭐ Stella

(#83378) gianone válasza radi8tor (#83377) üzenetére


gianone
őstag

Ügyvéd vagy közjegyző által ellenjegyzett megbízás is jó (sima nem). Bár kicsit drága mulatság, és nem nem kicsit átlátszó. :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83379) csako válasza gianone (#83378) üzenetére


csako
veterán

De, sima is jó, voltak már a nevemben vele sim cserére, csak két tanú kell.
Szerk.: Vagy a megbízás != meghatalmazás? :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#83380) gianone válasza csako (#83379) üzenetére


gianone
őstag

Elvileg nem jó, a gyakorlatban nekem is azt mondta a csaj, vigyek simát, mikor elhagyták az enyém eredetiét. Szerencsére nekem megvolt a másodpéldány, jó kis panaszt nyújtottam be nekik.

De pl. megszüntetni, Dominóba kivinni nem engedtek, amíg nem vittem be az ügyvédes másolatot (másik ügyintéző, ez is ahogy puffan :D )

Meghatalmazás, igen.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83381) nobiand


nobiand
aktív tag

Közben kiderült a turpisság, hogy miért nem tudok bejelentkezni sehova.
Nem írták be a rendszerbe az adatimat, így most a senki földjén vagyok. :DDD :W

(#83382) Soulfly842 válasza gianone (#83380) üzenetére


Soulfly842
addikt

Komolyan kaliberű dolgokat PTK-s szabályozások miatt nem lehet vele megtenni:

Hűségidő vállalása pl. mobil előfizetésre, készülékvásárlással
szerződés lemondása,
WS-en rendelt készülék átvétele pl. mindezek értelmében más előfizető által nem lehetséges. Ha a futár pl. illetéktelennek adja oda, levonhatják a béréből.

Kisebb módosításokhoz igen, elég a két tanús meghatalmazás is.

(#83383) gianone válasza Soulfly842 (#83382) üzenetére


gianone
őstag

Ügyvédessel meg lehet, ez a lényege. Egyébként simán kivittem vele Dominóba, ahogy írtam is.

És mivel ez ilyen komoly papír, ezért is "borítottam rájuk" az asztalt, hogy elkeverték iktatáskor. 5000 magyar forintot ajánlottak miatta, amit elfogadtam. Csak mert megvolt a másodpéldány. Ha nem lett volna, többe fájt volna nekik.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83384) Z()L3 válasza csako (#83373) üzenetére


Z()L3
tag

Köszönöm a választ!

Akkor marad az egyel alatta lévő, a mostanitól legalább a percdíj kevesebb :) Mobilnettel kombinálva is jobb ajánlat ez az új csomag. Legalábbis nem rosszabb :D

Most kapok 3410-ért 200 MB adatforgalmat, meg a havidíj lebeszélhető. Ez 86 perc kb.
Ha a 2000 ft-os új csomagot nézem meg a 400 MB-os mobilnetet, az 3000 ft, azért kapok 80 percet. A régi havidíjamat meg mire elérem, a 35 ft-os percdíjjal több lebeszélhető percem jön ki mint most. Szóval inkább jobb a csomag.
Kérdés az, hogy ezt tudnám-e módosítani, mivel most hűség köt :) Ha többet fizetnék akkor tuti lehetne ;]

(#83385) tsteve válasza Z()L3 (#83384) üzenetére


tsteve
senior tag

hűség alatt alacsonyabb díjúra csak kötbér (az addig kapott hűségkedvezmény) kifizetése után tudsz módosítani...minden szolgáltatónál így működik ez

[ Szerkesztve ]

(#83386) Z()L3 válasza tsteve (#83385) üzenetére


Z()L3
tag

Akkor marad minden a régiben, 1 év múlva váltok csak :) Az a 200 MB-al több mobilnet mondjuk jó lett volna :)
Egyébként vicc ez az adatforgalom...a 200 MB édeskevés, de még a 400 is. 1GB alatt nem sok értelme van..az ember megnéz 1-2 komolyabb honlapot, 2x betölteti mondjuk az időkép radarját és huss a 200 MB.

Volt hogy véletlenül áthúztam az időkép alkalmazásban a radarra, 4G-vel meg ugye pikk-pakk bejön. Nem voltam ideges ;]

[ Szerkesztve ]

(#83387) csako válasza Z()L3 (#83386) üzenetére


csako
veterán

Nem kellett volna Move S-re hűséget vállalni :P
Telefon miatt?
Mert pl. Move XS + Netplusz 1 GB = 3460 Ft lett volna.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#83388) gianone válasza csako (#83387) üzenetére


gianone
őstag

Az se érte volna meg. Dominó. Ez a két csomag tök felesleges.

Egyébként Mobil S+1 GB-ra tudna váltani 4000-ért.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83389) Z()L3 válasza csako (#83387) üzenetére


Z()L3
tag

Igen, telefon miatt van a hűség, az miatt meg verem a fejem a falba. :C
Volt anno egy hasonló megoldásom, sőt lehet hogy a csomag ott is a Move XS volt csak nem az 1 GB nettel, hanem 200 MB-al. Megmondom őszintén nem szívesen fizettem a mobilnetért külön. Ez a mostani csomag jó így ahogy van, egy picit több netet mondjuk elviselnék :D Szimpatikusabb így hogy amit fizetek mind leforgalmazhatom.

gianone : Nekem nem felesleges, tök jó így nem kell töltögetni, mindig tudok hívni. Az a 4000 ft meg elgondolkoztató. Meglátom még..ha nagyon elegem lenne a kevés netből váltok. :))

[ Szerkesztve ]

(#83390) prozodus válasza Ralond (#83359) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, ha te használod a számot, v hozzáférsz a kapott kódhoz. Én így távregisztráltam az öregek dominóját, h a lelkükre kötöttem, h az sms-t továbbítsák nekem. Így tudok díjcsomagot váltani nekik is, stb.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83391) prozodus


prozodus
őstag

Ki is van itt céges dolgozó?

H tud-e arról vmit, h a bluemobilosok is mehetnek-e T-be adategyeztetni? V majd a lidlbe? Az fura lenne...

Mert a dominósoknál legalább egyértelmű, de a blue- és mol-kártyákról is jó lenne vmi infó végre.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83392) 4Grider válasza prozodus (#83391) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem tudom miért pörögsz ezen. Ha majd kapsz értesítést az adategyeztetésről, ráérsz majd akkor és aszerint eljárni. Jó eséllyel nyárig még a határidőt is változtatni fogják, mert az államigazgatás ezúttal sem bírja a törvényhozás tempóját.

(#83393) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Már pár napja nyergelek át Telekomról Bluemobilra és igyekeztem úgy intézni a dolgokat, hogy lehetőleg akkor járjon le a netem, mire megtörténik a szolgáltató váltás.
A valóságban viszont elhúzódott az ügymenet és már lassan fél hete Napi net-re mentem át automatikusan és abban a a pillanatban is már csak harminc-valamennyi Ft volt a kártyámon.

Viszont mobilnet meg egész a mai napig van, amit furcsállok, mert gondolom a Napi net még aznap leszívta volna azt a maradék pénzt is a kártyáról. Jelenleg 8 Ft-om van, ami egy időközben elküldött SMS végett lehet, szóval úgy látszik, mintha nálam a Napi net ingyen lenne.

Létezne olyan, hogy márkaváltási folyamat időszakában pusziért szolgáltatnak még nekem folyamatosan netet? Ez elég csodaországos dolognak hangzana. :U

(#83394) Mr.Csizmás válasza fery02 (#83393) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem lehet hogy bugos? van más is, akinek kiakadt a "lejárás" után.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83395) prozodus válasza 4Grider (#83392) üzenetére


prozodus
őstag

Mert a mai magyar valóságban sajnos azzal is számolni kell, h képesek elbacni az online lehetőséget, de személyesen meg csak addig tudok intézkedni, amíg Mo-n vagyok max még 2 hónapig, és utána hónapokig nem leszek megint, az első sms-t is kint kaptam, 7 hónapig Mo közelében sem voltam.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83396) goop válasza prozodus (#83395) üzenetére


goop
őstag

Már ne haragudj, de miért nem veszel akkor egy kinti kártyát? Vagy veszel egy nagyon olcsó előfizetést? Akkor nem kellene szórakoznod az évenkénti azonosítással, stb.

[ Szerkesztve ]

(#83397) lugosi válasza prozodus (#83395) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mi történik a számoddal, ha nem azonosítod magad határidőn belül, hanem csak akkor, ha hazaérsz? Mert ha pl felfüggesztik, akkor esetleg lehet újra üzembe helyezni mikor hazaérsz.
Vagy egy buta kérdés, nem mehetsz be ügyfélazonosításra az SMS előtt?

(#83398) gianone válasza nobiand (#83381) üzenetére


gianone
őstag

Mi van akkor ha belépésnél egyszerűen kérsz új jelszót?
Engem se engedett be sehova, kértem újat, küldött SMS-kódot, majd megváltoztattam a jelszavam (ugyanarra), és beléptem. :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83399) Roxbury válasza gianone (#83398) üzenetére


Roxbury
őstag

En ugyanigy csinaltam. 😂

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#83400) prozodus válasza lugosi (#83397) üzenetére


prozodus
őstag

De ezt kérdezem már mióta, h ugyan hova lehetne bemenni a blue-val, de szinte mki csak okoskodik, de a választ nem tudja ski. A dominó legalább tiszta sor, h hova menjek, ha addig nem jön sms, azzal nincs is smi gondom.

Van kinti kártyám, amit meg itthon is használok. De miért is kéne ettől feladnom a magyart, és fizettetni külföldi hívást másokkal?! Akár magyarokkal, akár kintiekkel. A roamingdíjat kibírom, többórás beszélgetéseknél is, hívni meg arról hívok, ahol vagyok. Mit olyan nehéz ezen felfogni?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.