Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84151) choco01


choco01
addikt

Hali.

A régi előfizetési csomagokat meddig lehet használni? Vagy nem fognak kényszeríteni arra hogy váltsak át az új csomagok valamelyikére?

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#84152) szabogabor10 válasza choco01 (#84151) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem fognak, de új hűseget nem vállalhatsz május 1-től rájuk.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#84153) laca.1


laca.1
aktív tag

Tudja valaki hogy ugye 6 hónapot kell telekomnál valamilyen szolgáltatásnak lenni és akkor ha telefont akarsz kihozni nem kérnek előleget.kérdésem elég e ha pl.domino feltöltős kártyám lesz 6ho ig és utána váltanák elofizura telefon kihozatalával?vagy a feltöltős kártyát nem veszik figyelembe?

(#84154) choco01 válasza szabogabor10 (#84152) üzenetére


choco01
addikt

Tavaly szeptemberben kötöttem két évet, de most azt írja nincs hűségem..meg az miért baj ha nincs hűségem vagy nem bírok kötni?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#84155) csako válasza choco01 (#84154) üzenetére


csako
veterán

Pl. nem vásárolhatsz telefont a díjcsomag megtartásával.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#84156) k-adi


k-adi
nagyúr

Ha esetleg még nem lett volna téma:

Egyeztesd adataidat online díjmentes hétvégi beszélgetésért!

Hogyan történik az adategyeztetés?

Telefonszám azonosítása
Legyen nálad a hívószámhoz tartozó SIM-kártya egy mobiltelefonban, hogy megérkezzen az SMS-kód, amire szükséged lesz.

Előfizetői adatok megadása
Legyen nálad egy, a magyar hatóság által kiállított személyazonosító okmány (személyi igazolvány, útlevél vagy jogosítvány). Annak az adatait pontosan, eltérés nélkül írd be. Cég esetén az adószám és a cégképviselői okmány kell majd.

Visszaigazolás
A megadott adatok alapján megtörténik az adategyeztetés. Az adatok beküldéséről, majd az adategyeztetés lezárultáról visszajelzést adunk, akár sikeres volt, akár nem.

Mi történik, ha nem egyezteted az adataidat 2017. június 30-ig?
Hívószámod 2017. július 1-jén megszűnik!

(#84157) szabogabor10 válasza choco01 (#84154) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem vásárolhatsz telefont, és listaárat fogsz fizetni a díjcsomagért a hűség lejárta után.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#84158) Zeki válasza k-adi (#84156) üzenetére


Zeki
nagyúr

Link nincs, hogy hol kell?

(#84159) lugosi válasza k-adi (#84156) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van egy céges feltöltős számunk, arra még semmi sms sem érkezett. Eddidg azt hittem hogy azért, mert céges. Akkor ezek szerint arra is kell? :/

(#84160) csacsi67 válasza Zeki (#84158) üzenetére


csacsi67
addikt

Telekom oldal [link] itt megtalálod a fö oldalon.Sárga háromszöget keress!

[ Szerkesztve ]

(#84161) jozsi968 válasza Zeki (#84158) üzenetére


jozsi968
tag

(#84162) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Hűségidőm van még 2018. decemberig. Készüléket szeretnék venni. Drágább díjcsomaggal vehetek új készüléket? A jelenlegi 7810 Ft (Next S), mondjuk veszek egy 8500 Ft-os csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#84163) choco01 válasza szabogabor10 (#84157) üzenetére


choco01
addikt

Tehát az lehetséges hogy a mostaniaknál többet fogunk fizetni?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#84164) dptrsk válasza rayoliviero (#84162) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a 2018 decemberig tartó hűség készülék vásárlás miatt keletkezett, akkor nem tudsz most készüléket venni.

(#84165) dptrsk válasza choco01 (#84163) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha lejár a hűséged, s nem váltasz az új csomagokra, akkor Next csomagok esetén megemelkedik a havidíjad.

(#84166) rayoliviero válasza dptrsk (#84164) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, egy készüléket vettem. De kp-ban fizettem ki a telót, csak a díjcsomagra vállaltam két év hűséget. De gondolom így sem tudok csomagot váltani.

(#84167) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Nagyon jó ez az évenkénti adategyeztetés....

(#84168) lovace válasza k-adi (#84156) üzenetére


lovace
aktív tag

Ennek igazán örülök, így legalább nem kell személyesen ezzel tölteni az időt. DE nem úgy volt, hogy ezt online nem lehet? Még kb. 1 hónapja itt írta valaki, hogy csak személyesen lehetséges, de ezek szerint ez az online adategyeztetés egyenértékű a személyessel.

(#84169) diwx


diwx
csendes tag

Sziasztok! A régi Netplus internetes csomagokra is érvényes lesz a roming eltörlése?

(#84170) tsteve válasza diwx (#84169) üzenetére


tsteve
senior tag

hamarosan eldől... az új Ászf-re várunk... rossz előjel, hogy a magyarországi vodafone pl. nem engedi a bennefoglalt kereteket (percek és gigabájtok) használni az eu-ban a lezárt csomagjaiban jun. 15. után sem
(náluk már megjelent az új ÁSZF)

[ Szerkesztve ]

(#84171) matthewKER válasza lovace (#84168) üzenetére


matthewKER
tag

Azért nem lehetett csak, mert nem volt még online felület :)

(#84172) lovace válasza matthewKER (#84171) üzenetére


lovace
aktív tag

Értem, köszi!

(#84173) ace05


ace05
senior tag

Még évekkel ezelőtt beállítottam magamnak domino jelszót amit persze azóta elfelejtettem. Gondoltam töröltetem és újat kérek, mert enélkül nem tudok előfizetést hozzáadni az androidos telekom apphoz. Felhívtam az ügyfél-szolgálatot és koppant az állam mikor mondta a csákó, hogy ezért már 500 ft-ot kérnek. Én meg erre mondtam, hogy ott egye meg a fene őket. Ez mióta van így ?

(#84174) dptrsk válasza ace05 (#84173) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Online , 1777 tudsz magadnak csinálni újat.
Ha az ügyintéző csinálja meg helyetted, az fizetős.

(#84175) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

Sziasztok!

Domino (Nap) feltöltőkártyás vagyok.

Mobilinternet terén először a Maraton 100 MB csomaggal próbálkoztam technikai nettel, de sose volt vele 4G. Általában Edge, H+, néha 3G. Most Domino NetPlusz L csomagra váltottam ahol meg működik a 4G. Lemondanám a mobilinternet előfizetést és visszaállnék technikai netre maraton csomaggal, mert az nekem jobban megéri, de szükségem van a 4G-re.

Ha Maraton 1GB csomagra váltok technikai nettel, tudni fogja a 4G-t? Fontos, mert a maraton 100 MB valamiért nem hozta a 4G sebességet.

Előre is köszi a választ!

(#84176) Zeki válasza nemethchek19 (#84175) üzenetére


Zeki
nagyúr

Régi a sim kártyád, cseréld le! Ingyen cserélik 4G képesre!

(#84177) nemethchek19 válasza Zeki (#84176) üzenetére


nemethchek19
aktív tag

Nem értem a választ.... Most írtam, hogy működik a 4G a Net Plusz L csomaggal. A Maraton 100 MB tech-nettel viszont nem tudta. Most arra szeretnék választ kapni, hogy az 1GB maraton tech.nettel működni fog e 4G-vel, mert hogy a NET Plusz L (1GB)-vel minden fasza!

Egyébként 2-szer is cseréltem már a sim kártyám az utóbbi 3 hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#84178) 4Grider válasza nemethchek19 (#84177) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs egyik Maraton sem letiltva a 4G-ről, nálad valami más probléma lesz.

(#84179) dptrsk válasza nemethchek19 (#84177) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mms szolgáltatás aktív?

(#84180) Zeki válasza nemethchek19 (#84177) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, igen! ahogy előttem írták, kapcsold be az MMS szolgáltatást!

(#84181) tibi970307


tibi970307
tag

Ha valaki esetleg sok mobilnetet használ, nappali tagozatos diák, most Domino-s és van otthoni előfizetése is, akkor megérheti váltani havi díjas mobil előfizetésre, mivel 500Ft havidíj kedvezményt kap.

Ezek alapján 80 perc beszélgetés és SMS, 400MB mobilnet kapható havi 1650Ft-ért és havi 2GB mobilinternet jár a diákoknak. Én is elgondolkodtam rajta, de keveset beszélek, 4GB Maraton pedig elég nekem 3-4 hónapig is, így még mindig jobban jövök ki.

(#84182) Bailey


Bailey
senior tag

Az adategyeztetéssel kapcsolatban egy kérdésem lenne. Van egy Blue Mobile kártya a nevemen, amit emlékeim szerint tavaly nyáron vettem valamikor, de végül nem volt rá hosszabb ideig szükség, ezért valahova elkeveredett. Ezt nem is akarnám egyeztetni, de nem teljesen egyértelmű az a pont, hogy ha nem egyeztetem minden kártyámat akkor az összes szám elveszik. Ez csak akkor van, ha több mint 10 kártya van, vagy mondjuk 3-4 kártya esetén is?

[ Szerkesztve ]

(#84183) Zeki válasza Bailey (#84182) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amit nem egyeztetsz, annak kampec. A 10 kártya az az, hogy már csak annyid lehet.

(#84184) Bailey válasza Zeki (#84183) üzenetére


Bailey
senior tag

"Azok az előfizetői szerződések, amelyekről nem nyilatkozol, illetve amennyiben egyáltalán nem nyilatkozol, úgy az összes előfizetésed megszűnik 2017. július 1-jén – még abban az esetben is, ha a neveden lévő SIM-ek egy része esetén az adategyeztetés egyébként sikeres volt."
Ez csak a 10 felettire vonatkozik ugye? Mert korábban írták a fórumban hogy nem csak a 10 felettiekre vonatkozik. Amit nem találok, az nem is kell. Szóval akkor felesleges keresgélni az egyeztetéshez.

(#84185) Bferibörs válasza Bailey (#84184) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem ez mindegyikre vonatkozik, ha csak egy van arra is.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#84186) 313313


313313
addikt

Jól értem, ha van mondjuk 2 előfizetésem 2-3 kártyám a egy szolgáltatónál, de a kártyákat nem használom, azt se tudom, hogy hol vannak és nem foglalkozok adategyeztetéssel, akkor törölnek mindent a nevemről?
Illetve van még másik szolgáltatónál 2 feltöltős kártyám... Bár azokról még semmi infó...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84187) _Moriarty_ válasza 313313 (#84186) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Igen, de csak a dominó kártyákat. Szép is lenne, ha ez vonatkozna az előfizetésekre is. Én se tudom mennyi volt a nevünkön és azok egyébként hol vannak :F

(#84188) 313313 válasza _Moriarty_ (#84187) üzenetére


313313
addikt

Mind1, domino számok mehetnek a levesbe, azok csak koloncok úgy is, belépve online ránéztem, még olyan 4-5 élő szám van a nevemen...
Nem is értem, ezt miért nekem kell nyomozni, miért nem kapok róla értesítést. Mert a honlapra kirakok egy linket az nagyon nem az...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84189) Bailey válasza Bferibörs (#84185) üzenetére


Bailey
senior tag

Lesz ebből sok probléma. Sokan vettek így sim kártyát, vagy mondjuk feltöltős telefont amit a régi kártyával használtak tovább, az újat meg vagy lebeszélték, vagy rögtön dobták a fiókba. És a többség csak a ténylegesen használt kártyákat fogja egyeztetni, nem is biztos hogy emlékezni fognak hogy van másik is. Aztán majd néznek hogy egy nap nem működik a telefonjuk pedig egyeztették. Ki találta ki ezt a baromságot?

[ Szerkesztve ]

(#84190) k-adi válasza Bailey (#84189) üzenetére


k-adi
nagyúr

A terroristák.

(#84191) Vangelis válasza k-adi (#84190) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A kormányt terrorpistázod ? :) ...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84192) 313313 válasza k-adi (#84190) üzenetére


313313
addikt

Hagyjuk már a hülyeségeket, nyugaton kilóra veszel sim kártyát, ami bekapcsolás után aktív...
Hogy is van ez?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84193) Vangelis válasza 313313 (#84192) üzenetére


Vangelis
nagyúr

jófogás tele van...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#84194) jbnd-007


jbnd-007
tag

Ma vett Domino Fix-et szeretnék hozzáadni a Telekom fiókhoz, de nem megy. 1777-en csináltam Domino jelszót, de ha a fiókba bejelentkezve hozzáadni próbálom az előfizetést, akkor "A felhasználói azonosító hibás vagy nem létezik."

Próbáltam bejelentkezni telefonszám/Domino jelszó kombóval is, hátha utána majd működik, de attól teljesen összefossa magát, látszólag beenged, de nagy piros ÁLTALÁNOS HIBA feliratot kapok, menüpont választásakor meg "Az ügyfélszolgálat technikai okok miatt nem elérhető."

Van ennek valami trükkje? Vagy várni kell, mert nincs még a kártya a rendszerben? (A kártya aktív.)

(#84195) 313313 válasza Vangelis (#84193) üzenetére


313313
addikt

Én is tudok szerezni aktív simet :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84196) Zeki válasza Bailey (#84184) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ez lesz egy nagy szopás! Konkrétan fingom sincs hogy hány domino sim van még a nevemen...és azok egy része kuka volt. Akkor majd mind megy a levesbe... ami adategyeztetve volt, az is. Az anyukájukat!

(#84197) Bailey válasza Zeki (#84196) üzenetére


Bailey
senior tag

Én most írásban kértem tőlük választ erre a kérdésre, csak hogy legyen a kezemben valami ha gond van. Van idejük válaszolni június 30-ig. Hívtam a megadott adategyeztetős vonalat, ott azt mondta a hölgy hogy ha nincs 10 kártyám, akkor csak az veszik el amit nem egyeztettem. Azt nem tudta megmondani hány kártya van a nevemen, ők csak az adategyeztetéssel foglalkoznak, csak azt a szoftvert látják, hívjam az ügyfélszolgálatot. Nem is tudta elvégezni az egyeztetést, mert az a szám amit szerettem volna egyeztetni nem volt még a rendszerükben. Majd ha kapom az sms-t akkor kell hívni, mert csak akkor kerül a szám a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#84198) Beca1990 válasza Zeki (#84196) üzenetére


Beca1990
senior tag

általában 1 évig érvényes a SIM kártyád egy feltöltéssel, tehát ha nem töltöttél fel SIM-eket és lejárt az érvényességi idejük azok már törlődtek...

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#84199) dptrsk válasza jbnd-007 (#84194) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Holnap próbáld meg, nekem 1 hete csak másnap engedett be.

(#84200) sfefe


sfefe
őstag

Beleptem a tkom fiokomba es ugye ott van a havi elofizum meg a dominom is de a dominonal nem ir semmit, hogy kell adategyeztetni.
Ott nem fognak ugymond jelentkezni?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.