Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83401) [P]laci válasza prozodus (#83400) üzenetére


[P]laci
senior tag

Személyes ügyfélszolgálat:

Hétfőtől - péntekig 8:00-17:00 óráig, a 1066 Budapest, Aradi utca 2-4. szám alatt.

btw nem volt ez olyan nehéz, felmentem a honlapjukra és ott virít az ember arcába a dolog. :B

[ Szerkesztve ]

(#83410) dptrsk válasza prozodus (#83406) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Még nem tud senki semmit, ha aktuális lesz kint lesz az info.
Jelenleg NEM aktuális.

(#83411) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Feltöltős adategyeztetés kapcsán van egy kérdésem.
Adott egy Domino kártya, amit német rokonok használnak, amikor itt vannak. Évekkel ezelőtt vettük és nem lett hozzá jelszó és egyéb okosság beállítva (tehát a T weboldalán nem tudok belépni azzal a számmal). Hogyan lehet kideríteni, hogy kinek a nevére lett vásárolva a kártya? Sajnos nem emlékszem, hogy én vettem vagy a nagynéném. Ha ő vette, akkor gondolom ugrik a szám, mert idén legkorábban novemberben jönnek Magyarországra.

(#83412) prozodus válasza tomy86 (#83411) üzenetére


prozodus
őstag

Ha itthon van a kártya, akkor könnyű. Akkor bemész, és nyilatkozol, h tiéd, egy hónap múlva a nevedre írják, ha eddig nem ott lett volna. Ill, ha sima kártya volt, kérjél micro/nano-kártyát, ha a te neveden van, azt ingyen küldik a te címedre. Ha még nem lett kód beálljtva, a 1777-en lehet beállítani állítólag. Ha kint van a kártya, akkor hazaküldetheted, csak ajánlottan küldjék. És akkor go to 1.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83413) tomy86 válasza prozodus (#83412) üzenetére


tomy86
addikt

A kártya kint van és most kiderült, hogy a nagynéném vette anno, úgyhogy az ő nevén van. Mindegy a számhoz nem ragaszkodik. Csak az a kérdés, hogy mi lesz a feltöltött egyenleggel?

(#83414) prozodus válasza tomy86 (#83413) üzenetére


prozodus
őstag

Azt tavaly óta vissza lehet igényelni, amikor megszűnik a kártya.
De ha hazaküldi a kártyát, el tudod neki intézni, ld az előzőt.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83415) tomy86 válasza prozodus (#83414) üzenetére


tomy86
addikt

Azt tavaly óta vissza lehet igényelni, amikor megszűnik a kártya.
Ez rendben csak gondolom ahhoz is el kell látogatni egy T üzletbe.
A kártya küldözgetése nem opció, mert annyit nem ér a történet. A szám sem fontos (3-4 ember tudja), úgyhogy egyszerűbb új kártyát venni.

Jobban belegondolva, ha nincs sok pénz rátöltve (nem hiszem), akkor szerintem hagyjuk az egészet a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#83416) prozodus válasza tomy86 (#83415) üzenetére


prozodus
őstag

Tudtommal írásban is lehet, és utalják. De pl ellottózhatja a maradékot, hátha nyer :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83417) nightzone


nightzone
aktív tag

Szaisztok! Sürgős segítség kéne.Lekorlátoztak egy T-s előfizetést elmaradás miatt (a kimenőt is konkrétan) és kérdezném hogy visszahívó sms-t hogy lehet küldeni hogy vissza tudjon telefonálni a címzett? Megoldható ez vhogy estleg neten keresztül lehet ilyet kérni vhol? Köszi

(#83418) prozodus válasza nightzone (#83417) üzenetére


prozodus
őstag

Olyan, asszem, csak a dominónál van, de a netről tudsz küldeni sms-t. Pl mobiltelo.hu -csak a regisztrációhoz kell, h sms-t még tudj fogadni. Ha meghívó nélkül nem megy, szólj, de vannak nem regisztrálósak is.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83419) dptrsk válasza nightzone (#83417) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha lekorlátoztak, akkor nincs visszahívó küldésre lehetőség.

(#83420) nightzone válasza prozodus (#83418) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi.
dptrsk: akkor gondolom marad a netes lehetőség.

(#83421) prozodus válasza nightzone (#83420) üzenetére


prozodus
őstag

Csak tudjad, h sok olyan oldal van, ami elküldi, de meg nem érkezik. Némelyik meg megérkezik, de sokára, órák műlva. Ki kell próbálni előtte.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83422) tomy86 válasza prozodus (#83416) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet írásban is, de a bankszámlán elbukik a dolog. Nem hiszem, hogy külföldi számlára utalnak és csak a tulaj nevén levő számlát fogadnak el (ebben nem tudom, hogy mi a poén).
"Domino egyenleg visszafizetés
Visszatérítés bankszámlaszáma: az előfizető nevén lévő bankszámlaszámot kell beírni, az összeg utalása erre fog megtörténni."

Lottózás nem tudom, milyen tarifával működne Németországból :)
Mindegy a kérdésem lényegi része megoldódott. Nevezetesen, hogy ki lehet-e deríteni, hogy kinek a nevén van az előfizetés. Köszi a tippeket.

[ Szerkesztve ]

(#83423) prozodus válasza tomy86 (#83422) üzenetére


prozodus
őstag

És akinek nincs számlája? Pl öregek. Mondom, h a trénél nincs mkinek esze...

Lottó: lottó+sms+++roaming az sms-re.
A kérdés csak az, h csak univerzális egyenlegről megy-e. A *1o2-n az egyenlegből vásárlásra fordítható tétel van-e.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83424) dptrsk válasza prozodus (#83423) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az öregek nem online fogják kérni, hanem bemennek egy T-Pontba, ahol indokolt esetben kifizetik neki.

DE ez nem az átlag, hanem egy nagyon-nagyon szűk réteg.

(Akinek nincs számlája az feltehetőleg vezetékes telefont használ a mobil helyett.)

[ Szerkesztve ]

(#83425) lugosi válasza prozodus (#83400) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"A roamingdíjat kibírom, többórás beszélgetéseknél is, hívni meg arról hívok, ahol vagyok. Mit olyan nehéz ezen felfogni?"

Ezt biztos nem nekem szántad, én segíteni próbáltam, és nem erről beszéltem amit nekem írtál.

Egyébként azzal a számonkérő stílussal, hogy van-e itt valaki ott dolgozó és most álljon neki számodra supportot nyújtani a problémáddal, szerintem nem a kívánt hatást fogod elérni.

(#83427) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Akkor most ezek az új netcsomagok hogy is működnek?
Teszem azt megrendelem a valamelyiket és én éppen Németországban tartózkodom huzamosabb ideig, akkor ugyanúgy tudom használni mint ha Magyarországon lennék? Semmi plusz költség nem terhel ezáltal?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#83428) prozodus válasza gyuromoj (#83427) üzenetére


prozodus
őstag

Huzamosabb ideig nem akarják, h hívásra használd kint az itthoni kártyát, vhol lejjeb max 40%-ot írtak az otthonihoz képest, afölött utólagos roamingdíjat szednének. Vszleg a netnél is van/lesz ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#83429) gianone válasza prozodus (#83426) üzenetére


gianone
őstag

Neked van itt nyomorod, hogy tulajdonképpen OFF-olsz a kártyáddal, ahelyett, hogy felemelnéd a telefont, és felhívnád a zöld számot.

A Telekom OFF topikban kellene küzdened, ha a tárcsázót nem ismered. Semmi köze a Telekom mobilszolgáltatásokhoz, ugyanis neked olyan nincs.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#83430) Black_Raven válasza prozodus (#83428) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem azt mondták hogy tudom azonositani magam Telekomnál is, blue kártyához is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#83431) goop válasza prozodus (#83426) üzenetére


goop
őstag

Jaja, teljesen életszerű, hogy kibírod a nem olcsó roamingot mikor valaki hív, de a filléres blue mobilnal van a számod, előfizetést nem akarsz kötni, hagyjuk már. Menj tényleg a blue topicba, jajgass tovább, hogy most mi lesz a számoddal, mert nem tudod azonosítani.

(#83432) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Előző hónapban felmondtam egy előfizetésem, amire 5ezerFT kötbért kell fizetnem, de nem látom hogy hol vagy hová kell befizetnem. Az előfizetést már levették a nevemről, így csak a jelenlegiek dokumentumait érem el

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#83433) dptrsk válasza enginev3.0 (#83432) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha volt díjneten regisztrálva, akkor meg fog érkezni oda a számla.
Ha nem volt, s eszámla volt, akkor T-Pont vagy 1430on kérd, hogy postázzák a számlát, hogy be tudd fizetni.

(#83434) enginev3.0 válasza dptrsk (#83433) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha bemegyek is be tudom fizetni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#83436) dptrsk válasza enginev3.0 (#83434) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen

[ Szerkesztve ]

(#83437) #71835392 válasza btz (#83364) üzenetére


#71835392
törölt tag

Ez alapvetően egy nagyon érdekes és jó videó lenne, ha a 3/4 részében nem a világesze csávó osztaná azt észt és "vicceskedne". Így viszont csak az a része jó ahol a szakemberek beszélnek és mutatják a helyszínt.

(#83438) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes kérdés (na jó, lehet hogy csak nekem az) merült fel bennem.

Lehet egy előfizetőn belül kombinálni az egyéni és üzleti előfizetéseket?

Tehát adott egy cég, ami kkv. Egy olyan előfizetés-csomagunk van, amiben lakossági előfizetések vannak (még a régiek). Semmi különös, teljesen publikus díjcsomagok.
Ezek mellé lehet kötni (külön sim kártyára) üzleti mobilnet előfizetést? Tehát az üzleti mobilnet csomagokból valamelyiket. Így egy ügyfélszámlán lennének egyéni, és üzleti előfizetések is. Nem teljesen elméleti a kérdés, mert úgy számolom hogy 10 giga feletti csomagoknál jobban jönnénk ki üzleti netcsomaggal.

(#83439) dptrsk válasza lugosi (#83438) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem megoldható, de ha nem is lehet egy folyószámlán kombinálni, baj, ha 2 számla érkezik?

(#83440) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
A fiam Fix kártyájára tegnap feltöltöttem 5eFt.-ot, majd aktiváltam a 4GB-os maratont. Ez ment simán, most látom, hogy a Fix eredetileg adott 1GB adatmennyiségéből mennyi maradt, hozzáadva a 4GB-ot.

Ez alapján leakartam csekkolni a feltöltési bónuszt, de ott az az üzenet fogadott, hogy a bónusz net és perc felhasználásra került. DE NEM KERÜLT!!!! :O
Nem adták meg, tuti. Ezt hogyan lehet leellenőrizni? Erről a bónuszról egyébként nem kellett volna valami sms-t küldeniük? Mert csak az 5eFt.-os feltöltésről küldtek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#83441) PhoenixSzG válasza embe (#83440) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Valószínű nem aktiváltad előzetesen a feltöltési kedvezményt.
1430-ra SMS-ben: +BONUSZ (egyszer kell csak, nem minden feltöltésnél)

(#83442) embe válasza PhoenixSzG (#83441) üzenetére


embe
nagyúr

Nem. Nem tudtam, hogy kell, azt hittem ez automatikusan a feltöltés után jár. Rohadjanak meg! A feltöltési oldalon ezt megemlíthetnék.
Ez így akkor már elúszott igaz?

Érdekes: Elküldtem az sms-t, és az a válasz jött? " Tisztelt ügyfelünk! A BONUSZ szolgáltatás már be van kapcsolva"
Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#83443) PhoenixSzG válasza embe (#83442) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Igen, ez úszott.
Itt írják amúgy, hogy külön kell aktiválni (és valóban, a feltöltési oldalon nem említik..ráadásul a bónuszt is rosszul számolja az oldalon)

(#83444) dptrsk válasza embe (#83442) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Sajnos igen.

(#83446) embe


embe
nagyúr

De akkor miért azt írták sms-ben, hogy már aktiválva van?
Itt töltöttem fel, itt meg sem említi a regisztrációt.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#83447) dptrsk válasza embe (#83446) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

BÓNUSZról is szokott jönni SMS.

Esetleg próbálj meg felhívni egy Telekomos mobilszámot, előtte-utána csekkold az egyenleget.

Az online felület kiszámíthatatlan.

(#83448) glaci válasza #71835392 (#83445) üzenetére


glaci
őstag

Ez tök jó hír!
Így ezután ha akarom, akkor akár már kb. 35 mp alatt is elhasználhatom majd a havi 1 gigás adat forgalmi keretemet ... ;)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#83449) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Dominoban vásárolt készülékre lehet valahogyan biztosítást kötni a vásárláskor?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#83450) Zeki válasza glaci (#83448) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mintha azt mondanád,a verdám megy 260-nal is, csak épp havi 5000-ért tankolok bele, szóval inkább nem használom, mint igen....

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.